vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD Bee 272

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bee 272

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
EC 100   Břněnský Express   Brno hl.n 5:55-Česká Třebová 6:39-Pardubice hl.n 7:17-Kolín hl.n 7:43-Praha Libeň 8:21-Ústí N.Labem hl.n 9:05-Děčín hl.n 9:20
Sp 5154/5155   Ruprecht   Brno hl.n. - Adamov - Adamov zastávka -Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
Sp 5154/5155      Brno hl.n. - Adamov zastávka - Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
EN 444   Slovakia   Košice 21.06, Poprad-Tatry 22.18-22.38, Žilina 0.19-0.35, ... Pardubice hl.n. 5.14-5.17, Praha-Vršovice (průjezd) 6.40, Praha hl.n. 6.44
1981/2018   Metallica (Linka R81)   Ostrava hl.n. - Hranice na Moravě - Přerov - ... - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n.
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
Ex 350      Žilina - Kysucké Nové Mesto - Čadca - ... - Přerov - Vyškov n. Moravě - Brno hl.n.
Ex 100   vihorlat   frenštát pod radhoštěm odj.15:52 čeladná 16:06 frýdlanr nad   . . .   j.16:52 odj.16:53 ostrava střed 16:59 ostrava hln příj.17:05
OS 100   ČERVENÁ VODA   pardubice hl.n. (6:00) - hradec králové hl.n. (6:28 - 6:30) - ... - lichkov (8:28 - 8:30) - červená voda (8:58)
OS 101   ČERVENÁ VODA   červená voda (12:00) - lichkov (12:28 - 12:30) - ... - týniště n.o. (13:58 - 14:02) - hradec králové hl.n. (14:28)
105   Slezan   Žilina- Kysucké Nové Mesto- Čadca- Návsi- Třinec centrum- Český Těšín- Havířov- Ostrava-Svinov- Olomouc hl.n.- Pardubice hl.n.- Praha hl.n.
EC 108   Commenius   Warszawa Wsch.- Krakow Gl.- Bohumín- Ostrava hl. n.- Olomouc hl. n.- Přerov- Staré Město u Uherského Hradiště- Břeclav- Wien Hbf
111      Ostrava Svinov - Olomouc hl.n. - Hanušovice - Dolní Lipka - Lichkov - Klodzko gl.- Wroclaw gl.
EC 114   Cracovia   Kraków Główny - Praha hl.n.
IC 142      Cheb - Plzeň - Praha hlavní nádraží - ... - Olomouc - hranice na Moravě - Ostrava
151      Lípa hl.n. (19:32) - Rýdlovice hl.n. (20:20)
EC 183   Jaroslav Hašek   Praha hl. n.- Kolín- Pardubice hl. n.- Brno hl. n.- Břeclav- Kúty- Bratislava hl. st.
Ex 191   Matalík   Praha hl.n.- Olomouc.hl.n. - Přerov - Hranice na Moravě - Valašskémeziříčí
Ex 223   CzechoSlovakia   Cheb-Košice
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 242   SPOLEČNOSTI ČESKÉ DRÁHY   KOŠICE 18:00 KYSAK 18:12 18:13 SPIŠSKÁ NOVÁ VES 18:50 18:51   . . .   DUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:24 00:25 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 01:19
EX 275   PETROV   Brno hlavní nádraží- Bratislava- šurany- levice- Zvolen- Košice
Rx 317   Slovan   Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov - Lipník nad Bečvou - ... - Galanta - Nové Zámky - Štúrovo
EC 347   Avala   Beograd- Novi Sad- Subotica- Kelebia- Budapest Keleti pu.- Nové Zámky- Bratislava hl. st.- Kúty- Brno hl. n.- Pardubice hl. n.- Praha hl. n.
IC 355      Praha hl.n. - Praha Vršovice - Tábor - České Budějovice - Křemže - Český Krumlov
367   Wilam   Bialsko-Biala Glowna - Czechowice-Dzedzice - Zebrzydowice - ... - Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov
375   Pannonia   Praha hl.n. - Kolín - Kutná Hora hl.n. - ... - Sinania - Ploiesti Vest - Bucuresti Nord
382   3239   bratislava hl st praha hl n
EN 407   Sienkiewicz   Berlin hbf (tien), Berlin Südkreuz, Berlin Hbf, ... Rispovac, Presovo, Skopje.
