vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bmz 234

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 234

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
OSOBNÍ VLAK 4758/7719   LINKY S70   BEROUN 15:00 KRÁLŮV DVŮR 15:03 15:04 KRÁLŮV DVŮR-POPOVICE 15   . . .   PLZEŇ HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:15 16:30 PLZEŇ-JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ 16:32
rx Petra Gieslová   2555   Kúty praha
rx 881/2   slovácký expres   Luhačovice - Staré Město u Uh. Hradiště -Staré Město u Uh. Hradiště - Praha-Smíchov
rr r r r fn      nxnmdcmkj
SC/IC/RJ 866/023      Ostrava hl.n .17.27, Ostrava Svinov 17.23-17.25, Olomouc hl.n. 18.11-18.13, Pardubice hl.n. 19.22-19.23, Praha Libeň 20.10, Praha hl.n. 20.18
98X   vysočina   Praha - havlíčkův brod- brno
rx slovacky expres   slovacky expres   Praha Brno
11167   11167   Praha chrudim
OSOBNÍ RYCHLÍK 4908/972   LINKYS4/R9   TŘEBÍČ 21:00 VLADISLAV ZASTÁVKA 21:05 21:06 STUDENEC 21:16 2   . . .   :33 01:36 PRAHA-LIBEŇ 02:07 02:08 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:15
Ex 710138/1   Krtečik   Warszawa Centralna 10.13, Warszawa Zachodnia - Zawiercie - D   . . .   - Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov - Brečlav 14.02,
Ex 710137/1   Śląsk   Warszawa Centralna 10.13, Waszawa Zachodnia - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec - Katowice 12.03,
142/143   Mája   Liberec,Turnov,Semily,Stará Paka,Nová Paka,Ostromeř,Nový Bydžov,Chlumec nad Cidlinou,Kolín,Kutná Hora,Křižanov,Brno.
ÖBB EC 03   n3Express   Szczebrzeszyn-Kraków Główny-Katowice-Opole Główne-Wrocław Główny-Poznań Główny-Piła Główna-Wałcz-Szczecin Główny
5   Vienin   Cheb ... Plzeň ... Praha ... Pardubice ... Brno ... Vídeň
RR 78   Jira   Bratislava hl. St , kúty , Breclav , ... Kolín , Praha hl. N. , Dečín hl. N. ,
ex 12      Varsava praha berlin
EIC 14   Walentynki   Warszawa Wschodnia 13:40, Warszawa Centralna - Warszawa Zach   . . .   kého Hradiště - Hodonín - Břeclav - Wien Hauptbahnhof 21:40,
21      Žilina-Solinky, Žilina, Čadca, ... Benešov u Prahy, Tábor, Chýnov
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 75   PARTNER SCHUBRT LINKY EX3   KAPFENBERG 16:00 MÜRZZUSCHLAD 16:21 16:22 SEMERRING 16:35 16   . . .   RAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 20:56 ODJEZD SOUPRAVY DO PRAHA JIH 21:10
rjx 93   Czechia   Ostrava hlavní nádraží - Brno hlavní nádraží - Tišnov - ... - ústí nad Labem - Most - Cheb
100   Potštejn   Praha hl.n.(6:30)-H.Králové(8:09)-Týniště n.O.(8:39)-Lichkov(9:47)-Hanušovice(10:25)-Jeseník(11:17)
MEZISTÁTNÍ EUROCITY 107   MARIA CARL VON WEBER LINKY EX3   BERLIN-WANNSEE 20:00 BERLIN-CHARLOTTENBURG 20:08 20:10 BERLI   . . .   3:51 PRAHA HOLEŠOVICE 00:45 00:49 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 01:00
EC 107   Praha   Praha hl.n. Praha-Libeň- Kolín - Pardubice hl.n. - Ústí nad Orlicí - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
EC 111   Cracovia   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Zabrze - Katowice - Krakow Glowny
EC 111      Žilina Kysucké Nove Mesto Čadca Třinec Český Těšín karviná h   . . .   ravě Česká Třebová Pardubice hln Kolín Praha Libeň Praha hln
EC 113      Praha hl.n. - Wroclaw Glowny
EUROCITY 115   MORAVANKA LINKY EX4   KATOWICE 19:00 TYCHY 19:14 19:15 RYBNIK(PL) 19:44 19:45 WODZ   . . .   2:19 HODONÍN 22:35 22:36 BŘECLAV 22:47 22:55 WIEN HBF. 22:49
EC 120   Jan Perner   Púchov - Praha hl.n.
EX 127   Súlov Petr Bezruč   Vsetín - Praha hl.n.
