vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bee 238

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bee 238

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ex 157   Josef Sousedík   Praha hl.n.(odj. 17:25) - Kolín - Pardubice - ... - Valašské Meziříčí - Vsetín - Horní Lideč
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
Ex 160   Ostravan   Praha hl. N. Žilina
EC 161      Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Praha hl.n. - Praga-Smíchov - Plzeň hl.n.
IC 165   Jihlavan   Jihlava hl.n. karov u Jihlavi murov u Jihlavi murov město u jihlavi narov hl.n.
Ex 165   Ostravan   Třebanice hl.n. (18:00) - Třebanice (18:04 - 18:06) - ... - Třinec Centrum (22:29 - 22:30) - Návsí (23:37)
EC 166   Albert Einstein   Praha HN 08:43, Praha Smichov 08:53, Plzen 09:59 - 10:10, ... Winterthur 19:01, Zürich HB 19:28 - 19:45, Bern 20:45
EN 166   ALBERT EINSTAIN   PRAHA-PLZEŇ-ČESKÁ KUBICE-REGENSBURG-MÜNCHEN-LINDAU-ZÜRICH-BERN
EC 167   Albert Einstein   Bern 07:15, Zürich HB 08:15 - 08:32, Winterthur 08:59, ... Plzen 17:49 - 18:00, Praha Smichov 19:08, Praha HN 19:19
Ex 168   Ostravan   Praha hl n. Žilina.
EC 172   Cracovia   Kraków Glówny - Praha hl.n.
EC 173      Hamburg Budapest
Ec 173   Hungaria   Praha pardubice brno bohumín warszava krakov bratislava wien graz villach roma neapol bologna
ec 173   avala   praha vien
EC 174   Nemecká strela   Budapest Nu.Pu. - Vác - Szop - ... - Dečin - Berlín Ha.Ba. - Hamburg Altona
EC 174   Berliner   Praha hl.n. 10:32, Praha-Holešovice 10:39-10:42, Ústí nad Labem hl.n. 11:41-11:43,Děčín hl.n. 11:58-12:02, ... Ludwigslust 16:19-16:21, Büchen 16:47-16:48, Hamburg Altona 17:24
Ec 175   Hungaria   Budapešť keleti pu-Praha
EC 175   VINDOBONA   Hamburg alt. 20:44 pu - Berlin hauptbahnhof 22:47-22:49 pu - Berlin sudkreuz 22:55 -22:58 pu - ... - kolin 13:24- 13:38 - Brno dolni nadrazi 16:01 breclav 17: 27-17:34 wien miedling 19:44 - villach hbf 21:21
EC 101   miloš zeman   ostrava hlb odj.15:22 ostrava střed 15:27 ostrava kunčice př   . . .   vyškov na moravě příj.19:19 odj.19:20 brno hln. příj..19:57
EC 175   Metropolitan Thermal   Ostseebad Binz (14:00) - Berlin Hbf (tief) (18:20-18:30) - Dresden Hbf - Praha hl.n (22:28, 22:40) - Kolín - Brno hl.n - Břeclav - Bratislava hl.st (02:37)
EC 175   Comenius   Praha hl.n. - Berlin Hbf - Strausberg
EC 176   Berliner   Praha hl.n. 8:26, Praha-Holešovice 8:34-8:35, Ústí nad Labem hl.n. 9:37-9:39, ... Hamburg Hbf 15:11-15:14, Hamburg Dammtor 15:17-15:19, Hamburg Altona 15:26
IEx 177   Brněnský drak   Cheb-Plzeň-Břeclav-Bratislava
Ec 177      Praha berlín
EC 179   Metropolitan   Brno hl.n. - Nové Zámky
Rx/Ex 180   Karlex   Praha hl.n - Praha Holešovice - Kralupy nad Vltavou - ... - Most - Jirkov zastávka - Chomutov
180   Ohře   Praha Praha Vršovice Praha hlavní nádraží Praha Holešovice Ú   . . .   hří Karlovy Vary Nová role Nejdek Potůčky Johanngeorgenstadt
EC 182   Glacencis expres   Wroclaw Glowny 14:58, Brzeg 15:28-15:29, Březová 16:30-16:40, Praha hl.n 18:55
185      Brno královo pole 18.20 - Jihlava 19.50 - 19.52 - ... - Kolín 21.15 - 21.20 Praha Libeň 21.50 -21.51 - Praha hl.n 21.58
EC 185   Via Carolina   Ústí nad Labem hl.n. - Praha hl.n. - Kolín - ... - Zvolen - Poprad-Tatry - Košice
Rx 188   Brňan   Praha. Smíchov. Brno
189      Praha kolín pardubice brno bohumín warszava krakov bratislava wien
Ex 190   Matalík   Valašské meziříčí - Hranice na Moravě - Přerov - Olomouc hl.n. - Praha hl.n.
