vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bdt 262

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdt 262

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
dd   aa   aehd
Přehled 00000   Přehled   Depo
Zvláštní vlak 111-016   Cyklo Vlak   Dle potřeby
TLK 73738/83833   Piasek   Kołobrzeg - Białogard - Szczecinek - ... - Tychy - Bielsko-biała główna - Żylina
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
EN 1307-1509   Markézy   Opava Kylešovice, Opava Východ, Ostrava Svinov, Ostrava hl.n., Žilina, Žilina - Zariečie
EC 299 (6277)   Lázeňský expres   Praha hl. n. - Praha-Smíchov - Plzeň hl. n. - ... - Tršnice - Sokolov - Karlovy Vary
en Filip Červinka   Filip Červinka   praha kolín
r 1204 petr      Praha Vršovice Praha hl n Praha Vysočany Praha Čakovice Nera   . . .   en Ustí nad Orlicí Letohrad Hanušovice lipová Lazně Jeseník
Sv Mn,Os4xxx      stanica Nevidza
EIC 711/0   Lima   Studénka - Katowice Ligota - Katowice - Kraków Gł - Kraków Płaszów- Kraków Gł - Kraków Mydlniki Kraków Mydlniki Wappienik
Os Zn???      Tramtária
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
vozy druhé třídy 2      h
ZVL 005      Praha Masarykovo nádraží 13:32, Praha-Vysočany 13:39-13:40, Čelákovice 13:58-14:00, ... Studénka 17:15-17:16, Ostrava-Svinov 17:25-17:27, Ostrava hl.n. 17:33-17:35
EC/Ex 100   Jóže Plečnik   Ljubljana - Praha hl.n.
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 119   KRAKOVIANKA LINKY EX1   KRAKOW GLOWNY 19:00 OSWIECIM 20:30 20:31 BRZESZCZE JAWISZOWI   . . .   :33 01:34 PRAHA-LIBEŇ 02:02 02:04 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:10
195   Karlovy vary (R5)   Ústí nad Labem hl.n. 11:01, Chomutov 11:51 - 11:53, Karlovy vary 12:43
195   Karlovy vary (R5)   Ústí nad Labem hl.n. 7:01, Chomutov 7:51 - 7:53, Karlovy vary 8:43
196   Karlovy vary (R5)   Karlovy vary 9:00, Chomutov 9:50 - 9:52, Ústí nad Labem hl.n. 10:42
197   Karlovy vary (R5)   Ústí nad Labem hl.n. 11:01, Chomutov 11:51 - 11:53, Karlovy vary 12:43
198   Karlovy vary (R5)   Karlovy vary 13:00, Chomutov 13:50 - 13:52, Ústí nad Labem hl.n. 14:42
199   Karlovy vary (R5)   Ústí nad Labem hl.n. 15:01, Chomutov 15:51 - 15:53, Karlovy vary 16:43
200   Karlovy vary (R5)   Karlovy vary 17:00, Chomutov 17:50 - 17:52, Ústí nad Labem hl.n. 18:42
201   Karlovy vary (R5)   Ústí nad Labem hl.n. 19:01, Chomutov 19:51 - 19:53, Karlovy vary 20:43
202   Karlovy vary (R5)   Karlovy vary 21:00, Chomutov 21:50 - 21:52, Ústí nad Labem hl.n. 22:42
203   Karlovy vary (R5)   Ústí nad Labem hl.n. 23:01, Chomutov 23:51 - 23:53, Karlovy vary 0:43
204   Karlovy vary (R5)   Karlovy vary 1:00, Chomutov 1:50 - 1:52, Ústí nad Labem hl.n. 2:42
251      Wien hbf Hohenau Břeclav Podivín Zaječí Šakvice Brno Dolní n   . . .   dubice hln Přelouč Kolín Praha Libeň Praha hln Praha Smíchov
TLK 300   Galicja   Przemyśl - Ostava Swinov
300   POLOM   Trnava- Pezinok- Bratislava hl.st.- Kúty- Břeclav- Brno hl.n.- Praha hl.n- Praha Holešovice
300      Wien hbf Břeclav Hodonín Moravský Písek Staré Město U Uh Hra   . . .   uchdol nad Odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín
MEZISTÁTNÍ EXPRESS 350   ALBERT EINSTEIN LINKY EX6   MÜNCHEN HBF. 19:00 FREISING 19:24 19:25 LANDSHUT(BAY)HBF. 19   . . .   2 23:35 PRAHA-SMÍCHOV 00:37 00:39 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:48
