vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bmz 235

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 235

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
IC 66108/926   Hawranek   Wrocław Główny 4:20 - Jaworzyna Śląska 5:00 - Świebodzice 5:10 - ... - Česká Skalice 7:10 - Hradec Králové hl.n 7:40 - Praha hl.n. 9:30
xxxx   xxxx   xxxx
Mn 1346126   manipulační vlak   Ždár nad Sázavou-Přibyslav-Havlíčkův Brod
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
662   Rožmberk   Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov - ... - Strakonice Horaždovice předměstí - Nepomuk - Plzeň hl.n.
EC 104/105   Sobieski   Břeclav-Staré Město u Uherského Hradiště - Bohumín
Os 5002   Oušták   Česká Třebová - Dlouhá Třebová - Ústí nad Orlicí město - Ústí nad Orlicí
Rychlík 1617      Chomutov-Praha-Ostrava-Žilina-Košice-Humenné
EN 1   Jan Kiepura   Koln Hbf - Dusseldorf Hbf - Duisburg Hbf - ... - Zenoree Mn - Zenoree Sd - Venderaimes
Ex 149   Excelsior   Košice, Poprad-Tatry, Žilina, ... Marianské Lázně, Lázně Kynžvart, Františkovy lázně
Ex 1543/1544   Jižní expres   Praha Hl.n.- Linz Hbf
EC 126      PRAHA ÚSTÍ NAD LABEM
Osobní 0001      Ústí nad Labem Praha
EC 104/105   Sobieski   Břeclav-Staré Město u Uherského Hradiště - Bohumín
Ex 123/122   Valašský expres   Praha Hl.n. - Pardubice Hl.n. Žilina
EC/R Cracovia/Hradečan   491/322   Praha hl/n-Cracow Glowny/Praha hl/n-Hradec Králové hl/n
5   Vienin   Cheb ... Plzeň ... Praha ... Pardubice ... Brno ... Vídeň
EC 2325   Anton Bernolák   Praha hl.n. , Pardubice hl.n. , Brno hl.n. ,břeclav, ... naygymaros, visegrádskej, Budapešť kelety PU.
EC 276   Metroplitan   Budapest-Nyugati 11:41, Štúrovo 12:46-12:49, Bratislava hl.st. 14:07-14:10, ... Břeclav 15:01-15:07, Brno hl.n. 15:36-15:38, Praha hl.n. 18:07
EC 9   Dávid   Košice - Spišská nová ves - Ostrava hl. n. - ... - Praha hl. n. - Ústí n. L. západ - Chomutov
Ex 13   Federál   Praha hl.n--Brno hl.n.--Kúty--Bratislava hl.st.
EC 13   Jakub Pažout   Praha hl.n., Bratislava hl.st.
RE 15      Cottbus Leipzig
21      Žilina-Solinky, Žilina, Čadca, ... Benešov u Prahy, Tábor, Chýnov
Ex 0031   Okružní express   Žďár nad Sázavou - Přibyslav - Havlíčkův Brod - ... - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Sněžné
Ex 32      Olomouc hl.n. - Přerov - Hulín - ... - Kyjov - Slavkov u Brna - Brno hl.n.
Ex 41      Praha hln 6:44 Pardubice hln 7:37 7:39 Česká Třebová 8:11 8:12 Brno hln 9:19 9:21 Břeclav 9:52
EC Ex 4   Jižní expres   Praha-Holešovice - Praha hl.n. - Praha-Vršovice - ... - Freistadt - Pregarten - Linz Hbf
Ex 42      Břeclav 11:07 Brno hln 11:37 11:39 Česká Třebová Pardubice hln Praha hln
EN 54   Aventina   Bratislava hl.st, Kúty, Břeclav, ... Praha-Libeň, Praha hl.n, PRAHA-SMÍCHOV.
