vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Btn 753

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Btn 753

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
Os 8OO3      Drienica-Nitrava
martin kvapil martin kvapil      ffffffffffffff
Os/R 3121/1323   /Praděd   Frenštát pod Radhoštěm 4:51, Frýdlant nad Ostravicí 5:09-5:13, Frýdek-Místek 5:26-5:30, ... Ostrava hl.n. 6:04-6:10, Opava-Východ 6:31-6:35, Krnov 6:53
Osobní vlak 18176/18183   Skály   Choceň - OPOČNO POD ORLICKÝMI HORAMI - Náchod - Václavice - Adršpach
12347 BRADLO      JESENÍK ŠUMPERK
Sp 17???      Kfľujáňovo14:53-Umelo15:16/15:18-Zeliň18:50
1986,2.R      Kisiváros13:22-Plešiváň14:39
1980,2.R      Kisiváros5:20-Losonc7:58/8:01-Zelíň8:49
R 8991 ЛИБЕРЕЦ      LIBEREC TURNOV LIBUN JICIN OSTROMER HNEVCEVES HRADEC KRALOVE SMIRICE JAROMER DVUR KRAL N.L ST.PAKA MARTINEC V KRK
Sci-Fi EN 20269   MONTE CRISTO   Lyon perrache-Marseille-Monaco Monte carlo-San Remo-Milan-Innsbruck-Linz-Wien-Breclav-Brno-Hacliknov Brod-Kolin-Nymburk-Praha Hl.-Praha Holesvice-Plsen-Cheb
Os 39xx      Olomouc hl.n. - Hlubočky - Hrubá Voda - Moravský Beroun
R14   Ještěd   Pardubice hl/n-Pardubice Rosice nad Labem-Hradec Králové hl/   . . .   d-Turnov-Rychnov u Jablonce nad Nisou-Liberec-Mladá Boleslav
Sp 840-858      Podmokly - Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa - Jablonné v Podještědí - Liberec
1r5   Ploucnice   PRAHA LIBEREC
Prosun Vlak      praha hl.n.
Os 555   johana pišlová   Praha kolín
Os/Sp S5/R45      Praha-Bubny Vltavská - Praha-Dejvice - Praha-Veleslavín - ... - Kladno - Kladno město - Kladno-Ostrovec
Sp/R 1818/948   HRADECAN   Trutnov hl.n. 16:11, Kunčice nad Labem 16:44-16:45, Martinice v Krkonoších 16:54-16:57, ... Chlumec nad Cidlinou 18:25-18:35, Velký Osek 19:00-19:01, Kolín 19:10 (- hradec kralove hl n. 18:55-19:07 - praha liben 19:47 praha hlavni nadrazi 20:02-20:04 praha Smichov nadrazi 20:08
OS 669 OS      VRANOVICE BRNO HL.N ZIDENICE BRNO KR POLE TISNOV RIKONIN NIHOV
xx      wwwgtwxklio
EN 2      Praha - Wien - Budapest
14   ještěd   pardubice-liberec
15      Stará Paka - Liberec
Os 74.08      Zelíň15:05-Staingrubňa16:19/52-Dnuty17:43
Os 92.08      Gumemno-Rešov7:26
OS 100   ČERVENÁ VODA   pardubice hl.n. (6:00) - hradec králové hl.n. (6:28 - 6:30) - ... - lichkov (8:28 - 8:30) - červená voda (8:58)
OS 101   ČERVENÁ VODA   červená voda (12:00) - lichkov (12:28 - 12:30) - ... - týniště n.o. (13:58 - 14:02) - hradec králové hl.n. (14:28)
OS 101   ČERVENÁ VODA   hk - praha
Ex 107   Pomáda   Pardubice - hl.n. - Olomouc hl,n,
IC 156      martinovice hl.n. - essbach
EC 170   Hungaria   Budapest-Keleti pu. 9.25, Bratislava hl.st. 12.10-12.13, Břeclav 13.03-13.06, ... Ústí nad Labem hl.n. 17.40-17.42, Dresden Hbf 18.45-19.04, Berlin Hbf 21.15
Ex 390      Brno -česká Třebová -Pardubice - Liberec
OS 456      České Budějovice-České Velenice
os 471      Olomouc-Hranice na Moravě-Studenka-Ostrava Svinov-Ostrava-Bohumín-Dolní Lutyně-Dětmarovice-Karviná
501   R5   Legov - Krisov - Návsí - Tišnov - Vodovice - Pecov
501   IDS SŽ R5   Tišnov Hlavní Nádraží - Tišnov Město - Liberec
IC 520   Opavan   Opava Západ - Opava Východ - Opava Komárov - Praha hl.n.
