vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » scifi » A9emnouz 156A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKPIC A9emnouz 156A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9emnouz 156A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
EIC 80067/8   #MisjaRosja   Berlin Hbf (21:36) - Poznań Główny (00:17-00:18) - Łódź Fabryczna (02:20-02:21) - ... - Minsk-Pass (08:48-08:49) - Smolensk (11:01-11:02) - Moskva (14:00)
TLK 6565/6545   Superszybkość   Forst(laustiz)-Żary-Legnica-Wrocław główny-Opole-Lubliniec-Częstochowa stradom-Warszawa zachodnia-Warszawa centralna-Warszawa wschodnia
TLK Malinowski      Gdynia Gł. Krynica Zdrój
EIC 3107/8   Nizina Mazowiecka   Kraków Płaszów - Miechów - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
MP/IC/EC 708/34104/472   Pelsonius   Mostiska 2 8:35 - Medyka 9:30 - Przemyśl Gł. 9:42/12:10 - ... - Pszczyna 18:31 - Zebrzydowice 19:20 - Bohumin 19:44
EIC 97800/01   Blękitna Fala   Świnoujscie-Międzyzdroje-Wolin-Szczecin Głowny-Szczecin Dąbi   . . .   nta Justa-Huelva-Faro-Lizbona Santa apolonia-Porto sao bento
EC X X X X X X   Jožin z bažin   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Brno Hl.n - Wien Hbf - Graz Hbf
EIC 1017/3111      Wrocław gł Opole gł Lubliniec Częstochowa Stradom Opoczno południe Radom Warszawa zach Warszawa Centralna Warszawa wsch
TLK 000   Polski pośpieszny   Wrocław Główny - Berlin zachodni
IC 1809/2282   Mickiewicz   Zielona Góra Nowa Sól Bytom Odrzański Głogów Lubin Górniczy   . . .   ńcut Przeworsk Jarosław Radymno Przemyśl Zasanie Przemyśl gł
IC 2133/5017   Kołłątaj   Zwardoń Sól Rajcza centrum Milówka Węgierska Górka Żywiec Bi   . . .   e Węgrowskie Prostyń Małkina Czyżew Szepitewo Łapy Białystok
EN 1   Berlin - Istanbul-Express   Berlin Hbf - Praha hl.n. - Břeclav - ... - Sofia - Roma - Istanbul
IC 9477   Fale   Kraków Główny-CMK-Warszawa Zachodnia-Warszawa Centralna-Warszawa Wschodnia-Działdowo-Tczew-Gdańsk Główny-Gdańsk Wrzeszcz-Sopot-Gdynia Główna
pasażerski 3   metro   paris est bytom
Ec 007   James Bond   Budapest keleti pu. - Bratisslva hl.st. - Praha hl.n. - ... - Lille - Callais - London
EIC/EC 11   Antonín Dvořák   Gdynia Główna (01:00) - Sopot (01:07-09) - Gdańsk Główny (01:22-26) - ... - Žilina (11:33-38) - Poprad-Tatry (13:19-21) - Košice (14:29)
intercity 33   wieprz   Rzeszów gł lublin
EN/EC/EIC 47   Polonia   Roma Termini 23.24, Firenze S.M.N. 2.17-2.29, Bologna C. 3.40-3.50, ... Katowice 18.27-18.30, Warszawa Centr. 21.50-21.55, Warszawa Wsch. 22.03
EC 49   Berlin-Warszawa Express   Berlin Hbf- Dresden Hbf- Ústí nad Labem hl. n.- Praha hl. n.- Pardubice hl. n.- Olomouc hl. n.- Ostrava hl. n.- Bohumín- Krakow Gl.- Warszawa Wsch.
pośpieszny 54   Rataj   wrocław gł dęblin
intercity 62   red   Tczew grodzisk maz
intercity 69   rowokół   słupsk przemyśi gł
pośpieszny 96   tymiec   poznań górczyn zielona góra
SC 100      Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Brno dolní nád. - Bratislava hl.st.
