vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bdt 280

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdt 280

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
.      .
REX/AEX 2455/2109   SLOVAKY EXPRES   (Besnov U prahy-Praha)-breclav-stare mesto U hdrasite-Nitra
R/Rx 2206/2208   KRAVLOVAN/KRALOVY   (Praha Smichov 10:45)-Praha Holesvice 11:02-Praha hlavni Nad   . . .   16:45-Cadca ZSR 17:58-18:01-Bratislava hlavna stanica 19:49
Os/Ex/SP 9781/9973/19081   CYKLOHRÁČEK   (Slaný - Hostivice - Praha hl.n.) - ... - Kysak - Plavec - Muszyna PKP)
dd   aa   aehd
TLK 28242/54   Zorena   Cercany - Gdynia Gł.
11800/11801   Nabočany AirportExpres   Dankov - Říčany - Pařížov město - ... - Dolní Bezděkov - Nabočany - Nabočany letiště
Os pristavené      do Starých Zámkov a Červ.Štubne
Os/R 3121/1323   /Praděd   Frenštát pod Radhoštěm 4:51, Frýdlant nad Ostravicí 5:09-5:13, Frýdek-Místek 5:26-5:30, ... Ostrava hl.n. 6:04-6:10, Opava-Východ 6:31-6:35, Krnov 6:53
loko 210.037 os 8316   Adam Houšt´   Kanclov
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
Os 8409/8271      Milevsko (14:17) - Tábor (14:50)
R/EN/D/NJ 23089/236   OSTERREICH EXPRES   Praha hl n 00:42 - praha holesvice 0:49-1:01 - Decin hl n 04:55-05:56 - ... - Breclav 17:37 - Flughafen Wien 21:31 - wien hbf 22:51-23:02 -Linz hbf 00:59
EC 299 (6277)   Lázeňský expres   Praha hl. n. - Praha-Smíchov - Plzeň hl. n. - ... - Tršnice - Sokolov - Karlovy Vary
l522   praha   praha hl.n. praha libeň PRAHA MASARYKOVO NADRAŽÍ
en Filip Červinka   Filip Červinka   praha kolín
R/Zr. 446/1752   Bodva/   Preřov 14:21-Kišivároš 14:53/15:22-Zelín 18:49(19:02-Bystrica 19:29/19:34-Tramtária 21:28)
754.061 r 852   Adam Houšt´   Rtyně v Podkrkonoši
EIC 711/0   Lima   Studénka - Katowice Ligota - Katowice - Kraków Gł - Kraków Płaszów- Kraków Gł - Kraków Mydlniki Kraków Mydlniki Wappienik
SP 1821 (retro)   BRECLAV   Sumperk_zabreh na Morave-Brno-Bohumin-Breclav-Stare mesto U Hdrasite (-Veseli nad moravou-Skalica na slovenksa)
SP 1821 retro   BRECLAV   Sumperk-Brno-Bohumin(-Olomouc)-Breclav-stare mesto U Hdrasite-Veseli nad moravou
754.057 OS7547   Adam Houšt´   Zelena Lhota Dešenice
Sv Os,Zr(Sp)      Zelín
Os/Sp 9782/19784   Cyklohráček   Zlonice 17:03 - Slany 17:11-17:12 Podlešín 17:27-17:33 Středokluky 17:55-18:18 Hostivice 18:28-18:29 praha hl n 18:57
SP 11921      Zvolen os.st.-Košice
R/R/TLK 376/48200   Kysuce   Žilina 7.22, Český Těšín 8.20-8.22, Bohumín 8.56-9.04, ... Zielona Góra 13.29-13.32, Kostrzyn 16.44-16.46, Szczecin Gl. 18.16
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
CESA IC 00001   CESA 1   Hamba Główna-Legnica-Wrocław Muchobór-Wrocław Główny-Wrocław   . . .   w Huta-Brzeg Głogowski-Bytom Odrzański-Nowa Sól-Zielona Góra
PREG 542   Regio   Ostrawa - Wrocław główny
vozy druhé třídy 2      h
IC 500   Kriváň   Weeeeeeeeeeeeeee
RE 15      Cottbus Leipzig
Sp 22   OPODRA EXPRES   Opava Vychod-Bohumin-Breclav-Brno havni nadrazi-zabreh na morave-Ceska Trebova-Pardubice hlavni Nadrazi-Kolin-Praha Hlavni Nadrazi- Praha Smichov Nadrazi
53   499   kosice opava vychod
77      Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - Olomouc hl.n. - Krnov