408   Malá Ohře   Ústí nad Labem hl. n. - Ústí nad Labem-západ - Bílina-kyselka - ... - Karlovy Vary - Tršnice - Cheb
EN 455   Jadran Express   Praha Hl.n, Pardubice Hl.n, Brno Hl.n, Budapest-Keleti pu, Split
Rx 501   Třebanický Expres   Třebanice hl.n. (3:20)-Třebaničky (3:28)-Ústí nad Orlicí (4:20-4:28)-Česká Třebová (4:40)-Svitavy (5:30)-Adamov (5:49)-Brno hl.n. (6:07)
Rx 506   Miloš Henyš   Ústí n. L. hl n. - Letohrad
IC 538   Seveřan   Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov - ... - Teplice v Čechách - Most - Chomutov
560      Břeclav Podivín Zaječí Šakvice Modřice Brno hln
Ex 587   Třebanický Expres Ex 14   Sebíkov (12:01-12:10)-Nová u Sebíkova (12:41-13:01)-Třebaničky (13:41-13:46)-Třebanice hl.n. (14:01-15:20)
Ex 591   Slezan   Bohumin - Breclav
613   Jan Palach   Děčín hl.n. - Děčín Východ - Ústí nad Labem Střekov - ... - Brno Královo Pole - Brno hl.n. - Břeclav
625   Kynžvart   Benešov u Prahy, Olbramovice, Tábor, ... Lázně Kynžvart, Cheb, Františkovy Lázně
635   Louka   Brod - Tábor - Ústí nad Labem
652      Karlovy Vary - Cheb - Plzeň - České Budějovice
EC 666   Satan   Budapest-Keleti pu. - Havlíčkův Brod - Kolín - ... - Grygov - Bohumín - Warszawa Wschodnia
Ex 666   BAJKAK   Praha-Brno-Ostrava-Cheb-Plzen-České Budejovice(přesTábor)-Rybnik-Zebryzdowice-žilina-Bratislava-Košice-Štrbské Pleso-Břeclav :---)
699   CorroBlitka   Ostrovačice - Steradokotnice
700      Praha hl.n. - Praha-Libeň - Kolín - ... - Uherský Brod - Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
707   Velehrad   Praha hl.n.(odj. 10:40) - Kolín - Přelouč - ... - Otrokovice - Staré Město u Uh.Hradiště - Luhačovice
734      Bakov nad Jizerou Bělá pod Bezdězem Doksy Česká Lípa
755      Bohumín Ostrava hln Ostrava Svinov Studénka Suchdol nad Odrou Hranice na Moravě Přerov Kojetín Vyškov na Moravě Brno hln
758      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Přerov Hranice na Moravě Suchdol nad Odrou Studénka Ostrava svinov Ostrava hln Bohumín
768      Praha hl.n. - Třinec
775   Jiří Karásek   Františkovy Lázně 17.40, Cheb 17.47-17.50, Mariánské Lázně 18.10-18.12, ... Beroun 20.37-20.38, Praha-Smíchov 21.08-21.10, Praha hl.n. 21.16
780      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Přerov Hranice na Moravě Suchdol nad Odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín Karviná hln
800      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Přerov Hranice na Moravě Suchdol nad Odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Ostrava Střed Ostrava Kunčice Frýdek Místek
807      Simtov Hl.n. 7:25 Borovecký Újezdec 7:41 Borovec 7:46-7:49 Velynsko 8:09-8:10 Hlušanská 8:12 Podolsko 8:36
808      Podolsko 9:44 Hlušanská 10:27 Velynsko 10:30-10:32 Borovec 10:52-10:54 Borovecký Újezdec 10:59 Simtov Hl.n. 11:16
Rychlík 810      žilina kysudské nové mesto čadca mosty u jablunkova český tě   . . .   uherského hradiště moravský písek rohatec hodonín a břeclav
813   František Křižík   Simtov Hl.n. 19:25 Borovecký Újezdec 19:41 Borovec 19:46-19:48 Velynsko 20:07-20:10 Hlušanská 20:13 Podolsko 20:36
Rx 846   Třebanický Expres   Třebanice hl.n.: (13:30),Česká Třebová: (15:28),Ústí nad Orl   . . .   a,Libeň: (16:57),Praha hl.n.: (17:05),Praha,Smíchov: (17:30)