EUROCITY 141   GUSTAV MAHLER LINKY EX1   ŽILINA 19:00 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 19:09 19:10 ČADCA 19:27 19:2   . . .   :33 23:34 PRAHA-LIBEŇ 00:02 00:04 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:11
Sp.Ex 142   Valentýn   Celé území ČR
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 151   ČŘÁKÓVÍÁ LINKY EX1   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 18:00 PRAHA LIBEŇ 18:06 18:07 KOLÍN 18:   . . .   ISZOWI. 22:43 22:44 OSWIECIM 23:01 23:02 KRAKOW GLOWNY 00:17
171      Tišnov hlavní nádraží - Křoví - Tišnov hlavní nádraží
EC 172   Ján Jesenius   Budapest-nyugati pu 07:41, Bratislava hl.st. 10:07 - 10:10, Praha hl.n. 14:07 - 14:33, Berlin hbf. (tiev) 18:41 - 19:06, Hamburg-Altona 21:36
EC 174   Jan Jesenius   Praha hl.n. - Kiel Hbf
EX 177   Vsacan Bečva   Praha hl.n. - Zábřeh na Moravě - Žilina
EC 179   Fatra Hradčany   Praha hl.n. - Púchov
EX 180   Hukvaldy   Žilina - Praha hl.n.
201      Praha hl.n-Praha Libeň-Kolín-Pardubice-Ústí nad Orlicí-Ústí   . . .   chdol nad Odrou-Studénka-Ostrava Svinov-Ostrava hl.n-Bohumín
rx 222   slovacky expres   praha leipzgh
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 242   SPOLEČNOSTI ČESKÉ DRÁHY   KOŠICE 18:00 KYSAK 18:12 18:13 SPIŠSKÁ NOVÁ VES 18:50 18:51   . . .   DUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:24 00:25 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 01:19
IC 243      Praha hl.n. - Košice
EC/Ex 251   Detva   Olomouc hl.n 10:09-Hranice na Moravě 10:41-Valašské Meziříčí   . . .   (ako Ex 251 Detva)-Banská Bystrica 15:17-Zvolen os.st 15:34
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 260   COPERNIKUS LINKY EX3   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 15:00 PRAHA HOLEŠOVICE 15:08 15:10 ÚSTÍ   . . .   EN-NEUSTADT 17:27 17:29 RIESA 17:54 17:56 LIEPZIG HBF. 18:30
Ex 324   Východní Express   Vsetín 10:56 ,Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
Ex 329   Valašský Express   Praha hl.n. 5.24, Olomouc hl.n. 7.50-7.54, Vsetín 9:05
Ex 344      Praha hln Praha Libeň Kolín Pardubice hln Ústí nad Orlicí mě   . . .   Frýdek Místek Frýdlant nad Ostravicí Frenštát pod Radhoštěm
IC 355      Bohumín Ostrava hln Ostrava Svinov Hranice na Moravě Přerov Otrokovice Staré Město U Uh Hradiště Hodonín Břeclav
EX 357   Západní Express   Domažlice - Praha hl.n.
EN 357   Bohemia   Štačkin 18:35 Humenné 19:24-19:46 Trebišov 20:33-20:41 Košic   . . .   mouc hl.n 4:43-4:46 Pardubice hl.n 6:18-6:20 Praha hl.n 8:21
EC 358   Hellas Express   Praha (10:01), Ceske Budjeovice (11:03/11:08), Summerau (12:07/12:09), ... Maribor (17:38/17:55), Zagreb Giovanni Kolod (20:42/21:06), Vinkovici (00:29/00:39
EC 373   Metropolitan   Praha hl.n. - Budapest Nyugati pu
EC 375   Jan Kašpar   Praha hl.n. - Lichkov - Wroclaw Glówny
MEZISTÁTNÍ EUROCITY 388   PORTIČKA BOHÉMÍČKÁ LINKY EX3   HAMBURG HBF. 15:00 BÜCHEN 15:25 15:26 LUDWIGSLUST 15:52 15:5   . . .   0:24 PRAHA HOLEŠOVICE 21:22 21:25 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:34
RX 411   Seznam.cz   Praha hl.n. - Klatovy
RX 433      Olomouc hl.n. - Studénka - Mošnov Ostrava Airport
EN 441   Excelsior   Cheb 21:30, Plzeň hl.n. 22:50-23:00, Praha hl.n. 0:15-0:20, ... Bohumín 3:33-3:35, Žilina 4:55-5:00, Košice 8:00
RYCHLÍK 499   BOHUMIL HRABOŠŮ LINKY R10   HRADEC KRÁLOVÉ SLEZSKÉ PŘEDMĚSTÍ 21:59 HRADEC KRÁLOVÉ HLAVNÍ   . . .   :11 23:12 PRAHA-LIBEŇ 23:49 23:51 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:00
EC 500   Vánoční expres   Praha hl. n. - Praha-Holešovice - Kralupy nad Vltavou - ... - Nysa - Grodków-Ślaski - Brzeg
501   Horalky   Bologňa hlawno 5:55-Kišivárosz 11:52
EC 514      Katowice - Praha hl.n.
