vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - RhB EXT

Strana: 1
EXT 2122   Glacier Pullman Express   St.Moritz 8:10 - Albulabahn - Thusis 10:04
EXT 2125   Engadiner Dampf-Erlebniszug   Samedan 9:54, St.Moritz 10:12
EXT 2127   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 10:30, Filisur 10:37
EXT 2129   Engadiner Dampf-Erlebniszug   Samedan 11:54, St.Moritz 12:12
EXT 2130   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 10:10, Alvaneu 10:16
EXT 2133   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 11:05, Filisur 11:12
EXT 2137   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 11:41, Filisur 11:48
EXT 2138   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 10:41, Alvaneu 10:47
EXT 2139   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 12:32, Filisur 12:39
EXT 2140   Glacier Pullman Express   Thusis 12:44, Reichenau-Tamins 13:11
EXT 2140 /2   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 11:22, Alvaneu 11:28
EXT 2144   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 12:20, Alvaneu 12:26
EXT 2145   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 14:05, Filisur 14:12
EXT 2147   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 14:32, Filisur 14:40
EXT 2149   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 15:05, Filisur 15:12
EXT 2150   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 13:40, Alvaneu 13:46
EXT 2152   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 14:15, Alvaneu 14:21
EXT 2153   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 16:18, Filisur 16:24
EXT 2154   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 14:43, Alvaneu 14:49
EXT 2155   Glacier Pullman Express   Chur 16:13, St.Moritz 19:16
EXT 2155 /2   Erlebniswoche Landwasserwelt   Alvaneu 17:12, Filisur 17:18
EXT 2156   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 15:20, Alvaneu 15:27
EXT 2158   Engadiner Dampf-Erlebniszug   St.Moritz 16:10, Samedan 16:26
EXT 2160   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 16:45, Alvaneu 15:52
EXT 2623   Erlebniszug Alp Grüm   Pontresina 10:35, Morteratsch 10:47, Bernina Diavolezza 10:57, Ospizio Bernina 11:08-11:15, Alp Grüm 11:23
EXT 2637   Engadiner Dampf-Erlebniszug   St.Moritz 10:35, Pontresina 10:47
EXT 2639   Erlebniszug Alp Grüm   Pontresina 14:40, Morteratsch 14:55, Bernina Diavolezza 15:04, Ospizio Bernina 15:15, Alp Grüm 15:22
EXT 2639 /2   Engadiner Dampf-Erlebniszug   St.Moritz 14:11, Pontresina 14:22
EXT 2646   Erlebniszug Alp Grüm   Alp Grüm 12:30, Ospizio Bernina 12:37-12:40, Bernina Diavolezza 12:52, Morteratsch 13:03, Pontresina 13:22
EXT 2654   Engadiner Dampf-Erlebniszug   Pontresina 15:31, St.Moritz 15:43
EXT 2658   Erlebniszug Alp Grüm   Alp Grüm 16:01, Ospizio Bernina 16:09-16:11, Bernina Diavolezza 16:23, Morteratsch 16:34, Pontresina 16:45
EXT 2736   Glacier Pullman Express   Disentis/Mustér 11:52, Chur 14:08
EXT 2745   Glacier Pullman Express   Reichenau-Tamins 13:34, Disentis/Mustér 15:42
EXT 2819   Erlebniswoche Landwasserwelt   Davos Platz 10:30, Davos Frauenkirch 10:36, Davos Glaris 10:41-10:45, ... Davos Wiesen 10:58-11:13, Filisur 10:21, Bergün/Bravuogn 11:36
EXT 2825   Erlebniswoche Landwasserwelt   Davos Wiesen 13:10, Filisur 13:18
EXT 2826   Erlebniswoche Landwasserwelt   Bergün/Bravuogn 12:15, Filisur 12:32-12:40, Davos Wiesen 12:47
EXT 2829   Erlebniswoche Landwasserwelt   Davos Wiesen 14:17, Filisur 14:25
EXT 2830   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 13:40, Davos Wiesen 13:47
EXT 2833   Erlebniswoche Landwasserwelt   Davos Wiesen 15:10, Filisur 15:19, Bergün/Bravuogn 15:33
EXT 2834   Erlebniswoche Landwasserwelt   Filisur 14:40, Davos Wiesen 14:47
EXT 2844   Erlebniswoche Landwasserwelt   Bergün/Bravuogn 16:15, Filisur 16:33-16:40, Davos Wiesen 16:47-16:50, ... Davos Glaris 17:07, Davos Frauenkirch 17:12, Davos Platz 17:18
EXT 2930   Engadiner Dampffahrt   Samedan 9:59, Bever 10:02-10:05, S-chanf 10:23-10:42, Ardez 11:34-11:50, Scuol-Tarasp 12:03
EXT 2940   Engadiner Dampf-Erlebniszug   Pontresina 11:15, Samedan 11:25
EXT 2943   Engadiner Dampf-Erlebniszug   Samedan 15:10, Pontresina 15:20
EXT 2949   Engadiner Dampffahrt   Scuol-Tarasp 13:45, Ardez 13:58-14:14, Zernez 14:42-15:32, S-chanf 16:17-16:30, Bever 16:48-16:50, Samedan 16:54
EXT 2950   Engadiner Dampf-Erlebniszug   Pontresina 14:36, Samedan 14:46
Strana: 1































103.48

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX TL Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?