Ex 191   Matalík   Praha hl.n.- Olomouc.hl.n. - Přerov - Hranice na Moravě - Valašskémeziříčí
IC 194   Praha [Ex3]   Praha-Smíchov (9:18) - Praha hl.n. (9:27 - 9:37) - ... - Třebanice (12:26 - 12:28) - Třebanice hl.n. (12:35)
200      Bratislava hl.st. - Kúty - Brodské - ... - Šakvice - Vranovice - Brno hl.n.
IC 201      Bratislava hl st Kúty Břeclav Brno hln Letovice Česká Třebová Pardubice hln Kolín Prava Liben Praha hln
201   Horehronec   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Brno hl.n. - ... - Bratislava hl.st. - Banská Bystrica - Košice
IC 201      Praha hln Praha Libeň Kolín Pardubice hln Česká Třebová Brno Židenice Brno dolní n Břeclav Kúty Bratislava hl st
EC 202   Jan Smit   Amsterdam Centraal 8:55 - Amersfoort 9:31 - Bad Bentheim 11:15 - ... - Decin Hln 16:59 - Praha Hln 18:03 (-Brno dolni nadrazi 20:28 - Bratislava hl. st. 0:15)
Ex 202      Praha hln Kolín Pardubice hln Brno hln Břeclav
ZvlEx 202   Pečky   Žilina os. st. - Bohumín - Ostrava hl. n. - ... - Pardubice hl. n. - Kolín - Pečky
204      Praha hl.n.(odj. 9:15) - Praha-Smíchov - Beroun - ... - Staňkov - Domažlice - Česká Kubice
EC 205      Plzeň hl.n. - Zdice - Praha-Smíchov - ... - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Šumperk
Ex 206   Jakub Krčín   Praha-hl.n. 14:00, Tábor 15:00-15:05, České Budějovice 16:03-16:10, Sommerau 17:05-17:10, Linz hbf 18:30
IC 207   Pražan   Děčín - Ostrava
EC 210   Úslava   Praha hl.n. - Plzeň hl.n.
IC 211   Brněnský Drak   Praha hln Pardubice hln Česká Třebová Brno hln
IC 212   Brněnský Drak   Brno hln Česká Třebová Pardubice hln Praha hln
EC 213      Bratislava hl st Kúty Břeclav Hodonín Staré Město Uh Hradiště Otrokovice Přerov Hranice na Moravě Ostrava Svinov Ostrava hln Ostrava Kunčice
Ex 213   Český. Bedějovičák   České Budějovice. Tábor praha hl. N.
Rx 213   Labe   Děčín hl.n. - Praha Holešovice - Praha Libeň - Praha Běchovice
Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:52-15:54, Horní Lideč 17:21-17:23, Púchov 17:46-17:58, Žilina 18:41
Ex 221   Detvan   Praha hl.n. 15:23, Praha-Libeň 15:29-15:30, Kolín 16:01-16:02, ... Turčialske Teplice 21:43-21:44, Kremnica 22:12-22:15, Zvolen osob.st. 22:45
EC 221      Praha hln Pardubice hln Letovice Brno Židenice Brno hln Břeclav Bratislava hl st
Ex 222   Moravská Sázava   Břeclav - Hodonín - Staré Město u Uherského Hradiště - ... - Česká Třebová - Pardubice hlavní nádraží - Hradec Králové hlavní nádraží
222   Tommy   Domažlice-Plzeň Praha
EC 222   Detvan   Zvolen os.st. - Žilina - Púchov - Vsetín - Olomouc hl.n. - Praha hl.n.