EX 515   Katowic   Cheb - Katowice
EC 515      Praha hl.n. - Warsava Wschodnia
Ex 530   Helfštýn   Břeclav - Hodonín - Staré Město u UH - ... - Ostrava-Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín
EX 531   Jížní Expres   Praha Holešovice - Linz Hbf
EX 543   Jížní Expres   Praha hl.n. - České Budějovice
IC 556      Opava Východ - Praha hl.n.
EXPRES 562   CHEBSKÝ EXPRES LINKY EX6   CHEB 19:00 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 19:12 19:14 PLANÁ U MARIÁNSKÝCH L   . . .   4 20:20 PRAHA-SMÍCHOV 21:26 21:28 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:39
574   Slatyňa   Kišivároš 13:22-Zlín oss.16:49/17:05-Bologňa hls.20:59
576   Dommica   Kišivároš 15:22-Zlín 18:49/19:05-Bologňa hlavné 21:59
RX 589   Láda Hruška   Brno hl.n. 6:55-Pardubice hl.n. 7:35-Praha hl.n. 8:15
INTERCITY 589   BŘECLAVÁČEK LINKY EX3   BŘECLAV 21:00 BRNO HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:29 21:31 ČESKÁ TŘEBOVÁ   . . .   ÁDRAŽÍ 01:00 ODJEZD DO STANICE PRAHA JIH JAKO SV 589 V 01:10
RX 688   Ploučnice   Praha Mas.nádr.
RX 688   Ploučnice   Praha Mas.nádr. - Děčín hl.n.
R/RE 695   Labe   Praha hl. n. - Praha–Holešovice - Kralupy nad Vltavou - ... - Bad Schandau - Pirna - Dresden hbf
RX 700   Franz Josef   Praha Holešovice - Pregarten
Sv 704      Depo
722   kraken   bratisla hl.st bratislava vinohrady
741   Ferdinand Kinderman   Praha Holešovice - Zürich HB
744   Rozárka   Benešov u Prahy - Praha Holešovice
EC 755   Pihaka   Košice 3:21 žilina 6:05 - 6:12 Olomouc 9:12 - 9:14 Praha hl.n. 10:39
IC 762   Nisa   Liberec - Turnov - Mladá Boleslav hlavní nádraží - ... - Brno královo pole - Brno lesná - Brno hln
774      Praha hln Praha Libeň Kolín Přelouč Pardubice hln Choceň Úst   . . .   hln Modřice Šakvice Zaječí Podivín Břeclav Hohenau Wien hbf
777   Haverčak   Košice 13:07 Poprad-Tatry 14:23-14:26 Žilina 16:22-16:46 Ostrava-Svinov 18:55-18:59 Praha hl.n. 22:55
778   Haverčak   Praha hl.n. 4:44 Ostrava-Svinov 7:33-7:36 Žilina 9:21-9:38 Poprad-Tatry 11:34-11:38 Košice 12:53
EC 783   Slovakia   Košice - Žilina - Praha hl.n.
EC 788   Niu   Praha hl.n. - Wien Semmering
RX 840   Špičák   Praha Libeň - Plattling
RX 840   Špičák   Praha Libeň -Plattling
850      Brno hl.n., Vyškov na Moravě. Kojetín, Přerov, Olomouc hl.n.
RX 871   Slovácký Expres   Přelouč - Staré Město u Uherského Hradiště
EC 897   Dr. Edvard Beneš   Praha hl. n. - čierna nad tisou
Rx 898   Slovácký Expres   Staré Město u Uherského Hradiště - Praha Smíchov
EN 908   Vindobona   Hamburg Altona - Vilach Hbf
938      Bylnice - Slavičín - Pitín z. - ... - Česká Třebová - Ústí n/Orl. - Choceň
952   Hradečan   Hradec Králové hl.n. - Pardubice hl.n. - Přelouč - ... - Poříčany - Praha-Libeň - Praha hl.n.
SC/EC 952   berlin Express   Praha hl.n. Usti nad Labem hl.n 9:20-9:25 Dečin hl.n. 9:55-10:00 Dresden Hbf 11:00-11:05 Berlin Hbf 13:15
984   Vysočina   Praha - h brod - brno
998   Chebský Expres   Brno - Č. Třebová - Pardubice - ... - Praha Smíchov - Plzeň hl. n. - Cheb
Ex 1148   Turnovský Expres   Praha Vršovice - Praha hl. n. - Mladá Boleslav hl. n. - Tanvald - Turnov
Strana: 1 2































1995.08
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?