vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2021 » ČD Ex » Ex 140 Ostravan
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2021   (13.12.2020 - 11.12.2021)

Ex 140   Ostravan

Trasa
Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:28, Karviná hl.n. 15:42-15:43, Bohumín 15:53-16:03, Ostrava hl.n. 16:10-16:12, Ostrava-Svinov 16:18-16:20, Hranice na Moravě 16:45-16:46, Olomouc hl.n. 17:18-17:20, Zábřeh na Moravě 17:41-17:42, Česká Třebová 18:04-18:05, Pardubice hl.n. 18:39-18:41, Kolín 19:00-19:01, Praha-Libeň 19:32-19:33, Praha hl.n. 19:39
Upozornění! Z důvodu výluk na trati Praha - Česká Třebová jsou od 6.4.2021 změněné jízdní řády vlaků linek Ex1, Ex2, R18 a R19. Před cestou si prosím ověřte aktuální údaje v jízdním řádu.
Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohly být v průběhu platnosti jízdního řádu změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice.
Tratě / linky
SK 127  CZ 320  CZ 001  CZ Ex1 

Plánované řazení   (3)

Plánované řazení 13.12.2020 - 5.4.2021
Plánované řazení 6.4.2021 - 29.4.2021
Plánované řazení 30.4.2021 - 11.12.2021

Plánované řazení 13.12.2020 - 5.4.2021


  
 


(CZ) ČD 151
Žilina - Praha
 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer
54
Žilina - Praha
     
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
Žilina - Praha
   
 


369 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


368 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


367 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


366 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede v a 5.IV nejede 4.IV.
   
 


365 (CZ) ČD Bmz232
66
Bohumín - Praha
jede v a 5.IV nejede 4.IV.
   
 


364 (CZ) ČD Bdmpee233
80 4
Bohumín - Praha
jede v a 5.IV nejede 4.IV.
místa č. 24-27 pro cestující s jízdním kolem
   
 


363 (CZ) ČD Bdmpee233
80 4
Bohumín - Praha
jede v do 7.III.
místa č. 24-27 pro cestující s jízdním kolem
   

363 (CZ) ČD Bmz226
66
Bohumín - Praha
jede od vyhlášení v
   
 


362 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede 3.I., jinak podle potřeby
   
 


361 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede 3.I., jinak podle potřeby
   
 


360 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede 3.I., jinak podle potřeby
   

i Povinná rezervace místa pro cestující s jízdním kolem v celé trase vlaku
i Povinná rezervace místa k sezení ve voze první třídy v úseku Žilina - Čadca
i Ve vlaku jsou řazeny vozy jedoucí pouze podle potřeby: skrýtzobrazit

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 4.4.2021 (Bpee239) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Plánované řazení 6.4.2021 - 29.4.2021

Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:28, Karviná hl.n. 15:42-15:43, Bohumín 15:53-16:03, Ostrava hl.n. 16:10-16:12, Ostrava-Svinov 16:18-16:20, Hranice na Moravě 16:45-16:46, Olomouc hl.n. 17:18-17:20, Zábřeh na Moravě 17:41-17:42, Česká Třebová 18:04-18:05, Choceň 18:29-18:30, Pardubice hl.n. 18:47-18:49, Kolín 19:12-19:14, Praha-Libeň 19:49-19:50, Praha hl.n. 19:56

  
 


(CZ) ČD 151
Žilina - Praha
 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer
54
Žilina - Praha
     
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
Žilina - Praha
   
 


369 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


368 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


367 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


366 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede v a 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.VII., 26.IX.
   
 


365 (CZ) ČD Bmz232
66
Bohumín - Praha
jede v a 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.VII., 26.IX.
   
 


364 (CZ) ČD Bdmpee233
80 4
Bohumín - Praha
jede v a 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.VII., 26.IX.
místa č. 24-27 pro cestující s jízdním kolem
   
 


363 (CZ) ČD Bmz226
66
Bohumín - Praha
jede od vyhlášení v
   
 


361 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede podle potřeby
   
 


360 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede podle potřeby
   

i Povinná rezervace místa pro cestující s jízdním kolem v celé trase vlaku
i Povinná rezervace místa k sezení ve voze první třídy v úseku Žilina - Čadca
i Ve vlaku jsou řazeny vozy jedoucí pouze podle potřeby: skrýtzobrazit

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 4.4.2021 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Plánované řazení 30.4.2021 - 11.12.2021

Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:28, Karviná hl.n. 15:42-15:43, Bohumín 15:53-16:03, Ostrava hl.n. 16:10-16:12, Ostrava-Svinov 16:18-16:20, Hranice na Moravě 16:45-16:46, Olomouc hl.n. 17:18-17:20, Zábřeh na Moravě 17:41-17:42, Česká Třebová 18:04-18:05, Choceň 18:29-18:30, Pardubice hl.n. 18:47-18:49, Kolín 19:12-19:14, Praha-Libeň 19:49-19:50, Praha hl.n. 19:56

  
 


(CZ) ČD 151
Žilina - Praha
 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer
54
Žilina - Praha
     
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer 0
31+4 12 2 9
Žilina - Praha
   
 


369 (CZ) ČD Bmz245
66
Žilina - Praha
oddíl č. 10 mimo rezervační systém, č. 11 pro minibar
   
 


368 (CZ) ČD Bmz245
66
Žilina - Praha
   
 


367 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


366 (SK) ZSSK Bmpz
84
Žilina - Praha
   
 


365 (CZ) ČD Bmz232
66
Bohumín - Praha
jede v do 11.VII. a 6.VII. nejede 4.VII.
   

