vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - FPC WLABmz

Vlaky, ve kterých je řazen vůz FPC WLABmz

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
D/TLK/S/G/S 299/71162/71163/37   Sankt Petersburg Express   a
EN 62 630/62      Amsterdam C - Utrecht C - Emmerich - ... - Smolensk - Vyazma - Moskva Bel.
D/TLK/S 1249/71301/71300   Saratov Express   Berlin Lichtenberg 15:23 - Frankfurt/Oder - Warszawa - ... - Krasnoje - Mičuriňsk - Saratov-1-Passažirskij 18:34
D/TLK/S/G/S 299/71162/71163/37   Sankt Petersburg Express   Berlin-Lichtenberg 23.00, Poznań Gł. 3.00-3.15, Warszawa Centr. 7.25-7.32, ... Vilnius 21.07-21.49, Daugavpils 0.35-0.57, Sankt-Peterburg-Varšavskij 12.00
EN 446, 447   Europa - Jevropa   Berlin-Spandau - Berlin Ostbahnhof - Berlin-Schönefeld Flughafen - ... - Minsk-Passajirskii - Smolensk - Moskva Beloruskaja
EN 791 RUSSIA EN      BRATISLAVA HL.N KOSICE HL.N OLOMUC HL.N OSTRAVA HL.N MOSCOW HL.N KIEV HL.N
XXX      Budapest Keleti pu - Kunszentmárton Tass - Fülöpszállás - ... - Podgorica - Sutomore - Bar
EC/IC 130/41004/41005   BATHORY/BATORY   BUDAPEST NYUGATI- VAC- SZOB- BRATISLAVA HL.ST.- BRECLAV- PRE   . . .   - SIEDLCE- ŁUKÓW- BIAŁA PODLASKA- TERESPOL- BREST CENTRALNYI
Sv Os      Čierna-
fd dsf   ds   ds
XV KONKURS   !!UWAGA!!   HEL-Warszawa Wschodnia-LUBLIN
C/EIC 134/23531/23454   Kaliningrad/Torpeda   Jagodin 22.17, Zamość - Lublin Główny - Siedlce - Warszawa W   . . .   Główna - Reda - Puck - Władysławowo - Jastarnia - Hel 16.53,
EXn 0000002344/1   EXpress night   Kana Centralna-Kana Północna-Ghujewo Elblągse
SIC 58302/1   Wlłan ll   Kana Moście 21.46, Kana Centralna - Kana Północna - Jeżykowo   . . .   Przyjaźń Sicion Lizard - Prestiżowa Przyjaźń Centralna 1.01,
EN 71016/7   Ren   Köln Hbf 18:30, Düsseldorf Hbf 18:55-19:00, Duisburg Hbf 19:12-19:14, ... Warszawa Zachodnia 07:34-07:36, Warszawa Centralna 07:40-07:50, Warszawa Wschodnia 07:56
EN/NZ 25/06   Transcontinental   London St. Pancras - Lille Europe - Bruxelles Midi - ... - Priiskowaja - Kuenga - Tschernis
EN 17/019      Moskva Bel. - Orsha C. - Minsk Pass. - Brest C. - Terespol - Warszawa Wsch.