IC 66666666666666   Rezavý Brejlovec   Kutná Hora Město-Kovošrot Malešov
Ex 564   Nisa   Brno Hln 16:16 - Česká Třebová - Pardubice Hln 18:03 - ... - Turnov - Rychnov u Jablonce nad Nisou - Liberec 20:53
640   Alois Jirásek   Beroun - Rudná u Prahy - Rudná u Prahy, Svobody
IC 666   Pekelný blb   Brno - Brno
RR 730      Kota hl.n.(odj. 9:20) Vlkov(9:29-9:30) Blaženice(9:37-9:39   . . .   1-10:23) Zlatníky-město(odj. 10:35) Zlatníky (příj. 10:38)
751   Horec   Bystrica 5:35-Suchá Hora 7:22/7:25-Križovany 9:15
752   Horec   Križovany 14:52-Suchá Hora 16:21/16:25-Bystrica 18:24
755   Hnilič   Bystrica 7:37-Suchá Hora 9:22/9:25-Križovany 11:15
os 784      domazlice-stod-plzen
794   Nisa   Brno Hln - Skalice nad Svitavou - Svitavy - ... - Železný Brod - Turnov - Liberec
798   Nisa   Liberec (16:24) - Rychnov u Jablonce nad Nisou (16:37 - 16:38) - ... - Blansko (21:16 - 21:17) - Brno hl.n. (21:38)
801      Frýdek Místek Frýdlant nad Ostravicí Frenštát pod Radhoštěm
830   Český Les   Domažlice - Domažlice město - Poběžovice - ... - Tachov - Planá u Mariánských Lázní - Mariánské Lázně
Zvl. R 843   Rakev,Apollo,Rohlík,Moravské Pendolino   Olomouc hl.n.,Bystrovany,Velká Bystřice,Velká Bystřice zastávka,Hlubočky-Mariánské údolí,Hlubočky zastávka,Hlubočky,Hrubá Voda zastávka,Hrubá Voda,Hrubá Voda-Smilov,Jívová, Domašov nad Bystřicí, Moravský Beroun, ... Krnov-Cvilín,Úvalno, Skrochovice,Holasovice,Vávrovice,Opava západ,Opava východ,Opava-Komárov,Štítina,Mokré Lazce, Lhota u Opavy,Háj ve Slezsku,Jilešovice,Děhylov,Ostrava-Třebovice,Ostrava-Svinov,Ostrava-Mariánské Hory,Ostrava hl.n.,Ostrava-Stodolní,Ostrava Střed
868      Tábor 8:00, Pelhřimov 8:49- 8:50, Horní Cerekev 9:30
907   Bouzov   Brno hlavní nádraží - Vyškov na Moravě - nezamyslice - ... - Červenka - Zábřeh na Moravě - Šumperk
920   Krakonoš   Trutnov hl.n. 18:43 - Starkoč 19:20-19:21 - Jaroměř 19:39-19:41 - ... - Chlumec nad Cidlinou 20:27-20:28 - Nymburk hl.n. 21:00-21:01 - Praha hl.n. 21:49
RYCHLÍK 951   DOBROŠŠOV LINKA R10   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19.00 PRAHA-LIBEŇ 19:06 19:20 NYMBURK H   . . .   ESKÁ SKALICE 21:27 21:30 STARKOČ 21:36 21:42 VÁCLAVICE 21:48
Os 956      Český Těšín,Hnojník,Dobrá u Frýdku-Místku,Paskov,Ostrava-Kun   . . .   ce,Karviná hlavní nádraží,Louky nad Olší,Český Těšín,Cieszyn
986      Brejlov vsklo pleškov miminokvsko
987   Heliodor Píka   Holomoc 6.45 - Kubín - Kubín Dolní nádraží - ... - Bílé Hradiště Hl.n. - Kolonín - Wielenbach 9.32
1000   Nežárka   Jalovryce nad Nežárkou - Rokys Míkovice
