vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2021 » ZSSK Ex » Ex 142 Ostravan
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2021

(13.12.2020 - 11.12.2021)

Ex 142   Ostravan

Trasa
Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:28, Karviná hl.n. 11:42-11:43, Bohumín 11:53-12:03, Ostrava hl.n. 12:10-12:12, Ostrava-Svinov 12:18-12:20, Hranice na Moravě 12:45-12:46, Olomouc hl.n. 13:18-13:20, Zábřeh na Moravě 13:41-13:42, Česká Třebová 14:04-14:05, Pardubice hl.n. 14:39-14:41, Kolín 15:00-15:01, Praha-Libeň 15:32-15:33, Praha hl.n. 15:39
Upozornění! Z důvodu výluk na trati Praha - Česká Třebová jsou od 6.4.2021 změněné jízdní řády vlaků linek Ex1, Ex2, R18 a R19. Před cestou si prosím ověřte aktuální údaje v jízdním řádu.
Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohly být v průběhu platnosti jízdního řádu změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice.
Tratě / linky
SK 127  CZ 320  CZ 001  CZ Ex1 

Plánované řazení   (3)

Plánované řazení 13.12.2020 - 29.4.2021 v úseku: Žilina - Čadca
Plánované řazení 13.12.2020 - 29.4.2021 v úseku: Čadca - Praha hl.n.
Plánované řazení 30.4.2021 - 11.6.2021
Plánované řazení 12.6.2021 - 11.12.2021

Plánované řazení 13.12.2020 - 29.4.2021 v úseku: Žilina - Čadca


  
 

ČD 151
Žilina - Čadca
 

372 ZSSK Ampeer
54
Žilina - Čadca
   

370 ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
Žilina - Čadca
 

369 ZSSK Bmpz
84
Žilina - Čadca
 

368 ZSSK Bmpz
84
Žilina - Čadca
 

367 ZSSK Bmpz
84
Žilina - Čadca

i Povinná rezervace místa pro cestující s jízdním kolem v celé trase vlaku
i Povinná rezervace místa k sezení ve voze první třídy v úseku Žilina - Čadca

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 2.5.2021 (Bpee239) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Plánované řazení 13.12.2020 - 29.4.2021 v úseku: Čadca - Praha hl.n.

i Čadca - Praha hl.n. nejede do 29.IV.

Vlak je dočasně zrušen v tomto úseku

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 2.5.2021 (Bpee239) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Plánované řazení 30.4.2021 - 11.6.2021

Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:28, Karviná hl.n. 11:42-11:43, Bohumín 11:53-12:03, Ostrava hl.n. 12:10-12:12, Ostrava-Svinov 12:18-12:20, Hranice na Moravě 12:45-12:46, Olomouc hl.n. 13:18-13:20, Zábřeh na Moravě 13:41-13:42, Česká Třebová 14:04-14:05, Choceň 14:29-14:30, Pardubice hl.n. 14:47-14:49, Kolín 15:12-15:14, Praha-Libeň 15:49-15:50, Praha hl.n. 15:56

  
 

ČD 151
 

372 ZSSK Ampeer
54
   

370 ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
 

369 ZSSK Bmpz
84
 

368 ČD Bmz226
66
oddíl č. 10 mimo rezervační systém, č. 11 pro minibar
 

367 ČD Bmz226
66
 

366 ČD Bmz226
66

i Povinná rezervace místa pro cestující s jízdním kolem v celé trase vlaku
i Povinná rezervace místa k sezení ve voze první třídy v úseku Žilina - Čadca

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 2.5.2021 (Bpee239) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Plánované řazení 12.6.2021 - 11.12.2021

Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:28, Karviná hl.n. 11:42-11:43, Bohumín 11:53-12:03, Ostrava hl.n. 12:10-12:12, Ostrava-Svinov 12:18-12:20, Hranice na Moravě 12:45-12:46, Olomouc hl.n. 13:18-13:20, Zábřeh na Moravě 13:41-13:42, Česká Třebová 14:04-14:05, Choceň 14:29-14:30, Pardubice hl.n. 14:47-14:49, Kolín 15:12-15:14, Praha-Libeň 15:49-15:50, Praha hl.n. 15:56

  
 

ČD 151
 

372 ZSSK Ampeer
54
   

370 ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
 

369 ZSSK Bmpz
84
 

368 ČD Bmz232
66
oddíl č. 10 mimo rezervační systém, č. 11 pro minibar
 

367 ČD Bmz232
66
 

366 ČD Bdmpee233
80 4
místa č. 24-27 pro cestující s jízdním kolem

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 2.5.2021 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Skutečné řazení   (16)

so 11.12.2021
ne 21.11.2021
ne 31.10.2021 ve stanici: Praha hl.n.