472   Krav Maga   České Budějovice - Příbram - Praha hl.n.
sp 583      Břeclav,Ladná,Podivín,Rakvice,Zaječí,Šakvice,Popice,Pouzdřany,Vranovice,Žabčice
592   Čech   Vidly,Rázová,Modrava,Modrava předměstí
Rychlik 668   Rozmberk   Brno Hlavni Nadrazi - Namest Nad Oslavou - Trebic - ... - Horazďovice predmesti - Nepomuk - Plzen Hlavni Nadrazi
673   Labe   Děčín hl.n. 5:22, Ústí nad Labem hl.n. 5:37-5:39, Lovosice 5:56-5:58, ... Kralupy nad Vltavou 6:38-6:40, Praha-Holešovice 7:00-7:01, Praha hl.n. 7:10
708   Vincentka   Havlíčkův Brod - Přibyslav - Žďár n/Sáz. - ... - Uh. Brod - Ujezdec u L. - Luhačovice
750      Letovice Skalice nad Svitavou Blansko Brno hln Břeclav
814      Olomouc hlavní nádraží 7.04 II Přerov 7.20 7.22   . . .   Šakvice 9.02 9.03 1 Brno hlavní nádraží 9.24 II
874      Valašské Meziříčí Veřovice Frenštát pod Radhoštěm Čeladná Frýdlant nad Ostravicí Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln
875   [R26] Labe   Praha hl. n.- Praha-Holešovice- Ústí na Labem hl. n.
878      Ostrava hln Ostrava Střed Ostrava Kunčice Frýdek Místek Frýdlant nad Ostravicí Čeladná Frenštát pod Radhoštěm Veřovice Valašské Meziříčí
Rh 940   Hradečan   Praha hlavní nádraží - Hradec Králové
Sp 1057   Hluboká   Jindřichův Hradec - Kardašova Řečice - Veselí nad Lužnicí - Hluboká nad Vltavou - České Budějovice
1123   MASTEC KRALOVAN   (Stara paka-Mastec kralove)-Praha-benesov u prahy-veseli nad luznici-ceske budjovice-linz hbf
Sp 1281   Cyklo Vlak   Praha-Rudná u Prahy-Zdice-Příbram-Strakonice-České Budějovice-Jihlava-Chrudim-Pardubice-Praha
Sp 1425   Bílý Kámen   Olomouc hl.n. 8:35, Moravský Beroun 10:00
1521      Subotica 9:15-Novi Sad 11:22
Sp 1622      Ostrava Svinov Studénka Hladké Životice Suchdol nad Odrou Hranice na Moravě Teplice nad Bečvou
2253      Praha hl.n.-_Praha Holešovice-kolín- Pardubice Hl.n-česká trebová-Brno Hl.n-Breclav-Kúty -Malacky-Bratislava Hl.St.
