vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKPIC B4Dosuv

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B4Dosuv

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
Zvl R 0   Úschova   -
TLK 00001IC   Gotycki   (Malmö-) Kołobrzeg-Szczecin Goleniów-Szczecin Główny-Gorzów Wielkopolski-Gorzów Wielkopolski Zachód(-Wrocław Główny)
DB-IC Tarekk      Berlin Ostbanhof-Olecko
TLK x   OLA CWALINA   BIAŁYSTOK - GDYNIA
IC 10XX   Lux, lux musi być, DEELux.   Białystok - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki
TLK 48190/48191   Pirat   Bielsko-Biała Główna 19:38, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   eniów - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście 06:31,
58770/1   Święty Mikołaj   Bohumín 4:55, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy -   . . .   Mońki - Osowiec - Grajewo - Ełk - Orzysz - Mikołajki 17:55,
Sv 083-51      Depo
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 07:21, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 20:40,
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 07:34, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 21:20,
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 07:34, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 21:20,
TLK 53104/5   Branicki   Gdynia Główna 7:16, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 21:01,
TLK 53104/5   Branicki   Gdynia Główna 7:16, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 20:58,
TLK 53104/5   Branicki   Gdynia Główna 7:16, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 21:17,
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 7:25, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 20:58,
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 7:34, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 21:20,
REGIO 4886/005   Winiar   Gniezno - Janowiec Wielkopolski
REGIO 683/009      Gniezno - Września
D/TLK 303/13102/3   Hańcza   Grodno 15:31, Kuźnica Białostocka - Białystok - Łapy - Szepi   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 00:08,
TLK 303/13102/3   Hańcza   Grodno 15:31, Kuźnica Białostocka - Białystok 17:18 - 17:50,   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 00:08,
Osobowy su42   Bez druta   Grodzisk Wlkp - poznań
h   h   h
TLK 10xx   Dokoła Świata v 3   Hel - Gdańsk Główny
TLK 31300/35100   "Monciak"   Hel (18:10) - Jurata (18:21 - 18:24) - ... - Sanok (11:21 - 11:24) - Zagórz (11:35)
TLK 28100/1   Mięso Ze Szwecji   Hrubieszów Miasto, Werbkowice, Zamość Wschód, ... Wysoka Kamieńska, Międzyzdroje, Świnoujście
nee 10/8   CHOPIN   https://www.vagonweb.cz/popisy/img/PKPIC/A9emnouz-Z2ABCMg-a.gif
PXE 226012/3      Chełm - Lublin Główny
TLK 1033/1100   Głowacki   Jasło Biecz Gorlice Zagórzany Stróże Bobowa miasto Bogoniowi   . . .   Ostrzeszów Ostrów wlkp Pleszew Jarocin Środa wlkp Poznań gł
TLK 0002/0003   Karpaty   Jelenia Góra - Suwałki
TLK 8137/8138   Stolarz   Katowice - Gliwice - Opole Gł. - ... - Parczew - Lubartów - Lublin
TLK 001/T   Zakopane   Katowice-Kraków Główny-Kraków Płaszów-Stary Sącz-Nowy Sącz-Nowy Targ-Zakopane
TLK 81154/5   Parsęta   Kołobrzeg 13:48, Ustronie Morskie - Koszalin - Sławno - Słup   . . .   a Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 22:08,
TLK 83108/9   Pobrzeże   Kołobrzeg 9:40, Kraków Główny 22:31,
TLK 00000   Gorzowianin   Kostrzyn - Gorzów Wlkp. - Krzyż - ... - Radom - Skarżysko-Kamienna - Kielce
TLK 701\50   DORSZ   Kraków Gł. 17:30 - Katowice - Gliwice - ... - Poznań Gł. - Szczecin Gł. - Świnoujście 06:17
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 04:03, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno P   . . .   0, Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:40,
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 04:03, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno P   . . .   Białystok 10:24 - 10:50, Kuźnica Białostocka - Grodno 14:10,
