vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD Bee 240

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bee 240

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
B/IC/EC 270   Avala   Beograd (9:42)-Kelebia (13:56-13:59)-Kiskunhalas (14:33-14:36)-Budapest keleti pu (16:03-16:16)-Bratislava hl.st (18:02-18:11)-Praha hl.n (22:22)
344   Goran Bregović   Beograd 9:11-Novi Sad 10:09-Subotica 11:32-Indija 12:43-Kisk   . . .   21-Hamburg Altona 6:33-Leipzig 8:29-Essen 8:56-Duisburg 9:13
Ex 233   Praha   Bratislava hl.st 4:05-Trnava 4:53-Trenčín 5:39-Žilina 6:19,6   . . .   11:49-Praha Libeň 12:39-Praha hl.n 12:48-Praha Smíchov 12:55
EC 100   Břněnský Express   Brno hl.n 5:55-Česká Třebová 6:39-Pardubice hl.n 7:17-Kolín hl.n 7:43-Praha Libeň 8:21-Ústí N.Labem hl.n 9:05-Děčín hl.n 9:20
Ex 177   Comenius   Budapest Ferencváros 5:10-Budapest keleti. pu 5:15-Nagymaros   . . .   22-Bratislava hl.st 7:55-Kúty 8:38-Břeclav 8:46-Bohumín 9:17
EC 289   Orlice   Košice 18:55-Kysak 19:04-Poprad Tatry 19:51-Liptovský Mikulá   . . .   u 4:21-Dresden HBF 5:34-Berlin Südkreuz 6:54-Berlin HBF 7:09
EN 332   Dlouhé stráně   Můrnberg 16:55, Banhof Neumarkt (Oberperlz) 17:05 - 17:15, Parsberk 17:25 - 17:35, ... Bahnstrasee 06:45 - 06:47, Bahnhof BheImkirchenöheimkirchen 07:22 - 07:26, Sankt Pölten 07:54
Ex 125   Laborec   Ostrava hl.n 11:34-Ostrava Svinov 11:41-Bohumín 12:14-Olomou   . . .   Košice 15:52-Trebišov 16:32-Humenné 17:06-Medzilaborce 18:24
EC 177   Johanes Bruns   Praha hl.n 18:17-Kolín 18:46-Pardubice hl.n 19:12-Česká Třebová 19:47-Brno hl.n 20:27-Břeclav 20:55-Kúty 21:14-Bratislava hl.st 21:53
EC 277   AVALA   Praha hl.n 6:32-Kolín 7:11-Pardubice hl.n 7:43-Česká Třebová   . . .   3:39-Indija 15:31-Kelebia 16:09-Subotica 16:53-Beograd 18:39
RYCHLÍK 1377/588   LINKY R18/R12   PRAHA-SMÍCHOV 19:00 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:07 19:16 PRAHA L   . . .   NÍ LIPOVÁ 23:45 23:47 LIPOVÁ LÁZNĚ 23:52 23:54 JESENÍK 00:01
EC 126   Josef Lada   Warszava Wschodnia 09:07, Warszava Centralna 09:15 - 09:20, Warszava Zachordnia 09:24 - 09:25, Zawiercie 11:43 - 11:44, ... Kolín 17:05 - 17:07, Praha Libeň 17:46, Praha hl. n. 17:53.
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
EN 1   Smart-Express   Budapest-Keleti pu. - Břeclav - Praha hl.n. - Kraków Glowny
Test 1   Test   Test-station 1 - Test-station 2
Ec 2   Jadran Expres   Praha hl.n. 7:00,Pardubice hl.n. 8:15, Česká třebová 9:15, Lukášov hl.n. 10:00,Brno hl.n. 11:00 , ... Split 5:00, Makarska 7:00 , Dubrovnik 9:00
