vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » PKPIC TLK
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - PKPIC TLK

Z důvodu opatření proti onemocnění Covid-19 dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1 2 3
TLK 67/21010/21011   Kiev Express   Kyjiv-Pasažirskij 18:48, (Korosten 21:07-21:37, Jagodin 02:50-04:50), ... Warszawa Wschodnia 09:55-09:59, Warszawa Centralna 10:05-10:10, Warszawa Zachodnia 10:14
TLK 68/12010/12011   Kiev Express   Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
TLK 300/34004/34005   Galicja   Przemyśl Gł. 14:40, Przemyśl Zasanie 14:43-14:44, Jarosław 15:11-15:12, ... Chałupki 21:30-21:31, Ostrava hl.n. 21:44-21:45, Ostrava-Svinov 21:51
TLK 301/43004/43005   Galicja   Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hl.n. 6:16-6:17, Chałupki 6:30-6:33, ... Jarosław 12:47-12:48, Przemyśl Zasanie 13:15-13:16, Przemyśl Gł. 13:19
TLK 303/10016   Hańcza   Grodna 15.31 (EEST 16.31), Kuźnica Białostocka, Białystok 17:18
TLK 304/10015   Hańcza   Białystok 10:44, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Grodna 13.10 (EEST 14.10)
TLK 400/84070/84071   Wolin   Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
TLK 401/48070/48071   Wolin   Bohumín 20:48, Rybnik 21:27-21:29, Knurów 21:48-21:49, ... Rzepin 3:49-3:51, Szczecin Gł. 5:24-5:36, Świnoujście 7:27
TLK 402/54070/54071   Wydmy   Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
TLK 403/45070/45071   Wydmy   Bohumín 17:33, Chałupki 17:39-17:40, Wodzislaw Sląski 17:55-17:56, ... Gdynia Gł. 5:16-6:09, Puck 6:41-6:43, Hel 7:48
TLK 404/84072/84073   Pirat   Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
TLK 405/48072/48073   Pirat   Bohumín 21:50, Rybnik 22:28-22:30, Katowice 23:13-23:53, ... Poznań Gł. 3:43-3:50, Piła Gł. 5:10-5:17, Kołobrzeg 8:16
TLK 420/45072/45073   Rozewie   Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
TLK 421/54072/54073   Rozewie   Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
TLK 1620/1621   Panorama   Warszawa Wsch. 05:19 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:54
TLK 10106/10107   Żubr   Warszawa Zach. 17:11 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Bialystok 19:34
TLK 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:30 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 15:08
TLK 11122/11123   Niemcewicz   Warszawa Zach. 20:26 - Siedlce - Łukow - Terespol 23:01
TLK 11152/11153   Niemcewicz   Terespol 11:32 Łuków - Siedlce Warszawa Zach. 14:45
TLK 12100/12101   Chełmianin   Warszawa Zach. 05:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 09:50
TLK 12110/12111   Nida   Warszawa Zach. 18:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - Dęblin - Radom - Kielce 22:12
TLK 12120/12121   Inka   Warszawa Zach. 17:03 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 20:20
TLK 12122/12123   Tuwim   Warszawa Zach. 10:06 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 13:35
TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:53
TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł 23:49
TLK 13106/13107   San   Warszawa Zach. 16:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Stalowa Wola Rozw. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 00:00
TLK 13108/13109   Lubomirski   Warszawa Wsch. 14:29 - Warszawa Zach. - Włoszczowa Północ - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 21:09
TLK 13152/13153   Sawa   Warszawa Wsch. 04:19 - Opoczno Południe - Włoszczowa Północ - Kraków Gł. 07:36
TLK 14100/14101   Górnik   Łódź Kaliska 07:50 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:49
TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Katowice - Gliwice 00:29
TLK 15100/15101   Słowiniec   Warszawa Zach. 08:40 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 12:51
TLK 51100/51101   Słowiniec   Gdynia Gł. 16:53 - Tczew - Malbork - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 21:19
TLK 15106/15107   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:43
TLK 15110/15111   Żubr   Białystok 16:20 - Warszawa Wsch. - Kutno - ... - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 23:50
TLK 15110/15111   Żubr/Noteć   Warszawa Wsch. 18:33 - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Piła Gł. 00:26
TLK 15114/15115   Nogat   Warszawa Zach. 16:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 22:09
TLK 15118/15119   Kociewie   Łódź Kal. 05:48 - Łódź Widzew - Koluszki - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:53
TLK 15120/15121   Pobrzeże - BIS   Warszawa Zach. 06:47 - Warszawa Wsch. - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 11:22
TLK 15122/15123   Podlasiak   Białystok 21:19 - Grajewo - Ełk 22:42
TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 08:40 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 15:06
TLK 15152/15153   Laguna   Łódź Fabryczna 10:59 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 17:23
TLK 16102/16103   Fredro   Warszawa Wsch. 10:09 - Skierniewice - Piotrków Tryb. - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 14:28
TLK 16152/16153   Krasiński   Warszawa Wsch. 10:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:15
TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 16:44 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Gniezno - Poznań Gł. 20:43
TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 19:04 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:42
TLK 17106/17107   Konopnicka   Warszawa Wsch. 13:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Wrocław Gł. - Głogów - Zielona Góra Gł. 20:54
TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 04:43 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 15:57
TLK 18152/18153   Latarnik   Suwałki 04:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 19:47
TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:31
TLK 18108/18109   Staszic   Warszawa Wsch. 07:54 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 16:10
