vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD EC

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
EC 270   Avala   Beograd (9:42)-Kelebia (13:56-13:59)-Kiskunhalas (14:33-14:36)-Budapest keleti pu (16:03-16:16)-Bratislava hl.st (18:02-18:11)-Praha hl.n (22:22)
EC 148/425/417   Polonez   Berlin Hbf - Praha hl.n. - Budapest-Keleti pu. - Bělehrad
EC 0/777/0   Pardňačan   Praha hl.n.- Pardubice hl.n.- Olomouc hl.n.- Hulín- Staré město u Uh. Hradište
EC 000   Metropolitan   Praha-Brno-Kúty-Blava-Štúrovo-Budapešť
EC 000000   Hungaria   Budapest Keleti, Szob, Štúrovo, ... Štúrovo, Szob, Budapest Keleti.
EC 1/109   Gustav Mahler   Interlaken Ost (06:07) - Bern (07:56-08:03) - Zürich HB (08:58-09:13) - ... - Žilina (19:50-52) - Český Těšín (20:52-56) - Ostrava-Svinov (21:30)
EC 1/2   PREZIDENTSKÝ VLAK   1.X. PRAHA - BRNO l 4.X. BRNO - OLOMOUC - ... - OLOMOUC s 25.X. OLOMOUC - BRNO l 28.X. BRNO - PRAHA s l = lichý (klasické řazení) s = sudý (obrácené řazení)
EC 100   Břněnský Express   Brno hl.n 5:55-Česká Třebová 6:39-Pardubice hl.n 7:17-Kolín hl.n 7:43-Praha Libeň 8:21-Ústí N.Labem hl.n 9:05-Děčín hl.n 9:20
EC 101   Moravia   Wien Neustadtd Hbf 10:02-Břeclav 11:36-Přerov 13:03-Ostrava hl.n 14:15-Bohumín 15:02
EC 104/204   Sobieski   Wien Hauptbahnhof 8:10, Břeclav - Hodonín - Staré Město u Uh   . . .   ice - Czechowice-Dziedzice - Oświęcim - Kraków Główny 14:41,
EC 106/107   Georgia   Wien Hbf - Břeclav - Brno dolní n. - Jiříkov
EC 107 Jankovec   Ex4   Sebíkov hl.n. - Bratislava hl.s. - Nové Zámky - ... - Nagymaros-Visegrád - Váz - Budapest-Nyugati pu.
EC 110-119   Ex1B Pendolino Cracovia   Praha hl. n. - Pardubice hl. n. - Olomouc hl. n. - ... - Tychy - Katowice - Kraków glowny osobowy a zpět
EC 111*   Commenius   Ostrava hl.n. (6:06) - Chalupki (6:17-6:19) - Wodzislav Sl. (6:34-6:35) - ... - Zawiercie (8:17-8:18) - Warszawa Centralna (10:23-10:30) - Warszawa Wschodnia (10:36)
EC 111/112   Comenius (Ex1)   EC 111 EC 112 Ostr   . . .   Ostrava-Svinov 20:10
EC 112*   Porta Moravica   Warszawa Wschodnia (13:39) - Warszawa Centralna (13:45-13:50) - Zawiercie (15:57-15:58) - ... - Pardubice hl.n. (20:36-20:38) - Kolín (20:58-20:59) - Praha hl.n. (21:36)