EC 100*   Moravia   Wien Westbahnhoff (13:48) - Wien Meidling (13:58-14:00) - Wien Hbf (14:07-14:10) - ... - Ostrava hl.n. (17:00-17:02) - Bohumín (21:09-21:21) - Katowice (22:37)
EC 101   Sobieski   Gdynia Glowna - Sopot - Gdansk Oliwa - ... - Hodonín - Břeclav - Wien Hbf
EC 101*   Moravia   Katowice (5:24) - Bohumín (6:37-6:51) - Ostrava hl.n. (6:59-7:01) - ... - Wien Hbf (9:52-9:59) - Wien Meidling (10:04-10:10) - Wien Westbahnhoff (10:26)
EC 101   Berlin-Warszawa Express   Warszawa Wsch.- Warszawa Centralna- Poznań Glw.- Rzepin- Frankfurt (Oder)- Berlin Ostbahnhof.- Berlin Hbf
EC 102   Varsovia   Budapest-Sturovo-Bratislava-Prerov-Bohumin-Warszawa
EC 102*   Polonia   Wien Westbahnhoff (13:48) - Wien Meidling (13:58-14:00) - Wien Hbf (14:07-14:10) - ... - Katowice (18:37-18:41) - Warszawa Centralna (21:16-21:20) - Warszawa Wschodnia (21:28)
EC 103*   Polonia   Warszawa Wschodnia (6:34) - Warszawa centralna (6:40-6:45) - Katowice (7:21-7:24) - ... - Wien Hbf (13:52-13:59) - Wien Meidling (14:04-14:10) - Wien Westbahnhoff (14:26)
EC 104*   Sobiedski   Wien Westbahnhoff (7:48) - Wien Meidling (7:58-8:00) - Wien Hbf (8:07-8:10) - ... - Warszawa Centralna (15:16-15:20) - Gdaňsk Gl. (18:14-18:17) - Gdynia Gl. (18:39)
EC 105*   Sobiedski   Gdynia Gl. (9:19) - Gdaňsk Gl. (9:41-9:44) - Warszawa centralna (12:40-12:45) - ... - Wien Hbf (19:52-19:59) - Wien Meidling (20:04-20:10) - Wien Westbahnhoff (20:26)
EC / EIC 105   Polonia   Wien Hbf. - Břeclav - Staré Město u Uherského Hradište - ... - Bohumín - Katowice - Warszawa
EC 106   PRAHA   WARSZAWA-KATOWICE-BOHUMÍN-OLOMOUC-PARBUBICE-PRAHA
EC 108   Krzysztof Komenda   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Nymburk hl.n. - ... - Leszno - Kościan - Poznań Glówny
EC 108   Baltic   Wien Hbf. (6:10) - Wien Mitte (6:16) - Wien Floridsdorf (6:25) - ... - Goleniów (18:14-15) - Międzyzdroje (18:57-58) - Świnoujście (19:13)
EC 110   Praha   Warszawa Wsch. 6.23, Warszawa Centr. 6.30-6.35, Katowice 9.23-9.26, ... Ostrava hl.n. 11.22-11.24, Olomouc hl.n. 12.21-12.24, Praha hl.n. 14.39
eurocity 111   warsaw   warsaw breclav bratislava budapest pécs osijek beograd
IC 123      Przyklad
IC 131   Varsovia   Budapest Nyug. pu. - Štúrovo - Nové Zámky - ... - Břeclav - ... - Warszawa Wsch.
EC 132   Visla   Budapest Nyugati pu - Bratislava hl.s. - Břeclav - Přerov- Ostrava hl.n. - Zebzydowice - Krakow Glowny
EN 141   Kraków-Express   Varna - Ruse - Giurgu Nord - ... - Praha hl.n. - Brno hl.n. - Krákow Gl.
EC/EIC 146   Robert Schumann   Bratislava hl.st. (4:00) - Žilina (5:49-51) - Návsí (6:37-39) - ... - Warszawa Centralna (11:37-41) - Gdańsk Główny (13:29-32) - Gdynia Główna (13:51)
Ex 147   Aiport BWE   Krákow Gl. - Praha hl.n.
EC 156   Polonia   Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Komárom - Tatabánya - Budapes Keleti pu.
IC 180   Varsovia   Budapest-Nyugati - Nové Zámky 7:16- Bratislava hl.s. 8:07- Břeclav - Přerov - Warszawa Wsch.
intercity 277   Brda   bydgoszcz gł warszawa wsch
EC 332   Kózka   Warszawa Gł. - Poznań Gł. - Rzepin - ... - Wattwil - Chur - St. Moritz
EC 337   Nótár Mary   Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, Katowice, ... Bratislava hl.st., Nové Zámky, Budapest-Nyugati pu.
pośpieszny 341   motława   katowice gdynia gł
EC 354   albert aintain   Bratislava hl st Kúty Břeclav Hodonín Staré Město U Uh Hradi   . . .   iné zebrydowice Katowice Warsava Centralna Warsava Wschodnia
EIC/EN/R 400   Anton Foerster   Gdynia Glowna - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - ... - Graz Hbf - Maribor - Ljubljana
EN 401   Katowice   Praha hl.n. - Katowice
EN 405   Galileo Galilei   Kraków-Biesko Biała-Zwardoń-Skalité-Čadca-Žlina-Bratislava hl.st-Wien HBF-Vilach HBF-Tarvisio Boscoverde-Venezia SL-Milano Termini
456      Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Pardubice hl.n. - Praha Libeň - Praha hl.n.
