vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bdmtee 275

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdmtee 275

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
XD Bablbam      Benešov u Prahy - Praha-Malešice - Praha-Libeň - ... - Praha-Smíchov - Děčín - Berlin
Serdynia      BOHUMIN PRAHA
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
OS 369 OS      BRNO HL.N BRNO ZIDENICE BRNO LESNA BRNO KR POLE BRNO RECKOVICE CESKA KURIM CEBIN HRADCANY RISNOV
OS 5 VISOCINA      Brno hl.n. 12:00, Brno-Židenice 12:04-12:05, Blansko 12:28-12:29, Skalice nad Svitavou 12:48-12:49, Letovice 13:01
OS-4612 OS      Brno hl.n. 14:49-14:53, Brno-Židenice 14:56-14:57, Tišnov 15:29- 15:30, Žďár nad Sázavou 16:20 i Tišnov - Žďár nad Sázavou jede v ⚒ , nejede 31.XII.
loko 754.063 sp 1732 žuran´   Adam Houšt´   Brno Kyjov Bzenec Veseli nad Moravou Stare Město
Sp 1731   Hruěkovice   Brno Židenice - Kunovice - Staré Město u UH
OS 5101   KAUFLAND   Břeclav 17:10 vlak nečeká na žádné přípoje 0 Ladná jízde   . . .   enky se prodávají ve vlaku 18:56 89 Tišnov 18:59 91
tttttb m ftit   rtktakzj   enmžomnen,eolůů.ů-tom
Sv Os 65xx,??? posun      Fialkovo
JHTZJN R JTZJNEŘ   JZÝTMKURKMT   hjhztuhzthjtz
RJ RJ 12022   REGIOJET   Cheb - chumoutov - most - ... - Breclav - wien simmering - wien hauptbahnhof
SP/EC 1223/269   METROPOLITAN   Cheb-usti nad labem-praha-benesov u prahy-ceske budjovice-linz-wien-(Bratislava hlavna stanica-budapest keleti pu)
R 8991 ЛИБЕРЕЦ      LIBEREC TURNOV LIBUN JICIN OSTROMER HNEVCEVES HRADEC KRALOVE SMIRICE JAROMER DVUR KRAL N.L ST.PAKA MARTINEC V KRK
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
Sci-Fi EN 20269   MONTE CRISTO   Lyon perrache-Marseille-Monaco Monte carlo-San Remo-Milan-Innsbruck-Linz-Wien-Breclav-Brno-Hacliknov Brod-Kolin-Nymburk-Praha Hl.-Praha Holesvice-Plsen-Cheb
SV všehochu´t      nn
Zahradní Vlak 1223 5678 1234      Policejňák Martinkova zahrada
R a Os 10605 a 4673      Praha - Brno - Ostrov u Macochy (Ostrov u Macochy - Krokova 8) a Krokova 8 - Okrouhlá 10
CD 2/3   1   Praha - Kolin
l522   praha   praha hl.n. praha libeň PRAHA MASARYKOVO NADRAŽÍ
114x      Praha-Vršovice - Velké Hamry
Os 9053/9237   Honekrem na Pacifik   PRAHA-VRŠOVICE 8:55- Vrané nad Vltavou - Jílové u Prahy - Týnec nad Sázavou - ... - Zruč nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou - SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU 12:29
1B   KřápKšunt   Praha-Zličín- Praha - Žvahov - Praha hlavní nádraží - Pardubice hlavní nádraží - Břeclav
OS 42xx   S2 OK\ZK\JMK   Přerov - Hulín - Otrokovice - ... - Rohatec - Hodonín - Břeclav
754.044 037 r 1444   Adam Houšt´   Rajnochovice Osičko
R 1256 Jizerský rychlík   R29   Semily (4:30) - Železný Brod (4:38) - Malá Skála (4:46) - ... - Praha-Žvahov (7:59) - Praha-Smíchov severní nastupiště (8:08) - Praha hl.n. (8:15)
750.022.754.067 SP 1732   Adam Houšt´   Stare Město Kyjov Nemotice Brno
os 7845      Tábor 12:34- Soběslav 13:23
OS 469 OS      VRANOVECE PORBELICE MOR BRANICE BRNO HL.N ZIDENICE BRNO KR POLE TISNOV ZDAR NAD SAZAVOU
Sv Special   Český šotovlak express   Z:Lužná u rakovníka Do: Hradec králové hl.n. Přes: Beroun hl.n. Praha hl.n. Praha libeň Nymburk hl.n. Podebrady
Sv 11604      Děčín hl.nákl.n. - Praha-Jih
Sv 1   Vozy   DKV - ONJ
CESA IC 00001   CESA 1   Hamba Główna-Legnica-Wrocław Muchobór-Wrocław Główny-Wrocław   . . .   w Huta-Brzeg Głogowski-Bytom Odrzański-Nowa Sól-Zielona Góra
Sp 63002      Ostrava - Studénka - Mošnov, Ostrava Airport
Os 444   Regio   Ostrawa - Jelenia Góra
7647      Pardubice hl.n. > Hradec Králové hl.n. > Liberec > Česká Lípa hl.n. > Krásná Lípa
234   CZECH   PRAHA BRNO
vozy druhé třídy 2      h
pośpieszny 4   879   poznań praga
Ec 502   Rumun   Bratislava leos city hl.st . Rumunsko