EN 454 D 54   Rosa Luxemburg   Moskva Bel. - Vyazma - Smolensk - ... - Basel SBB - Baden (CH) - Zürich HB
EN 12/12100   Polonez   Moskva Belloruskaja 14.30, Wjasma 16.19-22,Smoleńsk 18.23-55,Orsza (GR 1520mm->1435mm),Orsza Centralna 21.23-55,Borysław Glavny 22.28-30,Mińsk Pass 22.43-23.10,Baranowiczi Centralne 23.47-50,Brześć 00.27-55,Terespol 01.13-30, Warszawa Wschodnia 04.55-57, ... Warszawa Zachodnia 05.14-16,Łowicz Główny 05.39-40,Konin 06.22-24, Poznań Główny 07.19-30,Zbążynek 07.59-08.03,Rzepin 08.36-38, Frankfurt/Oder 09.15-18,Berlin Ostbanhof 09.48-49,Berlin Hbf 09.56
200/409/6522      Moskva Beloruskaja - Orscha Central - Minsk Passazerskij - ... - Perpignan - Girona - Barcelona Estacio de Franca
35/401/1887/87   Transeuropa   Moskva Beloruskaya - Wjasma - Smolensk *RUS - ... - Tarragona - Valencia Nord - Madrid Puerta de Atocha
C/EN 10/154      Moskva Belorusskaja, Wjasma, Smolensk, ... Bruxelles-Central, Bruxelles Midi, London St. Pancaras International
EN 9002/8993/907/671/788      Moskva Bełorusskaya 18.23, Minsk PASS. - Terespol - Warszawa   . . .   ce - Bochumin - Praha hl.n. - Brno hl.n. - Wien H.b.f 00.42,
EP09 EN 409   Adam Houšt´   Moskva Bohumin Přerov Břeclav Wien Nice
EN 2/3   409   Moskwa - Nicea
EN 0/1   Vlatva   Moskwa - Praga
EN 8ß8   Ruski   Moskwa - Smolensk - Minsk - ... - Karsruhe Hbf - Strassbourg - Paris Est
EN 105/106   Balt-Express   Moskwa Bełorusskaya 1:00, Smołeńsk Pasażerskij 1:59, Mińsk Cenłtrajnyj 3:17, ... Jurata 10:02, Jastarnia 10:07, Hel 10:15
Noc 4498/1   Aqua   Nicea-Paris Ost.-Luksemburg-Bonn H.b.f-Drezno H.b.f-Lipsk H.   . . .   nin-Kutno-Warszawa Zach.-W-wa Centr.-Warszawa Wsch.(-Moskwa)
BLOBLO H3t1   Vbghuhaguga   NotosYT × lena Ślozonak
EIC 00 05   Piotrowska   Ochmanów Gł. - Zabawa Gł.
EN 12/12100   Polonez   Orsza Centralna 21.55,Borysław Glavny 22.28-30,Mińsk Pass 22   . . .   urt/Oder 09.15-18,Berlin Ostbanhof 09.48-49,Berlin Hbf 09.56
IC 7/61004/61003   Praga   Praga - Moskwa
KRK TŁUSTA DUPA   KACPRA   Praha hl.n. 14:24, Praha-Libeň - Kolín - Pardubice hl.n. - Ú   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 23:16,
IC 7/61004/61003   Praga   Praha hl.n. 22.58, Letohrad 1.22-1.40, Międzylesie 2.32-3.31, ... Brest-centr. 18.46-21.00, Minsk 0.25-0.35, Moskva-Pass.-Smolenskaja 9.35
EC Glacensis   118   Praha hl.n. 9.15 - Praha Libeň 9.21 9.22 - Kolín 9.53 9.54 - ... - Warszawa Zachodnia 18.05 18.07 - Warszawa Centralna 18.12 18.20 - Warszawa Wschodnia 18.26
TLK tlk   Porta Moravica   przemyśl gł - przemyśl zadanie - jarosław - ... - murzzuschlag - gapfenberg - bruck a.d.
warqw qrwrqw   qrqw   rqwrqwrwq
hgj sd   sdf   sdff
fds dsfd   top   sfd
NT/R/D 2/4413   New Silk Road   Shanghai - Nanjing - Zhengzhou - ... - Bruxelles Midi - Calais - London St. Pancras
NZ/G/V/D/R 45/996      St. Petersburg Batiyskyj V. - Kingisepp - Iwangorod-Narwsk - ... - Přerov - Břeclav - WIen Hbf
2AD82   Stalin   Ufa 13.20,Nabierżne Czełny 14.34-59,Kazań Pass 16.00/17.00,S   . . .   ieżyn 11.59/13.00,Kijev Boryspol 14.34/16.00,Kiev Pass 16.13
