vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bpee 237

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bpee 237

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
-   -   -
NJ/EN 239/23901   OSTERREICH EXPRES   (Bratislava hlavna stanica - Flughafen Wien - Wien Hbf) - ... - Kolin - Praha Liben - Praha Hlavni Nadrazi
Os/R/EC 2912/423/143   FATRA/BEVCA   (Praha hl n - Hradec kralove hl n - chocen - ... - Zilina - (Zvolen Osobna Stanica - Banksa Bystrica)
Os/R/EC 2912/423/143   FATRA/BEVCA   (Praha hl n - Hradec kralove hl n - chocen - ... - Cadca - Zilina (Zvolen os st. - Banksa Bystricka)
IC 278   Porta Bohemica   Beograd 8:51,Novi Sad 9:35-9:38,Subotica 10:01-10:03,Kelebia   . . .   a hl.n 23:03-Ústí n. Labem hl.n 23:44-23:47,Děčín hl.n 23:58
EC 12,34   Německý švihák   Berlin Hbf. - Dresden Hbf. - Bad Schandau - ... - Linz Hbf. - Graz - Wien Hbf.
OSOBNÍ VLAK 4758/7719   LINKY S70   BEROUN 15:00 KRÁLŮV DVŮR 15:03 15:04 KRÁLŮV DVŮR-POPOVICE 15   . . .   PLZEŇ HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:15 16:30 PLZEŇ-JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ 16:32
R8   Slezan   Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov - ... - Nezamyslice - Vyškov na Moravě - Brno hl.n.
EIC/EC 1503/4   Pomerania   Bratislava hl.st - Kuty - Breclav - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg
EC 177   František Krížík   Bratislava hl.st 23:19-Břeclav 00:15-Brno hl.n 00:35-Česká Třebová 01:21-Pardubice hl.n 01:56
IC 200   Slovenská Strela   Bratislava hl.st 4:33-Břeclav 5:28-Brno hl.n 5:59-Pardubice hl.n 7:21-Kolín 7:54-Praha hl.n 8:21
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
Ex 8xx      Brno hl.n. - Vyškov na Moravě - Kojetín - ... - Ostrava Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín
83x   Slezan   Brno hl.n. - Vyškov na Moravě - Nezamyslice - ... - Ostrava Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín
8xx   Slezan   Brno hl.n. - Vyškov nad Moravě - Kojetín - ... - Ostrava Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín
R9   Vysočina   Brno-Královo Pole; Tišnov; Křižanov; Žďár n.Sázavou; Přibysl   . . .   á Hora hl.n.; Kolín; Praha-Libeň; Praha hl.n.; Praha-Smíchov
EX 881 METROPOLITAN      BRNOHL.N PRAHA HL.N
EX 52 METROPOLITAN      Břeclav Hl.ns Brno Hl.n Pardubice Hl.n Praha Hl.n Usti N.L Hl.n
EC 27X   Metropolitan   Budapest - Praha
EN 177   Cśárdás   Budapest keleti pu 22:42-Vac 23:27-Szob 23:34-Štúrovo 00:04-   . . .   u 7:01-Dresden HBF 7:32-Berlin Südkreuz 8:45-Berlin HBF 8:51
Ec 270   Slovan   Budapest keleti pu. 11:54-Vac 12:10-Szob 12:18-Štúrovo 12:57   . . .   bová 16:10-Pardubice hl.n 16:39-Kolín 17:19-Praha hl.n 17:51
EC 272   Moravia   Budapest keleti pu. 7:56-Vac 8:26-Szob 8:31-Štúrovo 8:54-Nov   . . .   12:09-Bohumín 12:41-Ostrava Svinov 13:29-Ostrava hl.n 13:34
EC 270   Jaroslav Hašek   Budapest keleti-Nové Zámky-Bratislava hl.st-Brno hl.n-Praha hl.n
EC/Ex 276/124   SLOVAN/RADHOST   Budapest Keleti-Zilina-Brno-Bohmumin-(Pardubice-praha)
EC 170      Budapest keleti. pu 3:11-Vac 3:35-Szob 3:40-Štúrovo 4:06-Nov   . . .   ottbek 13:19-Hamburg Hochkamp 13:23-Hamburg Blankenese 13:27
SV ČD   bbb   cc
Df   Ff   Dd
Sv 001543/404      Depo
g   g   gggggggg
u karoq 9117 10   BGTH   gjhghhhhhhhhhhhhhhjhjhgghhjt-tgjututgth-tggth
R-OS 566-55   Svět   hradec králové hl n-Praha hl n-Tábor-Tábor předměstí
XXX   Orlice   Hradec Králové hl.n. - Hradec Králové Slezské Předměstí - Třebechovice pod Orebem - ... - Bludov Lázně - Bludov - Šumperk
REx REx01      Hradec Králové hl.n. - Chlumec nad Cidlinou - Poděbrady - ... - Praha-Libeň - Praha hl.n. - Praha-Smíchov
EX 122   Kysučan   Humenné 12:23-Košice 13:12-Kysak 13:31-Poprad Tatry 13:56-Št   . . .   bová 19:17-Pardubice hl.n 19:54-Kolín 20:46-Praha hl.n 21:09
Rx XXX      Cheb - Ústí n. L. hl. n. - Praha hl. n.