IC 98      Praha-Brno
OS 101   ČERVENÁ VODA   hk - praha
103   Okružák   Praha hl.n. - Pardubice hl.n.
EC 115   OPAVA RETRO   Praha hlavni Nadrazi - Kolin - Pardubice hl n - ... - Ostrava hl n - Opava Vychod (-Olomouc - Vsetin NAD/ODKLON)
Ex 118   Okružník   Praha,Smíchov-Praha hl.n.-Praha,Holešovice-Ústí n. L.-Proboš   . . .   un-Karlštejn-Praha,Radotín-Praha,Velká Chuchle-Praha,Smíchov
Ex 129   Slovácký expres   Praha hl n Luhačovice
129      Praha. Holešovice. České Budějovice
Ex 149   Hukvaldy   Praha hl.n. - Žilina
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
EX 163   pražák   Praha hl.n-Kolín-Pardubice-Olomouc-Přerov-Ostrava-Bohumín-Čadca-Žilina
EC 173   HUNGARIA   (budpest nyugati pu - nove zamky - Trnava - ... - decin hl - ( dresden hbf - Hamburg altona)
Os 178      thhu - tztrzuhr
EC 178   fztzčřzzuř   thzthtrhgtrjghj - ghuhgzugrhzugrhzu
275      Brno-Praha
EC 278   Metropolitan   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Česká Třebová - ... - Nagymáros-Visegrád - Vác - Budapest nyugati palayudvar
EN 278   Szturni   Praha Hlavni Nadrazi - Breclav - Wien Hauptbahnhof - ... - Vyazma - Moskwa-Passażyrskaja-Smolenskaja - Moskwa Belorusskaja
313      Rokys Centrum (10:38) - Rokys Vaší (10:46-10:47) - Semtov (11:10-11:14) - ... - Komarinky (12:00) - Hořkovice (13:09-13:18) - Brno Malovice (13:22) - Brno Dolní nádraží (13:58)
EC 407   CHOPIN   (decin hl n - Usti nad labem strekov - usti nad labem hl n) - ... - Breclav - Znojmo (- Linz hbf/ wien hbf - Zurich HB)
410   Sitno   Kisiváros5:20-Bláva-Praha Hl.n.
411   Germán   Praha hl.n.-Zeliň10:58/11:15-Kisiváros14:39
412   Gemeran   Kisiváros 8:59/9:22-Zelíň 12:48/13:05-Bologňa 16:59
412   Gemeran   Kisiváros 9:22-Zelíň 12:48/13:05-Bologňa16:59
416   Slatiň   Kisiváros15:30-Zeliň18:49
442   Germán   (Gumemno 7:28-Kujbyšov??)Kišivároš 8:59/9:22-Zelín 12:48(13:08-Bologňa ??)
484   Plecha   Plzeň brno
SC 520   Mladý Zvěd   Zlín Střed - Otrokovice - Přerov - Olomouc hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n.
EXPRES 524   EXPRES OD VALAŠSKA LINKY EX2   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 18:00 PRAHA-LIBEŇ 18:06 18:07 KOLÍN 18:   . . .   ORAVĚ 23:11 23:12 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 23:35 23:38 VSETÍN 23:53
Ex 540   Západní Expres   Plzeň hl.n. - Cheb
EC 597      Rybník - Praha hl.n.
614      Aramov - Kamenný Újezd - Dvorec
645      Ostrava Svinov. Návsí
EN 661   kiev+paris   Warszawa wschodnia-Přemysl glowny-kiev pařížský-čop-košice-b   . . .   raha smichov-plžen hlavní nádraží-cheb-zürich hbf-paris est.
IC 666   Pekelný blb   Brno - Brno
667   ROZMBERK   Plzeň hl.n. 12:03, Nepomuk 12:29-12:31, Horažďovice předměstí 12:50-12:51, ... Třebíč 17:06-17:08, Náměšť nad Oslavou 17:27-17:28, Brno hl.n. 18:14
687   Brno   BRNO HL.N. ČESKÝ TĚŠÍN
765      Rokys Centrum - Trovanice Průmyslová zóna - Olkovoukočno - Stokornice
alex 790   4911   praha hl n kiev pass
799   Labe   Ústí n.L.-Západ-Ústí n.L-Střekov-Roudnice n.L-Mělník-Všetaty-Nymburk hl.n.-Poděbrady-Chlumec nad Cidlinou-Hradec Králové hl.n.