Skutečné řazení vlaku dne: so 11.12.2021

Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:28, Karviná hl.n. 11:42-11:43, Bohumín 11:53-12:03, Ostrava hl.n. 12:10-12:12, Ostrava-Svinov 12:18-12:20, Hranice na Moravě 12:45-12:46, Olomouc hl.n. 13:18-13:20, Zábřeh na Moravě 13:41-13:42, Česká Třebová 14:04-14:05, Choceň 14:29-14:30, Pardubice hl.n. 14:47-14:49, Kolín 15:12-15:14, Praha-Libeň 15:49-15:50, Praha hl.n. 15:56

  
 

ČD 151 006
91 54 7 151 006-4
 

372 ZSSK Ampeer
54
61 56 19-70 203-3
   

370 ZSSK Bdghmeer IS
31+4 12 2 5
61 56 28-70 027-5
 

369 ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 010-7
 

368 ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 014-9
 

366 ČD Bmz232 mod
66
61 54 21-91 810-8
 

365 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 838-9

Vložil: Amia | Poslední aktualizace: 25.2.2023 | Zdroj dat: Vlastní sledování | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Skutečné řazení vlaku dne: ne 21.11.2021

Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:28, Karviná hl.n. 11:42-11:43, Bohumín 11:53-12:03, Ostrava hl.n. 12:10-12:12, Ostrava-Svinov 12:18-12:20, Hranice na Moravě 12:45-12:46, Olomouc hl.n. 13:18-13:20, Zábřeh na Moravě 13:41-13:42, Česká Třebová 14:04-14:05, Choceň 14:29-14:30, Pardubice hl.n. 14:47-14:49, Kolín 15:12-15:14, Praha-Libeň 15:49-15:50, Praha hl.n. 15:56

  
 

ČD 151
91 54 7 151 027-0
 

372 ZSSK Ampeer
54
61 56 19-70 202-5
   

370 ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
61 56 28-70 024-2
 

369 ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 008-1
 

368 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 810-8
 

367 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 838-9
 

366 ČD Bdmpee233
80 4
61 54 20-71 010-0

Vložil: Lesan, vlakylesan(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 22.11.2021 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs



Skutečné řazení vlaku dne: ne 31.10.2021 ve stanici: Praha hl.n.

Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:28, Karviná hl.n. 11:42-11:43, Bohumín 11:53-12:03, Ostrava hl.n. 12:10-12:12, Ostrava-Svinov 12:18-12:20, Hranice na Moravě 12:45-12:46, Olomouc hl.n. 13:18-13:20, Zábřeh na Moravě 13:41-13:42, Česká Třebová 14:04-14:05, Choceň 14:29-14:30, Pardubice hl.n. 14:47-14:49, Kolín 15:12-15:14, Praha-Libeň 15:49-15:50, Praha hl.n. 15:56

  
 

ČD 151
91 54 7 151 001-5
 

372 ZSSK Ampeer
54
61 56 19-70 206-6
   

370 ZSSK Bdghmeer IS
31+4 12 2 5
61 56 28-70 029-1
 

369 ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 023-0
 

368 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 826-4
 

367 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 809-0
 

366 ČD Bdmpee233
80 4
61 54 20-71 005-0
 

765 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 812-4
 

764 ČD Bmz232
66
61 54 21-91 831-4
 

ČD B249
80
51 54 20-41 658-5

Vložil: Lesan, vlakylesan(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 31.10.2021 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (old) | cs > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, Vlk, EN57, Marc Le Gad (CC BY-NC-SA), Giorgio Stagni, Christoph Omlin, Don Balsi, Hans-Martin Hebsaker, Stefano Conti, Claudio Vianini, niko1266, Gobat, EC 117, emenouz, Fordan, Thomas Niederl, Ralf Triller, pd.






472.75
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy