vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - ČD Sp

Z důvodu vládních omezení dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1 2 3 4 5
Sp 1400      Jeseník 4:57, Lipová Lázně 5:03-5:04, Hanušovice 5:55-5:56, Bludov 6:16-6:17, Šumperk 6:24
Sp 1401      Zábřeh na Moravě 7:31, Hanušovice 7:59-8:02, Lipová Lázně 8:50-8:51, Jeseník 8:58
Sp 1402      Jeseník 17:01, Lipová Lázně 17:07-17:08, Hanušovice 17:58-18:00, Zábřeh na Moravě 18:25
Sp 1403      Zábřeh na Moravě 9:31, Hanušovice 9:59-10:02, Lipová Lázně 10:50-10:51, Jeseník 10:58
Sp 1404      Jeseník 15:01, Lipová Lázně 15:07-15:08, Hanušovice 15:58-16:00, Zábřeh na Moravě 16:25
Sp 1405      Zábřeh na Moravě 11:31, Hanušovice 11:59-12:02, Lipová Lázně 12:50-12:51, Jeseník 12:58
Sp 1406      Jeseník 13:01, Lipová Lázně 13:07-13:08, Hanušovice 13:58-14:00, Zábřeh na Moravě 14:25
Sp 1407      Zábřeh na Moravě 13:31, Hanušovice 13:59-14:02, Lipová Lázně 14:49-14:50, Jeseník 14:58
Sp 1408      Jeseník 11:01, Lipová Lázně 11:07-11:08, Hanušovice 11:58-12:00, Zábřeh na Moravě 12:25
Sp 1409      Zábřeh na Moravě 15:31, Hanušovice 15:59-16:02, Lipová Lázně 16:51-16:51, Jeseník 16:58
Sp 1410      Jeseník 9:01, Lipová Lázně 9:07-9:08, Hanušovice 9:58-10:00, Zábřeh na Moravě 10:25
Sp 1411      Zábřeh na Moravě 17:31, Hanušovice 17:59-18:02, Lipová Lázně 18:51-18:51, Jeseník 18:58
Sp 1412      Jeseník 7:00, Lipová Lázně 7:07-7:08, Hanušovice 7:58-8:00, Zábřeh na Moravě 8:25
Sp 1413      Olomouc hl.n. 7:56, Červenka 8:10-8:11, Zábřeh na Moravě 8:31-8:32, Hanušovice 8:59-9:02, Lipová Lázně 9:50-9:52, Jeseník 9:59
Sp 1414      Jeseník 15:43, Lipová Lázně 15:49-15:50, Hanušovice 16:44-16:54, Zábřeh na Moravě 17:22-17:28, Červenka 17:46-17:47, Olomouc hl.n. 18:08
Sp 1416      Jeseník 17:43, Lipová Lázně 17:49-17:50, Hanušovice 18:44-18:54, Zábřeh na Moravě 19:22-19:28, Červenka 19:46-19:47, Olomouc hl.n. 20:08
Sp 1418      Jeseník 18:46, Lipová Lázně 18:53-18:54, Hanušovice 19:48-19:53, Bludov 20:16-20:22, Zábřeh na Moravě 20:31
Sp 1419      Šumperk 19:29, Bludov 19:34-19:38, Hanušovice 19:59-20:02, Lipová Lázně 20:53-20:54, Jeseník 21:00
Sp 1420      Jeseník 18:46, Lipová Lázně 18:53-18:54, Hanušovice 19:48-19:53, Zábřeh na Moravě 20:26
Sp 1422      Moravský Beroun 10:37, Hrubá Voda 10:58-11:00, Olomouc hl.n. 11:33
Sp 1423      Olomouc hl.n. 8:35, Hrubá Voda 9:09-9:11, Moravský Beroun 10:00
Sp 1424      Vsetín 5:02, Valašské Meziříčí 5:20-5:30, Hranice na Moravě 5:59
Sp 1425      Přerov 7:39, Hranice na Moravě 7:59-8:00, Valašské Meziříčí 8:27-8:30, Vsetín 8:48
Sp 1426      Vsetín 6:02, Valašské Meziříčí 6:20-6:22, Hranice na Moravě 6:51-6:53, Olomouc hl.n. 7:29
Sp 1427      Olomouc hl.n. 14:18, Hranice na Moravě 14:55-15:00, Valašské Meziříčí 15:29-15:31, Vsetín 15:49