EN 480   Moravia   Beograd Novi Beograd Nova Pazova Stara Pazo   . . .   szawa Zachodnia Warszawa Centralna Warszawa Wschodnia
pośpieszny 522   8900   police lębork
RMF fm 549   RADIOwóz   RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRMMMMMMMMMMMMMMMMMFF   . . .   ffffffffffffffffffffffffffffffffffmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
EIC/EC 619   Berlin - Kraków Express   Berlin Hbf - Berlin Ostbahnhoff - Frankfurt - ... - Wrocław Główny - Opole Główne - Kraków Główny
640   Hukvaldy   Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov - ... - Holešovice - Ustí nad labem hl.n. - Most
intercity 733   kolega   zakopane Wrocław nowy dwór
tlk 1234   callie i marie   Hel-kraków
EN 1304   Der Alte   Bonn HBF-Köln HBF-Düsseldorf HBF-Duisburg HBF-Dortmund HBF-Bielefeld HBF-Hannover HBF-Berlin HBF-Legnica-Wrocław Gówny
EIC 1320   ŁABA   Dresden Hbf. - Bautzen - Löbau - ... - Przemyśl Gł. - Medyna - Lwów
EIC 1436   Berlińczyk   Przemyśl Główny-Warszawa-Berlin Chrlottenbourg
EIC 1813   Szklarka   Szklarska Poręba Górna Jelenia Góra Wałbrzych miasto Świebodzice Jaworzyna Śl Wrocław gł Opole gł Lubliniec Częstochowa Stradom Kraków Płaszów
intercity 2000   orka   szczecin gł kłodzko gł
IC 2240   Michałów   Piotrków tryb. Łódź fabr.
EIC 2411   EIC Dzbanek   Korbki Górne - Korbki - Aleksandrów Kuj. - ... - Piaskowo - Testowo - Łebnino
EN 2452   Europa   Odessa-Kijów-Lwów-Przemyśl-Warszawa-Poznań-Rzepin-Berlin-Kolonia-Paryż
EIC 2666   Kociewie   lichkov wrocław gł gdańsk gł
EIC 3542   Plażowicz   Kraków Główny - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
EIC 3759      Tarnów - Kraków Płaszów - Kraków Główny - ... - Opole Główne - Wrocław Główny - Zielona Góra Główna
IC 4122   odra   Wrocław Gł Wrocław Mikołajów Wrocław Nadodrze Oleśnica Rataj   . . .   e Rawka Żyrardów Grodzisk maz Pruszków Piastów Warszawa zach
EIC 4510   Wiedeńczyk   Warszawa wschodnia - Katowice - Gliwice - ... - Racibórz - Bohumin - Wiedeń
EIC 5342   Plażowicz   Hel - Jurata - Jastarnia - ... - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
IC 5405   Polak   Kraków Główny - Kielce - Radom - ... - Małkinia - Szepietowo - Białystok
Intercity 5580   Plażowicz   Warszawa Centralna - Iława - Malbork - ... - Gdynia Główna - Kołobrzeg - Szczecin
IC 7352   Turysta   Świnoujście - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - ... - Łapy - Białystok Wiadukt - Białystok
IC 8478   Małopolska   Szczecin Gł. - Rzeszów Gł.
EIC 8521   Świętopełek   Gdańsk Główny - Puck - Władysławowo - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
EIC 8521   Świętopełek   Świnoujście - Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - ... - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny
TLK 10211   KRZYŻOWIEC   Lubań Śląski - Olszyna Lubańska - Gryfów Śląski - ... - Świętochłowice - Chorzów Batory - Katowice
IC 17012   WULKAN   Lubań Śląski - Zgorzelec Miasto - Węgliniec - ... - Gryfino - Szczecin Podjuchy - Szczecin Główny
EC 22222      Wien Hbf - Kraków Główny
IC 37698   Przemyślanin   Przemyśl Gł. - Kołobrzeg Gł.
IC 38153   Pobrzeże   Kraków Główny - Kołobrzeg
IC 51000   Ukiel   Olsztyn gł Olsztyn zach Ostróda Iława gł Działdowo Mława Ciechanów Nasielsk Modlin Nowy Dwór maz Legionowo Warszawa wsch
intercity 52977   gombrowicz   przemyśl Hrubieszów miasto
EIC 63212   Opolanin   Opole Główne - Częstochowa Stradom - CMK - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 66120   Sandomir   Warszawa wschodnia- Warszawa centralna- Warszawa Zachodnia-   . . .   eg- Nowa Dęba- Kolbuszowa- Głogów Małopolski- Rzeszów Główny
IC 67888   Ginger   BoguniewoBogoniewoRuryNoweRuryDarnin
IC 69855   Pobrzeże   Wrocław Gł. 06:13 - Ostrów Wlkp. - Zduńska Wola - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 18:23
EC 71100   Szczecin - Berlin Express   Szczecin Główny odj. 9:00, Tantow przyj. 9:13 odj. 9:14 Sc   . . .   17 Berlin Gesundbrunnen przyj. 10:48 odj. 10:55 Berlin Hbf
EIC 71330   Tony Halik   SZCZECIN GL.-Poznań Gł-ŁÓDŹ FABRYCZNA
EIC 76589   Pomorzanin   Szczecin Główny - Szczecin Dąbie - Łobez - ... - Sopot - Gdańsk Główny - Olsztyn Główny
EC 77070   Vistula   Gdynia Główna-Gdańsk Główny-Warszawa Wschodnia-Warszawa Cent   . . .   v-Wien Hbf-Graz Hbf-Spielfeld-Straß-Maribor-Dobova-Zagreb GK
EIC 81876   Pobrzeże   Kołobrzeg-Słupsk-Lębork-Gdynia Gł.-Łódż Fabryczna
TLK 626265   Mieszko   GdyniaWrocław
Strana: 1 2































2967.6
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?