EIC 57/6501   Parawan   (Praha hl.n) - Wrocław Główny - Oleśnica Rataje - ... - Białogard - Koszalin - Kołobrzeg
IC Ex 6A   Západní expres   Praha hl.n. - Praha-Smíchov - Beroun - ... - Mariánské Lázně - Cheb - Františkovy Lázně
EC Ex 6B   Mnichovan   Praha hl.n. - Praha-Smíchov - Beroun - ... - Landshut - Freising - München Hbf
EC 67   Grande Paolo   Praha hl.n. (7:38) - Pardubice hl.n. (8:30-8:32) - Brno-Židenice (10:04) - ... - Milano Centrale (21:41-21:45) - Torino Porta Susa (22:32-22:33) - Torino Porta Nuova (22:42)
EC 69   Romanka   Brno hl.n. 6:36 ; Břeclav 7:21
rj 74   Bedřich Smetana   Praha hl. n.- Pardubice hl. n.- Brno hl. n.- Wien Hbf- Graz Hbf
ec 084   PRO   Wrocław gł.-Wien hbf.
910   Bouuzov   Praha 12:37 šumperk 12:53
EC Ex 9   Východní expres   Praha hl.n. - Praha-Vysočany - Nymburk hl.n. - ... - Swiebodzice - Jaworzyna Sl. - Wroclaw Glowny
IC 100   havíř   Frenštát pod Radhoštěm (14:52) Čeladná (15:06) Frýdlant nad   . . .   čice (15:52 15:53) Ostrava Střed (15:59) Ostrava hln (16:05)
EC 100   Jože Plečnik   Ljubljana 11.41, Zidani Most 12.37-12.39, Maribor 13.59-14.02, ... Linz Hbf 17.59-18.07, České Budějovice 19.27-19.39, Praha hl.n. 21.21
Ex 100   Polsko   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Ústí nad Orlicí - Pardubice hl. n. - Kolín -
Ex 101   Moravia   Bohumín > Ostrava hl.n. > Ostrava - Svinov > Hranice na Mor. > Přerov > Otrokovice > Staré Město u uh. h. > Hodonín > Břeclav
Ex 101   Bohemia   Pomezí nad Ohří(odj.11:25) - Cheb(11:30-11:32) - Mariánské Lázně(11:49-11:50) - ... - Bohumín(17:37-17:38) - Český Těšín(odj.18:14) - Návsí(přij.18:30)
EC 101   Jože Plečnik   Praha hl.n. 6.29, České Budějovice 8.11-8.23, Linz Hbf 9.43-9.51, ... Maribor 13.46-13.56, Zidani Most 15.16-15.18, Ljubljana 16.14
Ec 102   Polonia   (Wien Hbf.-) Břeclav - Přerov - Olomouc hl.n.- Ostrava hl.n.- Bohumín (-Warszawa Wschodnia)
EC 102      Spielfeld-Strass 2.31, Graz Hbf 3.01-3.04, Leoben Hbf 3.48-3.49, ... Linz Hbf 5.59-6.07, České Budějovice 7.27-7.39, Praha hl.n. 9.21
EC 103      Břeclav - Krakow Glowny
EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29 - Zebrzydowice 10.14-10.16 - Bohumín 10.36-10.51 - ... - Přerov 11.51-11.53 - Břeclav 12.47-12.55 - Wien Hbf 13.49
EC 104   Portýbáš   Amsterdam - Praha hl.n.
R1F / PID R1   Slovácko   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Pardubice hl.n. - ... - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Luhačovice
MEZISTÁTNÍ EUROCITY 107   MARIA CARL VON WEBER LINKY EX3   BERLIN-WANNSEE 20:00 BERLIN-CHARLOTTENBURG 20:08 20:10 BERLI   . . .   3:51 PRAHA HOLEŠOVICE 00:45 00:49 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 01:00
EC 108   Krzysztof Komenda   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Nymburk hl.n. - ... - Leszno - Kościan - Poznań Glówny
EC 110   Praha   (Antarktida) Warszawa Wschodnia 9.28, Warszawa Centralna 9.35-9.45, Katowice 12.19-12.27, ... Olomouc hl.n. 15.14-15.16, Pardubice hl.n. 16.36-16.38, Praha hl.n. 17.44
EIC 110   Praha   Warszawa Wschodnia - Katowice - Bohumín - Olomouc hl.n. - Praha hl.n.
EIC/EC 110   Praha   Warszawa Wschodnia - Praha hlavní nádraží
EC 110   Praha   Warszawa Wschodnia 9:28, Warszawa Centralna 9:35-9:45, Katowice 12:19-12:27, ... Ostrava hl.n. 14:10-14:12, Olomouc hl.n. 15:14-15:16, Praha hl.n. 17:44
EC 111   Praha   (Antarktida) Praha hl.n. 10.19, Pardubice hl.n. 11.22-11.24, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Katowice 15.37-15.43, Warszawa Centralna 18.15-18.20, Warszawa Wschodnia 18.27
sv 111   NÁVOZ   BRATISLAVA VARSAVA BERLIN PRAHA BUDAPEST WIEN LIBOŠOVICE ZAHRADA
EC 111   Košičan   Děčín - Praha hl. n. - Česká Třebová - Ostrava hl. n. - Žilina - Košice
EC 111   Praha   Praha hln Kolín Pardubice hln Česká Třebová Brno Židenice Brno dolní n Břeclav Hohenau Wien hbf
IC 112      trasa 1. praha praha libeň kolín pardubice brno břeclav trasa 2. praha praha libeň nymburk lysá nad labem hradec králové choceň č. třebová brno břeclav
Rx 113   Varsovia   Praha hl.n.- Ostrava - Havířov - Poprad-Tatry
EC 114   Cracovia   Kraków Glówny - Bohumín - Ostrava - Olomouc hl.n.(15:18-15:20) - Pardubice - Praha hl.n.(příj. 17:39)
EC 114   Cracovia   Kraków Glówny - Osviecim - Bohumín - ... - Pardubice - Kolín - Praha hl.n.(přij. 17:35)
EC 114   Cracovia   Kraków Glówny - Oświęcim - Brzeszcze Jawiszowice - ... - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha hl.n.
IC 114   Cracovia   Kraków Główny 10.16, Oświęcim 11.38/40, Gorzałkowice-Zdrój 12.12/15, Zebrzydowice 12.40/13.00,Bohumin 13.18/20,Ostrava hl. n. 13.28
IC 114   Cracovia   Kraków Główny 10.16, Oświęcim 11.38/40, Zebrzydowice 12.40/13.00,Bohumin 13.18/20,Ostrava hl. n. 13.28
IC 114   Cracovia   Ostrava hl.n. 13:48, Bohumín 13:55-14:19, Oświęcim 15.22-24,Kraków Glówny 16:59
EC 114      Praha hl.n, Tábor, České Budějovice, Summerau, Linz Hbf, Salzburg Hbf
Ic 114   Krakovia   Praha pardubice brno bohumín warszava krakov
EC/IC 115   Cracovia   Budapest-Nyugati 8:40, Vác - Nagymaros-Visegrád - Szob - Štú   . . .   ice - Czechowice-Dziedzice - Oświęcim - Kraków Główny 17:31,
EC 115   Cracovia   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Brzeszcze Jawiszowice - Oświęcim - Kraków Glówny
Ex 115   Jan Perner   Praha hl.n. (odj. 16:25) - Pardubice - Zábřeh - ... - Bohumín - Český Těšín - Návsí
EC 116   Praha   Warszawa Ws.- Bohumín- Ostrava hl. n.- Olomouc hl. n.- Pardubice hl. n.- Praha hl. n.
EC/EIC 116   Varsovia   Warszawa Wschodnia - Bohumín - Ostrava hl. n. - ... - Pardubice hl. n. - Kolín - Praha hl. n.
