vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bee

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bee

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
.      .
Zr./R 1704/412   Stalina/Germán   (Gumenno 7:28-Kujbyšov-)Kišivároš 8:59/9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologna hlavné 16:59
R/Ex 142/1124   OSTRAVAN   (Cheb-Plsen)-Praha smichov-praha Holesvice-Praha Hl n-Praha   . . .   c hl n-Ostrava hl n-Bohumin(-Frydek Mistek)-Cadca ZSR-Zilina
dd   aa   aehd
Ex @      Banská Bystrica,Zvolen osob.st.,Žiar n.Hronom,Levice,Šurany,   . . .   rno-Židenice,Česká Třebová,Pardubice hl.n.,Kolín,Praha hl.n.
JHTZJN R JTZJNEŘ   JZÝTMKURKMT   BBGHHBHB
B/IC/EC 270   Avala   Beograd (9:42)-Kelebia (13:56-13:59)-Kiskunhalas (14:33-14:36)-Budapest keleti pu (16:03-16:16)-Bratislava hl.st (18:02-18:11)-Praha hl.n (22:22)
IC 278   Porta Bohemica   Beograd 8:51,Novi Sad 9:35-9:38,Subotica 10:01-10:03,Kelebia   . . .   a hl.n 23:03-Ústí n. Labem hl.n 23:44-23:47,Děčín hl.n 23:58
344   Goran Bregović   Beograd 9:11-Novi Sad 10:09-Subotica 11:32-Indija 12:43-Kisk   . . .   21-Hamburg Altona 6:33-Leipzig 8:29-Essen 8:56-Duisburg 9:13
IC 1731\1      Berlin-Charlottenburg 18.22, Berlin Hbf. 18.30-18.43, Berlin Ostbf. 18.50-18.53, ... Ostrava hl.n. 2.27-2.30, Břeclav 4.10-5.49, Wien Hbf 7.00
TLK 405/48072/44170   PIRAT   BOHUMIN - BIELSKO BIAŁA GŁÓWNA - KOŁOBRZEG
R8   Slezan   Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov - ... - Nezamyslice - Vyškov na Moravě - Brno hl.n.
TLK Roztocze   301   Bohumin 04:18 - Racibórz - Gliwice - ... - Stalowa Wola Rozwadów (11 : 17 /11 : 35) - Kraśnik - Lublin Główny 12 : 43
R/TLK 403/45070/45071   Wydmy   Bohumín 17:33, Chałupki 17:39-17:40, Wodzislaw Sląski 17:55-17:56, ... Gdynia Gł. 5:16-6:09, Puck 6:41-6:43, Hel 7:48
TLK 6240/09   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:19-20:20, Racibórz 20:39-20:40, ... Gdynia Glówna 7:57-8:21, Lebork 9:38-9:52, Leba 10:38
TLK 45070/1   Wydmy   Bohumín 20:12, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   ot - Gdynia Główna - Rumia - Wejherowo - Lębork - Łeba 8:34,
R/TLK 403/45070/45071   Wydmy   Bohumín 20:12, Chałupki 20:18-20:19, Olza 20:24-20:27, ... Bożepole Wielkie 7:12-7:22, Lębork 7:33-7:49, Łeba 8:35
Ex 178      Bohumín 6:11-Břeclav 6:44-Kúty 6:58-Bratislava hl.st 7:40-Ga   . . .   rad 9:41-Budapest keleti.pu 10:00-Budapest Ferencváros 10:06
ČD NAJBRT 380 Nahradni EC 105   Adam Houšt´   Bohumin Ostrava Otrokovice Břeclav
R 163 Peršing      Bohumín-Český Tešín-Čadca-Žilina-Vrútky-Ružomberok
R/Zr 403/711      Bologňa 11:59-Zelín 14:58/15:15-Kišivároš 18:40/19:01-Kujbyšev-Gumeno 20:29
R/Zr 413/1711   Germán   Bologna hlavné 12:01-Zelin 14:58/15:15-Kišivároš 18:40(19:01-Kujbyšov-Gumenno 21:28)
350.015 EC 272   Adam Houšt´   Bratislava Břeclav Brno Praha
EC 118/119   Karel Havlíček Borovský   Bratislava hl. st. - Břeclav - Brno hl. n. - ... - Kutná Hora hl. n. - Kolín - Praha hl. n.