Sp 1428      Vsetín 14:02, Valašské Meziříčí 14:20-14:22, Hranice na Moravě 14:51-14:52, Olomouc hl.n. 15:29
Sp 1429      Olomouc hl.n. 15:18, Hranice na Moravě 15:55-15:56, Valašské Meziříčí 16:25-16:27, Vsetín 16:45
Sp 1430      Prostějov hl.n. 7:35, Olomouc hl.n. 7:52
Sp 1431      Olomouc hl.n. 14:06, Prostějov hl.n. 14:22
Sp 1432      Prostějov hl.n. 15:35, Olomouc hl.n. 15:52
Sp 1433      Olomouc hl.n. 16:06, Prostějov hl.n. 16:22
Sp 1435      Olomouc hl.n. 20:56, Červenka 21:07-21:08, Zábřeh na Moravě 21:24-21:26, Šumperk 21:41
Sp 1436      Šumperk 4:49, Bludov 4:55-4:56, Zábřeh na Moravě 5:06-5:14, Červenka 5:33-5:34, Olomouc hl.n. 5:49
Sp 1437      Olomouc hl.n. 4:52, Červenka 5:03-5:03, Zábřeh na Moravě 5:18-5:19, Šumperk 5:40
Sp 1438      Šumperk 6:26, Uničov 7:04-7:05, Šternberk 7:19-7:20, Olomouc hl.n. 7:33
Sp 1439      Olomouc hl.n. 18:00, Šternberk 18:14-18:15, Uničov 18:30-18:31, Šumperk 19:10
Sp 1440      Opava východ 6:14, Krnov 6:47-7:05, Třemešná ve Slezsku 7:24-7:26, Głuchołazy 7:53-7:59, Mikulovice 8:13-8:14, Jeseník 8:36
Sp 1441      Lipová Lázně 5:16, Jeseník 5:24-5:30, Mikulovice 5:50-5:51, Głuchołazy 6:04-6:10, Třemešná ve Slezsku 6:38-6:39, Krnov 6:58
Sp 1442      Krnov 11:05, Třemešná ve Slezsku 11:24-11:26, Głuchołazy 11:53-11:59, Mikulovice 12:13-12:14, Jeseník 12:36
Sp 1443      Jeseník 9:30, Mikulovice 9:50-9:51, Głuchołazy 10:04-10:10, Třemešná ve Slezsku 10:38-10:39, Krnov 10:58
Sp 1444      Krnov 15:05, Třemešná ve Slezsku 15:24-15:26, Głuchołazy 15:53-15:59, Mikulovice 16:13-16:14, Jeseník 16:36
Sp 1445      Jeseník 13:30, Mikulovice 13:50-13:51, Głuchołazy 14:04-14:10, Třemešná ve Slezsku 14:38-14:39, Krnov 14:58
Sp 1446      Krnov 19:05, Třemešná ve Slezsku 19:24-19:26, Głuchołazy 19:53-19:59, Mikulovice 20:13-20:14, Jeseník 20:36-20:43, Lipová Lázně 20:52
Sp 1447      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, Třemešná ve Slezsku 18:38-18:39, Krnov 18:58-19:03, Bruntál 19:31
Sp 1449      Pardubice hl.n. 5:46, Chrudim 6:06-6:07, Žďárec u Skutče 6:31-6:33, Hlinsko v Čechách 6:50
Sp 1450      Havlíčkův Brod 5:03, Hlinsko v Čechách 5:50-6:03, Žďárec u Skutče 6:19-6:20, Chrudim 6:49-6:50, Pardubice hl.n. 7:16
Sp 1451      Pardubice hl.n. 8:00, Chrudim 8:17-8:18, Žďárec u Skutče 8:44-8:44, Hlinsko v Čechách 9:00-9:08, Havlíčkův Brod 9:53
Sp 1452      Hlinsko v Čechách 6:59, Žďárec u Skutče 7:14-7:16, Chrudim 7:40-7:41, Pardubice hl.n. 7:57
Sp 1453      Pardubice hl.n. 11:53, Chrudim 12:12-12:13, Žďárec u Skutče 12:37-12:38, Hlinsko v Čechách 12:52
Sp 1455      Pardubice hl.n. 13:55, Chrudim 14:10-14:11, Žďárec u Skutče 14:35-14:35, Hlinsko v Čechách 14:49
Sp 1458      Hlinsko v Čechách 12:59, Žďárec u Skutče 13:13-13:14, Chrudim 13:38-13:40, Pardubice hl.n. 14:06
Sp 1459      Pardubice hl.n. 15:53, Chrudim 16:12-16:13, Žďárec u Skutče 16:37-16:38, Hlinsko v Čechách 16:55