405   Tatran   Košice - Poprad-Tatry - Žilina - ... - Brno hl. n. - Pardubice hl. n. - Praha Hl. n.
Ic 126   Tatra   Žilina 12:34-Čadca 12:55-Český Těšín 13:33-Olomouc hl.n 15:28-Ostrava Svinov 16:11-Bohumín 16:19-Katowice 17:23-Zawiercie 17:41-Warszawa Wschodnia 20:29
vše 53   všepolian   Brno-New York
OS 100   ČERVENÁ VODA   pardubice hl.n. (6:00) - hradec králové hl.n. (6:28 - 6:30) - ... - lichkov (8:28 - 8:30) - červená voda (8:58)
100      Praha - Brno
100   Potštejn   Praha hl.n.(6:30)-H.Králové(8:09)-Týniště n.O.(8:39)-Lichkov(9:47)-Hanušovice(10:25)-Jeseník(11:17)
OS 101   ČERVENÁ VODA   červená voda (12:00) - lichkov (12:28 - 12:30) - ... - týniště n.o. (13:58 - 14:02) - hradec králové hl.n. (14:28)
101   Potštejn   Jeseník(16:00)-Hanušovice(16:52-17:10)-Lichkov(17:36)-Týniště n.O.(18:56)-H.Králové(19.16)-Praha hl.n.(20:55)
IC 101   Anton Bruckner   LINZ HBF. - PREGARTEN - SUMMERAU - ... - TŘINEC - ČADCA - ŽILINA
EC 101   Jože Plečnik   Zagreb-Praha
EX 104   Thermál   Praha hl.n.(7:30)-Plzeň(8:42)-M.Lázně(9:32)-Cheb(10:00)-Sokolov(10:20)-K.Vary(10:40)
IC 105   Gustav Nosek   Cheb - Plzeň hl.n. - Praha hl.n. - ... - Havlíčkův Brod - Brno hl.n. - Břeclav
EX 105   Thermál   K.Vary(17:30)-Sokolov(17:50)-Cheb(18:10)-M.Lázně(18:30)-Plzeň(19:20)-Praha hl.n.(20:32)
Ex 107   Mauro   Bratislava -Brno -Olomouc -Praha
EC 108   Commenius   Warszawa Wsch.- Krakow Gl.- Bohumín- Ostrava hl. n.- Olomouc hl. n.- Přerov- Staré Město u Uherského Hradiště- Břeclav- Wien Hbf
109   Lipno   Rybník(18:00)-Č.Budějovice(18:44)-Praha Holešovice(20:46)-Ústí n.L.(22:01)-Děčín(22:15)
EC 110   PRAHA   Warszawa Wsch. - Sosnowiec Gl. - Bohumín - ... - Pardubice hl.n. - Praha hl.n. - Praha Smichov
EC 111   Praha   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Sosnowiec Glownny - Warzsawa Centralna - Warzsawa Wschodnia
EC 111   Praha   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Česká Třebová - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
EC / EIC 111   Praha   Praha hl.n. 8:00, Pardubice hl.n. 9:00, Česká Třebová 9:30, ... Warszawa Zachodnia 14:30 - 14:35, Warszawa Centralna 14:45, Warszawa Wschodnia 14:53
EC 111   Prague   Praha, hl. n. - Kolín - Přelouč - Pardubice, hl. n. - Choceň - Ústí nad Orlicí - Č. Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc, ... Hbf - Klagenfurt, Hbf. - Villach, Hbf.
115      Ostrava Svinov(10:00)-Praha Smíchov(13:10)-Plzeň(14:25)-Klatovy-Špičák(16:00)
EX 127   Súlov Petr Bezruč   Vsetín - Praha hl.n.
EX 131   POLONIA   Budapešť- Szob- Štúrovo- Leopoldov- Žilina- Čadca- Ostrava hlavní nádraží
EC 151   Banán   Praha hl.n-Ostrava hl.n
EC 254   Danubis   Praha hl.n. - Wien Hbf
267   Luháče   Luhačovice 9:31, Újezdec u luhačovic 9:48-9:50, Uherský brod 10:00-10:09, ... Ostrava svinov 12:12-12:14, Ostrava svinov 12:20-12:21, Bohumín 12:34.
