vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2021 » PKPIC TLK
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - PKPIC TLK

Z důvodu vládních omezení dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1 2
TLK 300/34004/34005   Galicja   Przemyśl Główny 13:04 - Przeworsk - Rzeszów Gl. - ... - Racibórz - Chałupki - Ostrava Svinov 19:28
TLK 301/43004/43005   Galicja   Ostrava Svinov 08:38 - Chałupki - Rybnik - ... - Tarnów Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 15:16
TLK 310/24000/24001   Roztocze   Lublin 15:35 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozw. (17:00/17:20) - ... - Racibórz - Chałupki - Bohumin 23:58
TLK 311/42000/42001   Roztocze   Bohumin 04:18 - Racibórz - Gliwice - ... - Stalowa Wola Rozwadów (11:17/11:35) - Kraśnik - Lublin Gł. 12:43
TLK 400/84070/84071   Wolin   Świnoujście 20:21 - Szczecin Gł. - Rzepin - ... - Wodzisław Śl. - Chałupki - Bohumin 07:44
TLK 401/48070/48071   Wolin   Bohumin 20:48 - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Rzepin - Szczecin Gł. - Świnoujście 07:27
TLK 402/54070/54071   Wydmy   Hel 20:15 - Władysławowo - Gdynia Gł. (21:56/22:33) - ... - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumin 08:45
TLK 403/45070/45071   Wydmy   Bohumin 19:31 - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Gdynia Gł. (05:53/06:21) - Władysławowo - Hel 07:56
TLK 404/84072/84073   Pirat   Kołobrzeg 21:20 - Białogard - Piła Gł. - ... - Racibórz - Chałupki - Bohumin 07:16
TLK 405/48072/48073   Pirat   Bohumin 21:33 - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 07:20
TLK 12110/12111   Nida   Warszawa Zach. 19:34 / Warszawa Wsch. - Dęblin - Radom - Kielce 22:45
TLK 12120/12121   Inka   Warszawa Zach. 17:07 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 20:48
TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:09 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:50
TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:12 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 23:25
TLK 13106/13107   San   Warszawa Wsch. 17:18 - Pilawa - Dęblin Radom - ... - Stalowa Wola Rozwadów - Przeworsk - Przemyśl Gł. 23:37
TLK 13110/13111   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 16:34 / Warszawa Gdańska - Skierniewice - Koluszki - Opoczno Południe - Kraków Gł. 20:21
TLK 13150/13151   Karłowicz   Warszawa Zach. 04:41 - Warszawa Wsch. - Dęblin - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopanego 12:45
TLK 14100/14101   Chemik   Płock 05:39 - Kutno - Łowicz Gł. - ... - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:29
TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr./Warszawa Gdańska - Opoczno Południe - Zawiercie - Katowice - Gliwice 00:27
TLK 15104/15105   Biebrza   Białystok 13:30 - Ełk - Olsztyn Gł. - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 20:46
TLK 15112/15113   Kociewie   Łódź Kal. 04:54 - Łódź Widzew - Koluszki - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 08:31
TLK 16106/16107   Konopnicka   Warszawa Wsch. 13:34 - Skierniewice - Koluszki - ... - Łódź Chojny - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 18:44
TLK 16152/16153   Krasiński   Warszawa Wsch. 10:59 / Warszawa Gdańska - Żyrardów - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:15
TLK 17106/17107   Konopnicka   Warszawa Wsch. 13:44 - Skierniewice - Koluszki - ... - Wrocław Gł. - Głogów - Zielona Góra 21:15
TLK 18114/18115   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 09:14 - Skierniewice - Warszawa Wsch./Warszawa Gdańska - ... - Tczew - Gdynia Gł. - Kołobrzeg 19:06
TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:29 - Kutno - Konin - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:16
TLK 19130/19131   Zosia   Warszawa Wsch. 16:04 - Warszawa Centr./Warszawa Gdańska - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:57
TLK 19132/19133   Korczak   Warszawa Wsch. 14:54 - Warszawa Centr./Warszawa Gdańska - Skierniewice - Koluszki - Łodź Widzew - Łódź Fabryczna 16:52
TLK 20102/20103   Roztocze   Zamość Wschód 15:00 - Zamość - Zwierzyniec - Stalowa Wola Rozwadów 16:42
TLK 21110/21111   Nida   Kielce 04:18 - Radom - Dęblin - Warszawa Zach. 07:59 / Warszawa Wsch.