1101   Bezděz   Kolín, Poděbrady, Nymburk hl.n., ... Rybniště , Krásná Lípa, Rumburk
1101   Bezděz   Rumburk 5:22, Krásná Lípa 5:28-5:29, Rybniště 5:34-5:35, ... Nymburk hl.n. 7:46-7:48, Poděbrady 7:55-7:56, Kolín 8:10
1103   Bezděz   Rumburk 7:14, Krásná Lípa 7:20-7:21, Rybniště 7:26-7:27, ... Nymburk hl.n. 9:46-9:48, Poděbrady 9:55-9:56, Kolín 10:10
1106      Decin-Ceska Lipa-Rybniste-Varnsdorf-Zittau-Hradek nad Nisou-Chrastava-Liberec
1120   Cvilín R27   Ostrava střed 17:42, Ostrava hl.n. 17:47-17:49, Ostrava-Svinov 17:56-18:01, Opava východ 18:25-18:29, Krnov 18:57
1121   Cvilín R27   Krnov 7:06, Opava východ 7:33-7:37, Ostrava-Svinov 7:57-8:02, Ostrava hl.n. 8:08-8:10, Ostrava střed 8:16
1122      Ostrava střed - Olomouc hl.n.
1123   Praděd R27   Olomouc hl.n. 7:05, Valšov 8:13-8:14, Bruntál 8:23-8:26, Krnov 8:51-9:06, Opava východ 9:33-9:37, Ostrava-Svinov 9:57
1124      Olomouc hl.n. - Bruntál - Opava východ - Ostrava-Svinov - Ostrava střed
1124      Ostrava střed - Olomouc hl.n.
1125   Cvilín R27   Krnov 11:06, Opava východ 11:33-11:37, Ostrava-Svinov 11:57-12:02, Ostrava hl.n. 12:08-12:10, Ostrava střed 12:16
1126   Praděd R27   Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Bruntál 13:31-13:34, Valšov 13:42-13:43, Olomouc hl.n. 14:52
1127   Praděd R27   Olomouc hl.n. 11:05, Valšov 12:13-12:14, Bruntál 12:23-12:26, ... Ostrava-Svinov 13:57-14:02, Ostrava hl.n. 14:08-14:10, Ostrava střed 14:16
1127   Praděd   Olomouc Hl.n.-Krnov-opava-východ-ostrava střed
1129   Praděd R27   Olomouc hl.n. 13:05, Valšov 14:13-14:14, Bruntál 14:23-14:26, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16
1130   Praděd R27   Ostrava-Svinov 8:00, Opava východ 8:24-8:28, Krnov 8:56-9:05, ... Bruntál 9:31-9:34, Valšov 9:42-9:43, Olomouc hl.n. 10:52
1131      Olomouc hl.n 15:04 Bruntál 16:23-16:26 Krnov 16:51-17:06 Opava východ 17:33-17:37 Ostrava-Svinov 17:57
1132   Praděd R27   Ostrava-Svinov 6:00, Opava východ 6:24-6:28, Krnov 6:57-7:05, ... Bruntál 7:31-7:34, Valšov 7:42-7:43, Olomouc hl.n. 8:52
1132   Praděd R27   Ostrava-Svinov Opava-východ Krnov Bruntál Moravský beroun Olomouc hlavní nádraží
1133   Praděd R27   Olomouc hl.n. 17:05, Valšov 18:13-18:14, Bruntál 18:23-18:26, Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:01
1134   Praděd R27   Krnov Milotice nad Opavou Bruntál Valšov Lomnice u Rýmařova   . . .   oda Hlubočky-Mar.údolí Velká Bystřice Olomouc hlavní nádraží