365 (CZ) ČD Bmz234
66
Bohumín - Praha
jede v od 18.VII. a 28.IX., 17.XI., nejede 26.IX.
     
 


364 (CZ) ČD Bdmpee233
80 4
Bohumín - Praha
jede v a 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.VII., 26.IX.
místa č. 24-27 pro cestující s jízdním kolem
   
 


363 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede v a 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.VII., 26.IX.
   
 


360 (CZ) ČD Bee238
60
Bohumín - Praha
jede v a 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.VII., 26.IX.
   

i Povinná rezervace místa pro cestující s jízdním kolem v celé trase vlaku
i Povinná rezervace místa k sezení ve voze první třídy v úseku Žilina - Čadca

Vložil: Bpee239 | Poslední aktualizace: 29.7.2021 (Bpee239) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Skutečné řazení   (23)

čt 14.10.2021
čt 30.9.2021
ne 26.9.2021 v úseku: Žilina - Bohumín

Skutečné řazení vlaku dne: čt 14.10.2021

Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:28, Karviná hl.n. 15:42-15:43, Bohumín 15:53-16:03, Ostrava hl.n. 16:10-16:12, Ostrava-Svinov 16:18-16:20, Hranice na Moravě 16:45-16:46, Olomouc hl.n. 17:18-17:20, Zábřeh na Moravě 17:41-17:42, Česká Třebová 18:04-18:05, Choceň 18:29-18:30, Pardubice hl.n. 18:47-18:49, Kolín 19:12-19:14, Praha-Libeň 19:49-19:50, Praha hl.n. 19:56

  
 


(CZ) ČD 151 006
91 54 7 151 006-4
 
 


(SK) ZSSK Bmz
66
61 56 21-70 102-3
   
 


(SK) ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 028-9
   
 


(CZ) ČD Bmz245
66
73 54 21-91 014-3
   
 


(CZ) ČD Bmz245
66
73 54 21-91 018-4
   
   


(SK) ZSSK Bdghmeer IS
31+4 12 2 5
61 56 28-70 026-7
   
 


(SK) ZSSK Ampeer
54
61 56 19-70 203-3
     

Vložil: Gobat | Poslední aktualizace: 10.11.2021 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Skutečné řazení vlaku dne: čt 30.9.2021

Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:28, Karviná hl.n. 15:42-15:43, Bohumín 15:53-16:03, Ostrava hl.n. 16:10-16:12, Ostrava-Svinov 16:18-16:20, Hranice na Moravě 16:45-16:46, Olomouc hl.n. 17:18-17:20, Zábřeh na Moravě 17:41-17:42, Česká Třebová 18:04-18:05, Choceň 18:29-18:30, Pardubice hl.n. 18:47-18:49, Kolín 19:12-19:14, Praha-Libeň 19:49-19:50, Praha hl.n. 19:56

  
 


(CZ) ČD 150
91 54 7 150 224-4
 
 


(SK) ZSSK Ampeer
54
61 56 19-70 203-3
     
   


(SK) ZSSK Bdghmeer IS
31+4 12 2 5
61 56 28-70 026-7
   
 


(CZ) ČD Bmz245
66
73 54 21-91 026-7
   
 


(CZ) ČD Bmz245
66
73 54 21-91 001-0
   
 


(SK) ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 028-9
   
 


(SK) ZSSK Bmpz
84
61 56 22-70 023-0
   

Vložil: Gobat | Poslední aktualizace: 25.10.2021 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Skutečné řazení vlaku dne: ne 26.9.2021 v úseku: Žilina - Bohumín

Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:28, Karviná hl.n. 15:42-15:43, Bohumín 15:53-16:03, Ostrava hl.n. 16:10-16:12, Ostrava-Svinov 16:18-16:20, Hranice na Moravě 16:45-16:46, Olomouc hl.n. 17:18-17:20, Zábřeh na Moravě 17:41-17:42, Česká Třebová 18:04-18:05, Choceň 18:29-18:30, Pardubice hl.n. 18:47-18:49, Kolín 19:12-19:14, Praha-Libeň 19:49-19:50, Praha hl.n. 19:56

  
 


(CZ) ČD 151
91 54 7 151 016-3
 
  


372 (CZ) ČD ARmpee832
22 14
61 54 85-71 001-1
   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236
27 12 2 12
61 54 84-71 002-0
   
 


369 (CZ) ČD Bmz232
66
61 54 21-91 812-4
   
 


368 (CZ) ČD Bmz232
66
61 54 21-91 838-9
   
 


367 (CZ) ČD Bmz234
66
51 54 21-70 509-3
     
 


366 (CZ) ČD Bmz234
66
51 54 21-70 508-5
     

Vložil: peter | Poslední aktualizace: 30.9.2021 (peter) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, Vlk, EN57, Marc Le Gad (license CC BY-NC-SA), Giorgio Stagni, Christoph Omlin, Don Balsi, Hans-Martin Hebsaker, Stefano Conti, Claudio Vianini, niko1266, Gobat, pd.






626.85
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy