vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKPIC A9ou 112A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9ou 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
TLK 694\096   TLK   Białystok - Szczecin Główny
TLK 374/375   Pogoń   Białystok - Wrocław
TLK 18104/5   Rybak   Białystok 6:21, Białystok Starosielce - Mońki - Osowiec - Gr   . . .   argard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny 19:10,
88700/1   Emilia Masłowska   Białystok 8:45, Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Łochów - Tłuszcz - Wołomin - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 13:15,
TLK 3017/2090   Piłsudzki   Bielsko Biała gł Czechowice Dziedzice Pszczyna Tychy Katowic   . . .   arszawa Służewiec Warszawa zach Warszawa centr Warszawa wsch
MP 405/22   Vltava   Bohumín - Moskva Belorussija
TLK 10/11   Staszic   Bydgoszcz - Zagórz
TLK POGORIA   48200   Czechowice Dziedzice - Tychy - Katowice - ... - Runowo Pom. - Stargard Szcz - Szcecin Dąbie
Sv 083-51      Depo
TLK 3200/1   Mieszko   Ełk - Szklarska Poręba Górna
TLK 118/119   Karpaty2   Gdynia - Przemyśl
TLK 54102/3   Gwarek   Gdynia Główna 10:28, Katowice 22:51,
Ex Wilda      Hel - Jurata - Jastarnia - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Zakopane
TLK 48102/48103   Szkuner   Katowice - Gliwice - Kluczbork - ... - Piła Główna - Białogard - Kołobrzeg
TLK 4808/9   Gwarek   Katowice - Zabrze - Gliwice - ... - Koszalin - Sławno - Słupsk
TLK 45102/3   Gwarek   Katowice 5:00, Gdynia Główna 17:48,
TLK 86104/5   Pobrzeże   Kołobrzeg 09:38, Ustronie Morskie - Koszalin - Sławno - Słup   . . .   Wrocław Nadodrze - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 22:57,
TLK x   KOLONIE   KRAKÓW - GDYNIA
TLK 38202/3/55543   Mars   Kraków Główny - Miechów - Włoszczowa - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
TLK 38508/9   Korsarz   Kraków Główny 17:15, Częstochowa Osobowa 19:42-45, Koluszki 21:42-43, ... Słupsk 5:59-6:05, Koszalin 7:17-19, Kołobrzeg 8:06
TLK 114/115   Włókniarz   Lublin - Poznań
TLK 28170/1/50106/7   Mierzeja   Lublin Główny 19:20, Lublin Zachodni - Nałęczów - Puławy Mia   . . .   o - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 8:23,
TLK 53104/5/70136/7   Ukiel   Olsztyn Główny - Olsztyn Zachodni - Ostróda - ... - Babimost - Sulechów - Zielona Góra Główna
TLK 58102/3   Gryf   Olsztyn Główny 14:18, Olsztyn Zachodni - Morąg - Pasłęk - El   . . .   argard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny 22:16,
TLK 58100/1   Żuławy   Olsztyn Główny 6:22, Olsztyn Zachodni - Morąg - Pasłęk - Elb   . . .   argard Szczeciński - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny 14:24,
TLK 53104/5/70136/7   Ukiel   Olsztyn Główny 9:41, Olsztyn Zachodni - Ostróda - Iława Głów   . . .   Zbąszynek - Babimost - Sulechów - Zielona Góra Główna 15:31,
TLK Łatkowian   TLK   Poznań Główny Poznań Dębina Poznań Starołęka Poznań Krzesiny Gądki
TLK 72/73   sZTYGAR   Przemyśl - Wrocław
IC 28/29   ołoniny   Przemyśl - Zakopane
PXS 326000/1      Przemyśl Bakończyce - Lublin
TLK 31108/9   Lubomirski   Przemyśl Główny 7:15, Przemyśl Zasanie - Jarosław - Przewors   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 13:46,
TLK 35104/5   Lubomirski   Przemyśl Główny 8:02, Przemyśl Zasanie - Radymno - Jarosław   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 18:53,
