vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD WRmee

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD WRmee

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
R/Ex 484/485   ORAVAN   (Dresden - Zittau) - Liberec - ... - Štrba - Poprad Tatry -( Košice - Budapest)
R/Rx 2206/2208   KRAVLOVAN/KRALOVY   (Praha Smichov 10:45)-Praha Holesvice 11:02-Praha hlavni Nad   . . .   16:45-Cadca ZSR 17:58-18:01-Bratislava hlavna stanica 19:49
WR all      Alle Speisewagen all Restaurant Cars
Ex 254 Hron      Bánska Bystrica-Zvolen-Nová Baňa-Šuraný-Bratislva hl.st -Kúty - Brno hl.n. - Praha hl.n
Ex @      Banská Bystrica,Zvolen osob.st.,Žiar n.Hronom,Levice,Šurany,   . . .   rno-Židenice,Česká Třebová,Pardubice hl.n.,Kolín,Praha hl.n.
XD Bablbam      Benešov u Prahy - Praha-Malešice - Praha-Libeň - ... - Praha-Smíchov - Děčín - Berlin
344   Goran Bregović   Beograd 9:11-Novi Sad 10:09-Subotica 11:32-Indija 12:43-Kisk   . . .   21-Hamburg Altona 6:33-Leipzig 8:29-Essen 8:56-Duisburg 9:13
EC/D XXX   Transdanubium   Berlin Hbf - Dresden Hbf - Bad Schandau - ... - Komunari - Sindel - Varna
EC 191/0   Tatran   BERLIN HBf. - Dresden HBf. - Bad Schandau - ... - Štrba - Poprad Tatry - KOŠICE
EC 118/119   Karel Havlíček Borovský   Bratislava hl. st. - Břeclav - Brno hl. n. - ... - Kutná Hora hl. n. - Kolín - Praha hl. n.
IC 200   Slovenská Strela   Bratislava hl.st 4:33-Břeclav 5:28-Brno hl.n 5:59-Pardubice hl.n 7:21-Kolín 7:54-Praha hl.n 8:21
EX 410      bratislava hl.st. 17:01 Trnava 17:33
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
EC/EN 271/477   Metropolitan/Metropol   Brno dolní nádraží 6:24, Břeclav - Kúty - Bratislava hl.st.   . . .   hl.st. - Nové Zámky - Štúrovo - Vác - Budapest-Keleti 8:35,
EC Ivan   Šefčik   Brno Hlavní nádraží Brno Židenice Svitavy Česká Třebové Pardubice Hlavni Praha libeň
Os H   Hungarian   Brno-liberec
Ex 590/591   Helfštýn   Břeclav - Staré Město u Uherského Hradiště- Bohumín
EC 272   Csárdás   Budapest keleti pu 13:47-Nové Zámky 14:53-Bratislava hl.st 15:49-Praha hl.n 19:57
EC 272   Jaroslav Hašek   Budapest keleti pu 13:59-Nové Zámky 15:07-Bratislava hl.st 16:01-Praha hl.n 20:09
EC/Ex 276/124   SLOVAN/RADHOST   Budapest Keleti-Zilina-Brno-Bohmumin-(Pardubice-praha)
EC 276*   Slovan   Budapest Nyguati-pu. (11:41) - Nové Zámky (13:14-13:16) - Bratislava hl.st. (14:07-14:10) - ... - Pardubice hl.n. (17:07-17:09) - Kolín (17:29-17:30) - Praha hl.n. (18:07)
EC 274*   Jaroslav Hašek   Budapest Nyguati-pu. (13:41) - Nové Zámky (15:14-15:16) - Bratislava hl.st. (16:07-16:10) - ... - Pardubice hl.n. (18:07-18:09) - Kolín (19:29-19:30) - Praha hl.n. (20:07)
EC 272*   Csardás   Budapest Nyguati-pu. (15:41) - Nové Zámky (17:14-17:16) - Bratislava hl.st. (18:07-18:10) - ... - Pardubice hl.n. (20:07-20:09) - Kolín (21:29-21:30) - Praha hl.n. (22:07)
EC 270*   Petrov   Budapest Nyguati-pu. (17:41) - Nové Zámky (19:14-19:16) - Bratislava hl.st. (20:07-20:10) - ... - Pardubice hl.n. (22:07-22:09) - Kolín (23:29-23:30) - Praha hl.n. (0:07)
EC 133 Varšavan      Budapest Nyugati p.u., Štúrovo, Bratislava hl.n., ... Katowice, Warszawa Wschodnia, Brest Central
XXX   Balaton   Budapest Nyugati pu - Kőbanya Felső - Budapest Ferencváros - ... - Balatonszentgyörgy - Fenékpuszta - Keszthely
EC/IC 130/117   Báthory/Praha   Budapest-Nyugati 8:40, Vác - Nagymaros-Visegrád - Szob - Štú   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 22:51,
EC 7427-7455   Arnie   Budapest-Nyugati 9:41, Štúrovo 10:46-10:49, Bratislava hl.st. 12:07-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno hl.n. 13:36-13:38, Praha hl.n. 16:07
IC 43000/134   Carpathia   Budapest-Nyugati pu. 19.29, Vác 19.57-19.59, Nagymaros-Visegrád 20.12-20.13, ... Przemyśl Zasanie 08.18-08.19, Przemyśl Główny 08.22-10.00, Lviv 12.10
774/874   Berounka/Svitava   Depo
Ex Zd      Djdjdjsns
Sv 22-01      DKV Praha odstavený
Sv/Zvl ? 411/045411/522      DKV Praha- ŽZO Cerhenice
EC 658555565/00   MORČE autovlak555   DOMAŽLICE PLZEN PRAHA KOŠICE
g   g   gggggggg
IC 90080/175   Robbe   Hamburg Altona - Praha hl.n.
615   OHŘE   CHEB ÚSTÍ NAD LABEM PRAHA
Eurocity EC 763      Itzehoe-Budapest Nyugati
Rx 023,0      Jeseník (13:23) - Hanušovice (14:29-14:39) - Letohrad (15:36-15:38) - ... - Beroun (19:54-19:56) - Rokycany (20:36-20:37) - Plzeň hl. n. (20:56)
jil jk      jkl
Sv 000   HARDBASS TRAIN   Karlovy Vary-Chernobyl
R/Ex 463-480   Pražan   Kočí hl.n. - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha hl.n.
rx Petra Gieslová   2555   Kúty praha
Ex 25154 Nitran   Ex 475 Karoq   Leopoldov-Žilina-Ostrava-Praha
Ex 022000/01      Liberec 5.40, Turnov 6.25-6.34, Stará Paka 7.33-7.36, ... Brno hl.n. 12.14-12.32, Břeclav 13.14-13.18, Bratislava hl.st. 14.24
R-Ec 20   Kuksaček   Liberec-Turnov-Železný Brod-Stara Paka-Hradec Kralove-Pardub   . . .   rancie na Moravě-Valašske Meziřici-Vsetin-Horní Lideč a zpět
1102/3   cd v okoli Čr   Liberec. Česká Lipa . Jedlová . Děčín . Ústí nad Labem . Lou   . . .   á Paka . železný Brod . Tanvald . Jablonec n Nisou . Liberec
EC 177   Carl Maria Won Weber   Linz HBF 5:43-Wien West. 7:32-Břeclav 8:12-Kúty 8:22-Bratislava hl.st 9:02-Nové Zámky 9:47-Štúrovo 10:06-Budapest keleti pu 10:45
IC IC 7283   Czechia   Linz Hbf. - České Budějovice - Tábor - Praha hl.n.
IC 34000/135   Carpathia   Lviv 18.56, Przemyśl Główny 21.06-22.50, Przemyśl Zasanie 22.53-22.54, ... Nagymaros-Visegrád 10.46-10.47, Vác 11.01-11.02, Budapest-Nyugati pu. 11.31
Sv bude   Zvl.Ex   Mariánské Lázně - Plzeň hl.n. dále jako V.I.P.Ex100237
IC 78899800/000      München Hbf 10.43, Regensburg Hbf 12.06-12.14, Schwandorf 12.46-12.54, Domažlice 13.59-14.01, Plzeň hl.n. 14.50-15.01, Praha hl.n. 16.31
EN 332   Dlouhé stráně   Můrnberg 16:55, Banhof Neumarkt (Oberperlz) 17:05 - 17:15, Parsberk 17:25 - 17:35, ... Bahnstrasee 06:45 - 06:47, Bahnhof BheImkirchenöheimkirchen 07:22 - 07:26, Sankt Pölten 07:54
rr r r r fn      nxnmdcmkj
SC/IC/RJ 866/023      Ostrava hl.n .17.27, Ostrava Svinov 17.23-17.25, Olomouc hl.n. 18.11-18.13, Pardubice hl.n. 19.22-19.23, Praha Libeň 20.10, Praha hl.n. 20.18
Ex 125   Laborec   Ostrava hl.n 11:34-Ostrava Svinov 11:41-Bohumín 12:14-Olomou   . . .   Košice 15:52-Trebišov 16:32-Humenné 17:06-Medzilaborce 18:24
EC 111*   Commenius   Ostrava hl.n. (6:06) - Chalupki (6:17-6:19) - Wodzislav Sl. (6:34-6:35) - ... - Zawiercie (8:17-8:18) - Warszawa Centralna (10:23-10:30) - Warszawa Wschodnia (10:36)
111ž      Ostrava hln Brno dolní n
Ex 1543/1544   Jižní expres   Praha - Holešovice - České Budějovice - Linz Hbf
Ex 123/122   Valašský expres   Praha - Púchov
en kopernikus   124   praha berlin
slavkov   837   praha brno
rx slavkov   slavkov   praha brno břeclav
380.011 EC 275   Adam Houšt´   Praha Brno Břeclav Budapest
loko 380 čd 175 Metropolitan   Adam Houšt´   Praha Brno Břeclava Budapest
Ic 281      Praha hl.n 20:19-Kolín hl.n 20:44-Pardubice hl.n 21:18-Česká   . . .   ové Zamky 00:45-Szob 00:58-Vac 1:06-Budapest keleti pu. 1:38
XXX   Jadran   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Dračac - Knin - Split
Ex 125/124   Valašský expres   Praha hl.n. - Pardubice hl n. - Olomouc hl.n. - Vsetín - Púchov
Ec 275/272   Metropolitan   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Břeclav
EN 560-580      Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Kočí hl.n. - ... - Bratislava hl.st. - Žilina - Košice
Ex 123/122   Valašský expres   Praha Hl.n. - Pardubice Hl.n. - Olomouc Hl.n. - Vsetín - Púchov - Žilina
Ex 123/122   Valašský expres   Praha Hl.n. - Pardubice Hl.n. - Vsetín - Žilina
ŠEx 2545/13753   Favorit   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Žilina - Košice - Humenné
Ex 123/126   Valašský expres   Praha hl.n. - Púchov
EC 127*   Bečva   Praha hl.n. (11:24) - Kolín (12:01-12:02) - Pardubice hl.n. (12:21-12:23) - ... - Hranice na Moravě (14:24-14:25) - Valašské Meziříčí (14:46-14:48) - Žilina (16:41)
EC 145*   Leoš Janáček   Praha hl.n. (12:24) - Kolín (13:01-13:02) - Pardubice hl.n. (13:21-13:23) - ... - Bohumín (15:55-15:57) - Český Těšín (16:33-16:34) - Žilina (17:33)
EC 117*   Praha   Praha hl.n. (14:24) - Kolín (15:01-15:03) - Pardubice hl.n. (15:21-15:23) - ... - Zawiercie (20:17-20:18) - Warszawa Centralna (20:23-20:30) - Warszawa Wschodnia (22:36)
EC 221*   Súlov   Praha hl.n. (15:24) - Kolín (16:01-16:02) - Pardubice hl.n. (16:21-16:23) - ... - Hranice na Moravě (18:24-18:25) - Valašské Meziříčí (18:46-18:48) - Žilina (20:41)
EC 147*   Jan Perner   Praha hl.n. (16:24) - Kolín (17:01-17:02) - Pardubice hl.n. (17:21-17:23) - ... - Bohumín (19:55-19:57) - Český Těšín (20:33-20:34) - Žilina (21:33)
IC 541*   Hutník   Praha hl.n. (18:24) - Kolín (19:01-19:02) - Pardubice hl.n. (19:21-19:23) - ... - Bohumín (22:00-22:02) - Český Těšín (22:39-22:40) - Třinec (22:45)