Sp 1460      Hlinsko v Čechách 15:03, Žďárec u Skutče 15:18-15:19, Chrudim 15:46-15:48, Pardubice hl.n. 16:07
Sp 1462      Hlinsko v Čechách 17:04, Žďárec u Skutče 17:18-17:19, Chrudim 17:45-17:47, Pardubice hl.n. 18:06
Sp 1463      Pardubice hl.n. 17:53, Chrudim 18:10-18:12, Žďárec u Skutče 18:36-18:37, Hlinsko v Čechách 18:51
Sp 1464      Pardubice hl.n. 6:30, Hradec Králové hl.n. 6:46-6:59, Smiřice 7:09-7:20, Jaroměř 7:28
Sp 1465      Jaroměř 7:02, Smiřice 7:09-7:10, Hradec Králové hl.n. 7:22-7:28, Pardubice hl.n. 7:46
Sp 1467      Jaroměř 9:03, Smiřice 9:10-9:13, Hradec Králové hl.n. 9:25-9:37, Pardubice hl.n. 9:53
Sp 1468      Pardubice hl.n. 7:39, Hradec Králové hl.n. 7:57
Sp 1469      Jaroměř 11:03, Smiřice 11:10-11:13, Hradec Králové hl.n. 11:25-11:37, Pardubice hl.n. 11:53
Sp 1470      Pardubice hl.n. 10:06, Hradec Králové hl.n. 10:23-10:35, Smiřice 10:46-10:50, Jaroměř 10:58
Sp 1471      Jaroměř 13:03, Smiřice 13:10-13:13, Hradec Králové hl.n. 13:25-13:37, Pardubice hl.n. 13:54
Sp 1472      Pardubice hl.n. 12:06, Hradec Králové hl.n. 12:23-12:35, Smiřice 12:46-12:50, Jaroměř 12:58
Sp 1474      Pardubice hl.n. 14:06, Hradec Králové hl.n. 14:23-14:37, Smiřice 14:48-14:52, Jaroměř 15:00
Sp 1475      Jaroměř 15:05, Smiřice 15:12-15:15, Hradec Králové hl.n. 15:27-15:37, Pardubice hl.n. 15:53
Sp 1476      Pardubice hl.n. 15:47, Hradec Králové hl.n. 16:05
Sp 1478      Pardubice hl.n. 16:07, Hradec Králové hl.n. 16:24-16:35, Smiřice 16:46-16:50, Jaroměř 16:58
Sp 1479      Jaroměř 17:03, Smiřice 17:10-17:13, Hradec Králové hl.n. 17:25-17:37, Pardubice hl.n. 17:53
Sp 1480      Pardubice hl.n. 17:45, Hradec Králové hl.n. 18:03
Sp 1481      Jaroměř 19:03, Smiřice 19:10-19:13, Hradec Králové hl.n. 19:25-19:37, Pardubice hl.n. 19:53
Sp 1482      Pardubice hl.n. 18:06, Hradec Králové hl.n. 18:23-18:35, Smiřice 18:46-18:50, Jaroměř 18:58
Sp 1483      Pardubice hl.n. 13:59, Chrudim 14:14-14:15, Žďárec u Skutče 14:39-14:40, Hlinsko v Čechách 14:54
Sp 1484      Pardubice hl.n. 20:06, Hradec Králové hl.n. 20:23
Sp 1488   Český ráj   Turnov 16:43, Libuň 17:15-17:18, Jičín 17:32-17:33, ... Křinec 18:06-18:07, Praha-Libeň 19:09-19:10, Praha Masarykovo nádraží 19:16
Sp 1489   Český ráj   Praha Masarykovo nádraží 8:49, Praha-Libeň 8:54-8:55, Křinec 9:56-9:57, ... Jičín 10:31-10:32, Libuň 10:45-10:46, Turnov 11:19
Sp 1490      Jičín 6:25, Kopidlno 6:46-6:46, Křinec 7:03-7:04, Nymburk hl.n. 7:21
Sp 1491      Nymburk hl.n. 18:20, Veleliby 18:23-18:24, Křinec 18:37-18:37, Kopidlno 18:54-19:04, Jičín 19:28
Sp 1494      Praha Masarykovo nádraží 16:23, Praha-Podbaba 16:30, Kralupy nad Vltavou 16:50-16:51, ... Slaný 17:27-17:30, Zlonice 17:43-17:44, Louny 18:29
Sp 1495      Louny 5:27, Zlonice 6:11-6:11, Slaný 6:25-6:27, Podlešín 6:37-6:37, Kralupy nad Vltavou 7:01-7:02, Praha Masarykovo nádraží 7:38