IC/EC 116   Praha   Warszawa Wschodnia 05:14, Warszawa Centralna - Warszawa Zach   . . .   - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n. 13:39,
EC 117   Praha   Praha hl.n.(odj. 8:24) - Pardubice(9:17-9:19) - Olomouc hl.n.(10:30-10:34) - ... - Bohumín(11:37-11:40) - Katowice(12:12-12:15) - Warszawa Zachodnia(13:40)
EC 119      Amsterdam C.-Utrecht-Arnhem-Emmerich-Oberhausen-Dusiburg-Düsseldorf-Köln-Frankfurt am Main-Leipzig-Dresden-Praha hl. n.
Ex 120      Kyjov-Bohuslavice u Kyjova-Bučovice-Slavkov u Brna-Brno,hl.n   . . .   č-Malé Svatoňovice-Trutnov,hl.n.-Mladé Buky-Svoboda nad Úpou
EC 121   Moldau-Rhein-Express   Praha hl.n.-Ústí nad Labem-Dresden-Leipzig-Erfurt-Göttingen-Kassel-Dortmund-Bochum-Essen-Duisburg-Emmerich-Arnhem-Utrecht-Amsterdam CS
EC 122   Košičan   Košice- Kysak- Spišská Nová Ves- Poprad-Tatry- Štrba- Liptov   . . .   Třebová- Pardubice hl. n.- Kolín- Praha-Libeň- Praha hl. n.
Ex 122   Valašský expres   Praha hl.n. - Olomouc hl.n. - Vsetín - Žilina
ec 122   pepa   praha hln Říčany
en 123   vsacan   libošovice zahrada kochlowice střed
EC 123   Košičan   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Spišská Nová Ves - Kysak - Košice
EC 123   Košičan   Praha hl.n. 9.11, Pardubice hl.n. 10.15-10.17, Olomouc hl.n. 11.41-11.43, ... Žilina 14.28-14.40, Poprad-Tatry 16.19-16.21, Košice 17.32
IC 123   Petrov   Rožnov pod Radhoštěm hl.n. - Valašské Meziříčí-Přerov- Kojetín- Vyškov na Moravě- Brno Královo Pole
ec 124   rahošť   praha - budapest
Ex 124   Valašský expres   Praha Hl.n.- Olomouc Hl.n.-Horní Lideč- Žilina
Ex 124   Radhošť   Žilina - Praha
Ex 124   Valašský expres   Žilina 13:28, Považská Bystrica - Púchov - Horní Lideč - Vse   . . .   nádraží - Kolín - Praha-Libeň - Praha hlavní nádraží 18:39,
EN 125      Kraków glówny, Kraków Bonarka, Skawina, ... Hodonín, Břeclav, Wien simmering, Wien Hbf.
IC 125   Bečva   Praha hl.n. 9:24 - Pardubice - Olomouc hl.n. 11:51-11:53 - Hranice - Vsetín - Horní Lideč 13:27
EC 127   OLOMOUC   Praha hl.n - Pardubice hl.n. - Česká Třebová -Zábřeh na Moravě - Olomouc hl.n - Přerov -Otrokovice -STARÉ MĚSTO U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ
Ex 128   Valašský. Expres   Půchov. Praha Hlavní nádraží
Ex 128   Ostravan   Žilina. Praha hl n
EC/IC 130   Báthory   Budapest Nyugati pu. - Bratislava hlavná stanica - Břeclav - Staré Město u Uherského Hradiště - Bohumín
Ex 130   Ex4   Roztoky-Louky-Brod,zastávka-Brod-Vlkov-Návsí
EC 132   Cracovia   Krakow Glowny-Bohumín-Ostrava hl.n.-Přerov-Břeclav-Bratislava hl.s.-Štúrovo-Budapest Nyugati pu.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13































1575.94
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?