vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » RJSK RJ » RJ 1008 RegioJet
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020   (15.12.2019 - 12.12.2020)

RJ 1008   RegioJet

Trasa
Vrútky 6:26, Žilina 6:42-6:44, Čadca 7:06-7:15, Český Těšín 7:55-7:58, Havířov 8:17-8:24, Ostrava hl.n. 8:43-8:45, Ostrava-Svinov 8:51-8:53, Hranice na Moravě 9:18-9:19, Olomouc hl.n. 9:48-9:50, Zábřeh na Moravě 10:12-10:13, Česká Třebová 10:35-10:36, Pardubice hl.n. 11:10-11:11, Praha hl.n. 12:07
i Jede 25.12.19, 01.01.20
Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohly být v průběhu platnosti jízdního řádu změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice.
Tratě / linky
SK 180  SK 127  CZ 320  CZ 321  CZ 001 

Plánované řazení   (3)

Plánované řazení 15.12.2019 - 13.6.2020
Plánované řazení 14.6.2020 - 24.9.2020
Plánované řazení 24.9.2020 - 11.10.2020

Plánované řazení 15.12.2019 - 13.6.2020


  
 


(CZ) RJ 162
 
 


1 (CZ) RJ Bmz LC
66
Low Cost
   
 


2 (CZ) RJ Bmpz
80
Astra
   
 


3 (CZ) RJ Bmz 2891.0
36+6
Standard
   
  


4 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   
  


5 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   
 


6 (CZ) RJ Bmz 2891.0
36+6
Standard
   
  


7 (CZ) RJ ASmz
16 24
Business + Standard
   
 


8 (CZ) RJ Bmpz
80
Astra
   

Vložil: Jiří Peroutka, peroutka(tečka)14b(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 3.12.2019 (Jiří Peroutka) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Plánované řazení 14.6.2020 - 24.9.2020

Košice 3:45, Kysak 3:57-3:58, Spišská Nová Ves 4:35-4:36, Poprad-Tatry 4:53-4:54, Štrba 5:13-5:14, Liptovský Mikuláš 5:40-5:41, Ružomberok 5:57-5:59, Vrútky 6:24-6:26, Žilina 6:42-6:44, Čadca 7:06-7:15, Český Těšín 7:55-7:58, Havířov 8:17-8:24, Ostrava hl.n. 8:43-8:45, Ostrava-Svinov 8:51-8:53, Hranice na Moravě 9:18-9:19, Olomouc hl.n. 9:48-9:50, Zábřeh na Moravě 10:12-10:13, Česká Třebová 10:35-10:36, Pardubice hl.n. 11:10-11:11, Praha hl.n. 12:07
i Nejede 25.12.19, 01.01.20

  
 


(CZ) RJ 162
 
 


1 (CZ) RJ Bmpvz
48
Low cost
   
 


2 (CZ) RJ Bmpz
80
Astra
   
 


3 (CZ) RJ ABmz D
24+18
Řazení obou řad je náhodné
Standard
   

3 (CZ) RJ Bmz 2891.0
36+6
Řazení obou řad je náhodné
Standard
   
  


4 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   
  


5 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   
 


6 (CZ) RJ Bmz 2891.0
36+6
Standard
   
  


7 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   

Vložil: Jiří Peroutka, peroutka(tečka)14b(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 7.10.2020 (Jiří Peroutka) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Plánované řazení 24.9.2020 - 11.10.2020

Košice 3:45, Kysak 3:57-3:58, Spišská Nová Ves 4:35-4:36, Poprad-Tatry 4:53-4:54, Štrba 5:13-5:14, Liptovský Mikuláš 5:40-5:41, Ružomberok 5:57-5:59, Vrútky 6:24-6:26, Žilina 6:42-6:44, Čadca 7:06-7:15, Český Těšín 7:55-7:58, Havířov 8:17-8:24, Ostrava hl.n. 8:43-8:45, Ostrava-Svinov 8:51-8:53, Hranice na Moravě 9:18-9:19, Olomouc hl.n. 9:48-9:50, Zábřeh na Moravě 10:12-10:13, Česká Třebová 10:35-10:36, Pardubice hl.n. 11:10-11:11, Praha hl.n. 12:07
i Nejede v úseku Košice - Návsí

  
 


(CZ) RJ 162
 
 


1 (CZ) RJ Bmpvz
48
Low cost
   
 


2 (CZ) RJ Bmpz
80
Astra
   
 


3 (CZ) RJ ABmz D
24+18
Řazení obou řad je náhodné
Standard
   

3 (CZ) RJ Bmz 2891.0
36+6
Řazení obou řad je náhodné
Standard
   
  


4 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   
  


5 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   
 


6 (CZ) RJ Bmz 2891.0
36+6
Standard
   
  


7 (CZ) RJ Ampz
16 32
Business + Relax
   

Vložil: Jiří Peroutka, peroutka(tečka)14b(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 7.10.2020 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Skutečné řazení  

Skutečné řazení vlaku dne: po 17.2.2020 ve stanici: Olomouc hl.n.

Vrútky 6:26, Žilina 6:42-6:44, Čadca 7:06-7:15, Český Těšín 7:55-7:58, Havířov 8:17-8:24, Ostrava hl.n. 8:43-8:45, Ostrava-Svinov 8:51-8:53, Hranice na Moravě 9:18-9:19, Olomouc hl.n. 9:48-9:50, Zábřeh na Moravě 10:12-10:13, Česká Třebová 10:35-10:36, Pardubice hl.n. 11:10-11:11, Praha hl.n. 12:07

  
 


(CZ) RJ 162
162.112
 
 


1 (CZ) RJ Bpmz857
51
001
   
 


3 (CZ) RJ ABmz D
24+18
041
   
  


4 (CZ) RJ Ampz
16 32
023
   
  


5 (CZ) RJ Ampz
16 32
014
   
 


6 (CZ) RJ ABmz D
24+18
023
   
  


7 (CZ) RJ ASmz
16 24
101
   
 


2 (CZ) RJ Bmpz
80
021
   

Vložil: Bdmteeo296, bdmteeo296(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 26.2.2020 (Bdmteeo296) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, Vlk, EN57, Marc Le Gad (license CC BY-NC-SA), Giorgio Stagni, Christoph Omlin, Don Balsi, Hans-Martin Hebsaker, Stefano Conti, Claudio Vianini, niko1266, Gobat, pd.


Zobrazení:
• řádek
sloupec
text




457.57
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy