vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD WRmee 816

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD WRmee 816

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
R/Rx 2206/2208   KRAVLOVAN/KRALOVY   (Praha Smichov 10:45)-Praha Holesvice 11:02-Praha hlavni Nad   . . .   16:45-Cadca ZSR 17:58-18:01-Bratislava hlavna stanica 19:49
Ex 254 Hron      Bánska Bystrica-Zvolen-Nová Baňa-Šuraný-Bratislva hl.st -Kúty - Brno hl.n. - Praha hl.n
IC 200   Slovenská Strela   Bratislava hl.st 4:33-Břeclav 5:28-Brno hl.n 5:59-Pardubice hl.n 7:21-Kolín 7:54-Praha hl.n 8:21
EX 410      bratislava hl.st. 17:01 Trnava 17:33
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
EC 272   Csárdás   Budapest keleti pu 13:47-Nové Zámky 14:53-Bratislava hl.st 15:49-Praha hl.n 19:57
EC 133 Varšavan      Budapest Nyugati p.u., Štúrovo, Bratislava hl.n., ... Katowice, Warszawa Wschodnia, Brest Central
XXX   Balaton   Budapest Nyugati pu - Kőbanya Felső - Budapest Ferencváros - ... - Balatonszentgyörgy - Fenékpuszta - Keszthely
EC/IC 130/117   Báthory/Praha   Budapest-Nyugati 8:40, Vác - Nagymaros-Visegrád - Szob - Štú   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 22:51,
rx Petra Gieslová   2555   Kúty praha
Ex 25154 Nitran   Ex 475 Karoq   Leopoldov-Žilina-Ostrava-Praha
R-Ec 20   Kuksaček   Liberec-Turnov-Železný Brod-Stara Paka-Hradec Kralove-Pardub   . . .   rancie na Moravě-Valašske Meziřici-Vsetin-Horní Lideč a zpět
EN 332   Dlouhé stráně   Můrnberg 16:55, Banhof Neumarkt (Oberperlz) 17:05 - 17:15, Parsberk 17:25 - 17:35, ... Bahnstrasee 06:45 - 06:47, Bahnhof BheImkirchenöheimkirchen 07:22 - 07:26, Sankt Pölten 07:54
rr r r r fn      nxnmdcmkj
Ex 125   Laborec   Ostrava hl.n 11:34-Ostrava Svinov 11:41-Bohumín 12:14-Olomou   . . .   Košice 15:52-Trebišov 16:32-Humenné 17:06-Medzilaborce 18:24
Ex 123/122   Valašský expres   Praha - Púchov
380.011 EC 275   Adam Houšt´   Praha Brno Břeclav Budapest
loko 380 čd 175 Metropolitan   Adam Houšt´   Praha Brno Břeclava Budapest
EC 275/274   Metropolitan   Praha Hl.n. - Pardubice Hl.n. - Brno Hl.n. - ... - Bratislava Hl. st. - Vác - Budapest Nyugati
EN 560-580      Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Kočí hl.n. - ... - Bratislava hl.st. - Žilina - Košice
EC 127*   Bečva   Praha hl.n. (11:24) - Kolín (12:01-12:02) - Pardubice hl.n. (12:21-12:23) - ... - Hranice na Moravě (14:24-14:25) - Valašské Meziříčí (14:46-14:48) - Žilina (16:41)
EC 221*   Súlov   Praha hl.n. (15:24) - Kolín (16:01-16:02) - Pardubice hl.n. (16:21-16:23) - ... - Hranice na Moravě (18:24-18:25) - Valašské Meziříčí (18:46-18:48) - Žilina (20:41)
IC 523*   Portáš   Praha hl.n. (19:24) - Kolín (20:01-20:02) - Pardubice hl.n. (20:21-20:23) - ... - Hranice na Moravě (22:24-22:25) - Valašské Meziříčí (22:46-22:48) - Vsetín (23:03)
EC 271*   Petrov   Praha hl.n. (3:51) - -Kolín (4:26-4:27) - Pardubice hl.n. (4:47-4:49) - ... - Bratislava hl.st. (7:50-7:53) - Nové Zámky (8:44-8:46) - Budapest Nyguati-pu. (10:19)
EC 121*   Hradčany   Praha hl.n. (5:24) - Kolín (6:01-6:02) - Pardubice hl.n. (6:21-6:23) - ... - Hranice na Moravě (8:24-8:25) - Valašské Meziříčí (8:46-8:48) - Žilina (10:41)
EC 273*   Csardás   Praha hl.n. (5:51) - -Kolín (6:26-6:27) - Pardubice hl.n. (6:47-6:49) - ... - Bratislava hl.st. (9:50-9:53) - Nové Zámky (10:44-10:46) - Budapest Nyguati-pu. (12:19)
EC 123*   Fatra   Praha hl.n. (7:24) - Kolín (8:01-8:02) - Pardubice hl.n. (8:21-8:23) - ... - Hranice na Moravě (10:24-10:25) - Valašské Meziříčí (10:46-10:48) - Žilina (12:41)
EC 275*   Jaroslav Hašek   Praha hl.n. (7:51) - -Kolín (8:26-8:27) - Pardubice hl.n. (8:47-8:49) - ... - Bratislava hl.st. (11:50-11:53) - Nové Zámky (12:44-12:46) - Budapest Nyguati-pu. (14:19)
EC 125*   Radhošť   Praha hl.n. (9:24) - Kolín (10:01-10:02) - Pardubice hl.n. (10:21-10:23) - ... - Hranice na Moravě (12:24-12:25) - Valašské Meziříčí (12:46-12:48) - Žilina (14:41)
EC 277*   Slovan   Praha hl.n. (9:51) - -Kolín (10:26-10:27) - Pardubice hl.n. (10:47-10:49) - ... - Bratislava hl.st. (13:50-13:53) - Nové Zámky (14:44-14:46) - Budapest Nyguati-pu. (16:19)
EC/IC 117/44118   Praha/Oscypek   Praha hl.n. 14:24, Praha-Libeň - Kolín - Pardubice hl.n. - Ú   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 23:16,
Ex 635962*3266      Praha hl.n. 6.26, Veselí nad Lužnicí 8.27-8.42, Gmünd NÖ 9.46-9.59, Wien FJBhf 12.07
EC/IC 117/34110/1   Praha/Oscypek   Praha hlavní nádraží 14:24, Praha-Libeň - Kolín - Pardubice   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 22:51,
NJ 984/18527/472      Praha hln - Kolín - Havlíčkův brod - ... - Gospíc - Knín - Split
11167   11167   Praha chrudim
os 4443   4443   Praha Praha Smíchov
hnus      Praha-Kolín
To 2 lecie   2 lata jestem na vagonweb !!   To już dwa lata minęły odkąd zaczynałem na tej stronie,a wię   . . .   e SUPER!Pozdrowienia dla KACPERA,Adama Housta i Augusburga !
Ex 126   Moldava   Turňa nad Bodvou 6:13-Moldava nad Bodvou 6:35-Košice 7:24-Ky   . . .   13:03-Pardubice hl.n 13:56-Kolín hl.n 14:42-Praha hl.n 15:25
IC 522*   Portáš   Vsetín (6:57) - Valašské Meziříčí (7:12-7:13) - Hranice na Moravě (7:34-7:35) - ... - Pardubice hl.n. (9:36-9:38) - Kolín (9:58-9:59) - Praha hl.n. (10:36)
EC 126*   Bečva   Žilina (11:11) - Valašské Meziříčí (13:12-13:13) - Hranice na Moravě (13:34-13:35) - ... - Pardubice hl.n. (15:36-15:38) - Kolín (15:58-15:59) - Praha hl.n. (16:36)
EC 124*   Radhošť   Žilina (13:11) - Valašské Meziříčí (15:12-15:13) - Hranice na Moravě (15:34-15:35) - ... - Pardubice hl.n. (17:36-17:38) - Kolín (17:58-17:59) - Praha hl.n. (18:36)
EC 122*   Fatra   Žilina (15:11) - Valašské Meziříčí (17:12-17:13) - Hranice na Moravě (17:34-17:35) - ... - Pardubice hl.n. (19:36-19:38) - Kolín (19:58-19:59) - Praha hl.n. (20:36)
EC 120*   Hradčany   Žilina (17:11) - Valašské Meziříčí (19:12-19:13) - Hranice na Moravě (19:34-19:35) - ... - Pardubice hl.n. (21:41-21:43) - Kolín (22:07-22:08) - Praha hl.n. (22:45)
EC 220*   Súlov   Žilina (7:11) - Valašské Meziříčí (9:12-9:13) - Hranice na Moravě (9:34-9:35) - ... - Pardubice hl.n. (11:36-11:38) - Kolín (11:58-11:59) - Praha hl.n. (12:36)
EC 1   Special   Bratislava Nové Mesto - Bratislava hl. s. - Bratislava-Vinohrady - ... - Pardubice hl. n. - Kolín - Praha hl. n.
EN 1   Smart-Express   Budapest-Keleti pu. - Břeclav - Praha hl.n. - Kraków Glowny
Ex 001   Ráška   Praha Brno výstaviště
EN 1   Sochi Olympic Express   Praha hl. n. - Pardubice hl. n. - Olomouc hl. n. - ... - Rostov na Donu - Krasnodar - Sochi
EC 273   Csárdás   Praha hl.n. 5.49, Kolín 6.24-6.25, Pardubice hl.n. 6.45-6.47, ... Nové Zámky 10.44-10.46, Štúrovo 11.11-11.14, Budapest-Keleti pu 12.35
Os 1256   Ersdo   Praha hl. Pardubice hl. Olomouc hl.
Ec 578   Metro   Praha hl.n. pardubice.brno. břeclav, kúty, Bratislava hl.st. nové zámky. Štúrovo szob, naygymaros visegrádskej. Budapešť
EC 654   Brloh.Sk   Bratislava hl.st. Bratislava Nové Mesto, Bratislava Petržalka, Wien hbf, deutskreuz
Ic 126   Tatra   Žilina 12:34-Čadca 12:55-Český Těšín 13:33-Olomouc hl.n 15:28-Ostrava Svinov 16:11-Bohumín 16:19-Katowice 17:23-Zawiercie 17:41-Warszawa Wschodnia 20:29
EC 276   Metroplitan   Budapest-Nyugati 11:41, Štúrovo 12:46-12:49, Bratislava hl.st. 14:07-14:10, ... Břeclav 15:01-15:07, Brno hl.n. 15:36-15:38, Praha hl.n. 18:07
RE 15      Cottbus Leipzig
EC/EN 17   Jadran   Praha hlavní nádraží - Havlíčkův Brod - Tišnov - ... - Záhřeb gl kol - Knín - (Zadar) Split
EC 50      Praha hln Kolín Pardubice hln Česká Třebová Brno hln Břeclav Hohenau Wien hbf
EN 51   Europanic   Reykjavík - Oslo - Stockholm - ... - Warzsawa centralna - Česká třebová - Praha hl. n. a přes celou Evropu až do Istanbulu.
IC 71      Břeclav Brno hln Skalice nad Svitavou Česká Třebová Pardubice hln Kolín Praha hln
IC 72      Břeclav Brno hln Česká Třebová Pardubice hln Kolín Praha hln
IC 72      Praha hln Kolín Pardubice hln Česká Třebová Letovice Brno hln Břeclav Kúty Bratislava hl st
EC 72      Praha hln Praha Libeň Kolín Pardubice hln Česká Třebová Zábř   . . .   rviná hln Český Těšín Třinec Čadca Kysucké Nové Mesto Žilina
EC 72   Kossuth   Wien Hauptbahnhof-Hegyeshalom-Győr-Tata-Kelenföld-Budapest Keleti-Vác-Szob-Sturovo-Brno hl.n-Bratislava hl.n. -Praha hl.n
EC 75   Franz Schubert   Praha hl.n. 8.42, Brno hl.n. 11.16-11.21, Břeclav 11.50-12.03, Wien Simmering 13.00-13.02, Wien Meidling 13.17
EC 75      Wesbaden hbf Mainz HBF Frankfurt(M) Flughafen Fernbf Frankfu   . . .   Praha hln Kolín Pardubice hln Česká Třebová Brno hln Břeclav
IC 100   havíř   Frenštát pod Radhoštěm (14:52) Čeladná (15:06) Frýdlant nad   . . .   čice (15:52 15:53) Ostrava Střed (15:59) Ostrava hln (16:05)
EC 100   Jožé Pléčnik   Ljubljana 10.18, Zidani Most 11.12-11.13, Maribor 12.33-12.42, ... Horní Dvořiště 18.00-18.02, České Budějovice 18.54-19.06, Praha hl.n. 21.55
Ex / R 100   Broumovský Drak   Praha-Smíchov - Praha hl.n. - Praha-Libeň - ... - Teplice n. Metují - Meziměstí - Broumov
IC 100   Moravia   Vídeň-Bohumín
Ex 100   Polsko   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Ústí nad Orlicí - Pardubice hl. n. - Kolín -
EC 100   Moravia   Wien Westbahnhoff (17:34) - Wien Meidling (17:52)-(17:56) - Wien Hbf (18:01)-(18:07) - ... - Otrokovice (19:51)-(19:53) - Přerov (20:07)-(20:09) Ostrava hl.n. (20:59)-(21:01) - Bohumín (21:10)
EC 100   Moravia   Wien Westbahnhoff (17:48) - Wien Meidling (17:58-18:00) - Wien Hbf (18:07-18:10) - ... - Brzeszcze Jawiszowi. (22:41-22:42) - Oswiecim (22:59-23:01) - Kraków Glowny (0:25)
EC 101   Moravia   Bohumín (6:52) - Ostrava hl.n. (6:59)-(7:01) - Přerov (7:49)-(7:52) - ... - Wien Hbf (9:52)-(9:59) - Wien Meidling (10:04)-(10:10) - Wien Westbahnhoff (10:26)
