vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD WR 851

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD WR 851

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
Ex 161/0   Horal   DĚČÍN HL.N. - Ústí nad Labem hl.n. - Lovosice* - ... - Poprad Tatry - Prešov - KOŠICE
Sv 083-51      Depo
203   Panonnia   Kijev 00:55-Čop 1:56-Košice 5:34-Kysak 5:51-Poprad Tatry 6:4   . . .   odnia 18:42-Warszawa Centrala 18:49-Warszawa Wschodnia 18:57
149   Landek   Košice 10:09-Kysak-10:22-Spišská nová Ves 10:43-Poprad Tatry   . . .   :29-Český Těšín 16:09-Olomouc hl.n 17:13-Česká Třebová 18:09
EN 449   Košičan   Košice 20:32-Kysak 20:44-Poprad Tatry 21:24-Lipt.Mikuláš 22:   . . .   rava hl.n 5:11-Katowice 8:24-Kraków Głowny 11:10-Kraków11:19
rx Petra Gieslová   2555   Kúty praha
Ex 124-125   LABOREC   MEDZILABORCE-HUMENNÉ-KOŠICE-ŽILINA-ČADCA-BOHUMÍN-OLOMOUC-PRAHA-DĚČÍN
Ex 128   Bečva   Praha hl.n 5:06-Praha Libeň 5:17-Kolín hl.n 5:55-Pardubice h   . . .   11:52-Banská Bystrica 13:08-Zvolen os.st 14:01-Lučenec 15:27
449/606   Tatry   Praha hl.n. - Bratislava hl.st. - Poprad Tatry
EN/IC/IR 1473/73   Traianus   Praha hl.n. - Brno hl.n - Břeclav - ... - Roşiori Nord - Videle - București Nord
EN 1   Smart-Express   Budapest-Keleti pu. - Břeclav - Praha hl.n. - Kraków Glowny
Sv 1      Depo
1   Tomáš Garrigue Masaryk   Cheb 6:31, Mariánské Lázně 6:51-7:00, Planá u Mariánských Lázní 7:10-7:11, ... Borša 21:14-21:15, Streda nad Bodrogom 21:18-21:19, Somotor
501/2      Liberec,Česká Lipa,Děčín,Ústí n.L.,Chomutov,Ostrov,Karlovy V   . . .   epomuk,Strakonice,Česká Budějovice,Nové Hrady Česká Velenice
Ex 76   Dacia   BERLIN HBF. - Dresden HBf. - Bad Schandau - ... - Szeged - Novi Sad - BEOGRAD
IEx 77      Berlin-Drážďany-Praha-Kutná Hora-Brno-Bratislava-Budapešt-Varna/Burgas
EC 104   Portýbáš   Amsterdam - Praha hl.n.
Ex 109   Matra   DĚČÍN HL.N. - Ústí n. L. hl.n. - Lovosice - ... - Liptovský Mikuláš- Štrba - Poprad Tatry - KOŠICE
EC 111   Petrohrad   Praha hl.n - Pardubice - Olomouc - Ostrava - Žilina - Košice
ec 112   porta moravica   praha warszava
IC 120   Člobrdínek   Košice - Spíšská Nová Ves - Poprad Tatry - ... - Olomouc hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n.
EC 120   Jan Perner   Púchov - Praha hl.n.
IC 131   Varsovia   Budapest Nyug. pu. - Štúrovo - Nové Zámky - ... - Břeclav - ... - Warszawa Wsch.
EC 141   Manažer   Ostrava hln ostrava střed ostrava kunčice frýdek místek frýd   . . .   nem holešov hulín kroměříš kojetín vyškov na moravě brno hln
Ex 141      Praha hl.n. - Bratislva hl.st.
141   Excelsior   Praha hl.n. - Budapest-Keleti pu.
EC 141   beskyd   praha hln praha liben kolín pardubice hln česká třebová zábřeh na moravě olomouc hln hranice na moravě studénka ostrava svinov ostrava hln bohumín
EC 141   Beskyd   Praha hln Praha liben kolín pardubice hln česká třebová zábř   . . .   rviná hln český těšín třinec čadca kysucké nové mesto žilina
IC 142      Cheb - Plzeň - Praha hlavní nádraží - ... - Olomouc - hranice na Moravě - Ostrava
145   Kocour   Praha hl.n. - Plzeň
Ex 147   Kysuca   Praha hl.n. (10:16) - Žilina (15:39)
EC 167   Miloš Henyš   miloškov hl. n. - praha hl.n.
EC 168   Miloš Henyš   praha hl. n. - miloškov hl. n.
EN 172   Vindobona   Praha-Kolín-Pardubice-Česká Třebová-Zábřeh na Moravě-Brno-Přerov-Olomouc-Hranice Na Moravě-Ostrava Svinov-Ostrava-Bohumín-Katowice-Warshawa Shodna
EC 174   Vindobona   Františkovy Lázně - Cheb - Plzeň hl.n. - ... - Rudná u Prahy - Praha hl.n - Wien Hbf
EC 175   VINDOBONA   Hamburg alt. 20:44 pu - Berlin hauptbahnhof 22:47-22:49 pu - Berlin sudkreuz 22:55 -22:58 pu - ... - kolin 13:24- 13:38 - Brno dolni nadrazi 16:01 breclav 17: 27-17:34 wien miedling 19:44 - villach hbf 21:21
ec 177   slovenská strela   berlin - bratislava řazení vlaku v úseku paha - bratislava
EC 178   Barrandov   Bratislava hl.st., Kúty, Břeclav, ... Dresden Hbf, Berlin Südkreuz, Berlin Hbf
EN 180   Koluch   Děčín Hl.n. - Budapest Kelety paud.
Ec 189      Praha bratislava košice
201      bratislava hlav.st. malacky Břeclav Hodonín staré město u uh   . . .   uchdol nad odrou studénka ostrava svinov ostrava hln bohumín
221   DUNAJ   Plzen Praha Nymburk Hradec Kralove Chocen Ceska Trebova Brno Breclav Kuty Bratislava
223   Vihorlat   Praha hl.n. (20:08) - Praha-Libeň (20:14 - 20:16) - ... - Kysak (04:57 - 04:59) - Košice (05:11)
223   Vihorlat   Praha hl.n. (20:08) - Přerov (00:01 - 00:21) - ... - 02:47) - Žilina (03:23 - 03:40) Košice (06:50)
241   Vsacan   Cheb - Kynšperk nad Ohří - Sokolov - ... - Margecany - Kysak - Košice
ZEc 273   Avala   Bělehrad - Wien - Bratislava - Praha Hl. N.
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 273   LINKY EX1   POPRAD-TATRY 19:00 ŠTRBA 19:21 19:23 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 19:49   . . .   DUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:55 02:57 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 03:18
320   7   brno hl n opava vychod
353      Brno hl.n. - Kuřim - Tišnov - ... - Pečky - Poříčany - Praha hl.n.
362      Plzeň hl.n. - Nezvěstice - Nepomuk - ... - Třebíč - Náměšť nad Oslavou - Brno hl.n.
R/R/G/IR 377   Caraș-Severin   Praha hl.n. – Pardubice hl.n. – Brno hl.n. – Břeclav – Brati   . . .   aransebeş – Băile Herculane – Orșova – Drobeta Turnu Severin
Ex 390   Meridian   Otovice zástavka - Broumov - Náchod - ... - Feldkirch - Bregenz - Lindau Insel
423   Tatran   DĚČÍN HL.N. - Ústí n. L. hl.n. - Lovosice - ... - Ružomberok - Liptovský Mikuláš - POPRAD TATRY
433      Ełk - Giżycko - Kętrzyn - ... - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín
EC 433   Gzegbri   Se neví
441   Excesiod   Košice 18:02, Žilina 21:19-21:37, Čadca 22:07-22:10, ... Chomutov 7:53-7:55, Karlovy Vary 8:47-8:49, Cheb 9:42
445   Earl Drahoš   Schwandorf 15:33, Plattling 15:52 - 15:55, Deggendorf hb.f. 16:06 - 16:10, ... Vác 02:59 - 03:05, Budapest Keleti pu. 04:44 - 05:05, Kelebia 06:57
EN 456   Moskva   Moskva,Kyjev,Warszawa,Mosty,Čadca,Žilina,Bratislava,Praha,Berlin
EN 476   Metropol   Berlin Hbf - Praha hl.n. - Budapest-Keleti pu. - Curtici - Ruse - Sofia
Sc 500   Polský pendolíno   Miedzylesie-Bohumín
SC 500   Pendolino   Ostrava hl.n. 19.19, Ostrava-Svinov 19.26-19.28, Olomouc hl.n. 20.13-20.15, Pardubice hl.n. 21.27-21.28, Praha hl.n. 22.27
IC 502   Brněnský drak   Brno hl.n. - Františkovy Lázně
512      Vsetín(odj. 17:00) - Valašské Meziříčí(17:10-17:11) - Hranice(17:26-17:27) - ... - Hanušovice(18:37-18:38) - Lipová Lázně(18:54-18:55) - Jeseník(příj.19:00)
520      Plzeň hl.n. - Rokycany - Zdice - ... - Velký Osek - Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové
SC 521   Laborec   Praha hl.n. , Olomouc hl.n. , Horní Lideč , Žilina , Poprad-Tatry , Košice
EN 541   Hukvaldy   Praha hl. n. 22:21 - Žilina 4:56
555   Jeleniogórskiego   Nürnberg Hbf-Ambreg-Schwandorf-Domažlice-Plzeň hl.n.-Praha S   . . .   centrum-Tanvald-Kořenov-‎Szklarska Poręba Górna-Jelenia Góra
558      Hradec Králové - Třebechovice pod Orebem - Týniště nad Orlicí - ... - Krnov-Cvilín - Opava předměstí - Opava město
R/RE 695   Labe   Praha hl. n. - Praha–Holešovice - Kralupy nad Vltavou - ... - Bad Schandau - Pirna - Dresden hbf
701   Havíř   Děčín hl.n. - Povrly - Ústí n. L. hl. n. - ... - Piešťany - Trnava - Bratislava hl. st.
EC 709   Hraliulri   Rokys Vackov - Prohorinie hl.st.
717      Opava východ - Opava západ - Krnov-Cvilín - ... - Častolovice - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové hl.n.
800      Ostrava Vítkovice Ostrava Svinov Přerov Brno dolní n
800   vojtěch dočkal   Praha hl.n. přestup na Metro 7:44 0 Pardubice hl.n. 8:   . . .   s 15:46 15:55 628 Kysak 16:32 16:34 687 Košice 16:46
900      Hořovice - Příbram- Březnice-Mirovice
Sv 916      Depo
990   Moravák   Brno Hl.n - Blažovice - Kyjov - ... - Otrokovice - Hulín - Přerov
998   Bílina   Depo
MEZISTÁTNÍ VLAK RJ 1020   REGIOJET SPOLEČNOSTI REGIOJET   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:00 PARDUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:55 19   . . .   SKÝ MIKULÁŠ 01:01 01:02 ŠTRBA 01:30 01:31 POPRAD-TATRY 01:50
1123   MASTEC KRALOVAN   (Stara paka-Mastec kralove)-Praha-benesov u prahy-veseli nad luznici-ceske budjovice-linz hbf
EN 100   Česká republika   České Velenice - České Budějovice - Písek - ... - Nymburk - Kolín - Pardubice
Ex 1390   Emmet Brown   Brno hl.n. - Brno-Židenice - Brno-Slatina - ... - Horní Lideč - Strelenka (SK) - Púchov (SK)
1390      Jindřichovice pod Smrkem - Liberec - Turnov - Stará Paka - Jaroměř
REx 1391   Out of Time   Brno hl.n. - Svitavy - Česká Třebová - Ústí nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové hl.n.
EC 1394   Robert Zemeckis   Brno hl.n. - Praha hl.n.
Sp 1548      Plzeň hl. n. - Praha hl. n.
Ex 1568      Karlovy Vary - Bečov n. Teplou - Blatno u Jesenice - ... - Hostivice - Praha-Smíchov severní nástupiště - Praha hl. n.
EX 1616   Chomutovský expres   Chomutov ( 19:30) Most ( 19:50-19:53) Ústí nad Labem hl.n ( 20:33-20:43) Praha hl.n ( 21:50-22:00) Žilina ( 4:00-4:20) Košice ( 8:22)
Sp 1696      Budapest-Nyugati pu. - Vác - Nagymaros-Visegrád - ... - Stará u Sebíkova - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov
2015      Praha hl.n-Ústí nad Orlicí město-Brno hl.n-Kúty-Bratislava hl.n-Žilina-Čadca-Bohumín-Ostrava hl.n-Ostrava-Svinov-Ostrava Vítkovice
EX 2167   Lázeňák   Mariánské lázně 7:43, Planá 7:59-8:00, Stříbro 8:24-8:25, ... Brno horní heršpice 13:38-13:39, Břeclav14:12-14:14, Vien Hbf 15:12.
MEZISTÁTNÍ RYCHLÍK 4301   WIENDÝNSKÝ RYCHLÍK   WIEN SIMMERING 18:00 BŘECLAV 19:00 19:02 BRNO HLAVNÍ NÁDRAŽÍ   . . .   DUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:11 21:12 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 22:07
Ec 8659   Labe   Ústí nad labem praha kolín pardubice česká třebová olomouc hranice na moravě český těšín třinec čadca žilina poprad tatry košice
Ex 8800      Praha hl.n. 20.17, Olomouc hl.n. 22.42-22.44, Ostrava-Svinov 23.45-23.47, Bohumín 0.03-3.07, Kraków Gl. 7.14
EN 9910   European   Hamburg Altona-Praha hl/n-Žilina-Humenné
10987   Budějovčan   Praha hl. n.- Benešov u Prahy- Tábor- Veselí nad Lužnicí- České Budějovice
Os 11111      os - eu
12743      Protivín - Příbram - Beroun - Rakovník - Blatno u Jesenice - Žlutice
EC 158   Adriatica   Praha hl.n. - Budapest-Keleti pu. - Zagreb Gl.Kol.
Zvl Os 15998      Pardubice hl.n. 9:33 - Kočí 9:52-10:15 - Choceň 10:35-11:00 - Kočí 11:25 - Pardubice hl.n. 11:45
Strana: 1 2































2414.45
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?