Sp 1500   Sázava   Benešov u Prahy 5:14, Čerčany 5:21-5:22, Praha-Vršovice 6:01-6:07, Praha hl.n. 6:11
Sp 1501   Sázava   Praha hl.n. 6:26, Čerčany 7:14-7:18, Benešov u Prahy 7:26
Sp 1502   Sázava   Tábor 5:15, Olbramovice 5:55-5:56, Benešov u Prahy 6:09-6:10, Čerčany 6:17-6:18, Praha-Vršovice 7:03-7:07, Praha hl.n. 7:11
Sp 1503   Sázava   Praha hl.n. 8:18, Praha-Vršovice 8:22-8:23, Čerčany 9:01-9:06, Benešov u Prahy 9:15-9:17, Olbramovice 9:29-9:30, Tábor 10:15
Sp 1504   Sázava   Olbramovice 6:57, Benešov u Prahy 7:09-7:10, Čerčany 7:17-7:18, Praha-Vršovice 8:04-8:05, Praha hl.n. 8:09
Sp 1505   Sázava   Praha hl.n. 15:40, Praha-Vršovice 15:44-15:45, Čerčany 16:29-16:30, Benešov u Prahy 16:38
Sp 1506   Sázava   Benešov u Prahy 8:10, Čerčany 8:17-8:18, Praha-Vršovice 9:05-9:07, Praha hl.n. 9:11
Sp 1507   Sázava   Praha hl.n. 16:40, Praha-Vršovice 16:44-16:45, Čerčany 17:29-17:30, Benešov u Prahy 17:38-17:50, Olbramovice 18:03-18:04, Tábor 18:50
Sp 1508   Sázava   Benešov u Prahy 17:13, Čerčany 17:20-17:21, Praha hl.n. 18:22
Sp 1509   Sázava   Praha hl.n. 17:40, Praha-Vršovice 17:44-17:45, Čerčany 18:29-18:30, Benešov u Prahy 18:38
Sp 1511   Sázava   Praha hl.n. 18:40, Praha-Vršovice 18:44-18:45, Čerčany 19:29-19:30, Benešov u Prahy 19:38
Sp 1520   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 5:31, Kolín 5:40-5:42, Pečky 5:54-5:57, Český Brod 6:06-6:07, Praha-Libeň 6:24-6:25, Praha hl.n. 6:31
Sp 1521   Vrchlice   Praha hl.n. 6:36, Kolín 7:31-7:35, Kutná Hora hl.n. 7:44
Sp 1522   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 6:31, Kolín 6:40-6:42, Pečky 6:54-6:57, Český Brod 7:06-7:07, Praha-Libeň 7:24-7:25, Praha hl.n. 7:31
Sp 1523   Vrchlice   Praha hl.n. 15:27, Praha-Libeň 15:33-15:34, Český Brod 15:49-15:50, Pečky 15:58-15:59, Kolín 16:11-16:13, Kutná Hora hl.n. 16:22
Sp 1524   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 7:31, Kolín 7:40-7:42, Pečky 7:54-7:57, Český Brod 8:06-8:07, Praha-Libeň 8:24-8:25, Praha hl.n. 8:31
Sp 1525   Vrchlice   Praha hl.n. 16:27, Praha-Libeň 16:33-16:34, Český Brod 16:49-16:50, Pečky 16:58-16:59, Kolín 17:11-17:13, Kutná Hora hl.n. 17:22
Sp 1526   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 8:31, Kolín 8:40-8:42, Pečky 8:54-8:57, Český Brod 9:06-9:07, Praha-Libeň 9:24-9:25, Praha hl.n. 9:31
Sp 1527   Vrchlice   Praha hl.n. 17:27, Praha-Libeň 17:33-17:34, Český Brod 17:49-17:50, Pečky 17:58-17:59, Kolín 18:11-18:13, Kutná Hora hl.n. 18:22
Sp 1528   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 16:47, Kolín 16:56-16:58, Praha hl.n. 17:58
Sp 1529   Vrchlice   Praha hl.n. 18:27, Praha-Libeň 18:33-18:34, Český Brod 18:49-18:50, Pečky 18:58-18:59, Kolín 19:11-19:13, Kutná Hora hl.n. 19:22
Strana: 1 2 3 4 5































147.04
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?