TLK 21120/21121   Inka   Lublin Gł. 06:35 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. 09:47
TLK 22103/22102   Roztocze   Stalowa Wola Rozwadów 11:47 - Zwierzyniec - Zamość - Zamość. Wsch. 13:30
TLK 28100/28101   Staszic   Lublin Gł. 05:58 - Dęblin - Warszawa Wsch. - ... - Piła Gł. - Wałcz - Szczecin Gł. 15:58
TLK 28102/28103   Wyczółkowski   Lublin Gł. 05:18 - Radom - Kielce - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 16:58
TLK 28104/28105   Zamoyski   Hrubieszów Miasto 06:31 - Zawada - Lublin Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:55
TLK 30100/30101   Malinowski   Kraków Gł. 08:45 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 13:01
TLK 30102/30103   Małopolska   Kraków Gł. 13:55 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 18:20
TLK 30104/30105   Łukasiewicz   Kraków Gł. 06:46 - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 10:03
TLK 30110/30111   Wetlina   Kraków Gł. 19:22 - Tarnów - Jasło - Zagórz 23:54
TLK 30112/30113   Bieszczady   Kraków Gł. 09:44 - Tarnów - Jasło - Zagórz 14:13
TLK 30166/30167   Pogórze   Kraków Gł. 04:09 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 08:27
TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 16:47 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:16
TLK 31102/31103   Hańcza   Kraków Gł. 04:45 - Warszawa Wsch. - Białystok - Suwałki 12:44
TLK 31106/31107   San   Przemyśl Gł. 04:17 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. 10:30
TLK 31110/31111   Wit Stwosz   Kraków Gł. 08:15 - Opoczno Południe - Skierniewice - Warszawa Wsch. 12:16 / Warszawa Gdańska
TLK 31150/31151   Karłowicz   Zakopane 14:30 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Dęblin - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:54
TLK 33100/33101   Malinowski   Krynica Zdrój 15:14 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 19:49
TLK 33102/33103   Małopolska   Krynica Zdrój 10:26 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 14:46
TLK 33104/33105   Łukasiewicz   Przemyśl Gł. 18:39 - Przeworsk - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gl. 21:34
TLK 33110/33111   Wetlina   Zagórz 05:00 - Jasło - Tarnów - Kraków Gł. 09:30
TLK 33112/33113   Bieszczady   Zagórz 14:41 - Jasło - Tarnów - Kraków Gł. 19:01
TLK 33166/33167   Pogórze   Krynica Zdrój 19:40 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 23:47
TLK 35100/35101   Małopolska   Zakopane 11:16 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 22:47
TLK 35104/35105   Lubomirski   Przemyśl Gł. 08:11 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:54
TLK 35106/35107   Artus   Kraków Gł. 08:46 - Trzebinia - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:02
TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 20:47 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:33
TLK 36102/36103   Sudety   Kraków Gł. 06:45 - Mysłowice - Katowice - ... - Jaworzyna Śląska - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 13:37
TLK 36170/36171   Pogórze   Przemyśl Gł. 21:08 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. 04:44
TLK 37100/37101   Pułaski   Kraków Gł. 05:09 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:29
TLK 37102/37103   Wybicki   Kraków Gł. 17:15 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:27
TLK 37170/37171   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:17 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Legnica - Głogów - Zielona Góra Gł. 07:33
TLK 38100/38101   Górski   Rzeszów Gł. 04:52 - Stalowa Wola Rozwadów - Lublin Gł. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 16:22
TLK 38106/38107   Zefir   Kraków Gł. 10:24 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:55
TLK 38154/38155   Lubomirski   Przemyśl Gł. 08:11 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Koszalin - Kołobrzeg 22:44
TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 21:06 - Kielce - Skarżysko Kam. - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:03
TLK 40160/40161   Pirat   Katowice 05:34 - Tychy - Bielsko Biała Gł. 06:45
TLK 41100/41101   Chemik   Katowice 17:28 - Zawiercie - Częstochowa - ... - Łowicz Gł. - Kutno - Płock 22:21