EC 270   Jaroslav Hašek   Budapest keleti 11:43-Nové Zámky 13:02-Bratislava hl.st 13:51-Brno hl.n 15:23
IC 272   Avala   Beograd (7:05) Novi Sad (8:31-8:34) Subotica (10:47-11.28) K   . . .   v (19:02-19:05) Brno hl.n. (19:37-19:39) Praha hl.n. (22:21)
IC 272   MERIDIAN   Beograd (8.25) - (9.38) Novi Sad (9.45) - (10.48) Subotica (11.28) - (14.54) Budapest Keleti pu. (15.25) - (18.07) Bratislava hl.st. (18.10) - (22.21) Praha hl.n.
IC 273   MERIDIAN   Praha hl.n. (5.39) - (9.50) Bratislava hl.st. (9.53) - (12.35) Budapest Keleti pu. (13.15) - (16.47) Subotica (17.23) - (18.25) Novi Sad (18.33) - (19.46) Beograd
EC 276   Metropolitan   Šturovo - Praha hl.n.
Ec 278   warszówia   Praha-Schodnia
EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. - Budapest Keleti pu
EC 284   Bratislavia   Bratislava hl. st. - Žilina - Bohumín - ... - Praha Holešovice - Ústí nad Labem hl. n. - Děčín hl. n.
EC 289   Vindobona   Praha hl.n. - Wien Hbf
Rx 321   jordán   Praha Smíchov Praha hln Praha Libeň Kolín Přelouč Pardubice   . . .   lomouc hln Přerov Hulín Otrokovice Staré Město U Uh Hradiště
Rx 324   Jordán   Staré Město U Uh Hradiště Otrokovice Hulín Pžerov Olomouc hl   . . .   dubice hln Přelouč Kolín Praha Libeň Praha hln Praha Smíchov
IC 351   Petrohrad   Frýdlant nad Ostravicí Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln Ostrava Svinov Hranice na Moravě Přerov
EN 357   Bohemia   Štačkin 18:35 Humenné 19:24-19:46 Trebišov 20:33-20:41 Košic   . . .   mouc hl.n 4:43-4:46 Pardubice hl.n 6:18-6:20 Praha hl.n 8:21
RYCHLÍK VYŠŠÍ KVALITY 406   LINKY R5   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 23:00 PRAHA HOLEŠOVICE 23:08 23:10 ÚSTÍ   . . .   SOKOLOV 03:06 03:07 KYNŠPERK NAD OHŘÍ 03:18 03:19 CHEB 03:31
RX 411   Seznam.cz   Praha hl.n. - Klatovy
414   Domica   Kisiváros13:22-Zelín16:48
Ex 421   Gdaňskij Express   Praha Hl.n. - Praha Libeň - Kolín - ... - Malbork - Stacja Pruszcz Gdański - Gdańsk Główny
441   Excelsior   Cheb 18.16, Karlovy Vary 19.02-19.05, Chomutov 19.58-20.00, ... Čadca 4.50-4.53, Žilina 5.21-5.45, Košice 8.52
EX 444   Exelsior   Amsterdam Central Hamburg Altona Berlin hbf Praha hln Bohumín Košice Budapešť keleti Sudu Bacha
446   Petrov   Košice-Žilina-Čadca-Ostrava-Brno
EN 455   Jadran Express   Praha Hl.n, Pardubice Hl.n, Brno Hl.n, Budapest-Keleti pu, Split
Regiodráhy 457      Humenné -> Praha-Smíchov
EN 476   Metropol   Budapest-Keleti pu-Štúrovo-Bratislava hl.st-Kúty-Břeclav-Brno hl.n-Pardubice hl.n- Praha hl.n-Děčín hl.n-Dresden Hbf-Berlin Südkreuz-Berlin Hbf
Sc 500   Polský pendolíno   Miedzylesie-Bohumín
EN 510   Karlovy Vary   Beograd (16:00) Budapest-Keleti Pu. (23:40-0:14) Bratislava hl. st. (2:56-2:59) Praha hl. n. (7:10-7:38) Karlovy Vary (11:00)
EN 511   Karlovy Vary   Karlovy Vary (16:17) Praha hl. n. (19:39-20:07) Bratislava hl. st. (0:18-0:21) Budapest-Keleti Pu. (3:03-3:37) Beograd (11:17)
Ex 521      Praha hl. n. - Banská Bystrica
EN 547   bohemia   praha hl.n.(22:05)brno hl.n.(0:15)koošice(8:20)humene(12:05)
railjet 568   Slovan   Praha hl.n. - Letovice
RYCHLÍK 598   LINKY R16/   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:00 PRAHA-SMÍCHOV 19:06 19:10 BEROUN   . . .   BOROVY 21:37 21:38 ŠVIHOV U KLATOV 21:45 21:46 KLATOVY 21:55
615   KRUŠNOHOR   CHEB 16:28 KYNŠPERK NAD OHŘÍ 16:45 16:48 SOKOLOV 17:02 17:04   . . .   N.19:10 19:20 PRAHA HOLEŠOVICE 20:18 20:20 PRAHA HL.N. 20:30
EC 692   Slovensko   Praha hl.n. 14.10 Snina 23.07
EC 755   Pihaka   Košice 3:21 žilina 6:05 - 6:12 Olomouc 9:12 - 9:14 Praha hl.n. 10:39
EC 775   Metropolitan   Praha hl.n. - Budapest Keleti pu
EC 777   Soprano monte.   Praha hl.n,České budějovice, Linz Hbf, Studgard Hbf, Innsbruck Hbf, Zurych Hbf, Bern Hbf.