EC 101   vojtěch dočkal   wien wedsbanhov 17:30 břeclav 19:00 19:02 Ostrava svinov 21:00 a zpět
EC 102   Polonia   Warszawa Wschodnia. Warszawa Centralna. Warszawa Zachodnia.   . . .   e. Staré Město u Uh.Hrad. . Otrokovice. Břeclav Wien Hbf
EC 110   Praha   (Antarktida) Warszawa Wschodnia 9.28, Warszawa Centralna 9.35-9.45, Katowice 12.19-12.27, ... Olomouc hl.n. 15.14-15.16, Pardubice hl.n. 16.36-16.38, Praha hl.n. 17.44
EC 110   Gambrinus   Praha hl.n.6:00 - Plzeň hl.n.7:35 - Hražďovice předm.8:05 - ... - Summerau9:40 - Linz hbf.10:52 - Ljubljana 13:22
EC 110   Praha   Warszawa Wschodnia (8:46) - Warzawa Centralna (8:53)-(8:56) - Warszawa Zachodnia (9:02-9:03) - ... - Olomouc hl.n. (14:35-14:38) - Pardubice hl.n. (15:53)-(15:55) - Praha hl.n. (16:56)
EC 110   Praha   Warszawa Wschodnia 9:28, Warszawa Centralna 9:35-9:45, Katowice 12:19-12:27, ... Ostrava hl.n. 14:10-14:12, Olomouc hl.n. 15:14-15:16, Praha hl.n. 17:44
EC 111   Praha   (Antarktida) Praha hl.n. 10.19, Pardubice hl.n. 11.22-11.24, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Katowice 15.37-15.43, Warszawa Centralna 18.15-18.20, Warszawa Wschodnia 18.27
Ex 111   Bratislavan   Bratislava hl st Kúty Břeclav Brno dolní n Brno Židenice Letovice Česká Třebová Pardubice hln Kolín Praha hln
EC 111   Cracovia   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Zabrze - Katowice - Krakow Glowny
EC 111   Praha   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Česká Třebová - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 111   Ostravar   Třinec-Praha
EC 114   Cracovia   Kraków Glówny - Oświęcim - Brzeszcze Jawiszowice - ... - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha hl.n.
IC 115   Cracovia   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Kolín - ... - Czechowice-Dziedzice - Oświęcim - Kraków Główny
EC 116   VARSOVIA   Warszawa Wschodnia - Praha hl.n.
IC/EC 116   Praha   Warszawa Wschodnia 05:14, Warszawa Centralna - Warszawa Zach   . . .   - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n. 13:39,
EC 116   Varsovia   Warszawa Wschodnia 4:59, Warszawa Centralna - Warszawa Zacho   . . .   nádraží - Kolín - Praha-Libeň - Praha hlavní nádraží 13:39,
EC 119      Amsterdam C.-Utrecht-Arnhem-Emmerich-Oberhausen-Dusiburg-Düsseldorf-Köln-Frankfurt am Main-Leipzig-Dresden-Praha hl. n.
Ex 120   Hradčany   Žilina 17.38, Horní Lideč 18.43 - 18.45, Olomouc hl.n. 20.14 - 20.16, Praha hl.n. 22.59
Ex 121   Hradčany   Praha hln 5:22 Praha Libeň 5:29 Kolín 5:58 5:59 Pardubice hl   . . .   Púchov 9:48 10:01 Považská Bystrica 10:14 10:15 Žilina 10:48
Ex 122   Varsovia   Praha hl.n. - Olomouc hl.n. - Varšava
Ex 123   Valašský expres   Praha - Žilina
IC 126      Praha hln Praha Libeň Kolín Pardubice hln Česká Třebová Zábř   . . .   avě Ostrava Svinov Ostrava hln Ostrava Kunčice Frýdek Místek
IC 126   Vsacan   Vsetín 9.02, Olomouc hlavní nádraží 10.17-10.19, Praha hlavní nádraží 12.53-12.59, ... Ústí nad Labem hlavní nádraží 14.12-14.18, Chomutov 15.24-15.25, Cheb 17.08
Ex 127   Valašský expres   Praha hl. n. - Vsetín - Žilina
EX 127   Súlov Petr Bezruč   Vsetín - Praha hl.n.
Ex 128   Valašský expres   Žilina 9.11, Vsetín 10.50-10.52, Olomouc hl.n. 12.07-12.09, Pardubice hl.n. 13.39-13.41, Praha hl.n. 14.39
Strana: 1 2 3 4 5































2071.83
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?