EN Jan Kiepura   447   Ultrecht C - Arnmchem - Duisburg Hbf - ... - Rzepin - Poznań Główny - Warszawa Centralna
TLK 156/157   Polonez   Warszawa - Moskwa
IC/EN 13100/131   Batory   Warszawa Wschodnia 19.14,Warszawa Centralna 29.20/19.30,Wars   . . .   Nove Zamky 05.21/05.55,Vac 06.02/06.03,Butapest Keleti 06.30
EN 17016/7   Ren   Warszawa Wschodnia 20:04, Warszawa Centralna 20:10-20:20, Warszawa Zachodnia 20:24-20:26, ... Duisburg Hbf 08:46-08:48, Düsseldorf Hbf 09:00-09:05, Köln Hbf 09:30
TLK/EN/S 11111/111/9   Polonez   Warszawa Zachodnia 15.37, Warszawa Centralna 15.41/16.05,Ter   . . .   ńsk 03.03/03.20,Wiaźma 05.31/05.37,Moskwa Belloruskaja 07.00
ewtew wetet   wetwtw   wtewtwet
Eic 5775/4   Włochacz   Zielona góra główna- Legionowo Piaski
ICBUS %$§&   reerrtfgbgj   ztre zuasdf
EN 6789/15   Lazurowe Wybrzeże   Moskva Belorussija 18:14, Vjasma - Smolensk - Orša - Minsk-P   . . .   pe - San Remo - Bordighera - Ventimiglia - Nice Ville 18:26,
EN 409/14012/14013/13017/8/9/20      Moskva-Bel. - Vjazma - Smolensk - ... - Tarragona - Valencia Estacio del Nord - Madrid Puerta de Atocha
C/EN 23/452      Moskva-Bel. /Moskwa-Beł./ 18.17, Vjazma /Wjazma/ 21.09-21.32, Smolensk /Smołensk/ 23.10-23.15, ... Saarbrücken Hbf. 3.57-4.12, Forbach 4.20-5.38, Paris Est 9.40
RJ mendzinarodovy vlak 1   1.14 Version   :D
BOŻ 001      Anioł Główna - Centrum odbioru modlitwy - Bożok
001   Amazon   Bolesławiec-Katowice
EN 894   Książęlanin   Książę Główny 18.46; Wrona Główny 19.23 - 19.26; Drzewo Główny 20.09 - 20.11; Drzewo Zachodnia 20.17 - ... - 07.58; IJdam Centraal 08.32 - 08.35; Vaalem 08.55 - 09.13; Hollandse Hoek 09.32
TE 1   TransEuropa   Moscow - Warszawa - Wien - ... - Nice - Madrid - Lisboa
00001   Moskwa   Moskwa Belaruskaya-Smoleńsk Centr.-Mińsk PASS-Baranowicze PA   . . .   Główny-Rzepin-Frankfurt n/O-Berlin H.b.f-Berlin Litchenberg
KA 01   Popierdolona Vltava   RU,BLR,PL,CZ,A
EN 382   Bukovina   Moskva 21.00 - Kyjiv-Pass 2.13 - Vadul-Sіret 4.43 - ... - Comanesti 8.05 - Ciceu 9.36 - Brasov 11.48
NJ 65309   NIGHJET   LONDYN-BERLIN
EC 48111   LONDYN-BERLIN EXPRESS   LWÓW-PRZEMYŚL-RZESZÓW-KRAKÓW-KATOWICE-OPOLE-WROCŁAW-LEGNICA
Firmowy 002   Vagonweb   Moskva Bełorusskaya 0:24, Warszawa Centralna 9:32, Wien H.b.f 11:53,
NT 9      Moscow Kievskaya - Brjansk-Orlovskij - Konotop Pass - ... - Kapikule - Edirne - Istanbul Halkali
IC 10   Sankt-Petersburg Express   Łódź Fabryczna 04:00, Łódź Widzew 04:07-04:11, Koluszki 04:23-04:24, ... Pliussa 08:09-08:11, Luga 1 08:50-08:52, Sankt-Petersburg 10:00
IC 11   Sankt-Petersburg Express   Sankt-Petersburg 20:00, Luga 1 21:08-21:10, Pliussa 21:49-21:51,Strugi Krasnyje 22:14-22:16, ... Koluszki 19:36-19:37, Łódź Widzew 19:49-19:53, Łódź Fabryczna 20:00
22   Uher   ŘÍČANY BRNO
EN 29      Brest Central 22.39, Baranowicze 23.07-12,Mińsk Pass 23.44-57,Orcha Central 0.29-1.00, Smoleńsk 3.30-4.00,Wjasma 6.55-7.59,Moskwa Belloruskaja 10.00
34      Athina 20.50, Palaiofarsalos 22.55, Larissa 23.33, Thessaloniki 01.20
NT 39      Moscow Belarus station - Smolensk - Orscha Central - ... - Ashford International - Ebbsfleet International - London St. Pancras