Ex 222   Matalík   Žilina 20.27, Kysucké Nové Mesto 20.36-20.37, Čadca 20.53-20.54, ... Ostrava-Svinov 22.11-22.13, Hranice na Moravě 22.37-22.38, Olomouc hl.n. 23.05
Ex 222   Súlov   žilina-praha hl n
Ex 223   Matalík   Olomouc hl.n. 04.56, Hranice na Moravě 05.23-05.24, Ostrava-Svinov 05.48-05.51, ... Čadca 07.10-07.12, Kysucké Nové Mesto 07.28-07.29, Žilina 07.38
Ex 223   Ostravan [Ex3]   Třebanice hl.n. (18:10) - Třebanice (18:13 - 18:15) - ... - Kysak (02:04 - 02:06) - Košice (02:18)
EC 224   Valach   Vsetín - Valašské Meziříčí - Přerov - ... - Hodonín - Břeclav - Bratislava hl.s.
Ex 225   Detvan   Cheb (12:33) - Mariánske Lázně (12:52-54) - Planá u ML (13:03-05) - ... - Sliač-kúpele (22:45-46) - Zvolen-mesto (22:51-52) - Zvolen os.st. (22:55)
EX 225   Thermal   Karlovy Vary 20.00-Ostrov Nad Ohří-Klášterec nad Ohří-Chomut   . . .   ovský Mikuláš-Štrba-Poprad-Tatry 5.55-6.00-Kysak-Košice 7.20
EN 230      (Venezia Santa Lucia 21.04 / Zurich HB 21.40) - Salzburg HBF 04.34 - Linz 05.50-05.52 - ... - Praha Hl.n. 10.57 - 11.11 - Praha-Holešovice 11.19
EN 230   BUDVAR   ROMA FIRENZE-BOLOGNA-VENEZIA-UDINE-VILLACH-SALZBURG-LINZ-SUMMERAU-HORNÍ DVOŘIŠTĚ-ČESKÉ BUDĚJOVICE-TÁBOR-PRAHA
EC 230   Slovakia   Žilina - Čadca - Bohumín - ... - Praha Líben - Praha hl.n. - Praha Holešovice
SC 233   Pendolino   Bohumín. Ostrava hl.n. Olomouc hl.n. Česká Třebová. Pardubice hl.n. Pardubice hl.n.
234   AMICUS   Budapešť keleti- Štúrovo- Nové Zámky- Bratislava- Brno hlavní nádraží
Ec 234      Praha havlíčkův brod tišnov brno bratislava
234   Jeseníky   Praha hl.n. 6:57, Praha-Libeň 7:03-7:04, Kolín 7:36-7:38, ... Horní Lipová 11:05-11:06, Lipová Lázně 11:12-11:15, Jeseník 11:22
EC 234      Třebechovice pod Orebem - Týniště n. Orlicí - Letohrad - ... - Brno hl.n. - Břeclav - Wien Hbf
EC 237   Metropolitan   Praha hl.n. 5:44, Kolín 6:18-6:19, Pardubice hl.n. 6:38-6:40, ... Szob 11:31-11:32, Vác 11:53-11:54, Budapest-Nyugati 12:20
NIGHTJET 239      Praha-Holešovice (17:48) - Praha hl.n. (17:57-18:01) - Tábor (19:17-19:18) - ... - Tarvisio Boscoverde (5:49-6:05) - Bologna Centrale (9:47-9:52) - Firenze S.M.N. (10:44)
241      Tramtária-Bystrica
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 242   SPOLEČNOSTI ČESKÉ DRÁHY   KOŠICE 18:00 KYSAK 18:12 18:13 SPIŠSKÁ NOVÁ VES 18:50 18:51   . . .   DUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:24 00:25 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 01:19
EN 244   Linecký expres   Linz hbf12.00,České Budějovice 13.13-13.15, Tábor 13.48-13.50, Praha h.l.n.14.30-14.40,Pardubice h.l.n.15.12-15.15, ... Břeclav 16.31-16.34,Bratislava hl.st.17.45-17.48, Zvolen 19.14-19.20, Banská Bystrica 20.28-20.30,Kysak 21.39-21.40,Košice 22.13
