vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » scifi » PKP INTERCITY TLK
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKP INTERCITY TLK

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
TLK 43/11143   Baltic   Wilno 20.00, Mockava 22.09-23.00, Sokółka 4.30-5.20,Białystok 5.50-55, Warszawa Wschodnia 9.08-10, Warszawa Centralna 9.17-20, Warszawa Zachodnia 9.25
TLK 7086/33   Bohüñ   Budapest Keleti - Brest Centralny
TLK 00000      Nie Jedzie
TLK 00000   Małopolanin   Jaworzyna Śląska, Świdnica Miasto, Dzierżoniów Śląski, ... Gliwice, Katowice, Kraków Główny
TLK 0000000   Obieżyświat   Bohumin - Chałupki - Racibórz - ... - Berlin Ostbf. - Berlin Ostkreuz - Berlin Hbf
TLK 10015/305   Hańcza   Białystok - Sokółka - Kuźnica Białostocka - Grodno
TLK 10021/21   Ost-West   Warszawa Zachodnia 12.00,Warszawa Centralna 12.04/12.10, Warszawa Wschodnia 12.17/12.20, Mińsk Mazowiecki, ... Smolensk (+2.00h) 19.59/22.00, Wjasma 01.48/02.00, Moskva Belloruskaja 05.28
TLK 10101/40101   Kochanowski   Lublin Gł. 5.42-Warszawa Wschodnia 7.10/11-Warszawa Gdańska   . . .   -Toruń Główny 11.57-12.00-Solec Kujawski-Bydgoszcz Gł. 13.18
TLK 10XXX   Bomba   Płock - Łąck - Gostynin - ... - Szepietowo - Łapy - Białystok
TLK 10XXX   Długa   OKUNIEW 19:05 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 19:54
TLK 10XXX   Retencja   MOSTÓWKA 21:57 - Majdan - Leśniakowizna - ... - Koluszki - Łódź Widzew - ŁÓDŹ FABRYCZNA 1:46
TLK 12110/12111   Nida   Kraków Główny 07.46, Sędziszów, Kielce, ... Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia 11.38
TLK 1244/2144   Krokiew   Zakopane - Nowy Targ - Chabówka - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście
TLK 13101/30101   Malinowski   Warszawa Wschodnia - Zakopane/Krynica Zdrój
TLK 1332/0100   jerzozianin   warszawa wsch.-warszawa centr.-warszawa zach.-mrągowo
TLK 1332/0100   Warszawianin   olsztyn głowny-ostróda-iława główna-warszawa wschodnia-warszawa centralna-warszawa zachodnia
TLK 1345/4215   Kot   ...
TLK 13XXX   Prymitywna   OKUNIEW 22:05 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Sędziszów - Miechów - KRAKÓW GŁ. 6:33
TLK 14120/24120   SOŁA   Suwałki - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Rajcza Centrum - Sól - Zwardoń
TLK 14505/14506   Malta   Kraków Gł. 7:54 - Katowice 8:51-55 - Chorzów Batory 9:03-04 - ... - Września 14:42-43 - Swarzędz 15:02-03 - Poznań Gł. 15:24
TLK 1487/1488   Kazimierz   Warszawa Wsch. 14:57 - Warszawa Centr. 15:04-12 - Warszawa Zach. 15:17-19 - ... - Sędziszów 19:44-45 - Miechów 20:09-10 - Kraków Gł. 20:37
TLK 1487831/1   Góral   Kołobrzeg-Zakopane/Krynica-Zdrój
TLK 1487831/2   Góral   Kraków Główny-Krynica-Zdrój
TLK 15104/15105   Biebrza   Warszawa wshodnia-gdańsk gł
TLK 15104/15105   Kot   Jj
TLK 15108/15109   Ogiński   Warszawa Wsch. 15:35 - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 19:02
TLK 15152/15153   Łebski   Warszawa Zach. 07:20 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 13:50
TLK 1545/6789   Kołobrzeg   Kołobrzeg- Warszawa Zachodnia
TLK 1584/2   Popiel   Chojnice - Złotów - Piła Gł. - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Gł.