IC 523*   Portáš   Praha hl.n. (19:24) - Kolín (20:01-20:02) - Pardubice hl.n. (20:21-20:23) - ... - Hranice na Moravě (22:24-22:25) - Valašské Meziříčí (22:46-22:48) - Vsetín (23:03)
EC 271*   Petrov   Praha hl.n. (3:51) - -Kolín (4:26-4:27) - Pardubice hl.n. (4:47-4:49) - ... - Bratislava hl.st. (7:50-7:53) - Nové Zámky (8:44-8:46) - Budapest Nyguati-pu. (10:19)
EC 141*   Beskyd   Praha hl.n. (4:24) - Kolín (5:01-5:02) - Pardubice hl.n. (5:21-5:23) - ... - Bohumín (7:55-7:57) - Český Těšín (8:33-8:34) - Žilina (9:33)
EC 121*   Hradčany   Praha hl.n. (5:24) - Kolín (6:01-6:02) - Pardubice hl.n. (6:21-6:23) - ... - Hranice na Moravě (8:24-8:25) - Valašské Meziříčí (8:46-8:48) - Žilina (10:41)
EC 273*   Csardás   Praha hl.n. (5:51) - -Kolín (6:26-6:27) - Pardubice hl.n. (6:47-6:49) - ... - Bratislava hl.st. (9:50-9:53) - Nové Zámky (10:44-10:46) - Budapest Nyguati-pu. (12:19)
EC 123*   Fatra   Praha hl.n. (7:24) - Kolín (8:01-8:02) - Pardubice hl.n. (8:21-8:23) - ... - Hranice na Moravě (10:24-10:25) - Valašské Meziříčí (10:46-10:48) - Žilina (12:41)
EC 275*   Jaroslav Hašek   Praha hl.n. (7:51) - -Kolín (8:26-8:27) - Pardubice hl.n. (8:47-8:49) - ... - Bratislava hl.st. (11:50-11:53) - Nové Zámky (12:44-12:46) - Budapest Nyguati-pu. (14:19)
EC 143*   Landek   Praha hl.n. (8:24) - Kolín (9:01-9:02) - Pardubice hl.n. (9:21-9:23) - ... - Bohumín (11:55-11:57) - Český Těšín (12:33-12:34) - Žilina (13:33)
EC 125*   Radhošť   Praha hl.n. (9:24) - Kolín (10:01-10:02) - Pardubice hl.n. (10:21-10:23) - ... - Hranice na Moravě (12:24-12:25) - Valašské Meziříčí (12:46-12:48) - Žilina (14:41)
EC 277*   Slovan   Praha hl.n. (9:51) - -Kolín (10:26-10:27) - Pardubice hl.n. (10:47-10:49) - ... - Bratislava hl.st. (13:50-13:53) - Nové Zámky (14:44-14:46) - Budapest Nyguati-pu. (16:19)
EC/IR 279/473   Pannonia   Praha hl.n. 11:50 - Kolín 12:26-12:27 - Pardubice hl.n. 12:46-12:48 - ... - Sinaia 11:00-11:01 - Ploiesti Vest 11:45-11:47 - Bucuresti Nord Gr.A 12:30
EC/IC 117/44118   Praha/Oscypek   Praha hl.n. 14:24, Praha-Libeň - Kolín - Pardubice hl.n. - Ú   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 23:16,
EC/R 736/801   Salubia/Poľana   Praha hl.n. 15:20, Pardubice hl.n. 16:15, Brno hl.n. 17:48, ... Rožňava 2:45, Košice 5:03, Prešov 5:42
EC 3,0222      Praha hl.n. 16.26, Česká Kubice 19.22-19.37, Regensburg Hbf 21.25-21.37, München Hbf 23.01
Rx/nightjet/EN 30023/001      Praha hl.n. 20.13, České Budějovice 22.35-22.50, Summerau 0.11-0.26, Salzburg Hbf 2.45-2.55, Villach Hbf 5.30-5.50, Venezia Santa Lucia 9.38
EC 63,,0000/00      Praha hl.n. 5.39, Brno hl.n. 8.19-8.22, Břeclav 8.54-8.57, ... Subotica 16.32-17.00, Novi Sad 19.13-19.20, Beograd 20.50
Ex 635962*3266      Praha hl.n. 6.26, Veselí nad Lužnicí 8.27-8.42, Gmünd NÖ 9.46-9.59, Wien FJBhf 12.07
Ex/EC 8880000/00      Praha hl.n. 7.23, Česká Kubice 10.20-10.35, München Hbf 13.51-14.02, Zürich HB 18.23-18.33, Bern 19.45
TLK 5109/5110   Pielgrzymka   Praha hl.n. Bohumín Chalupki Rybnik Katowice Sosnowiec Gł. Zawiercie Częstochowa
IEx 238/4568/11   Český Film   Praha Hlavni Nádraží - Praha-Libeň - Kolín - ... - Ciudad Polaca Puerto de Polonia - Santo Subito Central - Santo Subito Oeste
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19































1785.89
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?