vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » scifi » Slovensko-Česká republika RJ » RJ 1120 RegioJet/ Luděk Štěrba
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlaků

Railjet 1120   RegioJet/ Luděk Štěrba

Trasa
Humenné - Praha hl.n.

SCI-FI Řazení v úseku: Česká Třebová - Olomůc


  
 


vlak RJ 1120 RegioJet-Luděk Štěrba Humenné-Praha hl.n (CZ) RJ 162
 
 


(CZ) RJ WRmz
 
 


(CZ) RJ Bmz 2191.0
66
   
 


(CZ) RJ Bmz 2190.0
66
   
  


(CZ) RJ ASmz
16 24
   
 


(CZ) RJ Amz
54
   
  


(CZ) RJ Ampz
16 32
   
 


(CZ) RJ ABmz
24+24
   
 


(CZ) ČD Beer
53
   
 


(CZ) ČD Bfhpvee295
58+12 2 8
   

i 19:03
i Strážske, žel. st.
i | | | | | | | | | | | | | |
i 19:12
i 19:13
i Michalovce, žel. st.
i | | | | | | | | | | | | | |
i 19:25
i Bánovce nad Ondavou, žel. st.
i | | | | | | | | | | | | | |
i 19:34
i 19:35
i Trebišov, žel. st.
i | | | | | | | | | | | | | |
i 19:45
i 19:51
i Košice, žel. st.
i | | | | | |
i 3:45
i | | |
i 7:45
i | | |
i 20:38
i 21:22
i Kysak (u města Prešov), žel. st.
i | | | | | |
i 3:57
i 3:58
i | | |
i 7:57
i 7:58
i | | |
i 21:34
i 21:36
i Margecany, žel. st.
i | | | | | | | | | | | | | |
i 21:50
i 21:51
i Spišská Nová Ves, žel. st.
i | | | | | |
i 4:35
i 4:36
i | | |
i 8:35
i 8:36
i | | |
i 22:17
i 22:19
i Poprad, Tatry
i | | | | | |
i 4:53
i 4:54
i | | |
i 8:53
i 8:54
i | | |
i 22:38
i 22:40
i Štrba, žel. st.
i | | | | | |
i 5:13
i 5:14
i | | |
i 9:13
i 9:14
i | | |
i 23:01
i 23:02
i Liptovský Mikuláš, žel. st.
i | | | | | |
i 5:40
i 5:41
i | | |
i 9:40
i 9:41
i | | |
i 23:29
i 23:31
i Ružomberok, žel. st.
i | | | | | |
i 5:57
i 5:59
i | | |
i 9:57
i 10:00
i | | |
i 23:48
i 23:50
i Vrútky, žel. st.
i | | | | | |
i 6:23
i 6:26
i | | |
i 10:25
i 10:26
i | | |
i 0:15
i 0:17
i Žilina, žel. st.
i | | | | | |
i 6:42
i 6:44
i | | |
i 10:42
i 10:44
i | | |
i 0:33
i 0:44
i Čadca, žel.st.
i | | | | | |
i 7:06
i 7:08
i | | |
i 11:06
i 11:08
i | | |
i 1:06
i 1:08
i Návsí (Jablunkov), nádr.
i |
i 4:24
i |
i 5:24
i 6:24
i |
i 7:22
i 7:24
i |
i 9:24
i |
i 11:22
i 11:24
i | | | |
i Bystřice (Třinec), nádr.
i |
i 4:29
i 4:30
i |
i 5:29
i 5:30
i 6:29
i 6:30
i | | |
i 9:29
i 9:30
i | | | |
i Třinec centrum,

Vložil: Stygicmladsi | Poslední aktualizace: 15.2.2018 | Vloženo neregistrovaným uživatelem | Trvalý odkaz | Nahlásit nevhodný obsah | Špatný překlad? | > cs




Toto je sekce fiktivních vlaků. Tyto vlaky nemusí mít nic společného s realitou.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, Vlk, EN57, Marc Le Gad (license CC BY-NC-SA), Giorgio Stagni, Christoph Omlin, Don Balsi, Hans-Martin Hebsaker, Stefano Conti, Claudio Vianini, niko1266, Gobat, pd.


Zobrazení:
• řádek
sloupec
text




538.22
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy