vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bvt 453

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bvt 453

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
XD Bablbam      Benešov u Prahy - Praha-Malešice - Praha-Libeň - ... - Praha-Smíchov - Děčín - Berlin
Přehled 00000   Přehled   Depo
Zvláštní vlak 111-016   Cyklo Vlak   Dle potřeby
CNL 9200/1482   Posázavský pacifuck   Havlíčkův Brod (22.00) - Čerčany (5.31)
618   Hradčan   Humenné 23:49-Košice 1:06-Kysak 1:17-Margecany 1:28-Spišská   . . .   á 8:43-Pardubice hl.n 9:18-Kolín hl.n 10:01-Praha hl.n 10:32
railjet 151170   Kočka Potra   jugtfjnvvehrhj
TOWAROWY 2-1   WOOMY   PRAGA TOWAROWA-BOHUMIN
222   222   Praha Děčín
Sp 1596/1597   Cyklo Brdy   Praha hl.n. - Praha-Smíchov - Beroun - ... - Sedlice město - Radomyšl zastávka - Strakonice
kolioslav   125   praha kolín
Miloš Zeman   Miloš Zeman   Praha moravany
20001   Na kolo vlak   Tábor-Pelhřimov-Pacov-Horní Cerekev-Jihlava-Havlíčkův Brod-Brno hl.n a zpět
NVS 2      Štrba - Štrbské Pleso
Mimořádný expres 7   Special   Budapest-Nyugati , Štúrovo , Nové Zámky , ... Praha hl. n. , ... Berlín hbf , Hamburg-Altona
D 1 Express 55   456   plizen hl n opava vychod
OS 101   ČERVENÁ VODA   hk - praha
108   Lipno   Děčín(7:30)-Ústí n.L.(7:44)-Praha Holešovice(9:03)-Tábor(10:19)-Č.Budějovice(11:04)-Rybník(11:48)
109   Lipno   Rybník(18:00)-Č.Budějovice(18:44)-Praha Holešovice(20:46)-Ústí n.L.(22:01)-Děčín(22:15)
110   Svatobor   Praha hl.n.(6:30)-Březnice(8:20)-Strakonice(9:25)-Sušice(9:59)
111   Svatobor   Sušice(18:00)-Strakonice(18:34)-Březnice(19:40)-Praha hl.n.(21:30)
141   Marek   Brno hl.n. - Praha hl.n. - Budapest-Déli - Ogulin
Ex 156   CykloBrno   Mosty u Jablunkova - Ostrava - Brno
EX 163   pražák   Praha hl.n-Kolín-Pardubice-Olomouc-Přerov-Ostrava-Bohumín-Čadca-Žilina
EC 177   Maladav   Praha hl. n., Kolín, Pardubice hl. n., ... Púchov, Povážská Bystrica, Žilina
EN 200   SILESIA   Kraków Główny - Czechowice Dziedzice - Zebrzydowice - ... - Ostrava Hln. - Pardubice - Praha Hln.
212      Praha hl.n.(7:30)-Tábor(8:48)-Chýnov(9:00)-Obrataň(9:12)-Pacov(9:18)-Pelhřimov(9:38)-H.Cerekev(9:55)-Třešť(10:20)-Telč(10:37)-Dačice(10:50)-Slavonice(11:10)
rx 222   slovacky expres   praha leipzgh
222   košičan   praha žilina
234   AMICUS   Budapešť keleti- Štúrovo- Nové Zámky- Bratislava- Brno hlavní nádraží
EC, IC, R 273   Avala   Praha hl. n. 00:39, Kolín 01:19 - 01:20, Pardubice hl. n. 01:39 - 01:41, ... Kumanovo 23:25 - 23:36, Ilinden 23:54 - 00:48, Skopje 01:23
320   7   brno hl n opava vychod
Sp 333   Plzeň   Cheb-Sokolov-Karlovy vary-Bečov nad teplou-Žlutice-Plasy-Plzeň hl.n.-Plzeň zastávka-Dobřany-Přeštice-Švihov u Klatov-Klatovy
EN 411   Amicus   Praha hl.n. - Bratislava hl.st. - Budapest-Keleti pu. - ... - Sofia - Skopje - Thesaloníki
440   Nesebar   Burgas - Praha hl. n.
441   Nesebar   Praha hl. n. - Burgas
EXPRES 537   BUDĚJOVICKÝ BUDVAR LINKY R17   ČESKÉ BUDĚJOVICE JIŽNÍ ZASTÁVKA 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE 19:04   . . .   1:56 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 22:00 22:02 PRAHA-HOLEŠOVICE 22:21
Sc 546   Darda   Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n. - Most - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
EN 547   bohemia   praha hl.n.(22:05)brno hl.n.(0:15)koošice(8:20)humene(12:05)
EXPRESS 553   EXPRES ZE ZÁPADU LINKY EX6   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:00 PRAHA-SMÍCHOV 21:06 21:07 PLZEŇ H   . . .   34 22:35 STŘÍBRO 22:57 22:58 PLANÁ U MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ 23:19
592   Čech   Vidly,Rázová,Modrava,Modrava předměstí
EN 658   ŽIŽKOV   PRAHA HL.N(0:00)BRNO HL.N(1:50)BUDAPEST KELETI PU.(6555
Ex 666   BAJKAK   Praha-Brno-Ostrava-Cheb-Plzen-České Budejovice(přesTábor)-Rybnik-Zebryzdowice-žilina-Bratislava-Košice-Štrbské Pleso-Břeclav :---)
711   Nežárka   Praha Vršovice - Veselí nad Lužnicí
intercity 877   polonia   Wrocław praga
EN 899   Mnichovský expres   Bohumín 22:40,Ostrava hl.n. 23:00-23:10, Ostrava svinov 23:11-23:15, Hranice na Moravě23:38-23:40, Olomouc hl.n 0:05-0:10, ... Praha smíchov 2:22-2:25, Plzeň hl.n. 3:43-3-47, Müchen Hbf 5:24.
902   Šumava   Hradec Králové - Nymburk- Praha- Tábor - České Budějovice - Český Krumlov - Černý Kříž - Nové Údolí
Sv 999   Hytlák   Cheb - Praha hl.n. - Mosty u Jablunkova
Os 999   Severokorejčan   Honí Lideč-Hranice na Moravě-Ostrava-Žilina-Košice-Čierna nad Tisou-Kijev-Moskva-Vladivostok-Pchjongjang-Soul
1010   Šumavan   Praha(6:40)-Č.Budějovice(8:45)-N.Údolí(10:35)
Sp 1281   Cyklo Vlak   Praha-Rudná u Prahy-Zdice-Příbram-Strakonice-České Budějovice-Jihlava-Chrudim-Pardubice-Praha
1515   Ještěd   Praha hl.n.-Turnov-Liberec-Zittau
1549   Šumava   Praha hl.n. - Praha Smíchov - Nučice - ... - Vimperk -- Kubova Huť - Lenora - Volary
Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8.37, Beroun 9.15-9.16, Zdice 9.27-9.30, Příbram 10.00-10.08, Březnice 10.29-10.39, Blatná 11.10
Sp 1712   Velo   Praha, Masarykovo n. (7.17) - Praha-Bubeneč (7.24-7.27) - Kr   . . .   -8.37) - Peruc (8.45-8.46) - Louny (9.04-9.07) - Most (9.34)
1818   Tábor   Praha-Č.Budějovice-Rybník-Lipno n.V.
SP 1821   BRECLAV   Sumperk-Brno-Breclav-Stare mesto U hdrasite
POCZTOWY 2018   POCZTA CZESKA   CZECHY-PRAGA-BOHUMIN
ROWEROWY 2020   NA LATO   PRAGA GŁÓWNA/PRAHA HLN-HEL
IC 3458   Richard Wagner   Brno hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n. - ... - Bad Schandau - Dresden Hbf - Berlin Hbf
Sp 3579   Orličan   Týniště nad Orlicí-Borohrádek-Choceň-Brandýs nad Orlicí-Ústí nad Orlicí-Letohrad
INX 4213      Lisabon - Moskva
7865      Brno - Olomouc
OSOBNÍ VLAK 9205   OSOBÁČEK DO POSÁZAVÍ LINKY R49/S80   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 9:30 PRHA-VRŠOVICE 9:34 9:35 PRAHA-STRA   . . .   :48 SÁZAVA 10:51 10:57 SAMOPŠE (X) 11:01 11:02 LEDEČKO 11:06
15303   Zapadacni Expres   Liberec 9.43, Doksy 11.03
RYCHLIK 088089   SLEZAM   OSTRAVA-BOHUMIN
Os 546334      Bad Shandau-Praha-Brno-Bratislava-Žilina-Košice
123456789   pro kola   Hrochův Týnec-Moravany-Brandýs nad Orlicí-Ústí nad Orlicí.
Strana: 1































2612.92
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?