Graz Hbf 10:26 - Bruck an der Mur 11:01-11:03 - Mürzzuschlag 11:31-11:32 - Wien Hbf 13:02-13:10 - Břeclav 14:04-14:07 - Brno hl. n. 14:36-14:38 - Pardubice hl. n. 16:10-16:12 - Praha hl. n. 17:06
Všechny údaje jsou uvedeny pouze pro informaci a mohly být v průběhu platnosti jízdního řádu změněny. V trase nejsou uvedeny všechny stanice.
Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost,
přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení.
Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe
formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo
mail uvedený přímo pod vlakem.