TLK 41102/3   Skarbek   Rybnik - Tychy - Katowice - ... - Szepietowo - Łapy - Białystok
TLK 426/427      Świnoujście - Warszawa
TLK 83108/9   Wybicki   Świnoujście 6:47, Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - Goleniów   . . .   tochowa Stradom - Koniecpol - Miechów - Kraków Główny 16:37,
TLK 81104/5   Rybak   Szczecin Główny 10:00, Szczecin Dąbie - Stargard Szczeciński   . . .   - Osowiec - Mońki - Białystok Starosielce - Białystok 23:10,
IC 1416/7   Pilecki   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Kędzierzyn-Koźle - Kuźnia Raciborska - Racibórz
TLK/D 144/28UH      Warszawa Zachodnia 17:16 - Warszawa Centralna 17:50 - Warszawa Wschodnia 17:58 - ... - Iwazewichi 03:55 - Baranovichi Centralnye 04:32 - Minsk Passajirskii 06:06
TLK 63102/3   Sztygar   Wrocław Główny - Lublin
TLK 314/315   Wyspiański   Wrocław Główny - Oława - Brzeg - ... - Krzeszowice - Trzebinia - Kraków Główny
TLK 68104/5   Pobrzeże   Wrocław Główny 06:13, Wrocław Mikołajów - Wrocław Nadodrze -   . . .   sk - Sławno - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 18:12,
......... 0000000001      Kołobrzeg-Kołobrzeg Centrum
tlk HEFAJSTOS 1   ROK 2013   WOLSZTYN
TLK 58108/9   PLAŻOWICZ   Hel - Jurata - Jastarnia - ... - Goleniów - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny
tlk HEFAJSTOS 2   ROK 2013   WOLSZTYN
TLK 3   Linkiewicz   Warszawa Wschodnia-Warszawa Centralna-FAME MMA 3
PKP EIC 72501   JANTAR   WARSZAWA WSCHODNIA-HEL
RE 9      Rostock Sassnitz
Tlk 40   łyna   olsztyn gł zielona góra
pośpieszny 45   22   warszawa zach olsztyn gł
45   98   zakopane słubice
pośpieszny 56   szczyt   zakopane łódź widzew
pośpieszny 90   panorama   łeba police
TLK 94   Chełmianin   Dorohusk 9:10 - Chełm 9:35 - Chełm Miasto 9:40 - ... - Warszawa Wschodnia 13:15 - Warszawa Centralna 13:20 - Warszawa Zachodnia 13:25
TLK 96   Siedlczanin   Lublin Główny 13:00 - Lublin Północny 13:05 - Lubartów 13:20 - ... - Warszawa Wschodnia 15:30 - Warszawa Centralna 15:35 - Warszawa Zachodnia 15:40
TLK 97   Luzno   Poznań Główny 7:30 - Gniezno 8:00 - Inowrocław 8:40 - ... - Lubartów 13:55 - Lublin Północny 14:10 - Lublin Główny 14:15
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 119   KRAKOVIANKA LINKY EX1   KRAKOW GLOWNY 19:00 OSWIECIM 20:30 20:31 BRZESZCZE JAWISZOWI   . . .   :33 01:34 PRAHA-LIBEŇ 02:02 02:04 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:10
TLK 171   Branicki   Kraków Główny 4:10 -Miechów 4:40 - Sędziszów 5:00 - Jędrzejów 5:15 - ... - Gdańsk Główny 17:20 - Sopot 17:30 - Gdynia Główna 17:40
TLK 243   Puchowski   Bydgoszcz gł. 13:13 - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz wschód - ... - Toruń gł. - Aleksandrów kuj. - Włocławek 15:55
TLK/R/Zr 331   Olza   Katowice - Tychy - Pszczyna - ... - Třinec - Čadca - Žilina
pasażerski 345   Białowieża express   Kraków gł Białowieża Towarowa
TLK 345   Leonardo Da Vinci   Terespol Gorzów wlkp Wsch
TLK 347   Nysa   Kłodzko gł gdynia gł
TLK 397   Rybak   Szczecin Główny - Białystok
420   Rozewie   (Banská Bystrica 14:34 - Žilina 16:05-16:27 - Zwardoń 17:16-17:31 - Gdynia Gł. 7:12)
421   Rozewie   (Gdynia Gł. 21:17 - Zwardoń 10:39-10:53 - Žilina 11:44-11:55 - Banská Bystrica 13:26)
tlk 521   arkadia   kołobrzeg olsztyn
TEE 528   Paris-Warsaw Express   Paris Est-Duseldorf H.b.f-Dresden H.b.f-Lepizg H.b.f-Cottbus-Güben-Zielona Góra-Poznań Gł.-Konin-Kutno-Warszawa Zach.-Warszawa Centr.-Warszawa Wsch.