TLK 35106/7   Branicki   Kraków Główny 06:02, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno P   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 19:37,
TLK 38170/1   Ustronie   Kraków Główny 20:30, Miechów - Sędziszów - Jędrzejów - Kielc   . . .   sk - Sławno - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 10:14,
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 4:10, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:27,
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 4:21, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:40,
TLK/D 31102/3/304   Hańcza   Kraków Główny 4:21, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:40,
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 4:39, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:52,
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 4:41, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:49,
TLK 38108/9   Pobrzeże   Kraków Główny 6:00, Kołobrzeg 17:32,
TLK 38108/9   Pobrzeże   Kraków Główny 6:00, Kołobrzeg 18:17,
TLK 35106/7   Branicki   Kraków Główny 6:02, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 19:37,
TLK 35104/5   Branicki   Kraków Główny 7:33, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:27,
TLK 35104/5   Branicki   Kraków Główny 7:34, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:34,
TLK 35104/5   Branicki   Kraków Główny 7:36, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:22,
TLK 38170/50150   USTRONIE   Kraków Główny-Miechów-Jędrzejów-Kielce-Radom-Tomaszów Maz.-K   . . .   -Władysławowo-HEL)/Lębork-Słupsk-Ustronie Morskie- KOŁOBRZEG
TLK 35106/7   Branicki   Kraków Płaszów - Kraków Gł. - Kielce - ... - Gdynia Gł. - Jastarnia - Hel
TLK 35106/7   Branicki   Kraków Płaszów 06:57, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:00,
TLK 35106/7   Branicki   Kraków Płaszów 06:57, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:00,
TLK 38174/5   Malanowski   Kraków Płaszów 19:00, Kraków Główny 19:08-19:24, Miechów 19:55-19:56, ... Koszalin 07:14-07:19, Ustronie Morskie 07:45-07:47, Kołobrzeg 08:00
TLK ABCD   DLA DZIECI   KRAKÓW-ŚWINOUJŚCIE
TLK 35691/35692   Półwysep Helski   Krynica - Hel
TLK 35691/35692   Półwysep Helski   Krynica Zdrój-Hel
TLK 35691/35692   Półwysep Helski   Krynica-Hel
TLK 35691/35692   Półwysep Helski   Krynica-Reda-Hel
TLK 35691/35692   Półwysep Helski   Krynica-Zdrój 10:50, Tarnów 13:50-13:53, Kraków Główny Osobowy 15:19-15:35, ... Piła Główna 1:13-1:30, Gdynia Główna Osobowa 6:02-6:05, Hel 8:50
EC 178/179   Allois Negreli   Leipzig Main Station - Bitterfeld - Lutherstadt Wittenberg,   . . .   sewalk Ost - Loecknitz - Szczecin Gumience - Szczecin Główny
POSZPIESZNY TLK Sztygar   62102   Lublin 7:35 , Radom 8:59-9:00 , Skażysko Kam 9:31-33 , ... Gliwice 13:16-19 ,Kiędzrzyn Kożle 13:49-51 , Opole Gł. 14:42-44 , Wrocław Gł. 15:45
TLK 53106/85106   GARDNO   ŁEBA - Lębork - Wejherowo - ... - Krzeszowice - Kraków Główny - Kraków Płaszów
TLK 51156/7   Delfin   Łeba - Lębork - Wejherowo - ... - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia
TLK 51150/1   Delfin   Łeba 14:10, Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia Główna - Sop   . . .   kierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 23:36,
TLK 51150/1   Delfin   Łeba 14:32, Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia Główna - Sop   . . .   kierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 23:26,
pkp 00000oooooooooooo9pó      Łeba lębork gdynia. Rybol par.
TLK 15150/1   Delfin   Łódź Fabryczna 05:05, Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice   . . .   t - Gdynia Główna - Rumia - Wejherowo - Lębork - Łeba 13:43,
TLK 11174/5   Malanowski   Łódź Fabryczna 21:45, Łódź Widzew 21:52-21:57, Koluszki 22:10
TLK 15150/1   Delfin   Łódź Fabryczna 5:07, Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice -   . . .   t - Gdynia Główna - Rumia - Wejherowo - Lębork - Łeba 14:01,
Super Exspress 59002   Bartosz Strzelecki   Łuków-Śniadowo-Białystok- Wasilków.