EC 114*   Craccovia   Krakow Glowny (10:50) - Oswiecim (12:02-12:03) - Zebrzydowice (13:08-13:14) - ... - Pardubice hl.n. (16:36-16:38) - Kolín (16:58-16:59) - Praha hl.n. (17:36)
EC 115*   Craccovia   Praha hl.n. (10:24) - Kolín (11:01-11:02) - Pardubice hl.n. (11:21-11:23) - ... - Zebrzydowice (14:39-14:40) - Oswiecim (15:49-15:50) - Kraków Glowny (17:03)
EC 116*   Praha   Warszawa Wschodnia (5:39) - Warszawa Centralna (5:45-5:50) - Zawiercie (7:57-7:58) - ... - Olomouc hl.n. (11:16-11:18) - Pardubice hl.n. (12:36-12:38) - Praha hl.n. (13:36)
EC 117*   Praha   Praha hl.n. (14:24) - Kolín (15:01-15:03) - Pardubice hl.n. (15:21-15:23) - ... - Zawiercie (20:17-20:18) - Warszawa Centralna (20:23-20:30) - Warszawa Wschodnia (22:36)
EC 120*   Hradčany   Žilina (17:11) - Valašské Meziříčí (19:12-19:13) - Hranice na Moravě (19:34-19:35) - ... - Pardubice hl.n. (21:41-21:43) - Kolín (22:07-22:08) - Praha hl.n. (22:45)
EC 121*   Hradčany   Praha hl.n. (5:24) - Kolín (6:01-6:02) - Pardubice hl.n. (6:21-6:23) - ... - Hranice na Moravě (8:24-8:25) - Valašské Meziříčí (8:46-8:48) - Žilina (10:41)
EC 122*   Fatra   Žilina (15:11) - Valašské Meziříčí (17:12-17:13) - Hranice na Moravě (17:34-17:35) - ... - Pardubice hl.n. (19:36-19:38) - Kolín (19:58-19:59) - Praha hl.n. (20:36)
EC 122*   Valach   Prdubice,Hradecká Rosice nad Labem**` - Pardubice zastávka** - Choceň Prunřany** - ... - Slovenská Larva**` - Púchov k Slovenskej Larve** - Púchov
EC 123*   Fatra   Praha hl.n. (7:24) - Kolín (8:01-8:02) - Pardubice hl.n. (8:21-8:23) - ... - Hranice na Moravě (10:24-10:25) - Valašské Meziříčí (10:46-10:48) - Žilina (12:41)
EC 124*   Radhošť   Žilina (13:11) - Valašské Meziříčí (15:12-15:13) - Hranice na Moravě (15:34-15:35) - ... - Pardubice hl.n. (17:36-17:38) - Kolín (17:58-17:59) - Praha hl.n. (18:36)
EC 125*   Radhošť   Praha hl.n. (9:24) - Kolín (10:01-10:02) - Pardubice hl.n. (10:21-10:23) - ... - Hranice na Moravě (12:24-12:25) - Valašské Meziříčí (12:46-12:48) - Žilina (14:41)
EC 126   Josef Lada   Warszava Wschodnia 09:07, Warszava Centralna 09:15 - 09:20, Warszava Zachordnia 09:24 - 09:25, Zawiercie 11:43 - 11:44, ... Kolín 17:05 - 17:07, Praha Libeň 17:46, Praha hl. n. 17:53.
EC 126*   Bečva   Žilina (11:11) - Valašské Meziříčí (13:12-13:13) - Hranice na Moravě (13:34-13:35) - ... - Pardubice hl.n. (15:36-15:38) - Kolín (15:58-15:59) - Praha hl.n. (16:36)
EC 127*   Bečva   Praha hl.n. (11:24) - Kolín (12:01-12:02) - Pardubice hl.n. (12:21-12:23) - ... - Hranice na Moravě (14:24-14:25) - Valašské Meziříčí (14:46-14:48) - Žilina (16:41)
EC 128*   Košičan   Košice (6:06) - Poprad-Tatry (7:17-7:19) - Žilina (9:00-9:11) - ... - Pardubice hl.n. (13:36-13:38) - Kolín (13:58-13:59) - Praha hl.n. (14:36)
EC 129*   Košičan   Praha hl.n. (13:24) - Kolín (14:01-14:02) - Pardubice hl.n. (14:21-14:23) - ... - Žilina (18:41-19:01) - Poprad-Tatry (20:40-20:42) - Košice (21:51)
EC 130*   Varsovia   Budapest Nyguati-pu. (7:41) - Nové Zámky (9:14-9:16) - Bratislava hl.st. (10:07-10:10) - ... - Katowice (14:37-14:41) - Warszawa Centralna (17:16-17:20) - Warszawa Wschodnia (17:28)
EC 131*   Varsovia   Warszawa Wschodnia (10:34) - Warszawa centralna (10:40-10:45) - Katowice (11:21-11:24) - ... - Bratislava hl.st. (17:50-17:53) - Nové Zámky (18:44-18:46) - Budapest Nyguati-pu. (20:19)
EC 134679   Metropolitan slovenská strela   Nové Zámky-Praha hl.n
EC 14/252/87/35   Mozart   Hel - Gdynia - Gdańsk - ... - Breclav - Wien - Villach
EC 140-149   Ostravan   Praha hl.n., Praha-Libeň, Kolín, ... Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina
EC 140*   Beskyd   Žilina (18:27) - Český Těšín (19:25-19:26) - Bohumín (20:03-20:07) - ... - Pardubice hl.n. (22:36-22:38) - Kolín (22:58-22:59) - Praha hl.n. (23:36)
EC 141*   Beskyd   Praha hl.n. (4:24) - Kolín (5:01-5:02) - Pardubice hl.n. (5:21-5:23) - ... - Bohumín (7:55-7:57) - Český Těšín (8:33-8:34) - Žilina (9:33)
EC 142*   Landek   Žilina (14:27) - Český Těšín (15:25-15:26) - Bohumín (16:03-16:07) - ... - Pardubice hl.n. (18:36-18:38) - Kolín (18:58-18:59) - Praha hl.n. (19:36)
EC 143*   Landek   Praha hl.n. (8:24) - Kolín (9:01-9:02) - Pardubice hl.n. (9:21-9:23) - ... - Bohumín (11:55-11:57) - Český Těšín (12:33-12:34) - Žilina (13:33)
EC 144*   Leoš Janáček   Žilina (10:27) - Český Těšín (11:25-11:26) - Bohumín (12:03-12:07) - ... - Pardubice hl.n. (14:36-14:38) - Kolín (14:58-14:59) - Praha hl.n. (15:36)
EC 145*   Leoš Janáček   Praha hl.n. (12:24) - Kolín (13:01-13:02) - Pardubice hl.n. (13:21-13:23) - ... - Bohumín (15:55-15:57) - Český Těšín (16:33-16:34) - Žilina (17:33)
EC 146*   Jan Perner   Žilina (6:27) - Český Těšín (7:25-7:26) - Bohumín (8:03-8:07) - ... - Pardubice hl.n. (10:36-10:38) - Kolín (10:58-10:59) - Praha hl.n. (11:36)
EC 147*   Jan Perner   Praha hl.n. (16:24) - Kolín (17:01-17:02) - Pardubice hl.n. (17:21-17:23) - ... - Bohumín (19:55-19:57) - Český Těšín (20:33-20:34) - Žilina (21:33)
EC 147/148   Košičan   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Kolín - ... - Trebišov - Michalovce - Humenné
EC 148/149   Košičan   Košice - Poprad-Tatry - Žilina - ... - Olomouc hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n.
EC 170      Budapest keleti. pu 3:11-Vac 3:35-Szob 3:40-Štúrovo 4:06-Nov   . . .   ottbek 13:19-Hamburg Hochkamp 13:23-Hamburg Blankenese 13:27
EC 1709-78   ExpressCity   Praha-Berlín
EC 171*   Hungaria   Berlin Hbf(tief) (7:17) - Dresden Hbf (9:07-9:10) - Ústí n.L. hl.n. (10:13-10:16) - ... - Bratislava hl.st. (15:50-15:53) - Nové Zámky (16:44-16:46) - Budapest Nyguati-pu. (18:19)
EC 172/173   Hungaria   Hamburg-Altona - Hamburg Dammtor - Hamburg Hbf - ... - Szob - Vác - Budapest-Nyugati pu.