TLK 15XXX   Alternatywa   OKUNIEW 22:57 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - GDYNIA GŁ. 7:01
TLK 16102/1   Wigry   Suwałki 02.12, Augustów 02.40-02.41, Sokółka 03.47-03.57, ... Chojnów 15.28-15.29, Bolesławiec 15.46-15.47, Węgliniec 16.08
TLK 16104/5   Mamry   Białystok 09:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:38
TLK 16126/60155   Oleńka   WARSZAWA WSCH. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Otmuchów - Kamieniec Ząbk. Bardo Śląskie - KŁODZKO GŁ.
TLK 17102/17103   Gombrowicz   Białystok - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kutno - Poznań Gł.
TLK 17XXX   Czarna Struga   OKUNIEW 20:00 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Szczecin Gł. - Międzyzdroje - ŚWINOUJŚCIE 6:06
TLK 18156/18157   LATARNIK   Suwałki - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Wysoka Kamienna - Międzyzdroje - Świnoujście
TLK 18976/4   Galicja   Przemyśl Główny- Wrocław Główny/Ostrawa Svinov
TLK 19102/19103   Łodzianin   Warszawa Wschodnia - Warszawa Gdańska - Błonie - ... - Łowicz Przedmieście - Zgierz - Łódź Fabryczna
TLK 2000/3000   bałtyk   Warszawa centr.-Warszawa zach.-Legionowo-Nowy dwór maz.-Mława-Iława-Malbork-Gdańsk gł. -Gdynia gł.-Jastarnia-Hel
TLK 20201/20202   morska bryza   warszawa wsch.-warszawa centr.-warszawa zach.-gdańsk gł.-sopot
TLK 21344/5   Wilno   Warszawa Wschodnia- Tłuszcz- Czyżew- Małkinia- Łapy- Białystok- Kuźnia Białostocka- Grodno- Wilno
TLK 22160/22161   Złotek   Głuchołazy 15:14 - Prudnik 15:37-38 - Głogówek 16:03-04 - ... - Zabrze 17:09-10 - Chorzów Batory 17:16-18 - Katowice 17:26
TLK 22162/22163   Złotek   Katowice 18:08 - Sosnowiec Gł. 18:16-18 - Będzin Miasto 18:24-25 - ... - Warszawa Zach. 21:33-35 - Warszawa Centr. 21:52-58 - Warszawa Wsch. 22:05
TLK 24001/310   Staszic   Lublin Główny - Bogumin
TLK 24120/1      Sandomierz - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice Wschodnie - ... - Będzin Miasto - Sosnowiec Główny - Katowice
TLK 24758/24759   Bryza   Kołobrzeg-Koszalin- Sławno- Lębork-Wejherowo-Reda-Rumia-Gdynia Główna-Sopot-Gdańsk Oliwa-Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny-Pruszcz Gdański-Tczew- Malbork-Elbląg - Pasłęk-Morąg-Olsztyn Zachodni - ... - Gdańsk Główny-Pruszcz Gdański-Tczew- Malbork-Elbląg - Pasłęk-Morąg-Olsztyn Zachodni - Olsztyn Główny)
TLK 25100/35102   Moniuszko   Lublin Główny - Kołobrzeg/Gdynia Główna
TLK 25102/25103   Kochanowski 29.07.2017r.   Rzeszów Główny 3:25 - Leżajsk 4:12 - Nowa Sarzyna 4:21 - ... - Szczecinek 17:19 - Białogard 18:22 - Kołobrzeg 18:51
TLK 28085/22085   SYBERIA   Hrubieszów Miasto - Werbkowice - Zamość Wschód - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg
TLK 28100/1   Mięso Ze Szwecji   Hrubieszów Miasto, Werbkowice, Zamość Wschód, ... Wysoka Kamieńska, Międzyzdroje, Świnoujście
TLK 28100/28101   WARTA   Lublin 11:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Zbąszynek - Międzyrzecz - Gorzów Wlkp. 21:15
TLK 28102/28103      Lublin 06:00 - Dęblin - Warszawa Wsch - Kutno - Włocławek -   . . .   ,Stargard Szczeciński, Szczecin Dąbie, Szczecin Główny 14:10
TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin (Główny)* 06.00-Warszawa Wschodnia08.03/05-Warszawa C   . . .   -Toruń Główny 11.08/11-Solec Kujawski-Bydgoszcz Główna 11.58
TLK 28106/48106   UZNAM   ZAMOŚĆ WSCHÓD - Zamość Starówka - Zamość - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - ŚWINOUJŚCIE
TLK 30105/4   Wawel   Rzeszów Gł. - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - ... - Kraków Bieżanów - Kraków Płaszów - Kraków Gł.