ex 777      start konec
EC 810      Praha hln Praha Holešovice Ústí nad Labem hln Děčín Bad Schaudau Drezden hbf Berlín hbf
Rx 846   Jankotín   Sebíkov hl.n. - Ostrava hl.n. - Olomouc hl.n. - ... - Kadaň (Kadín)-Prunéřov - Karlovy Vary - Cheb
EC 875   LABE   BRNO-PRAHA-DĚČÍN-DRESDEN-BERLIN-HAMBURK ALTONA
888   USTECKO   USTI NAD LABEM PRAHA HL N OLOMOUC HL N PREROV STARE MESTO U UHERSKEHO HRADISTE BRECLAV BRATISLAVA HL S SZOB BUDAPEST KELETI
Rx 928   Krkonošský Expres   Chlumec nad Cidlinou - Praha hl.n.
SC/EC 952   berlin Express   Praha hl.n. Usti nad Labem hl.n 9:20-9:25 Dečin hl.n. 9:55-10:00 Dresden Hbf 11:00-11:05 Berlin Hbf 13:15
1000   Klínovec   Praha(6:30)-K.Vary(10:35)-Fr.Lázně(11:20)
1010   Šumavan   Praha(6:40)-Č.Budějovice(8:45)-N.Údolí(10:35)
EC 1236      Vsetín-Berli HFB
1540   František Antonín Gerstner   Linz Hbf - Praha Holešovice
1818   Tábor   Praha-Č.Budějovice-Rybník-Lipno n.V.
1818   V.Priessnitz   Praha-Ustí n.O.-Letohrad-Lichkov-Hanušovice-Jeseník-Glucholazy-Nysa
2063      Česká Lípa hl.n-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem-Mladá Boleslav-Všetaty-Praha hl.n
EX 2167   Lázeňák   Mariánské lázně 7:43, Planá 7:59-8:00, Stříbro 8:24-8:25, ... Brno horní heršpice 13:38-13:39, Břeclav14:12-14:14, Vien Hbf 15:12.
IC 4154   Keflavik   Český Těšín, Ostrava hl.n, Ostrava Svinov, Pardubice hl.n, Praha hl.n.
EN 4685   hungaria   Znojmo-Břeclav-Pardubice-Praha-Praha Libeň-Kolin-Česká Třebo   . . .   i-Čadca-Žilina-Prešov-Kysak-Košice-Bratislava Hlavná stanica
5632      Luhačovice-Újezdec u Luhačovic-Uherský Brod-Kunovice-Staré M   . . .   n-Třinec Centrum-Návsi-Čadca-Žilina-Košice-Prešov-Bratislava
7865      Brno - Olomouc
Os 8849      Beroun - Praha hl.n.
Ex 13008   I ♥ Praha   Praha hl.n. - Mosty u Jablunkova
Ex 13009   I ♥ Praha   Mosty u Jablunkova - Praha hl.n.
Strana: 1 2































1200.09
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?