vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » scifi » České dráhy Sp
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - České dráhy Sp

Strana: 1 2
Sp 101/1549   Jože Plečnik   *Libovolná trasa*
Sp 96678/1928   Horácký expres   Brno hl.n 16:38-Třebíč 17:55
Sp 333   Plzeň   Cheb-Sokolov-Karlovy vary-Bečov nad teplou-Žlutice-Plasy-Plzeň hl.n.-Plzeň zastávka-Dobřany-Přeštice-Švihov u Klatov-Klatovy
Sp 496   Berounka   Klatovy-Plzeň Hl.n.-Beroun-Praha Smíchov-Praha Hl.n.-Kralupy nad Vltavou-Ústí nad Labem Hl.n-Děčín Hl.n.
Sp 533   Jižní expres   Děčín hl.n Ústí nad Labem Lovosice Kralupy nad Vltavou Praha   . . .   Č. Bud Borovany Jílovice Nové Hrady České Velenice Gmund NÖ
Sp 569   Děd   Úvaly-Praha Libeň-Praha Hl.n.-Praha Smíchov-Praha Radotín-Řevnice-Beroun
Sp 597   CykloHutě   Praha-Kladno
Sp 614   Berounka   České Budějovice České Velenice Gmund Wien Hbf
Sp 654      Most-Cheb
Sp 781      Praha hl.n. - Praha-Libeň - Úvaly - ... - Kolín - Přelouč - Pardubice hl.n.
Sp 829   Moravan   Břeclav (06:25) - Moravská Nová Ves (06:32 - 06:33) - Lužice (06:36 - 06:37) - Hodonín (06:41)
Sp 854   Klatovák   Zdice-Hořovice-Rokycany-Plzeň Hl.n.-Přeštice-Klatovy
Sp 982   Rumcajs   České Budějovice Zliv Dívčice Číčenice Protivín zastávka Putim Písek Písek Jih Písek město
Sp 1020   Vít Šílínek   Dobříš Davle Praha Krč Praha Malešice Praha Libeň Praha mas.n
Sp 1212      Choceň - Újezd u Chocně - Čermná nad Orlicí - ... - Třebechovice pod Orebem - Hradec Králové-Slezské předměstí - Hradec Králové hl.n.
Sp 1248   Žitovan   Olomouc Hl.n.-Zábřeh na Moravě-Rudoltice v Čechách-Česká Třebová-Ústí nad Orlicí-Pardubice Hl.n.-Kolín-Praha Hl.n.
Sp 1258      Praha-Vršovice - Praha-Hostivař - Praha-Uhříněves - ... - Střezimíř - Chotoviny - Tábor
Sp 1297   Český les   Plzeň hl.n. (08:12) - Plzeň-Jižní Předměstí (08:15 - 08:17) - ... - Třemešné pod Přimdou (10:05 - 10:06) - Bělá nad Radbuzou (10:15)
Sp 1350   Ještěd   Hradec Králové hl.n. 8:04 - Hněvčeves 8:22-8:23 - Hořice v Podkrkonoší 8:32-8:33 - ... - Hodkovice nad Mohelkou 9:51-9:52 - Rychnov u Jablonce nad Nisou 9:58-9:59 - Liberec 10:16
Sp 1360   Nové Mlýny   Brno hl.n. - Brno-Horní Heršpice - Modřice - ... - Zaječí - Podivín - Břeclav
Sp 1421   Strakoničák   Plzeň Hl.n.-Nepomuk-Horažďovice Předměstí-Strakonice
Sp 1427      Praha-Krč - Praha-Radotín
Sp 1433      Olomouc hl.n.-Prostějov hl.n.
Sp 1445      Hranice na Moravě - Hranice na Moravě město - Teplice nad Bečvou - Hustopeče nad Bečvou - Lhotka nad Bečvou - Valašské Meziříčí
Sp 1472      Tábor - Tábor-Čápův dvůr - Planá nad Lužnicí - ... - Hluboká nad Vltavou-Zámostí - České Budějovice severní zastávka - České Budějovice
Sp 1514      Benešov u Prahy 14:11, Čerčany 14:18-14:18, Praha-Vršovice 14:56-14:57, Praha hl.n. 15:01
Sp 1544      Brno hl.n. - Brno-Židenice - Adamov - ... - Svitavy-Lačnov - Opatov - Česká Třebová
Sp 1600      Studénka-Velice hl.n-Kopřivnice
Sp 1614      Český Těšín (Czeski Cieszyn) 10:11 Chotěbuz (Kocobedz) vla   . . .   3 11:23 11:24 Štítina Kolej 2 11:29 Opava východ 11:36
Sp 1632   Bystřice   Otrokovice 10:37, Hranice na Moravě 11:23-11:25, Velice hl.n 12:09
Sp 1633   Bystřice   Velice hl.n 13:21, Hranice na Moravě 14:05-14:07, Otrokovice 14:53
Sp 1636      Aramov - Žádnice - Netomice
Sp 1637      Netomice - Žádnice - Aramov
Sp 1638      Šumperk (4:49) - Zábřeh na Moravě (5:06-5:15) - Olomouc hl.n. (5:52-5:58) - Nezamyslice (6:35-6:37) - Brno hl.n. (7:45)
Sp 1650      Dvorec - Křižany - Káčov
Sp 1651      Káčov - Křižany - Dvorec
Sp 1652      Dvorec - Křižany - Káčov
Sp 1652   Luna   Praha-Vršovice (12:25) - Praha hl.n (12:29-12:33) - Praha-Holešovice (12:41-12:42) - ... - Louny - (15:09-15:13) - Most (15:40)
Sp 1653      Káčov - Křižany - Dvorec
Sp 1654      Aramov - Kamenný Újezd - Dvorec
Sp 1654   Vysočina   Jindřichův Hradec - Počátky-Žirovnice - Horní Cerekev - ... - Jihlava - Dobronín - Havlíčkův Brod
Sp 1655      Dvorec - Kamenný Újezd - Aramov
Sp 1660      Počátky - Kamenný Újezd - Dvorec
Sp 1661      Dvorec - Kamenný Újezd - Aramov
Sp 1680      Plzeň hl.n. (07:05) - Stříbro (07:33 - 07:36) - ... - Lázně Kynžvart (08:21 - 08:21) - Cheb (08:42)
Sp 1681      Cheb (05:04) - Lázně Kynžvart (05:27 - 05:28) - ... - Stříbro (06:20 - 06:21) - Plzeň hl.n. (06:49)
Sp 1684      Praha hl.n (8:46) -> Beroun (9:32-9:34) - Březnice (10:46)
Sp 1688      Příbram - Zdice - Beroun - Praha hl. n.
Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
Sp 1694   Hořovické trubičky   Plzeň hl.n. - Ejpovice - Rokycany - ... - Kařízek - Kařez - Hořovice
Sp 1696      Ústí nad Labem hl.n. (15:46) - Chomutov (16:49)
Sp 1710      Jeseník (9:01) - Lipová Lázně (9:07-9:08) - Hanušovice (9:58-10:00) - Zábřeh na Moravě (10:25)
Sp 1714   Strakonický dudák   Tábor (9:08) - Božejovice (9:22-9:23) - Sepekov (9:29) - ... - Putim (10:14) -Ražice (10:18-10:21) - Čejetice (10:26) - Strakonice (10:32)
Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. 17:30, Veselí nad Moravou 18:58-19:02, Bylnice 20:36
Sp 1737      Jindřichův Hradec Děbolín Mnich Kardašova Řečice Doňov Řípec   . . .   a Šěvetín České Budějovice severní zastávka České Budějovice
Sp 1749   Exspres Pálava Podyjí   Brno-Břeclav-Mikulov-Znojmo-Šatov
Sp 1751      Brno hl. n. – Šlapanice zast. – Rousínov – Vyškov na Moravě   . . .   Hulín – Tlumačov – Otrokovice – Zlín–Malenovice – Yl9n střed
Sp 1768   Kolíňák   Praha Hl.n.-Praha Vysočany-Lysá nad Labem-Nymburk Hl.n.-Kolín
Sp 1772      Olomouc hl. n. - Bohuňovice - Šternberk - ... - Troubelice - Libina - Šumperk
Sp 1786   Vincentka   Brno hl. n. - Luhačovice
Sp 1793      Chlumec nad Cidlinou 5:30, Hradec Králové hl.n. 5:57-6:02, Týniště nad Orlicí 6:24-6:31, Borohrádek 6:37-6:38, Choceň 6:55
Sp 1801   Důlní dráha   Příbram Jince Lochovice Zadní Třebaň Beroun
Sp 1881      Náměšť nad Oslavou - Studenec - Budišov u Třebíče - ... - Velké Meziříčí zast. - Velké Meziříčí - Křižanov
Sp 1881   Carnuntum   Staré Město u Uh. Hrad - Moravský Písek - Hodonín - Břeclav - Wien Hbf.
Sp 1881   Olšava   Vyškov na Moravě - Ivanovice na Hané - Nezamyslice - ... - Ostrožská Nová Ves - Uherský Ostroh - Veselí nad Moravou
Sp 1886   Lysá hora   Staré Město u Uherského Hradiště - Uherské Hradiště - Kunovice - ... - Lidečko - Valašská Polanka - Vsetín
Sp 1891   Březina   Brno hl. n. - Blansko - Boskovice - Moravská Třebová
Sp 1894   Pořádnej vlak!   Písek-Příbram-Beroun-Praha Hl.N.-Mladá Boleslav-Turnov
Sp 1901   CORROR   Praha hl. n. – Praha–Libeň – Praha–Běchovice – Český Brod –   . . .   d Svitavou – Rájec–Jestřebí – Blansko – Adamov – Brno hl. n.
Sp 1914   Vladimír Menšík   Ivančice-10:14 - Střelice - Brno hl. n. - Brno-Královo Pole - Kuřim
Sp 1938      Brno hl. n. - Náměšť nad Oslavou - Třebíč - ... - Kostelec u Jihlavy - Batelov - Horní Cerekev
Sp 1942   Šumperský expres   Šumperk - Olomouc hl. n. - Červenka - ... - Velim - Praha-Libeň - Praha Mas. n.
Sp 1943   Šumperský expres   Praha Mas. n. - Praha-Libeň - Velim - ... - Červenka - Olomouc hl. n. - Šumperk
Sp 1950      Hradec Králové hl.n. - Letohrad
Sp 1951      Hradec Králové hl.n. 11:05, Týniště nad Orlicí 11:27-11:31, Častolovice 11:40-11:41, Doudleby nad Orlicí 11:50-11:51, Letohrad 12:31
Sp 1955      Hradec Králové hl.n. 14:05, Hořice v Podkrkonoší 14:32, Ostroměř 14:41, ... Dolní Bousov 15:36, Mladá Boleslav město 15:56, Mladá Boleslav hl.n. 16:02
Sp 1958   Horácký Expres   Brno hl.n. - Náměšť n. Oslavou - Studenec - Třebíč
Sp 1982   Jevišovka   Brno hl. n. - Střelice - Moravské Bránice - ... - Bohutice - Hruš. n/J - Znojmo
Sp 1989      Karlovy Vary 14.12, Sokolov 14.36-14.37, Cheb 15.09-15.10, ... Planá u Mariánských Lázní 15.52-15.53, Svojšín 16.14-16.14, Plzeň hl.n. 16.53
Sp 2003   Jordán   Benešov u Prahy Olbramovice, Votice, Střezimíř, ... Tábor, Sezimovo Ústí Planá nad Lužnicí, Soběslav Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí zastávka Šěvetín Hluboká nad Vltavou Zámostí Hrdějovice České Budějovice severní zastávka České Budějovice
Sp 2085      Strakonice 5.42 2 Pracejovice 5.46 5.46 Ka   . . .   tice 6.48 6.49 1 Plzeň hlavní nádraží 7.02 101
Sp 2110      Suchdol nad Odrou - Odry - Heřmánky - Vítkov - Svatoňovice - Budišov nad Budišovkou
Sp 2354      Plzeň hl.n. - Nezvěstice - Blovice - ... - Zliv - Hluboká nad Vltavou - České Budějovice
Sp 2564      Mošnov Ostrava Airport - Studénka - Jistebník - ... - Ostrava-Stodolní - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov
Sp 2568      Jihlava - Brno hl.n.
Sp 2870   Nežárka   České Budějovice - České Budějovice severní zastávka - Hluboká nad Vltavou-Zámostí - ... - Rantířov - Jihlava město - Jihlava
Sp 2896      Slavonice - Dačice město - Dačice - ... - Jihlava-Staré Hory - Jihlava město - Jihlava
Sp 2910   Sxx   Kutná Hora město Kutná Hora hl.n
Sp 2980   Slezan   Studénka 12:00 - Jistebník 12:04 - Polanka nad Odrou 12:07 - ... - Závada 12:23 - Petrovice u Karviné 12:30 - Karviná Město 12:35
Sp 2981   Slezan   Karviná Město 12:50 - Petrovice u Karviné 12:57 - Závada 13:01 - ... - Polanka nad Odrou 13:26 - Jistebník 13:30 - Studénka 13:33
Sp 3579   Orličan   Týniště nad Orlicí-Borohrádek-Choceň-Brandýs nad Orlicí-Ústí nad Orlicí-Letohrad
Sp 4102      Náchod - Václavice - Starkoč - ... - Trutnov-Zelená Louka - Trutnov-Staré Město - Svoboda nad Úpou
Sp 4291      Valašské Meziříčí - Hostašovice - Veřovice - ... - Štítina - Opava východ - Opava západ
Sp 4529      Havlíčkův Brod - Šlapanov - Dobronín - Jihlava-Bosch Diesel - Jihlava
Sp 4564      Kralupy nad Vltavou - Chvatěruby - Úžice - Neratovice - Všetaty - Mělník
Sp 4820      Chrudimov-Milovice-Hradec Králové hl/n-Ryzmov hl/n
Sp 5641   Plzeňák   České Budějovice-Protivín-Ražice-Strakonice-Horažďovice Předměstí-Nepomuk-Blovice-Plzeň Hl.n.
Sp 5782   Krkavec   Tábor Sezimovo Ústí Planá nad Lužnicí Roudná Soběslav Veselí   . . .   lázně Majdalena Suchodol nad Lužnicí zastávka České Velenice
Sp 6970   Střekovská Spojka   Ustí nad Labem střekov Děčín Křešice Děčín východ dečín Hln. vilsnice choratice dobkovice povrly Ustí nad Labem západ Ustí nad Labem Hln.-
Sp 7181   Ejpovický tunel   Heřmanova Huť Nýřany Plzeň Skvrňany Plzeň Jižní předměstí Plzeň Ejpovice Radnice
Strana: 1 2































1058.01
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?