TLK 311/3   Roztocze   Kazimierz Dolny - Puławy - Radom - ... - Gliwice - Bohumín - Ostrava hl.n.
TLK 311/42000/42001   Roztocze   Bohumin 04:18 - Racibórz - Gliwice - ... - Stalowa Wola Rozwadów (11:17/11:35) - Kraśnik - Lublin Gł. 12:43
TLK 31100/1   Brzechwa   Przemyśl Główny - Przemyśl Zasanie - Radymno - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
TLK 31100/1   Malinowski   Przemyśl Gł. - Radymno - Jarosław - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch.
TLK 32102/37104   WETLINA   Łupków - Nowy Łupków - Komańcza - ... - Słupca - Września - Poznań Główny
TLK 32145/23   Popraty   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Pardubice hl.n. - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
TLK 32207/13207   Jagiełło   Muszyna Główna 14.00, Kraków Główny 17.06/14, Dęblin 20.23/24, Lublin 21.19/39, Chełm 22.00/22.03, Dorohusk 22.27
TLK 33104/33105   Łukasiewicz   Przemyśl Główny 18:39 - Przeworsk - Rzeszów Główny - Tarnów - Kraków Główny 21:34
TLK 35100/35152   MAŁOPOLSKA   KRYNICA ZDRÓJ - Muszyna Zdrój - Muszyna - ... - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot GDYNIA GŁÓWNA
TLK 3512/6   Łodzik   Kraków Gł. - Łódź
TLK 35140/1   Góral   Kraków Płaszów - Kraków Główny - Częstochowa - ... - Iława Gł. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł.
TLK 36108/9   Dolnoślązak   Przemyśl Główny – Przemyśl zasanie – Jarosław Przeworsk– łań   . . .   Zdzieszowice – Opole Główne – drzew – Oława – Wrocław Główny
TLK 3651/2113/8122   Rafa   Rzeszów Gł. 19:20 - Dębica - Tarnów - ... - Goleniów - Międzyzdroje - Świnoujście 11:45
TLK 38109/83109   KSIĘŻYC   Kołobrzeg - Białogard - Szczecinek - ... - Rzeszów Główny - Przeworsk - Przemyśl Główny
TLK 38111/88111   WITOS   PRZEMYŚL GŁÓWNY - Przemyśl Zasanie - Radymno - ... - Strzelce Krajeńskie Wschód - Gorzów Wielkopolski Wschodni - GORZÓW WIELKOPOLSKI
TLK 38140/1   Góral   Zakopane - Chabówka - Kraków Płaszów - ... - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny
TLK 38153/4   Zefir   Kraków Gł. 7:05 - Katowice 9:13 - Gliwice 9:43 - ... - Szczecin Gł. 17:01-17:18 - Międzyzdroje 18:32 - Świnoujście 18:44
TLK 38170/50105/50112/80106   USTRONIE   Przemyśl Gł(16:43)-Rzeszów Gł(17:54)-Tarnów(18:45)-Kraków Gł   . . .   Słupsk(10:00/10:35)-Ustronie Morskie(10:50)-Kołobrzeg(11:12)
TLK 38185/61187   UKRAINA EXPRESS   Odesa Holovna - Rozdilna 1 - Podilsk - ... - Kostrzyn - Gryfino - Szczecin Główny
TLK 38190/88190   Korsarz   Kraków Główny - Łeba/Ustka
TLK 38270/38272   PIENINY   Krynica Zdrój - Muszyna Zdrój - Muszyna - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg
TLK 39192/3   Osława   Łupków 15.27 (tylko w (6)-(7),Zagórz 16.18/16.20 (tylko w (4)-(5)),Sanok,Krosno,Jasło,Gorlice Zagórzany 17.18/17.21,Stróże 17.52/18.00, Tarnów 18.20
