vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » ČD Ex » Ex 129 Valašský expres
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019

(9.12.2018 - 14.12.2019)

Ex 129   Valašský expres

Trasa
Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-20:07, Žilina 20:49
Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohly být v průběhu platnosti jízdního řádu změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice.
Tratě / linky
CZ 011  CZ 010  CZ 270  CZ 280  SK 125  SK 120 

Plánované řazení   (4)

Plánované řazení 9.12.2018 - 8.6.2019
Plánované řazení 9.6.2019 - 1.9.2019
Plánované řazení 2.9.2019 - 2.10.2019
Plánované řazení 3.10.2019 - 14.12.2019

Plánované řazení 9.12.2018 - 8.6.2019


  
 

ZSSK 361.1
 

360 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

361 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

363 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

364 ČD Bee238
60
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
WiFi od 9.6.
 

365 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v , a 26.XII., 1.I., 18., 22., 30.IV, 7.V., 4.VII., 28.X., nejede 23., 30.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

366 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
Jede v - , , nejede 23. - 25., 31.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

368 ZSSK Bmpz
84
 

369 ZSSK Bmz
66
Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
 

371 ČD WRmee816
24 7
servis zajišťuje JLV
 

372 ZSSK Ampeer F
54

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 12.6.2019 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Plánované řazení 9.6.2019 - 1.9.2019

Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32

  
 

ZSSK 361.1
 

360 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

361 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

363 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

364 ČD Bee238
60
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
WiFi od 9.6.
 

365 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v , a 26.XII., 1.I., 18., 22., 30.IV, 7.V., 4.VII., 28.X., nejede 23., 30.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

366 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
Jede v - , , nejede 23. - 25., 31.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

368 ZSSK Bmpz
84
 

369 ZSSK Bmz
66
Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
     

371 ČD ARmpee829
40
servis zajišťuje JLV
 

371 ČD WRmee816
24 7
servis zajišťuje JLV
 

372 ZSSK Ampeer F
54

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 7.9.2019 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Plánované řazení 2.9.2019 - 2.10.2019

Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32

  
 

ZSSK 361.1
 

360 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

361 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

363 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

364 ČD Bee238
60
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
WiFi od 9.6.
 

365 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v , a 26.XII., 1.I., 18., 22., 30.IV, 7.V., 4.VII., 28.X., nejede 23., 30.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

366 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
Jede v - , , nejede 23. - 25., 31.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

368 ZSSK Bmpz
84
 

369 ZSSK Bmz
66
Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
     

371 ČD ARmpee829
40
servis zajišťuje JLV
 

372 ZSSK Ampeer F
54

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 5.10.2019 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Plánované řazení 3.10.2019 - 14.12.2019

Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32

  
 

ZSSK 361.1
 

360 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

361 ČD Bmz225/226
66
Jede 21., 28.XII., 18.IV., 28.VI., 4.VII., 25.X., 1.XI.
řazení obou řad je náhodné
 

363 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

364 ČD Bee238
60
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
WiFi od 9.6.
 

365 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v , a 26.XII., 1.I., 18., 22., 30.IV, 7.V., 4.VII., 28.X., nejede 23., 30.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

366 ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 18., 30.IV., 7.V., 4.VII., nejede 19.IV., 5.VII.
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
Jede v - , , nejede 23. - 25., 31.XII., 19. - 21.IV., 5.VII., 27.X.
 

369 ZSSK Bmz
66
Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
 

368 ZSSK Bmpz
84
     

371 ČD ARmpee829
40
servis zajišťuje JLV
 

372 ZSSK Ampeer F
54

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 5.10.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Skutečné řazení   (91)

pá 22.11.2019
čt 14.11.2019
pá 25.10.2019

Skutečné řazení vlaku dne: pá 22.11.2019

Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32

  
 

ZSSK 361.1
361 125-8
 

363 ZSSK Bpeer 2970
66
29-70 006-8
 

364 ČD A149
54
19-41 068-0
 

365 ZSSK Bpeer 2970
66
29-70 009-2
 

366 ZSSK Bpeer 2970
66
29-70 015-9
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
20-70 229-5
 

369 ZSSK Bmz
66
21-70 103-1
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
28-70 022-6
 

368 ZSSK Bmpz
84
22-70 019-8
     

371 ČD ARmpee829
40
85-71 102-7
 

372 ZSSK Ampeer F
54
19-70 206-6

Vložil: peter | Poslední aktualizace: 24.11.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Špatný překlad? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | sk > cs



Skutečné řazení vlaku dne: čt 14.11.2019

Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-20:07, Žilina 20:49

  
 

ZSSK 361.1
91 56 6 361 129-0
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
61 56 20-70 246-9
 

369 ZSSK Bmz
66
61 56 21-70 104-9
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
61 56 28-70 026-7
 

368 ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 001-6
     

371 ČD ARmpee829
40
61 54 85-71 120-9
 

372 ZSSK Ampeer F
54
61 56 19-70 206-6

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 14.11.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Skutečné řazení vlaku dne: pá 25.10.2019

Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32

  
 

ZSSK 361.1
361 128-2
 

372 ZSSK Ampeer F
54
19-70 206-6
     

371 ČD ARmpee829
40
85-71 120-9
 

368 ZSSK Bmpz
84
22-70 017-2
   

370 ZSSK Bdghmeer F
31+4 12 2 5
28-70 027-5
 

369 ZSSK Bmz
66
21-70 104-9
 

367 ZSSK Bmpeer F
76
20-70 228-7
 

366 ZSSK Bpeer 2970
66
29-70 006-8
 

365 ZSSK Bpeer 2070
76
20-70 007-5
 

364 ČD Bpee237 F
78
20-70 022-6
 

363 ZSSK Bpeer 2970
66
29-70 001-9
 

361 ČD Bee238
60
20-70 525-8
WiFi od 9.6.
 

360 ČD Bee238
60
20-70 529-0
WiFi od 9.6.

Vložil: peter | Poslední aktualizace: 27.10.2019 (peter) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Špatný překlad? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | sk > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, Vlk, EN57, Marc Le Gad (CC BY-NC-SA), Giorgio Stagni, Christoph Omlin, Don Balsi, Hans-Martin Hebsaker, Stefano Conti, Claudio Vianini, niko1266, Gobat, EC 117, emenouz, Fordan, Thomas Niederl, Ralf Triller, pd.






343.99
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy