vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » scifi » PKP Intercity IC
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKP Intercity IC

Strana: 1 2 3 4 5 6 7
IC ---   Obważanek   Wien Hbf - Praha Hlavní Nádraží - Bohumín - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 00000   PRZEJAZD TECHNICZNY   Bydgoszcz Główna - Warszawa Olsztynka Grochowska
IC 0001/S   Sylwester 2017/18   Łódź Fabryczna - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch.
IC 1-10   super eip   lodz kaliska,warszawa centralna
IC 1-10   super ic   Głowno,łódz kaliska,Warszawa centralna.
IC 1024/1025   Wodnik   Olsztyn Gł. 9:10 - Olsztyn Zach. 9:16-18 - Ostróda 9:39-40 - ... - Goczałkowice-Zdrój 17:01-02 - Czechowice-Dziedzice 17:12-13 - Bielsko-Biała Gł. 17:29
IC 10XX      Łódź Fabryczna 9:00, Łódź Widzew 9:06-9:08, Koluszki 9:20-9:22, ... W-wa Gdańska 10:24-10:27, W-wa Rembertów 10:37-10:38, Ossów 10:46
IC 10XX   Impasibyl   W-wa Zach. - W-wa Centr. - W-wa Wsch. - Ossów - Ossów Kaplica - Okuniew
IC 10XX   Lux, lux musi być, DEELux.   Białystok - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki
IC 10XX   Necko   Ossów Gł. - Zielonka - Wołomin - ... - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki
IC 10XX   Wileński   Warszawa Wileńska, Wołomin, Tłuszcz, ... Czarna Białostocka, Sokółka, Kuźnica Białostocka
IC 10XXX   Bastard   W-wa Zach. 10:23, W-wa Centr. 10:27-10:29, W-wa Wsch. 10:35-10:36, Ossów 10:54
IC 11009/128   SKARYNA   Warszawa Zach - Terespol - Brest Centralnyi
IC 1101/1102   Galaktyka   Berlin Hbf 5:43, Frankfurt/Oder 6:39-6:45, Poznań Gł. 8:30-8:35, Warszawa Wsch. 11:46
IC 11010/129   SKARYNA   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr - Warszawa Zach.
IC 1172/1779   Biały Kieł   Białystok (07:00) - Łapy (07:20-22) - Szepietowo (07:40-41) - ... - Brzeg (13:10-12) - Oława (13:25-26) - Wrocław Gł. (13:50)
IC 12095/23   Nowa Bytomska   Terespol - Bytom
IC 1278/6572      Warszawa Zach. (7:30) - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł. (10:45)
IC 1308/7   Syrenka   Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Gł.
IC 1412/44   Czechia   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Pradubice Hlavni Nadrazi - Praha-Liben - Praha Hlavni Nadrazi
IC 1478/1479      Łódź Fabryczna 6:49 - Łódź Widzew 6:54-56 - Skierniewice 7:29-30 - ... - Warszawa Młynów 8:03-05 - Warszawa Gdańska 8:11-15 - Warszawa Wsch. 8:32
IC 1516/7   Moniuszko   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł.
IC 1607/36191   Odra/Ślązak   PRZEMYŚL GŁ. - Jarosław - Przeworsk - ... - Legnica - Bolesławiec - Węgliniec ZGORZELEC
IC 1667/1668   Manufaktura   Warszawa Gł. 12:07 - Warszawa Zach. 12:11-13 - Żyrardów 12:33-34 - ... - Koluszki 13:13-14 - Łódź Widzew 13:28-30 - Łódź Fabryczna 13:35
IC 1669/1670   Senator   Łódź Fabryczna 14:40 - Łódź Widzew 14:47-49 - Koluszki 15:02-03 - ... - Żyrardów 15:33-34 - Warszawa Gdańska 16:01-09 - Warszawa Wsch. 16:22
IC 1688/1689      Warszawa Wsch. 17:15 - Warszawa Centr. 17:22-35 - Warszawa Zach. 17:41-45 - Skierniewice 18:09-10 - Łódź Widzew 18:34-36 - Łódź Fabryczna 18:44
IC 1765/4632   Stoczniowiec   Kraków Gł. 5:05 - Włoszczowa Północ 6:50-52 - Opoczno Płd. 7:23-25 - ... - Gdańsk Oliwa 13:09-11 - Sopot 13:25-28 - Gdynia Gł. 13:35
IC 1800/1802   Rafa   Łódź Widzew - Koło - Konin - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg
IC 18102/3   Gałczyński   Białystok - Łapy - Małkinia - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł.
IC 18156/11156   MEWA   Terespol - Małaszewice Przystanek - Chotyłów - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście
IC 18156/18157   LATARNIK   Suwałki - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Wysoka Kamienna - Międzyzdroje - Świnoujście
IC 1999/1   Krakus   Świnoujście-Szczecin Główny-Poznań Główny-Leszno-Rawicz-Wroc   . . .   arnów-Rzeszów-Przeworsk-Leżajsk-Stalowa Wola Rozwadów-Lublin
IC 2043/2042   Błyskawica   Rybnik-Mikołów-Łaziska Górne-Katowice-Sosnowiec Główny-Tarno   . . .   ałystok-Ełk-Olsztyn Wschodni-Olsztyn Zachodni-Olsztyn Główny
IC 2247/2248   kazimierz wielki   warszawa wsch.-warszawa centr.-warszawa zach.-kraków gł.-zakpoane
IC 23100/23101   Jagiełło 13.07.2020r.   Lublin Główny 17:34 - Lublin Zachodni 17:39 - Nałęczów 17:55 - ... - Sędziszów 20:55 - Miechów 21:15 - Kraków Główny 21:49
IC 2512/13   Sienkiewicz   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Warszawa Centr - Działdowo - Olsztyn Główny
IC 2704/5   Kielczanin   Kielce - Włoszczowa - Koniecpol - ... - Jarocin - Środa Wielkopolska - Poznań Główny
IC 3109/0   Wars   Kraków Główny - Miechów - Włoszczowa Północ - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 31104/31105   Korczak   Kraków Gł. - Koluszki - Skierniewice - ... - Małkinia - Łapy - Białystok
IC 3136/7      KRAKOW GLOWNY - Miechow - Wloszczowa Polnoc - ... - Warszawa Wschodnia - Ossow Kaplica - OSSOW CENTRALNY
IC 31560/1   Franciszek Latinik   Kraków Główny - Warszawa Centralna - Ossów Centralny
IC 3352/1   Mierzeja   Lublin - Świnoujście / Szczecin Główny / Berlin Hauptbahnhof
IC 3412/018   Bydgostia   Kraków Gł. - Włoszczowa Płn. - Opoczno Płd. - ... - Bydgoszcz Wsch. - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Gł.
IC 3468 / 2106   Mehofter   Przemyśl - Rzeszów - Kraków - ... - Poznań - Krzyż - Szczecin ( Gorzów Wielkopolski )
IC 3505/6   Banach   Przemyśl Gł. - Jarosław - Przeworsk - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Gł.
IC 35XX   Fokarium   Zakopane - Nowy Targ - Chabówka - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
IC 3600/1   Wyspiański   Przemyśl Gł. - Przemyśl Zasanie - Jarosław - ... - Brzeg - Oława - Wrocław Gł.
IC 3604/5   Chełmoński   Przemyśl Główny - Przemyśl Zasanie - Radymno - ... - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra
IC 37000/56   Wawel   Kraków Główny - Katowice - Zabrze - ... - Frankfurt/Oder - Berlin Ost. - Berlin Hbf.
IC 37008/9   KORCZAK   Oświęcim - Katowice - Wrocław - Rzepin - Frankfurt (Oder)
IC 376/02   JAWORZYNA   Wrocław Gł. Krynica Zdrój
IC 3802/3   Cedynia   PRZEMYŚL GŁ. - Rzeszów Gł. - Kraków Gł. - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - ŚWINOUJŚCIE
IC 401/70100   Metropolis   Warszawa Wschodnia 19.55, Warszawa Centralna 20.10, Warszawa Zachodnia 20.16, ... Stary Sącz 00.41, Piwniczna-Zdrój 00.54, Muszyna Główna 01.48,Lelechów 02.11,Bratislava hl. st. 06.00
IC 4062/1039   Rajd Polski   Warszawa Zach. - Katowice / Gdynia Gł - Bielsko - Biała
IC 4102/4107   Fahrenheit   Gdynia Gł. 8:00 - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 15:20
IC 4114/4115   Fregata   Szczecin Gł. 7:15 - Szczecin Dąbie 7:22-24 - Stargard 7:43-44 - ... - Puławy Miasto 13:19-20 - Nałęczów 13:34-35 - Lublin Gł. 13:55
IC 4130/1   Pilecki   Racibórz - Kuźnia Raciborska - Kędzierzyn-Koźle - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch.
IC 4582/150   Królowa Jadwiga   Warszawa Wschodnia 7:05 - Warszawa Centralna 7:23-28 - Warszawa Zachodnia 7:35-38 - CMK - Kraków Płaszów 10:50-51 - Kraków Główny 11:02
IC 4750/4751   Syjon   Bielsko-Biała Gł. 18:30 - Czechowice-Dziedzice 18:42-43 - Goczałkowice-Zdrój 18:51-52 - ... - Małkinia 00:58-59 - Łapy 1:27-28 - Białystok 1:57
IC 4785/4177   Łazarz   Poznań Gł. 7:52 - Swarzędz 8:04-05 - Września 8:22-23 - ... - Żyrardów 10:35-36 - Warszawa Zach. 10:57-59 - Warszawa Gł. 11:03
IC 5110/5111   Kossak   Łańcut Główny 07.59, Tarnów 08.35/40, Kraków Płaszów 09.24/25, ... Wrocław Główny 12.36/13.00, Jelenia Góra 14.23/38, Karpacz 15.00
IC 53170/1   Karpaty   Gdynia Gł - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Poronin Zakopane
IC 5443/4390   Starzyński   Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Bohumin - Ostrava Hl. N - Ostrava-Svinov
IC 5445/5446   KOMETA   Gdynia Gł. 14:10, Gdańsk Gł. 14:33-40, Tczew 14:59-15:03, ... Skierniewice 19:24-25, Łódź Widzew 19:56-58, Łódź Fabr. 20:04
IC 56193/86193   FOKA   Hel - Jurata - Jastarnia - ... - Jelenia Góra Cieplice - Piechowice - Szklarska Poręba Górna
IC 61171/61170   Karkonosze   Jelenia Góra 20:18 - Lubań Śląski - Węgliniec - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 08:09
IC 6190/1   Cud   Szklarska Poręba Górna - Szklarska Poręba Średnia - Szklarska Poręba Dolna - ... - Ossów Centralny - Ossów Kaplica - Okuniew Centralny
IC 62102/62103   Morcinek   Wrocław Gł. 07:25 - Opole Gł. - Strzelce Op. - ... - Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 14:26
IC 62102/62103   Morcinek 13.07.2020r.   Wrocław Gł. 07:25 - Oława - Brzeg - ... - Nałęczów - Lublin Zachodni - Lublin Gł. 14:26
IC 6680/6681   częstochowianin   szczecin gł.-poznań gł.- kalisz- łódź fabryczna- częstochowa gł.
IC 67103/75103   ZIELONE POLA   WĘGLINIEC - Żary - Nowogród Bobrzański - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - WARSZAWA WSCHODNIA
IC 6910/6911/6912/6913   Kossak   Szczecin Główny 4:10 - Kostrzyn - Rzepin - ... - Zamość - Hrubieszów Miasto 18:59 ) ( Nowy Sącz - Krynica Zdrój 18:17 )
IC 7242/7243   Kolberg   Gdynia Gł. 7:34 - Sopot 7:46-47 - Gdańsk Oliwa 7:55-56 - ... - Koluszki 13:18-19 - Łódź Widzew 13:32-33 - Łódź Fabryczna 13:40
IC 7400/7303   Cybina   Poznań Gł. - Kościan - Leszno - ... - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumin
IC 7500/7501   Bałtyk   Poznań Główny-Gniezno-Mogilno-Inowrocław-Bydgoszcz Głowna-La   . . .   -Puck-Władysławowo-Chałupy-Kuźnica(HEL)-Jastarnia-Jurata-HEL
IC 7504/7505   Lament   Białystok 5:57 - Łapy 6:14-15 - Małkinia 7:00-01 - ... - Gdańsk Oliwa 12:48-49 - Sopot 12:57-59 - Gdynia Gł. 13:08
IC 7506/7200   Wielkopolanin   Poznań Główny-Poznań Starołęka-Środa Wielkopolska-Pleszew-Ka   . . .   łówny/Mińsk Mazowiecki-Siedlce-Łuków-Parczew-Lubartów-Lublin
IC 7803/2   Cedynia   ZIELONA GÓRA GŁ. - Sulechów - Babimost - ... - Międzyrzecz - Skwierzyna - GORZÓW WIELKOPOLSKI