Os 2702      Púchov-Vsetín
Sp 2721      Česká Třebová Chornice Jevíčko Velké Opatovice Cetkovice Boskovice Skalice nad Svitavou
Os 2902      Malopoľska Muszyňa 12:10-Nowy Sad-Krakow glowni 17:06
Os 3102      Kojetín Bezměrov Postoupky Kroměříž Hulín Třebětice Všetuly   . . .   Ostrava Kunčičky Ostrava Střed Ostrava Stodolní Ostrava hln
Os 3109      Ostrava hln Ostrava Stodolní Ostrava Střed Ostrava Kuncicky   . . .   icí Celadna Kuncice pod Ondrejníkem Frenstát pod ondřejníkem
Os 3122      Frýdek Místek Lískovec u Frýdku Paskov Vratimov Ostrava Kunčice Ostrava Kunčičky Ostrava Střed Ostrava Stodolní Ostrava hln
Os 3133      Frýdek Místek Lískovec u Frýdku Paskov Vratimov Ostrava Kunčice Ostrava Kunčičky Ostrava Střed Ostrava Stodolní Ostrava hln
Os 3144      Frenštát pod Radhoštěm Kunčice pod Ondřejníkem Čeladná Frýdl   . . .   Ostrava Kunčičky Ostrava Střed Ostrava Stodolní Ostrava hln
Os 3145      Veřovice Frenštát pod Radhoštěm město Frenštát pod Radhoštěm   . . .   Ostrava Kunčičky Ostrava Střed Ostrava Stodolní Ostrava hln
Os 3199      Frenštát pod radhoštěm Kuncice pod Ondrenikem Čeladná Frydla   . . .   Ostrava Kuncicky Ostrava Střed Ostrava Stodolni Ostrava hln
Os 3206      Vsetín 7:58, Valašské Meziříčí 8:16-8:30, Hranice na Moravě 9:00-9:02, Přerov 9:27
Os 3301      Bohumín Ostrava hln Ostrava Mar Hory Ostrava Svinov Polanka nad Odrou Jistebník Studénka
Os 3307      Ostrava Kunčice Ostrava Kunčičky Ostrava Střed Ostrava Stodo   . . .   vka Hodonín Lužice Moravská Nová Ves Hrušky zastavka Břeclav
Os 3863      Olomouc hl.n. 20:33, Přerov 20:54
Os 4002      Nevidza-Zámky
Os 4111      Studénka Jistebnik Polanka nad odrou Ostrava Svinov Ostrava Mar Hory Ostrava hln Ostrava Stodolní Ostrava Střed Ostrava Kunčičky Ostrava Kunčice
Os 4122      Šakvice Zaječí Rakvice Podivín Ladná Břeclav hrušky zastávka Moravská Nová Ves Lužice Hodonín
NJHK,HJ 4415   HJHJ   GV
Os 4638      Hodonín 3:28 Lužice 3:32 Moravská Nová Ves 3:36 Hrušky zastá   . . .   adu 4:38 Modřice 4:42 Brno Horní Heršpice 4:45 Brno hln 4:50
Os 4721   S55   Třebanice hl.n. (21:41) - Třebanice (21:47 - 21:49) - ... - Sebíkov-Krémy (22:46) - Sebíkov zastávka (22:48) - Sebíkov hl.n. (22:50)
Os 4722   S55   Sebíkov hl.n. (0:04) - Sebíkov Zastávka (0:06) - Sebíkov-Krémy (0:08) - ... - Třebanice (1:05 - 1:07) - Třebanice hl.n. (1:13)
Os 5902      Krynica-Muszyňa-Krakow
6780      Hradec Králové, Pardubice hl.n, Moravany, ... Letovice, Blansko, Brno židenice, Brno hl.n.
Os 6901      Zámky-Lovosice-Zelín 6:49/6:58-Bystrica 7:28
Os 8408      Čierna 8:04-Kišivároš 9:56
ŠROT 9558   ŠROT   Brno maloměřice-Česká třebová zěleznicní hřbitov
Os 9718      Kisiváros13:27-Poproč-Tramtária
IC 12492   RT Express   OTV Praha 1:20, Praha-Vršovice 1:35-40, Praha hl.n. 1:49-2:10, ... Bohumín 7:48-9:29, Dětmarovice 9:36-9:50, Karviná hl.n. 9:55
Os 14239      Prostějov hl.n. - Prostějov Místní Nádraží - Kostelec na Hané - ... - Trpík - Anenská Studánka - Třebovice v Čechách -
Zvl 29992   Odstavení z provozu!   Praha hl.n. - Praha ONJ
TLK 34125   Beskidy   Przemyśl Gł. - Przemyśl Zasanie - Radymno - ... - Oświęcim - Czechowice Dziedzice - Bielsko Biała Gł.
Sp 54548      Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. - Bohumín - ... - Karviná - Louky nad Olší - Český Těšín
nhhg 111112   NGNJGNJBGBBGBGN   RRRRRRRRRRRRRRRR-OOOOOONNNNNNNNNNNNNNJMHUJKNU K-HJLNKLhnixgjnh
Os 263001      Svitavy - Česká Třebová
Rychlík 1234567891011   Cestovák   Brno-Moskva
Sp 35767765555      Praha hl.n. -Praha Libeň-Český Brod -Poříčany -Pečky -Kolín
SV 55632814   Barvičky n   praha onj
Strana: 1































2488.73
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?