ML 3/69   Manewrowy   Manewry na stacji: Tczew
TLK 10XXX   Retencja   MOSTÓWKA 21:57 - Majdan - Leśniakowizna - ... - Koluszki - Łódź Widzew - ŁÓDŹ FABRYCZNA 1:46
Na razie nieznany/a. Na razie nieznany/a.   Na razie nieznany/a.   Na razie nieznany/a.
TLK 10XXX   Długa   OKUNIEW 19:05 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 19:54
TLK 17XXX   Czarna Struga   OKUNIEW 20:00 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Szczecin Gł. - Międzyzdroje - ŚWINOUJŚCIE 6:06
TLK 13XXX   Prymitywna   OKUNIEW 22:05 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Sędziszów - Miechów - KRAKÓW GŁ. 6:33
TLK 15XXX   Alternatywa   OKUNIEW 22:57 - Mosty Kalińskie - Ossów Kąpielisko - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - GDYNIA GŁ. 7:01
TLK 096/1   Mazury i Góry   Olsztyn Główny-Ostrołęka-Warszawa Wschodnia-Warszawa Centralna-Warszawa Zachodnia-CMK-Kraków Główny-Rzeszów Główny-Jasło-Zagórz
IC 10XX   Necko   Ossów Gł. - Zielonka - Wołomin - ... - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki
TLK 446/447   Kochanowski   Piła Główna - Wyrzysk Osiek - Nakło nad Notecią - ... - Parczew - Lubartów - Lublin
EIC 7104/5   Furora   Poznań Główny 7:24, Konin 8:11-8:13, Kutno 8:55-8:57, ... Warszawa Wschodnia 10:41-10:42, Ossów Kaplica 10:54-10:55, Ossów Centralny 10:57
CARGO DX - 811   B4Dosuv Transport   Poznań, H. Cegielski
TLK 34100/1   Matejko   Przemyśl Główny 4:20, Przemyśl Zasanie - Radymno - Jarosław   . . .   szczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Główna 11:16,
Eic 7603/4   Wydmy   Przemyśl Główny- Przemyśl Zasanie- Kraków Główny- CMK- Warsz   . . .   łówna- Słupsk- Koszalin- Kołobrzeg- Gryfice -Szczecin Główny
TLK 41102/3   Skarbek   Rybnik - Tychy - Katowice - ... - Szepietowo - Łapy - Białystok
TLK x      RZESZÓW - HAJNÓWKA
TLK 693/030   Rzewar   Rzeszów - Wrocław Główny - Ostrów Wielkopolski - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
TLK 3651/2113/8122   Rafa   Rzeszów Gł. 19:20 - Dębica - Tarnów - ... - Goleniów - Międzyzdroje - Świnoujście 11:45
S   S   S
pkp europa      Stampuł 17:49 hel 23:45
TLK 298/299   Zamoyski   Suwałki - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Lublin - Krantystaw - Zamość
TLK 38521/38522      Suwałki - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
TLK 268/269   Rybak   Suwałki - Hel
TLK 14112/3   Ślązak   Suwałki - Sokółka - Białystok - ... - Częstochowa - Lubliniec - Tarnowskie Góry
TLK 34700/1   Emilia Masłowska   Suwałki 07:25, Augustów - Dąbrowa Białostocka - Sokółka - Bi   . . .   a Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 12:14,
TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:12 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 23:25
TLK 13102/3   Hańcza   Suwałki 15:38, Augustów - Dąbrowa Białostocka - Sokółka - Bi   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 23:34,
TLK 13102/3   Hańcza   Suwałki 15:40, Augustów - Dąbrowa Białostocka - Sokółka - Bi   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 23:48,
Strana: 1 2 3 4 5 6































2920.85
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?