Expris Krušnohoří   6015   Cheb, Ústí nad Labem, Děčín, ... Praha h.l.n , Kolín, Pardubice h.l.n,
R/R 410/411      Kisiváros5:22-Zelíň8:49/11:15-Kisiváros14:39
R/R 412/413      Kisiváros9:22-Zelíň12:48/15:16-Kisiváros18:40
Sv Os,R      Kišivároš
EC 289   Orlice   Košice 18:55-Kysak 19:04-Poprad Tatry 19:51-Liptovský Mikulá   . . .   u 4:21-Dresden HBF 5:34-Berlin Südkreuz 6:54-Berlin HBF 7:09
EN 444   Slovakia   Košice 21.06, Poprad-Tatry 22.18-22.38, Žilina 0.19-0.35, ... Pardubice hl.n. 5.14-5.17, Praha-Vršovice (průjezd) 6.40, Praha hl.n. 6.44
EC 122/ 1006/ 142   Košičan/ REGIO JET/ Odra   Košice- Poprad-Tatry- Žilina- Vsetín- Valašské Meziříčí- Olomouc hl. n.- Pardubice hl. n.- Praha hl. n.
300   ČSD-ŽSR-ZSSK   Košice-Žilina-Praha
EC 177   Carl Maria Won Weber   Linz HBF 5:43-Wien West. 7:32-Břeclav 8:12-Kúty 8:22-Bratislava hl.st 9:02-Nové Zámky 9:47-Štúrovo 10:06-Budapest keleti pu 10:45
Os/EC 2019/869   Plsen express   Munchen-Domaazclice-Plsen-Beroun (-praha-cheb-Usti nad Labem zapad-Brno-Bohumin-Breclav-zilina)
Ex 1222/1223   ČESKÝ LEV   Návsí 21.51-Třinec centrum 21.58-59-Český Těšín 22.06-04-Hav   . . .   k zastavuje ve všech stanicích a zastávkách jako cestou tam)
Souprava Nepřiděleno      Neznámá
Rx XXX   Rožmberk   Olomouc hl.n. - Prostějov hl.n. - Nezamyslice - ... - Veselí nad Lužnicí - Hluboká nad Vltavou Zámostí - České Budějovice
IC 44/45   Porta Moravica   Ostrava - Przemyśl
SC/IC/RJ 866/023      Ostrava hl.n .17.27, Ostrava Svinov 17.23-17.25, Olomouc hl.n. 18.11-18.13, Pardubice hl.n. 19.22-19.23, Praha Libeň 20.10, Praha hl.n. 20.18
EX 459 METROPOL      OSTRAVA HL.N PRAHA HL.N OLOMOUC HL.N
EC xx   MORAVIA   OSTRAVA HL.N-BUDAPEST KELETI PU.
IC 4820/4822   Meduza   Ostrava, hl. n. - Bohumín - Zebrzydowice - Pszczyna - Tychy   . . .   - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Pleszew - Jarocin - POZNAŃ GŁ.
ec 378/379   slovenská strela   praha bratislava
ex 3699+8+99++   D1 EPREES   praha brno
Ex XXX   Saský expres / Saschen express   Praha hl. n. - Praha-Holešovice - Ústí n. L. hl. n. - ... - Kraslice - Falkenstein - Zwikau hbf
Větruše   XXX   Praha hl. n. - Ústí n. L. hl. n. - Děčín hl. n.