907   Bouzov   Brno hl.n. 11:18, Vyškov na Moravě 11:55-11:59, Nezamyslice 12:15-12:20, Prostějov hl.n. 12:33-12:35, Olomouc hl.n. 12:52-12:56
934   Kyšperk   Letohrad - Praha hl.n.
962      Hradec Králové hl.n. - Praha hl.n.
962      Praha hl.n. - Hradec Králové hl.n.
982   Hradecký rychlík   Hradec Králové hl.n. 13:11, Pardubice-Rosice n.Labem 13:32-13:34, Pardubice hl.n. 13:40
983   Hradecký rychlík   Pardubice hl.n. 16:11, Pardubice-Rosice n.Labem 16:18-16:20, Hradec Králové hl.n. 16:45
984   Rachač   Česká Třebová - Praha Smíchov
984   Hradecký rychlík   Hradec Králové hl.n. 17:11, Pardubice-Rosice n.Labem 17:32-17:35, Pardubice hl.n. 17:40
985   Hradecký rychlík   Pardubice hl.n. 18:11, Pardubice-Rosice n.Labem 18:23-18:34, Hradec Králové hl.n. 18:52
987      Praha hl.n.-Praha-Libeň-Kolín-Pardubice hl.n.
Rx 993      Frýdlant nad Ostravicí - Frýdek-Místek - Ostrava hl.n. - ... - Opava východ - Krnov - Bruntál
997   Cep   Brno hl.n. 8:20, Tišnov 8:47-8:48, Křižanov 9:09-9:10, ... Planá u Mariánských Lázní 15:52-15:53, Mariánské Lázně 16:05-16:07, Cheb 16:26
Sp 1057   Hluboká   Jindřichův Hradec - Kardašova Řečice - Veselí nad Lužnicí - Hluboká nad Vltavou - České Budějovice
1126   PARADUCKY NISEK   Praha-Pisek-Ceske Budjovice-Brno hl n-pardubice hlavni nadrazi-Pardubice Rosice nad labem-(Hrdrec kralove hl n.)
1146   Boleslavan   Praha - Tanvald
Sp 1225      Roztoky u Křivoklátu - Zbečno - Nižbor - ... - Praha Smíchov - Praha hl. n. - Praha Vysočany
Sp/Os 1235   CYKLO ROKYS   Hraďišťko u Rokysu - Rokys Hradiště - Rokys Vaší - Rokys Centrum - Rokys zastávka
1295   Nisa   Liberec 15.08, Jaroměř 17.39-17.50, Brno hl.n. 21.09
sp 1408      Jeseník 11:01, Lipová Lázně 11:07-11:08, Hanušovice 11:58-12:00, Zábřeh na Moravě 12:25
1412   Gemeran   Kisiváros9:22-Zelíň12:48
Sp 1425   Bílý Kámen   Olomouc hl.n. 8:35, Moravský Beroun 10:00
1479   Šumavský Rychlík   České Budějovice - Zliv - Čičenice - ... - Volary - Černý Kříž - Nové Údolí
Sp 1482   Sázava   Tábor 5:16, Chotoviny 5:22, Sudoměřice u Tábora 5:25-5:26, ... Praha hl.n. 6:56-7:01, Kolín 7:48-7:49, Kutná Hora hl.n. 7:59
sp 1482   Sázava   Tábor 5:16, Olbramovice 5:56-5:57, Benešov u Prahy 6:09-6:10, ... Praha hl.n. 6:56-7:01, Kolín 7:48-7:49, Kutná Hora hl.n. 7:59 Tratě: CZ 221 CZ 220 CZ 011 CZ 230
Os 1579      Brno hl.n. 14:15, Hrušovany u Brna 14:29-14:30, Šakvice 14:37-14:38, Břeclav 14:57
Sp 1601      Místek (4:05) - Dobrá (4:28 - 4:30) - ... - Třinec-Lyžbice (5:52 - 5:57) - Jablunkov (6:22)
1604   Retro Slezsko   Havířov - Ostrava Kunčice - Ostrava Svinov - ... - Branná - Lipová Lázně - Jeseník
Strana: 1 2 3































2446.91
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?