vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » ČD Ex » Ex 121 Valašský expres
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2019   (9.12.2018 - 14.12.2019)

 

Ex   121     Valašský expres  

Trasa
Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
i Nejede 25., 26.XII., 1.I.
Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohly být v průběhu platnosti jízdního řádu změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice.
Tratě / linky
CZ 011  CZ 010  CZ 270  CZ 280  SK 125  SK 120 

Plánované řazení   (2)

9.12.2018 - 8.6.2019
9.6.2019 - 14.12.2019

Plánované řazení 9.12.2018 - 8.6.2019


  
 


(CZ) ČD 380
 
 


362 (SK) ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 27.XII., 2.I., 23.IV., 29.X., nejede 24., 31.XII., 14.I. - 25.II., 22.IV., 28.X.
   
 


363 (SK) ZSSK Bpeer 2970
66
JJede v a 27.XII., 2.I., 23.IV., 29.X., nejede 24., 31.XII., 22., 29.IV., 6.V., 28.X.
   
 


367 (CZ) ČD Bee238
60
Jede v a 27.XII., 2.I., 23.IV., 2., 9.V., 29.X., nejede 24., 31.XII., 22.IV., 28.X.
WiFi od 9.6.
   
 


368 (CZ) ČD Bdpee231
72 5
povinná rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem
místa č. 11, 12, 15, 16, 18 pro cestující s jízdním kolem
   
 


369 (CZ) ČD Bmz225/226
66
Oddíl čís. 11 mimo rezervační systém
řazení obou řad je náhodné
   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236
27 12 2 12
oddíl č. 1 pro invalidy, č. 5 a 10 pro cestující s jízdním kolem, č. 6-8 pro cestující s dětmi, č. 9 pro dámy; WiFi od 15.5.
   
  


371 (SK) ZSSK ARpeer
24 17
Servis zajišťuje firma JLV, a.s.
   

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 12.6.2019 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs


Plánované řazení 9.6.2019 - 14.12.2019

Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-9:53, Žilina 10:32

  
 


(CZ) ČD 380
 
 


362 (SK) ZSSK Bpeer 2970
66
Jede v a 27.XII., 2.I., 23.IV., 29.X., nejede 24., 31.XII., 14.I. - 25.II., 22.IV., 28.X.
   
 


363 (SK) ZSSK Bpeer 2970
66
JJede v a 27.XII., 2.I., 23.IV., 29.X., nejede 24., 31.XII., 22., 29.IV., 6.V., 28.X.
   
 


367 (CZ) ČD Bee238
60
Jede v a 27.XII., 2.I., 23.IV., 2., 9.V., 29.X., nejede 24., 31.XII., 22.IV., 28.X.
WiFi od 9.6.
   
 


368 (CZ) ČD Bdpee231
72 5
povinná rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem
místa č. 11, 12, 15, 16, 18 pro cestující s jízdním kolem
   
 


369 (CZ) ČD Bmz225/226
66
Oddíl čís. 11 mimo rezervační systém
řazení obou řad je náhodné
   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236
27 12 2 12
oddíl č. 1 pro invalidy, č. 5 a 10 pro cestující s jízdním kolem, č. 6-8 pro cestující s dětmi, č. 9 pro dámy; WiFi od 15.5.
   
  


371 (SK) ZSSK ARpeer
24 17
Servis zajišťuje firma JLV, a.s.
   

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 12.6.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs



Skutečné řazení   (113)

ne 8.12.2019
so 7.12.2019
út 3.12.2019

Skutečné řazení vlaku dne: ne 8.12.2019

Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49

  
 


(CZ) ČD 380
380 012-5
 
 


368 (CZ) ČD Bdpee231
72 5
20-71 058-9
   
 


369 (CZ) ČD Bmz234
66
21-70 505-1
     
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236
27 12 2 12
84-71 024-4
   
  


371 (SK) ZSSK ARpeer
24 17
85-70 002-8
   

Vložil: peter | Poslední aktualizace: 8.12.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | sk > cs


Skutečné řazení vlaku dne: so 7.12.2019

Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49

  
 


(CZ) ČD 380
380 018
 
 


368 (CZ) ČD Bdpee231
72 5
065
   
 


369 (CZ) ČD Bmz226
66
134
   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236
27 12 2 12
027
   
  


371 (SK) ZSSK ARpeer
24 17
003
   

Vložil: peter | Poslední aktualizace: 14.12.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | sk > cs


Skutečné řazení vlaku dne: út 3.12.2019

Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49

  
 


(CZ) ČD 380
91 54 7 380 015-8
 
 


368 (CZ) ČD Bdpee231
72 5
61 54 20-71 056-3
   
 


369 (CZ) ČD Bmz226
66
61 81 21-90 148-1
   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236
27 12 2 12
61 54 85-71 019-4
   
     


371 (CZ) ČD ARmpee829
40
61 54 85-71 114-2
     

Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 4.12.2019 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze) | cs > cs





Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, Vlk, EN57, Marc Le Gad (license CC BY-NC-SA), Giorgio Stagni, Christoph Omlin, Don Balsi, Hans-Martin Hebsaker, pd.


Zobrazení:
• řádek
sloupec
text







252.68
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy