vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PREG EN57AL

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PREG EN57AL

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
Interregio 19806   Rudawy   Jelenia Góra - Wrocław- Poznań- Kutno- Warszawa Centralna- Białystok
InterREGIO 21704   PACYNKA   Chełm - Rejowiec - Świdnik Miasto - ... - Tomaszów Mazowiecki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna
KLB 22190   R1   Lublin Airport - Świdnik Miasto - Lublin Główny - ... - Pożóg - Puławy - Puławy Miasto -
Regio 22307      Lublin - Lublin Północny - Świdnik Miasto - ... - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm
Regio 22307      Lublin - Lublin Północny - Świdnik Miasto - ... - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm
Regio 22307      Lublin - Lublin Północny - Świdnik Miasto - ... - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm
REGIO 22307      Lublin 11:05, Lublin Północny - Świdnik Miasto - Świdnik Wsc   . . .   ieńskie - Rejowiec - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm 12:12,
REGIO 22309      Lublin - Lublin Północny - Świdnik Miasto - ... - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm
22311      LUBLIN GŁÓWNY 11:33 LUBLIN PÓŁNOCNY 11:36-11:37 ŚWIDNIK MI   . . .   ZAWADÓWKA 12:34-12:35 CHEŁM MIASTO 12:41-12:42 CHEŁM 12:45
Regio 22313      Lublin - Lublin Północny - Świdnik Miasto - ... - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm
Regio 22325      Lublin - Lublin Południowy - Świdnik Wschodni - ... - Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm
Regio 22340      Chełm - Chełm Miasto - Zawadówka - ... - Świdnik Miasto - Lublin Północny - Lublin
22348      Chełm 15:27, Chełm Miasto - Zawadówka - Rejowiec - Zalesie K   . . .   ik Wschód - Świdnik Miasto - Lublin Północny - Lublin 16:32,
22352      Chełm 18:12, Chełm Miasto - Zawadówka - Rejowiec - Zalesie K   . . .   ik Wschód - Świdnik Miasto - Lublin Północny - Lublin 19:17,
22465      Rejowiec 14:28, Zawadówka - Chełm Miasto - Chełm 14:43,
22474      Chełm 13:14, Chełm Miasto - Zawadówka - Rejowiec 13:30,
22839      Dęblin 12:01, Skoki-Borowa - Gołąb - Puławy Azoty - Puławy C   . . .   tycz - Stasin Polny - Lublin Zachodni - Lublin Główny 13:10,
22855      Łuków 13:24, Łuków Łapiguz - Sarnów - Borowina - Krzywda - Hordzieżka - Okrzeja - Grabów Szlachecki - Leopoldów - Ryki - Dęblin 14:15,
InterREGIO 23703   HEJNAŁ   Lublin - Nałęczów - Puławy - ... - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny
REGIO 23998   CECHINI   Lublin - Lublin Zemborzyce - Krężnica Jara - ... - Andrzejówka - Milik - Muszyna
REGIO 29901   SKM1   Nałęczów - Czesławice - Sadurki - ... - Lublin Północny - Świdnik Miasto - Lublin Airport
REGIO 29903   SKM1   Nałęczów - Czesławice - Sadurki - ... - Lublin Północny - Świdnik Miasto - Lublin Airport
REGIO 29905   SKM1   Nałęczów - Czesławice - Sadurki - ... - Lublin Północny - Świdnik Miasto - Lublin Airport
REGIO 29939   SKM2   Kraśnik - Pułankowice - Wilkołaz - ... - Krężnica Jara - Lublin Zemborzyce - Lublin
REGIO 32999   CECHINI   Muszyna - Milik - Andrzejówka - ... - Krężnica Jara - Lublin Zemborzyce - Lublin
REGIO 36187      Kraków Główny - Kraków Łobzów - Kraków Mydlniki - ... - Tarnów Opolski - Opole Groszowice - Opole Główne
R Przysp. 38476   Tornak   Zakopane - Poronin - Chabówka - ... - Kęty - Kozy - Bielsko Biała Główna
41206      Częstochowa 08:55, Częstochowa Aniołów - Rudniki koło Często   . . .   jów - Łódź Widzew - Łódź Niciarniana - Łódź Fabryczna 11:22,
41218      Częstochowa - Częstochowa Aniołów - Rudniki koło Częstochowy - ... - Rokiciny - Chrusty Nowe - Koluszki
REGIO 41904      Częstochowa - Częstochowa Aniołów - Rudniki koło Częstochowy - ... - Zgierz Jaracza - Zgierz Północ - Zgierz Kontrewers
42333      Suwałki - Białystok
44173   Kłodnica   Kędzierzyn Koźle 17.45, Sławięcice 17.53-17.53, Rudziniec Gliwicki 18.00-18.00, ... Chorzów Batory 18.46-18.47, Katowice Załęże 18.49-18.50, Katowice 18.53
44186   Kłodnica   Katowice 07.20, Katowice Załęże 07.23-07.23, Chorzów Batory 07.27-07.28, ... Rudziniec Gliwicki 08.13-08.14, Sławięcice 08.22-08.22, Kędzierzyn Koźle 08.31
IR 45421   Spodek   Katowice-Sosnowiec Gł.-Dąbrowa Górnicza-Zawiercie-Włoszczowa   . . .   ńsk Główny-Gdańsk Wrzeszcz-Gdańsk Oliwa-Sopot-Gdynia Główna.
SR 45770   Bursztyn   Katowice-Gdynia
46211   Opolanin   Katowice 06.20, Katowice Załęże 06.23-06.23, Chorzów Batory 06.26-06.27, ... Tarnów Opolski 07.41-07.41, Opole Groszowice 07.49-07.50, Opole Główne 07.55
46420      Gliwice 15.50, Gliwice Łabędy 15.55-15.55, Gliwice Kuźnica 15.57-15.57, ... Święta Katarzyna 17.48-17.48, Wrocław Brochów 17.52-17.53, Wrocław Główny 17.59
Regio 50473      Bydgoszcz Główna - Rynkowo Wiadukt - Maksymilianowo - ... - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk
Regio 50475   Brda   Bydgoszcz Glowna - Gdynia Chylonia
Regio 50475   Brda   Bydgoszcz Główna - Rynkowo Wiadukt - Maksymilianowo - ... - Gdynia Orłowo - Gdynia Główna - Gdynia Chylonia
50606      Gdynia Główna- Sopot- Gdańsk Główny- Pruszcz gdański- Pszczółki- Tczew- Szymankowo- Malbork- Elbląg
50606      Gdynia Główna- Sopot- Gdańsk Główny- Pruszcz Gdański- Pszczółki- Tczew- Szymankowo-Malbork-Elbląg
50606      Gdynia Główna- Sopot- Gdańsk Główny- Pszczółki- Tczew- Szymankowo-Malbork-Elbląg
REGIO 50620      Elbląg 4:17, Gronowo Elbląskie 4:24/4:25, Fiszewo 4:28/4:28, ... Gdynia Orłowo 5:41/5:42, Gdynia Główna 5:46/5:48, Gdynia Chylonia 5:52
50646      Gdynia Chylonia - Malbork
Regio 50675      Malbork - Gdynia Chylonia
50675      Malbork 8:30, Szymankowo - Tczew - Miłobądz - Pszczółki - Sk   . . .   Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna - Gdynia Chylonia 9:49,
50675      Malbork 8:56, Szymankowo - Tczew - Miłobądz - Pszczółki - Sk   . . .   dańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna - Gdynia Chylonia 10:21,
mR 51436      Kostrzyn - Słupsk
Regio 51800      Ełk - Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - ... - Białystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok
51800      Ełk 5:38, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Graj   . . .   iałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 7:26,
51802      Ełk 7:15, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Graj   . . .   iałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 8:47,
51802      Ełk 7:17, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Graj   . . .   iałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 8:49,
51802      Ełk 7:40, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Graj   . . .   iałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 9:18,
51804      Ełk 14:28, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Gra   . . .   ałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 16:07,
REGIO 51804      Ełk 14:59, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Gra   . . .   ałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 16:39,
51806      Ełk 16:47, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Gra   . . .   ałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 18:27,
51806      Ełk 17:01, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Gra   . . .   ałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 18:32,
51808      Ełk 19:22, Ełk Szyba Wschód - Lipińskie Małe - Prostki - Gra   . . .   ałystok Bacieczki - Białystok Starosielce - Białystok 21:01,
53987   PODHALANIEC   Zakopane - Poronin - Chabówka - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Wadowice
Os 55304      Gdynia Gł. 12:00 - Gdynia Orłowo 12:04-12:05 - Sopot 12:08-12:09 - ... - Bydgoszcz Myślęcinek 17:01-17:02 - Bydgoszcz Osiedle Leśne 17:13-17:14 - Bydgoszcz Gł. 17:19
Regio 55304   Brda   Gdynia Główna - Gdynia Orłowo - Sopot - ... - Maksymilianowo - Rynkowo Wiadukt - Bydgoszcz Główna
55304   Łuczniczka   Gdynia Główna 11:47, Gdynia Orłowo - Sopot - Gdańsk Oliwa -   . . .   - Maksymilianowo - Rynkowo Wiadukt - Bydgoszcz Główna 14:27
55304   Brda   Gdynia Główna 12:18, Gdynia Orłowo - Sopot - Gdańsk Oliwa -   . . .   - Maksymilianowo - Rynkowo Wiadukt - Bydgoszcz Główna 15:17,
55334      Bałtyk Plaża - Alakowice
55340      Tczew - Pszczółki - Pruszcz Gdański - ... - Reda - Wejherowo - Luzino
55365      Tczew 08:00, Pruszcz Gdański - Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz 08:29,
55398      Gdynia Główna 14:39 - Sopot 14:47 - Gdańsk Wrzeszcz 14:55 - Gdańsk Główny 15:02 - Pruszcz Gdański 15:10 - Tczew 15:23
55401   Express Słupski   Słupsk - Lębork - Wejherowo - ... - Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Wrzeszcz
Regio 55407      Smętowo - Majewo - Morzeszczyn - ... - Sopot - Gdynia Orłowo - Gdynia Główna
55407      Smętowo 10:14, Majewo - Morzeszczyn - Kulice Tczewskie - Pel   . . .   Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Orłowo - Gdynia Główna 11:55,
Regio 55430      Gdynia Główna - Malbork
Regio 55430      Gdynia Główna - Tczew
55430      Gdynia Główna 6:21, Gdynia Orłowo - Sopot - Gdańsk Oliwa - G   . . .   in - Kulice Tczewskie - Morzeszczyn - Majewo - Smętowo 7:47,
55442      Gdynia Główna - Gdynia Orłowo - Sopot - ... - Pszczółki - Miłobądz - Tczew
55467      Tczew 18:27 - Pruszcz Gdański 18:40 - Gdańsk Główny 18:51 - Gdańsk Wrzeszcz 18:56
Os 55555   Regionalny   Warszawa Zachodnia- Lublin główny
57329      Gdynia Chylonia- Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Pobiedziska - Poznań Wschód - Poznań Główny
58205      Gdynia Główna 07:52, Gdynia Chylonia - Rumia - Reda - Wejher   . . .   yno Słupskie - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk 10:06,
58205      Gdynia Główna-Słupsk
58207      Gdynia Główna 9:23, Gdynia Chylonia 9:28, Rumia 9:34, ... Damnica 10:52, Jezierzyce Słupskie 10:58, Słupsk 11:06
58207      Gdynia Główna 9:28, Gdynia Chylonia - Rumia - - Reda - Wejhe   . . .   yno Słupskie - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk 11:01,
58213      Tczew 14:21, Pszczółki - Pruszcz Gdański - Gdańsk Orunia - G   . . .   yno Słupskie - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk 17:16,
58227      Bydgoszcz Główna 11:29, Rynkowo Wiadukt - Maksymilianowo - K   . . .   yno Słupskie - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk 16:25,
58230   Słowiniec   Gdynia Główna-Gdynia Chylonia-Rumia-Reda-Wejherowo-Luzino-Lębork-Pogorzelice-Potęgowo-Damnica-Jezierzyce Słupskie-Słupsk
Regio 58825      Gdynia Główna - Gdynia Chylonia - Rumia - ... - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk
Regio 58827      Gdynia Główna - Gdynia Chylonia - Rumia - ... - Damnica - Jezierzyce Słupskie - Słupsk
60739      Zawadzkie 10:38, Kolonowskie - Fosowskie - Staniszcze Małe - Krasiejów - Ozimek - Dębska Kuźnia - Chrząstowice - Suchy Bór Opolski - Opole Główne 11:19,
InterREGIO 61677   CYBULSKI   Wrocław Główny - Wrocław Mikołajów - Wrocław Nadodrze - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
InterREGIO 61691   RZEPIÓR   Szklarska Poręba Górna - Szklarska Poręba Średnia - Szklarska Poręba Dolna - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
62113      Malbork - Gdynia Główna
REGIO 63184      Opole Główne - Opole Groszowice - Tarnów Opolski - ... - Kraków Mydlniki - Kraków Łobzów - Kraków Główny
63749   Tygrys   WROCŁAW GŁÓWNY - Wrocław Mikołajów - Wrocław Nadodrze - ... - Łódź Widzew - Łódź Niciarniana - ŁÓDŹ FABRYCZNA
64122   Opolanin   Opole Główne 17.55, Opole Groszowice 18.00-18.01, Tarnów Opolski 18.10-18.10, ... Chorzów Batory 19.33-19.34, Katowice Załęże 19.37-19.37, Katowice 19.40
64200   Jasny   OPOLE GŁÓWNE - Suchy Bór Opolski - Chrząstowice - ... - Częstochowa Gnaszyn - Częstochowa Stradom - CZĘSTOCHOWA
64200      Opole Główne 05.47, Opole Groszowice 05.52-05.52, Opole Grotowice 05.57-05.57, ... Rudyszwałd 07.33-07.33, Chałupki 07.35-07.40, Bohumín 07.46
64200      Wrocław Główny 04.35, Wrocław Brochów 04.40-04.41, Święta Katarzyna 04.45-04.45, ... Rudyszwałd 07.33-07.33, Chałupki 07.35-07.40, Bohumín 07.46
64432      Opole Główne 06.28, Opole Groszowice 06.33-06.33, Opole Grotowice 06.37-06.38, ... Zdzieszowice 07.03-07.04, Raszowa 07.10-07.10, Kędzierzyn Koźle 07.18
64434      Opole Główne 08.50, Opole Groszowice 08.55-08.56, Opole Grotowice 09.00-09.01, ... Zdzieszowice 09.32-09.33, Raszowa 09.40-09.40, Kędzierzyn Koźle 09.49
64440      Opole Główne 14.50, Opole Groszowice 14.55-14.55, Opole Grotowice 14.59-14.59, ... Zdzieszowice 15.29-15.30, Raszowa 15.37-15.37, Kędzierzyn Koźle 15.46
Strana: 1 2 3 4 5 6































2611.95
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?