RMF fm 549   RADIOwóz   RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRMMMMMMMMMMMMMMMMMFF   . . .   ffffffffffffffffffffffffffffffffffmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
pośpieszny 619   Poprad   Muszyna gł Białystok
TLK 780   Bieszczady   Lviv przemyśl gł kołobrzeg
Tkl 936      Krakow Warszava
TLK 1234   Złom   Kielce - Kielce Ślichowice
TLK 1881   Łuczniczka   Katowice Sosnowiec płd Zawiercie Włoszczowa północ Opoczno p   . . .   cz wsch Bydgoszcz Leśna Bydgoszcz gł Nakło n/Notecią Piła gł
EX 77857877   Homnik   WarszawiecLubówDziecin
pośpieszny 2900   reba   łeba katowice
TLK 3411   Wawel   Kraków gł Miechów Sędziszów Jędrzejów Kielce Sucheniów Skarż   . . .   gł Inowrocław Mogilno Gniezno Poznań Wsch Poznań gł K
Pospieszny 3854      Ola - Asia
ESZELON 3866      Orzysz - Braniewo
pasażerski 4079   potok   Żagań kudowa zdrój
TLK 4082   Opolanin   Opole - Świnoujście
TLK 4561   Morawa   Katowice Chorzów Miasto Bytom Tarnowskie Góry Wieluń Wierusz   . . .   Nowy Tomyśl Zbąszyń Zbąszynek Babimost Sulechów Zielona Góra
TLK 6113   Wrocławianin   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Brzeg - Oława - Wrocław Główny
TLK 6202   Puławy II   Warszawa - Pilawa - Dęblin - Puławy - Nałęczów
PolREGIO 7564   Express Mazowiecki   Łeba-Lębork-Gdynia Główna-Gdańsk Główny-Malbork-Iława Główna   . . .   rszawa Zachodnia-Sochaczew-Bednary-Łowicz Główny-Kutno-Płock
EN 757/966   PKP różne   Ostrów wlkp kalisz kraków wrock poznań Ostrów wlkp
TLK 8620   Staniszewski   Łódź Kaliska - Łódź Żabieniec - Zgierz - ... - Tczew - Gdańsk Główny - Gdynia Główna
TLK 11111   Hańcza   Małkinia 8:15, Czyżew - Szepietowo - Łapy - Białystok - Sokółka - Dąbrówka Białostocka - Augustów - Suwałki 11:35,
TLK 12900   Piast   Gdynia gł Sopot Gdańsk gł Tczew Bydgoszcz gł Inowrocław Rąbinek Kutno Łódź Widzew Opoczno Południe Zawiercie Sosnowiec gł Katowice Tychy Bielsko Biała gł
TLK 14200   Emilia Masłowska   Warszawa Wschodnia - Tłuszcz - Małkinia - ... - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny
TLK 16311   Anna Wysocka   Warszawa Zachodnia 15:00, Warszawa Centralna - Warszawa Wsch   . . .   rosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 20:00,
TLK 17101      WARSZAWA-ZIELONA GÓRA
TLK 18105   Rybak   Białystok - Białystok Starosielce - Mońki - ... - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny
TLK 23146   Mierzeja   Wolin - Wolin Półwysep - Kanin Główny - ... - Borkowice - Wedynia Wschód - Wedynia Główna
TLK 25503   Sobieski   Warszawa wsch Warszawa centr Warszawa zach Warszawa Służewie   . . .   - Koźle Zdzieszowice Gogolin Opole gł Brzeg Oława Wrocław gł
TLK 33800   Krzysztof Wiejak   Wrocław Główny - Wrocław Mikołajów - Oborniki Śląskie - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
TLK 33801   Krzysztof Wiejak   Kołobrzeg - Ustronie Morskie - Koszalin - ... - Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny
TLK 35105   Fansim   Warszawa Zachodnia - Rzeszów Główny
TLK 35110   Zaruski   Zakopane - Poronin - Nowy Targ - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - GDYNIA GŁÓWNA
TLK 38109   Pobrzeże   Kraków Główny - Miechów - Włoszczowa Północ - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
Strana: 1 2































2601.9
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?