TLK 18112/18113   Noteć   Warszawa Wsch. 16:54 - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 21:44
TLK 18114/18115   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 09:08 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 18:23
TLK 18150/18151   Słupia   Łódź Fabryczna 22:29 - Koluszki - Skierniewice - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 07:13
TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 21:59 - Kutno - Konin - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 08:03
TLK 19104/19105      Częstochowa 04:27 - Piotrków Trybunalski - Koluszki - Warszawa Wsch. 07:11
TLK 19130/19131   Zosia   Warszawa Wsch. 14:59 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:03
TLK 19132/19133   Jagna   Warszawa Wsch. 15:34 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:28
TLK 19134/19135   Korczak   Warszawa Wsch. 14:39 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łodź Widzew - Łódź Fabryczna 16:43
TLK 20100/20101   Zamoyski   Lublin Gł. 18:57 - Świdnik Miasto - Zawada - Zamość - Hrubieszów Miasto 21:55
TLK 20112/20113   Roztocze   Stalowa Wola Rozwadów 12:00 - Biłgoraj - Zwierzyniec - Zamość 13:40
TLK 21100/21101   Chełmianin   Chełm 18:10 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:04
TLK 21110/21111   Nida   Kielce 04:52 - Radom - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:16
TLK 21120/21121   Inka   Lublin Gł. 07:40 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:04
TLK 21122/21123   Tuwim   Lublin Gł. 16:40 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 19:55
TLK 22100/22101   Zamoyski   Hrubieszów Miasto 05:50 - Zamość - Zawada - Świnik Miasto - Lublin Gł. 08:50
TLK 22112/22113   Roztocze   Zamość 14:20 - Zwierzyniec - Biłgoraj - Stalowa Wola Rozwadów 16:00
TLK 23102/23103   Wetlina   Lublin Gł. 10:55 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Jasło - Krosno - Zagórz 16:37
TLK 24100/24101   Roztocze   Chełm 13:27 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Kraków Gł. - Trzebinia - Katowice 21:59
TLK 25100/25101   Kochanowski   Chełm 10:40 - Świdnik - Lublin - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:46
TLK 27100/27101   Czartoryski   Lublin Gł. 05:10 - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:00
TLK 27102/27103   Wetlina   Lublin Gł. 17:50 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Kutno - Konin - Poznań Gł. 23:26
TLK 28170/28171   Mierzeja   Lublin Gł. 19:20 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Białogard - Koszalin - Kołobrzeg 08:03
TLK 30100/30101   Małopolska   Kraków Gł. 13:29 - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:00
TLK 30102/30103   Łukasiewicz   Kraków Gł. 06:57 - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 10:26
TLK 33102/33103   Łukasiewicz   Przemyśl Gł. 17:33 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. 21:05
TLK 30150/30151   Malinowski   Kraków Gł. 08:56 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 13:17
TLK 30166/30167   Pogórze   Stróże 07:25 Jasło - Krosno - Zagórz 10:05
TLK 30170/30171   Pogórze   Kraków Gł. 05:08 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 09:37
TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:50 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:41
TLK 31102/31103   Hańcza   Kraków Gł. 04:33 - Warszawa Wsch. - Białystok - Suwałki 12:52
TLK 31106/31107   San   Przemyśl Gł. 04:31 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozw. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:09
TLK 31108/31109   Lubomirski   Przemyśl Gł. 07:00 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Włoszczowa Północ - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 13:36
TLK 31112/31113   Nosal   Zakopane 08:43 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 15:41
TLK 31114/31115   Regle   Zakopane 13:15 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 20:41
TLK 31116/31117   Podhale   Zakopane 16:10 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 23:20
TLK 31152/31153   Sawa   Kraków Gł. 18:30 - Włoszczowa Północ - Opoczno Południe - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:11
TLK 32102/32103   Wetlina   Zagórz 11:42 - Krosno - Jasło - ... - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Gł. 17:21
TLK 33100/33101   Małopolska   Zakopane 11:12 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. 14:57
TLK 33102/33103   Łukasiewicz   Przemyśl Gł. 17:29 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. 20:54
TLK 33150/33151   Malinowski   Krynica Zdrój 14:21 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 19:00
TLK 33166/33167   Pogórze   Zagórz 18:35 - Krosno - Jasło - Stróże 21:20
TLK 33168/33169   Pogórze   Krynica Zdrój 18:53 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 23:35
TLK 33175   Karpaty - BIS   Krakow Gł. 02:40 - Chabówka - Zakopane 07:01
TLK 34100/34101   Matejko   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 10:55
TLK 35100/35101   Małopolska   Krynica Zdrój 10:45 - Muszyna - Nowy Sącz - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:40
TLK 35102/35103   Witos   Przemyśl Gł. 13:18 - Przeworsk - Leżajsk - ... - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
TLK 35104/35105   Branicki   Kraków Gł. 07:29 - Tomaszów Mazowiecki - Koluszki - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 21:23
TLK 35158/35159   Halny   Zakopane 10:39 - Chabówka - Żywiec - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:28
TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 20:41 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:59
TLK 35172/35173   Karpaty - BIS   Zakopane 21:44 - Chabówka - Kraków Gł. - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:19
Strana: 1 2 3































159.31

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX TL Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?