1135   Praděd R27   Olomouc hlavní nádraží Moravský Beroun Dětřichov nad Bystřicí Lomnice u rýmařova valšov Bruntál Milotice nad Opavou Krnov
1144   JESTED   Pardubice hl.n. - Pardubice Rosice n. L. - Hradec králové hl.n. - ... - Železný brod - Turnov - Liberec
1146   Metoděj Vlach   Praha-Vršovice (9:14) - Praha hl. n. (9:18-9:24) - Neratovice (9:59-10:00) - ... - Mladá Boleslav hl. n. (10:33-10:34) - Turnov (11:12-11:19) - Tanvald (12:04)
1149   Jizera   Tanvald 15:50, Železný Brod 16:17-16:19, Turnov 16:35-16:44, ... Praha-Vysočany 18:28-18:29, Praha hl.n. 18:35-18:43, Praha-Vršovice 18:47
1149   Jizera   Tanvald 15:50, Železný Brod 16:17-16:19, Turnov 16:35-16:44, ... Neratovice 17:56-17:58, Praha-Vysočany 18:28-18:29, Praha Masarykovo n. 18:35
1169      Ústí nad Labem hl.n. 15.27, Děčín hl.n. 15.43-15.45, Česká Lípa hl.n. 16.20-16.28, Liberec 17.43
1206      Liberec - Česká Lípa hl.n. - Děčín hl.n.
1212   Rakev :-(   Děčín-Liberec-Pardubice
1223      Praha hl.n. - Rakovník
1229      Stará Boleslav - Český Brod - Kolín - ... - Dolní Město - Kaliště - Humpolec
Sp 1232      Praha hl.n.(odj. 7:05) - Smíchov - (Zličín) - ... - Krupá - Žatec - Chomutov
Sp/RR 1248      Praha hl.n. - Smíchov - Karlštejn - ... - Čičenice - Hluboká nad Vltavou - České Budějovice
1263      Liberec 6.02 - Turnov 6.39-6.42 - Stará Paka 7.25-7.27 - Jaroměř 8.14-8.19 - Hradec Králové hl.n. 8.34-8.38 - Pardubice hl.n. 9.00
RYCHLÍK 1267   LINKY R14   PARDUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 18:00 PARDUBICE-ROSICE NAD LABEM 18   . . .   20:07 RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU 20:25 20:26 LIBEREC 20:42
R/TLK 1270   Krkonoše   Praha Zličín - Praha Smíchov severní nástupiště - Praha hl.n. - ... - Kořenov - Harrachov - Szklarska Poreba Górna
1271   Ještěd   Liberec - Turnov - Železný Brod - Stará Paka - Jaroměř - Pardubice hl.n.
Rx 1280   Ješťed R14   Brno hlavni nádraží- Tisnov - Žďár nad sázavou - havlíčkův b   . . .   - Děčín- Ústí nad labem hlavni nádraží- Ústí nad labem západ
1322   Praděd   Ostrava střed 15:40, Ostrava hl.n. 15:45-15:47, Ostrava-Svinov 15:54-16:00, Opava východ 16:24-16:28, Krnov 16:56
1323   Praděd   Olomouc hl.n. 7:05, Moravský Beroun 7:49-7:50, Valšov 8:13-8:14, ... Krnov 8:51-9:06, Opava východ 9:33-9:37, Ostrava-Svinov 9:58
1324   Praděd   Ostrava střed 13:42, Ostrava hl.n. 13:47-13:49, Ostrava-Svinov 13:56-14:00, ... Valšov 15:42-15:43, Moravský Beroun 16:09-16:10, Olomouc hl.n. 16:52
Strana: 1 2 3 4































2351.56
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?