Ex XXX   Západní expres   Praha hl. n. Praha-Smíchov - Plzeň hl. n. - Domažlice - Furth im Wald - Schawandorf Hbf
Sp 56 772   Břevnovský Klášter   Praha hl.n - Praha Vršovice - Praha Strašnice zastávka - ... - Mnichovice - Čerčany - Benešov u Prahy
IC 100      Praha hl.n 10:01-Kolín hl.n 10:32-Pardubice hl.n 11:03-Olomouc hl.n 11:53
Ic 281      Praha hl.n 20:19-Kolín hl.n 20:44-Pardubice hl.n 21:18-Česká   . . .   ové Zamky 00:45-Szob 00:58-Vac 1:06-Budapest keleti pu. 1:38
Ic 201   Slovenská Strela   Praha hl.n 23:44-Kolín 00:10-Pardubice hl.n 00:45-Brno hl.n 1:58-Břeclav 2:31-Bratislava hl.st 3:07
Ex 128   Bečva   Praha hl.n 5:06-Praha Libeň 5:17-Kolín hl.n 5:55-Pardubice h   . . .   11:52-Banská Bystrica 13:08-Zvolen os.st 14:01-Lučenec 15:27
EC 277   AVALA   Praha hl.n 6:32-Kolín 7:11-Pardubice hl.n 7:43-Česká Třebová   . . .   3:39-Indija 15:31-Kelebia 16:09-Subotica 16:53-Beograd 18:39
Ex 00100   Nevim   Praha hl.n Ostrava Hl.n
EN 469 EN      PRAHA HL.N PARDUBICE OLOMOUC HL.N OSTRAVA HL.N CHALUPKY PKP
EN XXX   Pannonia   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Brno hl.n. - ... - Sinaia - Ploiesti Vest - București Nord Gr. A
Rx 77X      Praha hl.n. - Praha Smíchov - Beroun - ... - Železná Ruda město - Železná Ruda centrum - Železná Ruda Alžbětín
EN 451 Jože Plečnik      Praha hl.n., České Budějovice, Summerau, Linz hbf
en Petra Gieslová   555   Praha Hradec Králové Zábřeh na Moravě
EXPRES J.A.Džínový   Adam Houšt´   Praha Olomouc Brno Břeclav Bratislava
EC 689699+99*9+9*   rohače   PRAHA PARDUBICE OSTRAVA BOHUMÍN ŽILINA POPRAD TATRY KOŠICE
IC Ex10   Krakonoš   Praha-Vršovice - Praha hl.n. - Praha-Vysočany - ... - Trutnov-Poříčí - Trutnov střed - Trutnov hl.n.
EC 4-xx      Praha, Hl. n. - Praha, Smíchov - Plzeň, ... Hbf. - Ingolstadt, Hbf. - München, Hbf.
R os ex 160 6890 296   Chlumčan kolářovák petr bezruč   R pardubice liberec Os hradec králové trutnov Ex praha žilina
trgč zčntb zn nz nzt   ŘIZEK   SEX HLN
R12   Šumperan   Šumperk 6:11, Bludov 6:16-6:21, Zábřeh na Moravě 6:30-6:31, ... Vyškov na Moravě 7:56-8:00, Blažovice 8:18-8:21, Brno hl.n.
Ex 126   Moldava   Turňa nad Bodvou 6:13-Moldava nad Bodvou 6:35-Košice 7:24-Ky   . . .   13:03-Pardubice hl.n 13:56-Kolín hl.n 14:42-Praha hl.n 15:25
R/R 422/854   Hraničiar   Uherské Hradiště - Trenč.Teplá - Trenčín - Chynorany - Topoľčany - Nitra
EC 126   Josef Lada   Warszava Wschodnia 09:07, Warszava Centralna 09:15 - 09:20, Warszava Zachordnia 09:24 - 09:25, Zawiercie 11:43 - 11:44, ... Kolín 17:05 - 17:07, Praha Libeň 17:46, Praha hl. n. 17:53.
EC 1221/23   Janosik   Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - CMK - ... - Breclav - Kuty zel. st. - Bratislava hl. n.
EC xx   PRAHA / MORAVIA   WARSZAWA-PRAHA / BUDAPEST
EN/IC 431/490   Pasłowia Łozsz   Wroclaw Glówny - Lichkov - Břeclav - ... - Graz Hbf - Ljubljana - Salzburg Hbf
R/R 1431/416      Zelíň9:15-Kisiváros12:39/15:25-Zelíň18:49
Sv R,Os,Zr,      Zlín očistná stanica-Odstavné
Mn 1346126   manipulační vlak   Ždár nad Sázavou-Přibyslav-Havlíčkův Brod
Ex 126   Hradčany   Žilina 12:37-Česká Třebová 16:14-Praha hl.n 19:02
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
EC/EN 16   TISZA   Berlin Hbf 6:46* - Elsterwerda - 8:14/8:16 - ... - Brjansk-Lgowskji 5:20/5:23 - Kaluga 7:48/7:50 - Moskva Kievskaja 10:10
Sv 1   Vozy   DKV - ONJ
KLIKNI 1   něco   nevim
Osbuser 12378   Michael   Pavlov tábor pacov
Ex 1   Manager   Praha 15:00 - Ostrava 18:00
Ex 001   Ráška   Praha Brno výstaviště
en 444   exelsior   praha hamburg
EX 854   Ústečák   Praha hl.n. Praha Holešovice Ústí nad Labem hl.n. Děčín hl.n. Bad Shandau Dresden hbf
EC 126      PRAHA ÚSTÍ NAD LABEM
EC 3-x      Praha, Hl. n. - Praha, Smíchov - Plzeň, ... Hbf. - Ingolstadt, Hbf. - München, Hbf.
EN 444   Exelsior   Suchu Bacha Kiev Lintebanhof Budapešť keleti pu Košice Popra   . . .   ef Buchen Hamburg Altona Amsterdam Spandau Amsterdam Central
Osobní 0001      Ústí nad Labem Praha
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































2486.39
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?