EC 175*   Jan Jesenius   Hamburg-Altona (8:36) - Hamburg Hbf (8:45-8:48) - Berlin Hbf(tief) (10:55-11:17) - ... - Bratislava hl.st. (19:50-19:53) - Nové Zámky (20:44-20:46) - Budapest Nyguati-pu. (22:19)
EC 175/285   Metropolitan Hungaria   Praha hl.n. - Český Brod - Budapest Keleti pu
EC 175/285   Metropolitan Hungaria   Hamburg-Altona - Budapest Nyugati pu.
EC 176*   Johannes Brahms   Brno hl.n. (5:38) - Pardubice hl.n. (7:07-7:09) - Kolín (7:29-7:30) - ... - Berlin Hbf(tief) (12:41-13:06) - Hamburg Hbf (15:15-15:24) - Hamburg Altona (15:35)
EC 176/177   Johannes Brahms   Praha hl.n. - Praha-Holešovice - Ústí n. Labem hl.n. - ... - Büchen - Hamburg Hbf - Hamburg-Altona
EC 177   Carl Maria Won Weber   Linz HBF 5:43-Wien West. 7:32-Břeclav 8:12-Kúty 8:22-Bratislava hl.st 9:02-Nové Zámky 9:47-Štúrovo 10:06-Budapest keleti pu 10:45
EC 177   František Krížík   Bratislava hl.st 23:19-Břeclav 00:15-Brno hl.n 00:35-Česká Třebová 01:21-Pardubice hl.n 01:56
EC 177   Johanes Bruns   Praha hl.n 18:17-Kolín 18:46-Pardubice hl.n 19:12-Česká Třebová 19:47-Brno hl.n 20:27-Břeclav 20:55-Kúty 21:14-Bratislava hl.st 21:53
EC 177*   Slovenská strela   Hamburg-Altona (10:36) - Hamburg Hbf (10:45-10:48) - Berlin Hbf(tief) (12:55-13:17) - ... - Brno hl.n. (20:20-20:23) - Břeclav (20:52-20:59) - Bratislava hl.st. (21:50)
EC 178 linky lo 1113      Praha brno
EC 178*   Alois Negrelli   Praha hl.n. (6:33) - Ústí n.L. hl.n. (7:41-7:44) - Dresden Hbf (8:50-8:55) - Berlin Hbf(tief) (10:41-10:46) - Rostöck Hbf (12:45-12:47) - Warnemünde (13:07)
EC 179*   Alois Negrelli   Warnemünde (14:31) - Rostöck Hbf (14:53-14:55) Berlin Hbf(tief) (16:55-17:17) - Dresden Hbf (19:07-19:10) - Ústí n.L. hl.n. (20:13-20:16) - Praha hl.n. (21:24)
EC 180*   Travný   Ostrava hl.n. (18:08) - Bohumín (18:16-18:18) - Zlín střed (19:05-19:07) - Otrokovice (19:17-19:19) - Břeclav (19:53-19:59) - Bratislava hl.st. (20:50)
EC 181*   Jára Cimrman   Bratislava hl.st. (5:10) - Břeclav (6:04-6:11) - Otrokovice (6:50-6:51) - ... - Olomouc hl.n. (9:06-9:08) - Pardubice hl.n. (10:20-10:22) - Hradec Králové hl.n. (10:42)
EC 182*   Jára Cimrman   Hradec Králové hl.n. (13:36) - Pardubice hl.n. (13:55-13:57) - Olomouc hl.n. (15:02-15:04) Ostrava hl.n. (16:04-16:08) - ... - Otrokovice (17:17-17:19) - Břeclav (17:53-17:59) - Bratislava hl.st. (18:50)
EC 183*   Travný   Bratislava hl.st. (7:10) - Břeclav (8:04-8:11) - Otrokovice (8:50-8:51) - Zlín střed (9:01-9:03) - Bohumín (9:54-9:56) - Ostrava hl.n. (10:04)
EC 184*   Smrk   Ostrava hl.n. (14:08) - Bohumín (14:16-14:18) - Zlín střed (15:05-15:07) - Otrokovice (15:17-15:19) - Břeclav (15:53-15:59) - Bratislava hl.st. (16:50)
EC 185*   Smrk   Bratislava hl.st. (9:10) - Břeclav (10:04-10:11) - Otrokovice (10:50-10:51) - Zlín střed (11:01-11:03) - Bohumín (11:54-11:56) - Ostrava hl.n. (12:04)
EC 186*   Javorník   Ostrava hl.n. (12:08) - Bohumín (12:16-12:18) - Zlín střed (13:05-13:07) - Otrokovice (13:17-13:19) - Břeclav (13:53-13:59) - Bratislava hl.st. (14:50)
EC 187*   Javorník   Bratislava hl.st. (11:10) - Břeclav (12:04-12:11) - Otrokovice (12:50-12:51) - Zlín střed (13:01-13:03) - Bohumín (13:54-13:56) - Ostrava hl.n. (14:04)
EC 188*   Lysá Hora   Ostrava hl.n. (10:08) - Bohumín (10:16-10:18) - Zlín střed (11:05-11:07) - Otrokovice (11:17-11:19) - Břeclav (11:53-11:59) - Bratislava hl.st. (12:50)
EC 189*   Radegast   Bratislava hl.st. (13:10) - Břeclav (14:04-14:11) - Otrokovice (14:50-14:51) - ... - Olomouc hl.n. (17:06-17:08) - Pardubice hl.n. (18:20-18:22) - Hradec Králové hl.n. (18:42)
EC 190*   Radegast   Hradec Králové hl.n. (5:36) - Pardubice hl.n. (5:55-5:57) - Olomouc hl.n. (7:02-7:04) Ostrava hl.n. (8:04-8:08) - ... - Otrokovice (9:17-9:19) - Břeclav (9:53-9:59) - Bratislava hl.st. (10:50)
EC 191*   Lysá Hora   Bratislava hl.st. (15:10) - Břeclav (16:04-16:11) - Otrokovice (16:50-16:51) - Zlín střed (17:01-17:03) - Bohumín (17:54-17:56) - Ostrava hl.n. (18:04)
EC 191/0   Tatran   BERLIN HBf. - Dresden HBf. - Bad Schandau - ... - Štrba - Poprad Tatry - KOŠICE
EC 192*   Kněhyně   Ostrava hl.n. (6:08) - Bohumín (6:16-6:18) - Zlín střed (7:05-7:07) - Otrokovice (7:17-7:19) - Břeclav (7:53-7:59) - Bratislava hl.st. (8:50)
EC 193*   Kněhyně   Bratislava hl.st. (17:10) - Břeclav (18:04-18:11) - Otrokovice (18:50-18:51) - Zlín střed (19:01-19:03) - Bohumín (19:54-19:56) - Ostrava hl.n. (20:04)
EC 199 linka r43      Praha wien
EC 214/230   Dunaj   Budapest-Keleti pu 6:40, Štúrovo 8:34-8:36, Bratislava hl.st. 9:54-10:35, ... Břeclav 11:26-11:30, Pardubice hl.n. 13:27-13:30, Praha hl.n. 14:47
EC 220*   Súlov   Žilina (7:11) - Valašské Meziříčí (9:12-9:13) - Hranice na Moravě (9:34-9:35) - ... - Pardubice hl.n. (11:36-11:38) - Kolín (11:58-11:59) - Praha hl.n. (12:36)
EC 221*   Súlov   Praha hl.n. (15:24) - Kolín (16:01-16:02) - Pardubice hl.n. (16:21-16:23) - ... - Hranice na Moravě (18:24-18:25) - Valašské Meziříčí (18:46-18:48) - Žilina (20:41)
EC 231/232   Polonia Noctis   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centrala - Warszawa Wschodnia
EC 244/245   Čergov   Prešov - Poprad-Tatry - Štrba - ... - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha hl.n.
