vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bmz 235

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 235

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Soukromý vlak 889      Souprava
890   Slovácký expres   Praha hl.n 6.:58, Praha-Libeň 7:04-7:05, Kolín 7:36-7:38, ... Otrokovice 10:06-10:07, Staré Město u Uherského Hradiště 10:18-10:27, Uherské Hradiště 10:33-10:36
RYCHLÍK 892   BUCHLOV LINKY R   STARÉ MĚSTO U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ 22:00 OTROKOVICE 22:11 22:1   . . .   :36 00:37 PRAHA-LIBEŇ 01:07 01:08 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 01:15
RYCHLÍK 898   PARDUBICKÝ PORTER LINKY R18   HULÍN 16:00 PŘEROV 16:09 16:11 OLOMOUC HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:25   . . .   :19 18:20 PRAHA-LIBEŇ 18:49 18:51 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 18:58
IC 899   Jiří Wolker   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Olomouc hl.n. - Prostějov hl.n.
Rx 899      Praha-Nové Město na Moravě
R9 / PID R2   Krakonoš   Praha hl.n. - Praha-Vysočany - Čelákovice - ... - Malé Svatoňovice - Trutnov-Střed - Trutnov hl.n.
901   Přehrada Orlík   Hořovice - Příbram - Březnice - Mirovice
902   Šumava   Hradec Králové - Nymburk- Praha- Tábor - České Budějovice - Český Krumlov - Černý Kříž - Nové Údolí
904      Jeseník 15:00 - Lipová-Lázně - Hanušovice - ... - Vyškov - Blažovice - Brno 18:43
906   Bratislavský rychlík   děčín hlavní nádraží - bratislava hlavna stanica
906      Jeseník(odj. 13:00) - Lipová Lázně(13:07-13:08) - Hanušovice(13:58-14:00) - Zábřeh na Moravě(14:25-14:34)
907   Bratislavský rychlík   bratislava hlavna stanica - děčín hlavní nádraží
908   Sainte Chapelle   Praha hl.n.(22:00) - Plzeň hl.n. - Cheb - (Frankfurt am Main Südbahnhof) - Strasbourg Ville - Paris Est
911      Brno hl.n. (odj. 13:20) - Vyškov - Nezamyslice (14:17-14:20) - ... - Hanušovice (15:54-15:56) - Lipová Lázně (16:44-16:45) - Jeseník (16:52)
RX 911   otrokovický expres   otrokovice -přerov-česká třebová-pardobice-praha
Sv 914   Zvíkov   Depo
914   Carpathia   Praha hl.n.(odj. 8:50) - Kutná Hora hl.n. - Havlíčkův Brod - ... - Bratislava hl.st. - Štúrovo - Budapest Keleti pu.
Rx 920   Krkonošský Expres   Trutnov hl.n. - Praha hl.n.
921   Slezan [R28]   Ostrava-Svinov (4:41) - Ostrava hl.n. (4:46 - 4:49) - ... - 5:06) - Sebíkov-Nová Ves (5:17) - Sebíkov-Satelice (5:21)
924   Cidlina linky r 14   praha - hradec králové - trutnov
925   Cidlina   Praha hl.n. 10:07 - Nymburk hl.n. 10:53-10:55 - Chlumec nad Cidlinou 11:27-11:29 - ... - Jaroměř 12:18-12:19 - Starkoč 12:38-12:39 - Trutnov hl.n. 13:20
927   Metuje   Praha hl.n.- Kolín
EC 930   Obrenovic   Beograd 06:25 - Novi Beograd 06:38 - Stara Pazova 07:13 - ... - Pardubice hl.n. 21:09 - Kolin 21:30 - Praha hl.n. 22:07
930   Hradečan   Praha hl. n. - Praha-Libeň - Nymburk hl. n. - ... - Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové hl. n. - Jaroměř
Rx 740   Krakonoš   Trutnov - M. Svatoňovice - Červený Kostelec - ... - Poděbrady - Nymburk - Praha
931   Hradečan   Praha hl.n. 16:07 - Nymburk hl.n. 16:53-16:55 - Chlumec nad Cidlinou 17:27-17:29 - ... - Jaroměř 18:18-18:19 - Starkoč 18:38-18:39 - Trutnov hl.n. 19:20
937   HRADECAN   Praha hl n - chocen - Hradec kralove hl n - hradec kralove zavstaka - doudleby nad orlici - letohrad
937   Hradečan   Praha hradec králové trutnov
945   Hradečan   Praha hl.n. - Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové hl.n.
947   Hradečan   Praha hl.n. 13:06, Praha-Libeň 13:12-13:13, Poříčany 13:34-13:37, ... Poděbrady 14:01-14:02, Chlumec nad Cidlinou 14:27-14:29, Hradec Králové hl.n. 14:51
Ex /D 948   Nižní expres   Hradec Králové hl.n. 9:08, Nymburk hl.n. 9:55-10:02, Praha-Vysočany 10:35-10:37, ... Landshut (Bay) Hbf 15:31-15:32, Freising 15:51-15:52, München Hbf 16:18
949   Východočeský Express   Praha hl.n. - Praha-Vysočany - Čelákovice - ... - Meziměstí - Mieroszow - Walbrzych Glowny
949   Dobrošov   Praha hl.n. 17:06, Praha-Libeň 17:12-17:13, Poříčany 17:34-17:37, ... Náchod 19:58-20:00, Teplice nad Metují 20:27-20:29, Meziměstí 20:38
RYCHLÍK 951   DOBROŠŠOV LINKA R10   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19.00 PRAHA-LIBEŇ 19:06 19:20 NYMBURK H   . . .   ESKÁ SKALICE 21:27 21:30 STARKOČ 21:36 21:42 VÁCLAVICE 21:48
952   FATRA   (Zvolen osobna stanica - vrutky - zilina - ... - olomouc hl n - ostrava hl n - ostrava Svinov
957   Hradečan   Praha hl.n. 22:06, Praha-Libeň 22:12-22:13, Poříčany 22:34-22:37, ... Hradec Králové hl.n. 23:49-23:51, Hradec Králové zastávka 23:54, Hradec Králové-Slezké Předměstí 23:57
RR 960   Ukrajinský expres   Košice-Čierna nad Tisou-Chop-Batovo-Mukačevo
961   Berounka   Praha hl.n. - Plzeň hl.n. - Klatovy
972   Landek   Praha,Praha Libeň,Kolín,Pardubice,Čseká Třebová,Zábřeh na Mo   . . .   Uherského Hradiště,Moravský Písek,Hodonín,Moravská Nová Ves
973   Božíčanský expres   Božíčany-Osmósa, Jimlíkov, Bílovice nad Jimlečkou, ... Bublanice, Velký Jemleč, Diblíkov
978   Vysočina   Praha-Smíchov 14:48, Praha hl.n. 14:55-15:04, Praha-Libeň 15:10-15:11, ... Křižanov 17:50-17:51, Tišnov 18:11-18:13, Brno hl.n. 18:40
IC 983   Kolja   Praha-ostrava
983   Vysočina   Praha-Smíchov 13:52, Praha hl.n. 13:59-14:03, Havlíčkův Brod 15:57-16:02, Brno-Královo Pole. 17:28
985   Svratka   Praha,Smíchov-Brno hl.n.
989   Hradiště   Praha-Písek
991      Plzeň hl.n., Hořovice, Zdice, Beroun, Praha hl.n.
995   Severní Expres   Hradec Králové hl.n. - Třebechovice pod Orebem - Týniště nad Orlicí - ... - Uničov - Šternberk - Olomouc hl.n.
999   Czechrail   BRNO KRÁLOVO POLE-PRAHA HLN
ZV 1000   PRÁZDNINOVÝ VLAK   Traxov hl/n-Taurusov hl/n
Ex 1106   JIZNI EXPRES   (zlonice - Slany - Hostovice - ... - Cesky krumlov - Cerny kriz - Nove Udoli
1109   Cvilín   Krnov, Opava východ, Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Ostrava střed
IC 1111   Ostrava   Praha hl. n. - Pardubice hl. n. - Česká Třebová - ... - Hranice n. M. - Ostrava Svinov - Ostrava hl. n.
Ex 1134   Jižan   Český Krumlov - České Budějovice
1136   Panonija   Bar-Beograd-Subotica
EC 1136      PRAHA-ŽILINA
Sp 1209      Praha Vršovice - Říčany - Benešov u Prahy - Tábor - Planá nad Lužnicí
Ex 1254   KOMETA EXPRES   Brno,hl.n.-Pardubice,hl.n.-Praha,Vršovice-Praha,hl.n.-Praha,Holešovice-Ústí nad Labem,západ-Teplice v Čechách-Bílina-Most-Chomutov-Karlovy Vary,hor.n.
1298      Krnov-Olomouc hl.n.-Brno hl.n.
EC 1302   Polonia   Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Pardubiec - Kolin - Praha Hl. N.
EN 1311   Tulpen-Express   Amsterdam CS-Utrecht-Arnhem-Emmerich-Oberhausen-Duisburg-Düs   . . .   Erfurt-Jena-Leipzig-Dresden-Dečin-Ústí nad Labem-Praha hl.n.
1322   Slovan   .Olomouc hl.n. 8:10 - Přerov 8:22-8:23 - Hulín 8:32-8:33 - ... - Břeclav 9:08-9:09 - Kúty 9:21-9:22 - Bratislava hl.st. 9:59
1322   Slovan   Olomouc hl.n. 8:10 - Přerov 8:22-8:23 - Hulín 8:32-8:33 - ... - Břeclav 9:08-9:09 - Kúty 9:21-9:22 - Bratislava hl.st. 9:59
IC 1431      Praha hl.n. 20.05, Tábor 21.30 - 21.31, České Budějovice 22.14 - 22.21, ... Nová Pec 0.08 - 0.09, Černý Kříž 0.25 - 0.33, Volary 0.40
Sp 1502   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (21:41) - Ostrava-Třebovice (21:43) - Stará u Sebíkova (21:48 - ... - Třebanice (22:56 - 22:58) - Třebanice hl.n. (23:04)
Sp 1503   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (4:11) - Třebanice (4:17 - 4:19) - ... - 5:27) - Ostrava-Třebovice (5:32) - Ostrava-Svinov (5:35)
Sp 1504   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (20:41) - Ostrava-Třebovice (20:43) - Stará u Sebíkova (20:48 - ... - Třebanice (21:56 - 21:58) - Třebanice hl.n. (22:04)
Sp 1505   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (5:11) - Třebanice (5:17 - 5:19) - ... - 6:27) - Ostrava-Třebovice (6:32) - Ostrava-Svinov (6:35)
Sp 1506   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (19:41) - Ostrava-Třebovice (19:43) - Stará u Sebíkova (19:48 - ... - Třebanice (20:56 - 20:58) - Třebanice hl.n. (21:04)
Sp 1507   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (6:11) - Třebanice (6:17 - 6:19) - ... - 7:27) - Ostrava-Třebovice (7:32) - Ostrava-Svinov (7:35)
Sp 1508   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (18:41) - Ostrava-Třebovice (18:43) - Stará u Sebíkova (18:48 - ... - Třebanice (19:56 - 19:58) - Třebanice hl.n. (20:04)
Sp 1509   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (7:11) - Třebanice (7:17 - 7:19) - ... - 8:27) - Ostrava-Třebovice (8:32) - Ostrava-Svinov (8:35)
Sp 1510   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (17:41) - Ostrava-Třebovice (17:43) - Stará u Sebíkova (17:48 - ... - Třebanice (18:56 - 18:58) - Třebanice hl.n. (19:04)
Sp 1511   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (8:11) - Třebanice (8:17 - 8:19) - ... - 9:27) - Ostrava-Třebovice (9:32) - Ostrava-Svinov (9:35)
Sp 1512   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (16:41) - Ostrava-Třebovice (16:43) - Stará u Sebíkova (16:48 - ... - Třebanice (17:56 - 17:58) - Třebanice hl.n. (18:04)
Sp 1513   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (9:11) - Třebanice (9:17 - 9:19) - ... - 10:27) - Ostrava-Třebovice (10:32) - Ostrava-Svinov (10:35)
Sp 1514   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (15:41) - Ostrava-Třebovice (15:43) - Stará u Sebíkova (15:48 - ... - Třebanice (16:56 - 16:58) - Třebanice hl.n. (17:04)
Sp 1515   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (10:11) - Třebanice (10:17 - 10:19) - ... - 11:27) - Ostrava-Třebovice (11:32) - Ostrava-Svinov (11:35)
Sp 1516   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (14:41) - Ostrava-Třebovice (14:43) - Stará u Sebíkova (14:48 - ... - Třebanice (15:56 - 15:58) - Třebanice hl.n. (16:04)
Sp 1517   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (11:11) - Třebanice (11:17 - 11:19) - ... - 12:27) - Ostrava-Třebovice (12:32) - Ostrava-Svinov (12:35)
Ex 1518   České lázně   Luhačovice - Uherský Brod - Staré Město u Uherského Hradiště - ... - Cheb - Františkovy Lázně - Karlovy Vary
Sp 1518   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (13:41) - Ostrava-Třebovice (13:43) - Stará u Sebíkova (13:48 - ... - Třebanice (14:56 - 14:58) - Třebanice hl.n. (15:04)
Rx 1518   ZNOJMIA   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Kolín - ... - Znojmo - Šatov - Retz (A)
Sp 1519   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (12:11) - Třebanice (12:17 - 12:19) - ... - 13:27) - Ostrava-Třebovice (13:32) - Ostrava-Svinov (13:35)
Ex 1521   Krčín   *Libovolná trasa*
Sp 1521   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (13:11) - Třebanice (13:17 - 13:19) - ... - 14:27) - Ostrava-Třebovice (14:32) - Ostrava-Svinov (14:35)
Sp 1522   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (11:41) - Ostrava-Třebovice (11:43) - Stará u Sebíkova (11:48 - ... - Třebanice (12:56 - 12:58) - Třebanice hl.n. (13:04)
Sp 1523   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (14:11) - Třebanice (14:17 - 14:19) - ... - 15:27) - Ostrava-Třebovice (15:32) - Ostrava-Svinov (15:35)
Sp 1523   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (14:11) - Třebanice (14:17 - 14:19) - ... - 15:27) - Ostrava-Třebovice (15:32) - Ostrava-Svinov (15:35)
Sp 1524   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (10:41) - Ostrava-Třebovice (10:43) - Stará u Sebíkova (10:48 - ... - Třebanice (11:56 - 11:58) - Třebanice hl.n. (12:04)
Sp 1525   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (15:11) - Třebanice (15:17 - 15:19) - ... - 16:27) - Ostrava-Třebovice (16:32) - Ostrava-Svinov (16:35)
Sp 1526   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (9:41) - Ostrava-Třebovice (9:43) - Stará u Sebíkova (9:48 - ... - Třebanice (10:56 - 10:58) - Třebanice hl.n. (11:04)
Ex 1527   Gellért   *Libovolná trasa*
Sp 1527   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (16:11) - Třebanice (16:17 - 16:19) - ... - 17:27) - Ostrava-Třebovice (17:32) - Ostrava-Svinov (17:35)
Sp 1528   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (8:41) - Ostrava-Třebovice (8:43) - Stará u Sebíkova (8:48 - ... - Třebanice (9:56 - 9:58) - Třebanice hl.n. (10:04)
Sp 1529   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (17:11) - Třebanice (17:17 - 17:19) - ... - 18:27) - Ostrava-Třebovice (18:32) - Ostrava-Svinov (18:35)
Sp 1530   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (7:41) - Ostrava-Třebovice (7:43) - Stará u Sebíkova (7:48 - ... - Třebanice (8:56 - 8:58) - Třebanice hl.n. (9:04)
Sp 1531   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (18:11) - Třebanice (18:17 - 18:19) - ... - 19:27) - Ostrava-Třebovice (19:32) - Ostrava-Svinov (19:35)
Sp 1532   [S21/TIS21]   Ostrava-Svinov (6:41) - Ostrava-Třebovice (6:43) - Stará u Sebíkova (6:48 - ... - Třebanice (7:56 - 7:58) - Třebanice hl.n. (8:04)
Sp 1533   [S21/TIS21]   Třebanice hl.n. (19:11) - Třebanice (19:17 - 19:19) - ... - 20:27) - Ostrava-Třebovice (20:32) - Ostrava-Svinov (20:35)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13































1539.78
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?