EN 789 EX OSTRAVAN      BRATISLAVA HL.N BRNO HL.N OLOMOUC HL.N OSTRAVA HL.N WARSZAVA CENTRALNA
en 478 widensky euro night      bratislava hl.n kosice hl.n olonouc hl, praha hl.n ostrava hl.n wien hl.n
EC 177   František Krížík   Bratislava hl.st 23:19-Břeclav 00:15-Brno hl.n 00:35-Česká Třebová 01:21-Pardubice hl.n 01:56
Ex 233   Praha   Bratislava hl.st 4:05-Trnava 4:53-Trenčín 5:39-Žilina 6:19,6   . . .   11:49-Praha Libeň 12:39-Praha hl.n 12:48-Praha Smíchov 12:55
IC 68 METROPOLITAN      Bratislava hl.st Brno Hl.n Pardubice Hl.n Praha Hl.n
IC 137/14004   Batory/Bathory   Brest-Centralni - Terespol - Biała Podlaska - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Główny - Katowice
IC 137/14004/131   Batory/Bathory   Brest-Centralni 05:11 - Terespol 05:29-06:37 - Biała Podlaska 07:03-07:04 - ... - Nagymaros-Visegrad 18:41-18:41 - Nagymaros-Visegrad 18:53-18:54 - Budapest-Nyugati 19:20
Sv / R 8XX   Svitava / Moravan   Brno
820-849   ex R8   Brno - Nezamyslice - Přerov - ... - Ostrava-Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
330 - 359      Brno (hl.n.) - Blažovice - Holubice - ... - Krnov-Cvilín - Opava západ - Opava východ
EC/EN 271/477   Metropolitan/Metropol   Brno dolní nádraží 6:24, Břeclav - Kúty - Bratislava hl.st.   . . .   hl.st. - Nové Zámky - Štúrovo - Vác - Budapest-Keleti 8:35,
800-819   R13 Moravan   Brno hl. n. - Šakvice - Zaječí - ... - Hulín - Přerov - Olomouc hl. n. a zpět
EC 100   Břněnský Express   Brno hl.n 5:55-Česká Třebová 6:39-Pardubice hl.n 7:17-Kolín hl.n 7:43-Praha Libeň 8:21-Ústí N.Labem hl.n 9:05-Děčín hl.n 9:20
R 119 VISOCINA      BRNO HL.N BLANSKO SKALICE NAD SVITAVOU LETOVICE SVYTAVY CESK   . . .   ZADNI TREBAN BEROUN ZDICE ROKYCANY CHRAST U PLZNE PLZEN HL.N
EX 446 METROPOL      BRNO HL.N BRNO HVLICKUV BROD JIHLAVA
R 321 VISOCINA      BRNO HL.N BRNO KR POLE TISNOV KRIZANOV ZDAR NAD SAZAVOU HAVL   . . .   ANY STRASKOV ROUDNICE NAD LABEM LOVESICE USTI NAD LABEM HL.N
R 668 SLEZAN      BRNO HL.N BRNO KR POLE TISNOV KRIZANOV ZDAR NAD SAZAVOU HAVL   . . .   ESLAV HL.N BAKOV NAD JIZEROU MNICHOV HRADISTE TURNOV LIBEREC
R 998 VISOCINA      BRNO HL.N BRNO KR POLE TISNOV KRIZANOV ZDAR NAD SAZAVOU PRIB   . . .   AVOU VRANANY ROUDNICE NAD LABEM LOVESICE USTI NAD LABEM HL.N
EX 568 METROPOL      BRNO HL.N KOSICE HL.N
EX 5 METROPOLITAN      Brno hl.n Košice hl.st Bratislava hl.st
EX 478 METROPOL      BRNO HL.N PARDUBICE HL.N HRADEC KRALOVE HL.N
Sp 5154/5155   Ruprecht   Brno hl.n. - Adamov - Adamov zastávka -Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
Sp 5154/5155      Brno hl.n. - Adamov zastávka - Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
RJ 80/81   RAILJET   Brno hl.n. - Česká Třebová - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha hl.n.