EC 26139   Ostravan   Praha-Kolín-Havlíčkův brod-Ždár nad Sázavou
EC 265/266   Metropolitan   Praha - Brno - Břeclav - Wien a zpět
EC 270   Jaroslav Hašek   Budapest keleti-Nové Zámky-Bratislava hl.st-Brno hl.n-Praha hl.n
EC 270   Slovan   Budapest keleti pu. 11:54-Vac 12:10-Szob 12:18-Štúrovo 12:57   . . .   bová 16:10-Pardubice hl.n 16:39-Kolín 17:19-Praha hl.n 17:51
EC 270 až 281   Metropolitan   Budapešť - Praha
EC 270-281   Metropolitan   Praha hl.n. - Rakospalota-Ujpest -- Rakospalota-Ujpest - Praha hl.n.
EC 270*   Petrov   Budapest Nyguati-pu. (17:41) - Nové Zámky (19:14-19:16) - Bratislava hl.st. (20:07-20:10) - ... - Pardubice hl.n. (22:07-22:09) - Kolín (23:29-23:30) - Praha hl.n. (0:07)
EC 271*   Petrov   Praha hl.n. (3:51) - -Kolín (4:26-4:27) - Pardubice hl.n. (4:47-4:49) - ... - Bratislava hl.st. (7:50-7:53) - Nové Zámky (8:44-8:46) - Budapest Nyguati-pu. (10:19)
EC 272   Csárdás   Budapest keleti pu 13:47-Nové Zámky 14:53-Bratislava hl.st 15:49-Praha hl.n 19:57
EC 272   Jaroslav Hašek   Budapest keleti pu 13:59-Nové Zámky 15:07-Bratislava hl.st 16:01-Praha hl.n 20:09
EC 272   Moravia   Budapest keleti pu. 7:56-Vac 8:26-Szob 8:31-Štúrovo 8:54-Nov   . . .   12:09-Bohumín 12:41-Ostrava Svinov 13:29-Ostrava hl.n 13:34
EC 272*   Csardás   Budapest Nyguati-pu. (15:41) - Nové Zámky (17:14-17:16) - Bratislava hl.st. (18:07-18:10) - ... - Pardubice hl.n. (20:07-20:09) - Kolín (21:29-21:30) - Praha hl.n. (22:07)
EC 273*   Csardás   Praha hl.n. (5:51) - -Kolín (6:26-6:27) - Pardubice hl.n. (6:47-6:49) - ... - Bratislava hl.st. (9:50-9:53) - Nové Zámky (10:44-10:46) - Budapest Nyguati-pu. (12:19)
EC 273*   Csardáš   Praha hl.n. (5:51) - -Kolín (6:26-6:27) - Pardubice hl.n. (6:47-6:49) - ... - Bratislava hl.st. (9:50-9:53) - Nové Zámky (10:44-10:46) - Budapest Nyguati-pu. (12:19)
EC 274*   Jaroslav Hašek   Budapest Nyguati-pu. (13:41) - Nové Zámky (15:14-15:16) - Bratislava hl.st. (16:07-16:10) - ... - Pardubice hl.n. (18:07-18:09) - Kolín (19:29-19:30) - Praha hl.n. (20:07)
EC 275*   Jaroslav Hašek   Praha hl.n. (7:51) - -Kolín (8:26-8:27) - Pardubice hl.n. (8:47-8:49) - ... - Bratislava hl.st. (11:50-11:53) - Nové Zámky (12:44-12:46) - Budapest Nyguati-pu. (14:19)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17































460.38
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?