Prémiový 42      Berlín Varšava Praha Vídeň Bratislava Budapešť
49      Moskva Beloruskaya - Wjasma - Smolensk - ... - Callais Ville - Ashford International - London St. Pancras
TRANSEUROPENEXPRESS 55      paris - moscow
IC 58      Budapest Nyugati Szolnok Béléscsaba Lökösháza Curtici Arad (Bucuresti Nord)
Eurojet 071   Spokojny skład   Moskwa-Mińsk-Warszawa-Kraków
Sp 88      Moskva moskva
en 89   LUXUS   Moskwa-Kołobrzeg
NJ 098      Hannover 02:00-02:10, Hamburg Hbf, Flensburg, Padborg 05:07-05:10, Kolding, København H 8:30
100   Infinity   Paris Nord-Lille-Quevy-Bruxelles/Brussel-Liege-Aachen-Köln-W   . . .   -Tschita-Blagoweschtschensk-Chabarowsk-Ussirijsk-Wladivostok
Ex 200   Moravia   Wien Hbf 18:09, Břeclav 19:04-19:11, Přerov 20:08-20:09, Bohumín 21:08
Ex 100   Moravia   Wien Hbf 18:09, Břeclav 19:04-19:13, Přerov 20:07-20:09, Bohumín 21:05
IC 102   Jiří Levý   Budapest-Keleti - Füzesabony - Miskolc-Tiszai - ... - Wadowice - Kalwaria Zebrz. - Kraków Główny
EN 109   EuroBoss   Moscow Bel - Smolensk - Brest C - ... - Montpellier - Barcelona - Madrid
EN 110      København H 20:00, Ringsted 20:30, Odense 21:15, ... Decin Hl. N. 06:45, Usti nad Labem Hl. N. 07:00, Praha Hl. N. 08:15
EN 111   Kavkaz   Sofia - Ruse - Giugiu Nord - ... - Ilovaysk - Rostov Gl. - Nevinnomyssk
EN 112      København H 20:00, Ringsted 20:30, Odense 21:15, ... Warszawa Zachodnia 09:50, Warszawa Centralna 10:00, Warszawa Wschodnia 10:15
ic 113   SILESIA   Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - ... - Opoczno Południe - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centrlana
EN 113      Warszawa Wschodnia 17:45, Warszawa Centralna 18:00, Warszawa Zachodnia 18:10, ... Odense 06:45, Ringsted 07:30, København H 08:00
EN 115      Bruxelles Midi 19:00, Bruxelles 19:15, Leuven 19:45, ... Odense 06:30, Ringsted 07:15, København H 07:45
EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10:23, Praha-Libeň 10:29-10:30, Kolín 11:01-11:02, ... Trzebinia 16:56-16:57, Krzeszowice 17:20-17:21, Kraków Gł. osobowy 17:42
EN 115      Vladivostok, Chabarowsk, Ułan Ude Pass., ... Berlin Hbf, Frankfurt(Main)Süd, Paris Est
EN 117      Amsterdam C 21:00, Utrecht C 21:30, Arnhem C 22:00, ... Odense 06:30, Ringsted 07:15, København H 07:45
NEVIM 123   netušim   zahrada - komora
EC 127      Berlin Hbf 17:43, Frankfurt/Oder 18:39-18:45, Poznań Gł. 20:30-20:35, Warszawa Wsch. 23:36
EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
EC 131   Báthory   Warszawa Wsch. 8.49, Warszawa Centr. 8.55-9.00, Katowice 11.42-12.00, ... Bratislava hl.st. 16.50-16.55, Štúrovo 18.17-18.20, Budapest-Nyugati 19.20
Ex 213   Moskva - Sofia Express   Moskva Belloruska 8:00 - Mińsk Pass 14:30 - Breść Centralnyi 18:00 - ... - Bucaresti Nord 23:15 - Ruse 2:30 Varna 6:00 Sindel 5:40 - Burgas 8:15 Sofia 8:00
Ex 234   Moskva - Belgrad Express   Moskva Belloruska 7:00 - Mińsk Pass 13:30 - Breść Centralnyi 17:00 - ... - Wien Hbf 4:35 - Budapest Keleti 6:50 - Beograd Centar 13:40
Strana: 1 2 3































2623.66
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?