231/232   Morava   Brno hl.n. - Šakvice - Zaječí - ... - Malacky - Devínska Nová Ves - Bratislava hl.st. a späť
Ex 8xx      Brno hl.n. - Vyškov na Moravě - Kojetín - ... - Ostrava Svinov - Ostrava hl.n. - Bohumín
302-310   Bublava R2   Brno hlavní nádraží - staré město - ústí nad Bublavou - Most nad Bublavou - Split. A zpět
Nové řazení pro R   Vysočina   Brno Kr. Pole - Praha hl. n. - (Praha Smíchov) a zpět
8xx   Slezan   Brno Královo Pole - Brno Židenice - Rousínov - ... - Dětmarovice - Karviná hl.n. - Český Těšín
loko 362.001 R825   Adam Houšt´   Brno Přerov Ostrava Bohumin
Hokej eso 362.162 813 slezan   Adam Houšť   Brno Přerov Ostrava Hl.n Ostrava Svinov. Bohumin
R9   Vysočina   Brno-Královo Pole; Tišnov; Křižanov; Žďár n.Sázavou; Přibysl   . . .   á Hora hl.n.; Kolín; Praha-Libeň; Praha hl.n.; Praha-Smíchov
EX 779 METROPOL      BRNOHL.N PRAHA HL.N USTI N.L
360-389      Břeclav - Hodonín - Moravský Písek - ... - Hanušovice - Lipová Lázně - Jeseník
Ex 590/591   Helfštýn   Břeclav - Staré Město u Uherského Hradiště- Bohumín
Ex 177   Comenius   Budapest Ferencváros 5:10-Budapest keleti. pu 5:15-Nagymaros   . . .   22-Bratislava hl.st 7:55-Kúty 8:38-Břeclav 8:46-Bohumín 9:17
EC 270   Jaroslav Hašek   Budapest keleti-Nové Zámky-Bratislava hl.st-Brno hl.n-Praha hl.n
EC 276*   Slovan   Budapest Nyguati-pu. (11:41) - Nové Zámky (13:14-13:16) - Bratislava hl.st. (14:07-14:10) - ... - Pardubice hl.n. (17:07-17:09) - Kolín (17:29-17:30) - Praha hl.n. (18:07)
EC 274*   Jaroslav Hašek   Budapest Nyguati-pu. (13:41) - Nové Zámky (15:14-15:16) - Bratislava hl.st. (16:07-16:10) - ... - Pardubice hl.n. (18:07-18:09) - Kolín (19:29-19:30) - Praha hl.n. (20:07)
EC 272*   Csardás   Budapest Nyguati-pu. (15:41) - Nové Zámky (17:14-17:16) - Bratislava hl.st. (18:07-18:10) - ... - Pardubice hl.n. (20:07-20:09) - Kolín (21:29-21:30) - Praha hl.n. (22:07)
EC 270*   Petrov   Budapest Nyguati-pu. (17:41) - Nové Zámky (19:14-19:16) - Bratislava hl.st. (20:07-20:10) - ... - Pardubice hl.n. (22:07-22:09) - Kolín (23:29-23:30) - Praha hl.n. (0:07)
EC/IC 130/41004/41005   BATHORY/BATORY   BUDAPEST NYUGATI- VAC- SZOB- BRATISLAVA HL.ST.- BRECLAV- PRE   . . .   - SIEDLCE- ŁUKÓW- BIAŁA PODLASKA- TERESPOL- BREST CENTRALNYI
IC 130/41004/136   Batory/Bathory   Budapest-Nyugati - Vac - Nagymaros-Visegrad - ... - Międzyrzec Podlaski - Terespol - Brest-Centralni
EC 7427-7455   Arnie   Budapest-Nyugati 9:41, Štúrovo 10:46-10:49, Bratislava hl.st. 12:07-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno hl.n. 13:36-13:38, Praha hl.n. 16:07
EC 270   Slovan   Budapset keleti pu 11:58-Nové Zámky 13:03-Bratislava hl.st 14:02-Praha hl.n 18:10
TLK 52 25   Wieloryb   Bydgoszcz Główna-Tczew-Gdańsk Wrzeszcz-Gdańsk Główny-Sopot-Gdynia Główna-Słupsk
SV ČD   bbb   cc
IR / SP 43278/3   Ceske Mono Regio / Powierza   Ceske Budejowice - Katowice
R 123 Bohemia      Česká Třebová-Praha
Ex 534*   Jižní expres   České Budějovice (13:55) - Tábor (14:39-14:40) - Praha hl.n. (15:57)
Ex 530*   Jižní expres   České Budějovice (5:55) - Tábor (6:39-6:40) - Praha hl.n. (7:57)
Ex 532*   Jižní expres   České Budějovice (9:55) - Tábor (10:39-10:40) - Praha hl.n. (11:57)
Ex 1544/1543   Jižní expres   České Budějovice- Praha-Holešovice
Ex 536*   Budvar   Český Krumlov (17:07) - České Budějovice (17:45-17:55) - Tábor (18:39-18:40) - Praha hl.n. (19:57)
Rx XXX      Děčín hl. n. - Ústí n. L. hl. n. - Praha hl. n
Sv 001543/404      Depo
Sv 22-01      DKV Praha odstavený
Sv/Zvl ? 411/045411/522      DKV Praha- ŽZO Cerhenice
362.001 R975   Adam Houšt´   Dolni Loučky
EC 658555565/00   MORČE autovlak555   DOMAŽLICE PLZEN PRAHA KOŠICE
EC 193/195   Vltava   EC 193 Praha hl.n. - Praha Liben - Kolín - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
tf w af&dy      ef adc
EC 118 5T2 4171   EC 118   ERKOV - PERKOV
IC 56861/467   Szklarka   Gdańsk Główny-Gdańsk Wrzeszcz-Gdańsk Oliwa-Sopot-Gdynia Głów   . . .   ka Poręba Górna-Szklarska Poręba Jakuszyce-Harrachov-Liberec
EIC EIC 17990   Wiedeński   Gdynia Główna10:00-Wa-w Wschodnia11:55-CMK-Kraków Główny13:59-Bohumin14:35-Praha15:15-Brno16:00-Wien17:25
MWM sd      ggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Zr 1704/422      Gumemno 7:28-Kujbyšev-Kišivároš 8:59(Zelín-Bologňa)
Zr/R 704/402   Starina/Germán   Gumeno 7:28-Kujbyšev ??-Kišivároš 8:59/9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologňa 16:59
HH H   H   H
NJ /Rx 40976 /477   Metropol   Hamburg-Altona - Hamburg HBF - Büchen - ... - Kistelek - Szatymaz - Szeged
EIC / Ex 555/ 33   Szklarek   Hel - Gdynia Główna - Iława Główna - ... - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna - Liberec
TLK 26/27   Rozewie   Hel - Jelenia Góra
R/TLK 54070/54071/402   WYMDY   Hel 20:52 - Władysławowo - Gdynia Gł. 22:14 (- Łeba 19:49, Lębork 20:34-20:47, Gdynia Gł. 21:45-22:15, ... Rybnik 6:49-6:58, Chałupki 7:39-7:49, Bohumín 7:55 )
ŤE 102"1   Expresslino   Hel-Jastarnia-Kuźnica (Hel)-Władysławowo-Puck-Reda-Gdynia Główna-Sopot
TLK 0950/1   Rafa Koralowa   Hel-Jastarnia-Władysławowo-Gdynia Główna-Sopot-Gdańsk Główny-Tczew-Bydgoszcz Główna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45































2472.83
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?