TLK 40107/40108   Telimena   Warszawa Wsch. 10:57 - Warszawa Centr./Warszawa Gdańska 11:07-15/11:11-15 - Warszawa Zach. 11:21-23 - ... - Koluszki 12:22-23 - Łódź Widzew 12:37-39 - Łódź Fabryczna 12:45
TLK 420/45072   Rozewie   Gdynia Główna- Sopot-Gdańsk Oliwa- Gdańsk Wrzeszcz- Gdańsk G   . . .   -Gniezno-Poznań Główny- Kościan-Leszno-Rawicz-Wrocław Główny
TLK 4307/2133   Kościelisko   Warszawa Wsch. (22:35) - Warszawa Centr. (22:41-45) - Warszawa Zach. (22:52-54) - ... - Nowy Targ (7:56-57) - Poronin (8:13-14) - Zakopane (8:21)
TLK 4321/5   Meteor   Łeba (8:00) - Lębork (8:45-46) - Gdynia Gł. (8:20-30) - ... - Zamość (21:50-52) - Zamość Starówka (22:00-03) - Hrubieszów Miasto (23:04)
TLK 45070/45071/403   Wydmy   Ostrava-Snichov 19.54,Ostrava hl. n. 19.59/00,Petrovice u Karvine 20.04/05,Bohumín 20:12/13, Chałupki 20:18-20:19, Olza 20:24-20:27, ... Bożepole Wielkie 7:12-7:22, Lębork 7:33-7:49, Łeba 8:35
TLK 4509/4510   Ajrisk   Bohumin - Poznań Gł.
TLK 45108/753508   Winorośle   Olsztyn Główny - Olsztyn Zachodni - Ostróda - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Główna
TLK 45190/1   Stoczniowiec   Katowice - Sosnowiec Południowy - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna.
TLK 46200/46201   Poniatowski   Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
TLK 47100/1   Spodek   Katowice - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Pleszew - Jarocin - Poznań Główny
TLK 48109/38109   KORSARZ   BIELSKO BIAŁA GŁÓWNA - Czechowice - Dziedzice - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - KOŁOBRZEG
TLK 5/9087   Superwizor   Bałtyk Miasto - Katowice - Praha Hl. N.
TLK 50160/53170   Korsarz   Kołobrzeg/Hel - Kraków Główny
TLK 50170/82170   Mierzeja   Kołobrzeg/Hel - Hrubieszów Miasto
TLK 50170/82170   Ustronie   Kołobrzeg/Hel - Kraków Główny
TLK 5100/5101   światowe dni młodzieży   warszawa wsch.-warszawa centralna-warszawa zach.-kołobrzeg
TLK 51106/7   Mierzeja   HEL - Jurata - Jastarnia - ... - WARSZAWA CENTRALNA - Warszawa Wschodnia - OSSOW CENTRALNY
TLK 51114/51115   Biebrza   Gdynia Gł. 5:32 - Kuźnica Białostocka 14:09
TLK 51800/1   Mierzeja   OSSOW CENTRALNY - Warszawa Wschodnia - WARSZAWA CENTRALNA - ... - Jastarnia - Jurata - HEL
TLK 5275/12   Rentowiec   Wrocław Gł. - Oława - Brzeg - ... - Kuźnica - Jastarnia - Hel
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 07:21, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 20:40,
TLK 53106/85106   GARDNO   ŁEBA - Lębork - Wejherowo - ... - Krzeszowice - Kraków Główny - Kraków Płaszów
TLK 54070/402   Szanty   Hel/Łeba - Bogumin
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11































1477.36
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?