EC 244   Slovenská Strela   Žilina- Ostrava hl.n- Praha hl.n
Ic 245   Opava   Praha opava
250   Karlex   Bratislava hl.st. (23:30) - Devínska Nová Ves (23:42-43) - Malacky (23:55-57) - ... - Karlovy Vary (8:12-15) - Sokolov (8:32-34) - Cheb (8:58)
Ex 250   Glacensis   Wrocław Główny 05.30, Strzelin 06.00-06.01, Ziębice 06.18-06.19, ... Kolín 09.20-09.21, Praha-Libeň 09.51-09.52, Praha hl.n. 09.58
Ex 251   Glacensis   Praha hl.n. 16.37, Praha-Libeň 16.43-16.44, Kolín 17.14-17.15, ... Ziębice 20.18-20.19, Strzelin 20.36-20.37, Wrocław Główny 21.07
EC 252   hungari   Opava východ,Ostrava-Svinov,Hranice na Moravě,Olomouc hlavní   . . .   eň,Praha-Holešovice,Kralupy nad Vltavou,Libochovice,Lovosice
EC 252   Adria Express   Zagreb(9.00)-Dobova(9.30-9.50)-Maribor(11.22-11.28)-Graz HBF   . . .   o hl.n.(16.52-17.00)-Jihlava(18.55-19.00)-Praha hl.n.(21.12)
EC 257   Alois Negrelli   Praha hl.n. (23:21) - Berlin Spandau (4:21)
258      PRAHA - PARDUBICE - ČESKÁ TŘEBOVÁ - OLOMOUC - PŘEROV
EC 258   Tropica   Praha hl. n. - Praha-Smíchov - Beroun - ... - Donauwörth - Augsburg HBF - Füssen
Ec 258   Metropolítan   Praha-Budapest keletipu
EC 259   Kopernikus   Leipzig Hbf - Děčín hl.n. - Praha hl.n.
EC 262      Smälovike - Rokys Centrum - Praha hl.n.
EC 263   hungaria   Znojmo,Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov,Mikulov na Moravě,Břec   . . .   nov,Ostrava,Bohumín,Karviná,Český Těšín,Třinec Centrum,Návsí
Ex 266   Ex6 Nicholas Winton   Praha hl. n. - Praha-Smíchov - Beroun - ... - Nýřany - Stod - Domažlice
267   Luháče   Luhačovice 9:31, Újezdec u luhačovic 9:48-9:50, Uherský brod 10:00-10:09, ... Ostrava svinov 12:12-12:14, Ostrava svinov 12:20-12:21, Bohumín 12:34.
EC 270   Slovenská strela   Bratislava hl.st. - Břeclav - Brno hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n.
EC 270   Slovan   Budapest keleti 11:39-Bratislava hl.st 14:04-Praha hl.n 18:13
EC 270   Jaroslav Hašek   Budapest keleti pu. 13:35-Štúrovo 14:52-Bratislava hl.st 16:08-Praha hl.n 20:16
EN 270   Metropol   Budapest-Nyugati pu 20:41, Bratislava hl.st. 23:07 - 23:10, Brno hl.n. 00:36 - 02:38, Praha hl.n. 06:07
EC 270   Slovan   Praha hl.n 9:42-Kúty 13:12-Bratislava hl.st 13:55-Nové Zámky 14:42-Budapest keleti pu. 15:50
EC 271   Metropolitan (Ex3)   Brno dolní n. 5:24, Břeclav 5:52 - 5:59, Kúty 6:11 - 6:13, ... Szob 8:31 - 8:32, Vác 8:53 - 8:54, Budapest Nyugati pu 9:20
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14































1475.89
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?