TLK 41102/41103   Wysocki   Gliwice 03:59 - Katowice - Zawiercie - Opoczno Południe - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 07:26
TLK 44160/44161   Pirat   Bielsko Biała Gł. 21:59 - Tychy - Katowice 22:51
TLK 45100/45101   Doker   Katowice 12:50 - Zawiercie - Częstochowa - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 21:42
TLK 45150/45151   Halny   Bielsko Biała Gł. 15:57 - Żory - Rybnik - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 23:03
TLK 45170/45171   Rozewie   Bielsko Biała Gł. 18:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:34
TLK 45190/45191   Rozewie   Zwardoń 17:12 - Bielsko Biała Gł. - Tychy - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:34
TLK 46160/46161   Wolin   Bielsko Biała Gł. 20:00 - Chybie - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 23:21
TLK 47100/47101   Spodek   Katowice 07:16 - Gliwice - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 11:19
TLK 50155   Wydmy   Gdynia Gł. 06:09 - Lębork (07:18/07:38) - Łeba 08:22
TLK 51104/51105   Biebrza   Gdynia Gł. 07:14 - Tczew - Malbork - ... - Olsztyn Gł. - Ełk - Białystok 14:24
TLK 51112/51113   Kociewie   Bydgoszcz Gł. 19:39 - Toruń Gł. - Kutno - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Kaliska 23:07
TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 05:11 - Tczew - Iława Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:14
TLK 53104/53105   Lubomirski   Gdynia Gł. 08:59 - Tczew - Iława Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 19:45
TLK 53106/53107   Artus   Gdynia Gł. 10:06 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Katowice - Trzebinia - Kraków Gł. 19:05
TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 19:01 - Tczew - Iława Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 07:47
TLK 54100/54101   Doker   Gdynia Gł. 07:00 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 15:29
TLK 54150/54151   Halny   Bydgoszcz Gł. 04:49 - Inowrocław - Gniezno - ... - Rybnik - Żory - Bielsko Biała Gł. 13:35
TLK 54170/54171   Rozewie   Gdynia Gł. 21:51 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 09:28
TLK 54190/54191   Rozewie   Gdynia Gł. 21:51 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Tychy - Bielsko Biała Gł. - Zwardoń 10:50
TLK 55154   Wydmy   Łeba 20:15 - Lębork (20:59/21:19) - Gdynia Gł. 22:02
TLK 56100/56101   Kormoran   Olsztyn Gł. 07:08 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Gł. - Polanica Zdrój 18:32
TLK 58104/58105   Bryza   Olsztyn Gł. 07:20 - Iława Gł. - Malbork - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 12:41
TLK 58110/58111   Bory Tucholskie   Gdynia Gł. 07:40 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Strzelce Krajeńskie Wsch. - Gorzów Wlkp. - Kostrzyn 14:18
TLK 58112/58113   Kociewie   Gdynia Gł. 16:53 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Krzyż - Strzelce Krajeńskie Wsch. - Gorzów Wlkp. 22:33
TLK 60106/60107   Artus   Wrocław Gł. 16:00 - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 17:56
TLK 60160/60161   Rozewie   Wrocław Gł. 05:50 - Kłodzko Główne - Polanica Zdrój 07:47
TLK 60164/60165   Rozewie   Wrocław Gł. 05:36 - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 07:29
TLK 61106/61107   Konopnicka   Wrocław Gł. 08:52 - Ostrów Wlkp. - Łodź Chojny - ... - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Wsch. 13:41
TLK 61152/61153   Krasiński   Wrocław Gł. 14:06 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Wsch. 18:51 / Warszawa Gdańska
TLK 63102/63103   Sudety   Jelenia Góra 14:19 - Wałbrzych Miasto - Jaworzyna Śląska - ... - Katowice - Mysłowice - Kraków Gł. 21:04
TLK 63170/63171   Pogórze   Wrocław Gł. 23:35 - Opole Gł. - Gliwice - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 07:49
TLK 64160/64161   Wolin   Wrocław Gł. 03:40 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - Rybnik - Chybie - Bielsko Biała Gł. 06:59
TLK 65100/65101   Kormoran   Katowice 14:16 - Zawiercie - Częstochowa - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 21:19
Strana: 1 2































109.62
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?