848   Slezan   Bohumín, Ostrava hl.n., Ostrava-Svinov, ... Vyškov na Moravě, Brno-Židenice, Brno-Královo Pole
875   Josef Václav Myslbek   Brno hl. n. - Praha hl. n.
911   Praděd   Brno hl. n. - Javorník ve Slezsku
Rx 949      Praha hl.n.(odj. 17:07) - Čelákovice - Lysá nad Labem - ... - Náchod - Teplice nad Metují - Meziměstí
985   Svratka   Praha,Smíchov-Brno hl.n.
RYCHLÍK 986   SÁZAVA LINKY R9   PRAHA-SMÍCHOV 16:00 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:07 16:11 PRAHA-L   . . .   ŽANOV 18:59 19:00 TIŠNOV 19:20 19:21 BRNO-KRÁLOVO POLE 19:36
Rx 993      Frýdlant nad Ostravicí - Frýdek-Místek - Ostrava hl.n. - ... - Opava východ - Krnov - Bruntál
1115      Úvaly - Rokys Centrum
1212   Nisa   Liberec - Turnov - Libuň - ... - Kunčice nad Labem - Trutnov - Meziměstí
1327   Ještěd R29   Liberec - Turnov - Mnichovo Hradiště - ... - Tišnov - Brno Královo pole - Brno hlavní nádraží
Sp 1696      Budapest-Nyugati pu. - Vác - Nagymaros-Visegrád - ... - Stará u Sebíkova - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov
Sp 1764   Stupava   Uherský Brod - Brno hl. n.
Sp 1875      Brno hl. n. - Kroměříž
Sp 1904   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 7.31, Kolín 7.41-7.43, Praha Masarykovo nádraží 8.38
1922      Brno hl. n. - Blansko - Letovice - ... - Březová n/s. - Pardubice hl. n. - Hradec Králové hl. n.
Os 3122      Frýdlant nad Ostravicí Čeladná Kunčice pod Ondžejníkem Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm město Veřovice
3422   Prahan   PRAGA PLIZNO
Os 3858      Tábor, Bechyně
5432      Bohumín-Ostrava-Přerov-Olomouc-Pardubice-Praha
Os 7501   S4   Frýdek místní n. - Dobrá hl.n. - Horní Domaslavice - Horní Tošanovice - Hnojník - Guty
Ex 8800      Praha hl.n. 20.17, Olomouc hl.n. 22.42-22.44, Ostrava-Svinov 23.45-23.47, Bohumín 0.03-3.07, Kraków Gl. 7.14
EC 10276      Bratislava hl.st. 15:20, Břeclav 16:11 - 16:17, Brno hl.n. 16:46 - 16:48, Praha hl.n. 19:17
Zvl. R 10431      Sebíkov hl.n. (8:02) - Kubov (8:10 - 8:23) - ... - Kaprovka (9:21 - 9:46) - Třebanice hl.n. (10:16)
Expres 11351   Adam Houšt´   ŽILINA Česky TĚŠPÍN Bohumin Praha
12743      Protivín - Příbram - Beroun - Rakovník - Blatno u Jesenice - Žlutice
Zvl.Ex 101287   Barevný expres   Plzeň hl.n. - Praha-Smíchov - Praha hl.n. - Praha-Libeň - Praha-Malešice - Odstavné nádraží Praha-Jih
nhhg 111112   NGNJGNJBGBBGBGN   RRRRRRRRRRRRRRRR-OOOOOONNNNNNNNNNNNNNJMHUJKNU K-HJLNKLhnixgjnh
Os 145578      Čierna nad Tisou-Košice-Poprad-Tatry-Žilina-Čadca-Bohumín-Studénka-Přerov-Břeclav-Brno-Jihlava-Plzeň-Cheb-Aš-Ústí nad Labem-Děčín-Bad Shandaou
Os 546334      Bad Shandau-Praha-Brno-Bratislava-Žilina-Košice
Sv 862013      Děčín hl. n. - Ústí nad Labem hl. n.
Rychlík 1234567891011   Cestovák   Brno-Moskva
Strana: 1































1893.77
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?