IC 8104/8704   Ławica   Świnoujście - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - ... - Zduńska Wola - Pabianice - Łódź Kaliska
IC 81110/77110   GIETRZWAŁD   Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Międzyrzecz - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 828282/828283/828283   Portowiec   Olsztyn Główny 12:45 - Pisz - Białystok - ... - Zbąszynek- Zielona Góra Główna 20:53 21:16 - Żary - Zgorzelec 23:39
IC 83192/3   Przemyślanin   Świnoujście - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - ... - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny
IC 85XXX   Nadbrzeżny   SWINOUJSCIE - Miedzyzdroje - Wysoka Kamienska - ... - Elblag - Olsztyn Zachodni - OLSZTYN GLOWNY
IC 9100/9101   Nightjet   Berlin Hbf – 18:40 Berlin Ostbahnhof – 18:51 Frankfurt   . . .   . – 02:27/02:30 Breclav – 04:10/05:49 Wien Hbf – 07:00
IC 9104/5   Pogchamp   Łódź Fabryczna - Warszawa Centralna - Tłuszcz - Białystok
IC Bieszczady   35044   Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Tarnów - Jasło - Łupków
IC Pilecki      Warszawa Wschodnia-Skierniewice-Koluszki-Piotrków-Radomsko-Częstochowa-ZAwiercie-Katowice-Racibórz
IC Wawel   82662   Kraków Gł. - Miechów - Opoczno Południe - ... - Warszawa Wsch. - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Gł.
IC 11100/9   Polonez   Warszawa Zachodnia 15.20, Warszawa Centralna 15.24-50, Warszawa Zachodnia 15.55-56, ... odprawa celno-bagażowa), Smoleńsk 01.40-02.00, Wjasma 04.00-06.30,Moskva Belloruskaja 10.59
IC 12200/122   Jan Kazimierz   Gdynia Główna-Sopot-Gdańsk Oliwa-Gdańsk Wrzeszcz-Gdańsk Głów   . . .   Lichkov-Letohrad-Usti nad Orlici-Pardubice-Praha Hl. Nadrazi
IC 24234/23   Nysa Kłodzka   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Kolín - Praha-Libeň - Praha hlavní nádraží
IC 3012   Stopa   Kraków Gł. - Skawina - Czechowice Dziedzice - ... - Pardubice - Kolin - Praha Hl. N.
IC 1904/1905   Telimena   Białystok - Małkinia - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna
IC 1321/403   Szczawnik/Nocnì Exspress (NEx)   Muszyna Gł. 22:07,Piwniczna-zdrój,Nowy Sącz,Tarnów,Rzeszów Gł.,Przemyśl Gł.,Lwów 05:10 (bez zmiany wózków trakcyjnych)
IC 6353/2   JELLEŃKO   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł./Moscov Movarti/Berlin
IC 1241/2541   Szrenica   Wrocław Główny - Jaworzyna Śląska - Świebodzice - ... - Praha-Čakovice - Praha-Vysočany - Praha hlavní nádraží
IC 51/241   Varsovia   Budapest-Nyugati - Štúrovo - Bratislava hl.st. - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 1   Mieszko   Lublin Główny 4:32 - Nałęczów 4:42 - Puławy Miasto 4:47 - ... - Puławy Miasto 23:36 - Nałęczów 23:41 - Lublin Główny 23:51
IC 1667/1   Ordanaszek   Warszawa Wsch. 6:55 - Warszawa Centr. 7:01-05 - Warszawa Zach. 7:10-12 - Skierniewice 8:40-41 - Łódź Fabryczna 9:12
IC 73453   HETMAN   Wrocław Główny - Oława - Brzeg - ... - Kraśnik - Niedrzwica - Lublin
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































1148.19
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?