Ex 23   OPODRA EXPRES   Praha smichov-Benesov U prahy-Veseli and luznici-(Trebon lazne)-Trebon-ceske Velenice-Ceske Budjovice-Jihavla-havlickov brod-brno hl n-bohumin-Olomouc hl n-Opava vychod
vše 53   všepolian   Brno-New York
rj 66   Česká Střela   Lichkov - Letohrad - Ústí nad Orlicí - Pardubice - Kolín - Praha
R/D 80   Johann Gregor Mendel   Břeclav (22:40) - Hohenau (22:53 - 22:54) - Wien Südbahnhof (23:34)
Hj   Jvnv   P7raha šumperk
OS 100   ČERVENÁ VODA   pardubice hl.n. (6:00) - hradec králové hl.n. (6:28 - 6:30) - ... - lichkov (8:28 - 8:30) - červená voda (8:58)
100   Potštejn   Praha hl.n.(6:30)-H.Králové(8:09)-Týniště n.O.(8:39)-Lichkov(9:47)-Hanušovice(10:25)-Jeseník(11:17)
OS 101   ČERVENÁ VODA   červená voda (12:00) - lichkov (12:28 - 12:30) - ... - týniště n.o. (13:58 - 14:02) - hradec králové hl.n. (14:28)
102      N
104   Brněnský drak   Brno Braha
110   Halina Pawlovská   Brno Hl.n. 6:17, Zastávka u Brna-6:38-6:40, Rapotice-6:51, Náměšť nad Oslavou 7:01
SP 120      Olomouc-Polom-Hranice Na Moravě-Ostrava Svinov-Ostrava-Frýdlant nad Ostravici-Frýdek Místek
Lokomotiva 123   Lokomotiva řady 163   Ústí nad Labem hlavní nádraží 15:30 Bílina 15:52 most 16:30 chomutov 17:00
Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24 - Kolín- Olomouc hl.n. - Žilina
EC 145   Landek   Praha hl.n. - Ostrava hl.n. - Žilina
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
os 168      hradec králové - choceň
Sp 176   Tojáš   čierna12:04-Kisiváros13:45
Sp 178   SGZGXD   ertdt - dddezwzgdzt - dzezewedegtzdew - ... - zuzudzudhzudre - hzsuzwzu - zsuswzh h.l.n
Speciální vlak 178   Opatovický Expres   Hradec Králové-Opatovice nad Labem-Elektrárna Opatovice nad Labem
Os 178      thhu - tztrzuhr
EC 178   fztzčřzzuř   thzthtrhgtrjghj - ghuhgzugrhzugrhzu
Ex 213   Český. Bedějovičák   České Budějovice. Tábor praha hl. N.
IC 222   GYOR EXPRES   (budapest keleti pu)-Budapest nyugati Pu-budapest deli pu-Gyor
EC 343   343   zlina ostrava hl n
400   Polana   /Bologňa novo Mesto stanica-Zlín osobno 02:58/03:15-Preřov 07:34
401   Poľana   Bologňa novo Mjesto-Zlín-Preřov 7:34
429      Turnov-Mnichovo Hradiště-Bakov nad JIzerou-Mladá Boleslav hl.n.-Nymburk hl.n.-Poděbrady-Velký Osek-Kolín-Přelouč-Pardubice hl.n.
469   ROZMBERK   Praha holesvice-Praha Vrsovice-Benesov U prahy-Pisek-veseli nad luzinci-Ceske Budjovice-Brno hlavni Nadrazi-(Brno dolni nadrazi-brno kralovo pole)
Sc 500   Polský pendolíno   Miedzylesie-Bohumín
SC 501      Warszawa Wsch. - Wroclaw Gl. - Náchod - ... - Linz Hbf - Salzburg Hbf. - Innsbruck Hbf.
SC 502   Pendolino   Praha-Ostrava
503   šingov   Pressburg7:58-Tramtária-Kissiváross13:50
Ex 512   Jakub Dušek   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Ostrava Svinov - Ostrava hl.n. - Opava východ
EXPRES 524   EXPRES OD VALAŠSKA LINKY EX2   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 18:00 PRAHA-LIBEŇ 18:06 18:07 KOLÍN 18:   . . .   ORAVĚ 23:11 23:12 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 23:35 23:38 VSETÍN 23:53
545      Jolkopov - Milovky jízdní řád je uveden pouze pro informaci, může být změněn
EC 547   Halina   Praha hlavní nádraží - Praha Libeň - Kolín - ... - Břeclav - Kúty - Bratislava hlavná stanica
Ex 567   Praha   Praha hl.n. - České Budějovice
Ex 592   Praha [Ex3]   Sebíkov hl.n. (16:48) Třebanice hl.n. (16:53-16:00)-Třebanic   . . .   ibeň (18:31)-Praha hl.n. (18:38-18:42)-Praha,Smíchov (18:51)
644   Třebaničan [R36/TIS36]   Sebíkov,Nová Ves (19:58)-Nová u Sebíkova (20:17-20:18)-Horka (20:23)-Třebaničky (20:43-20:45)-Třebanice (21:00-21:02)-Třebanice hl.n. (21:07)
645   Třebaničan [R36/TIS36]   Třebanice hl.n. (18:20)-Třebanice (18:26-18:30)-Třebaničky (18:47-18:50)-Horka (19:10-19:11)-Nová u Sebíkova (19:16-19:19)-Sebíkov,Nová Ves (19:34)
655   Junák   Plzeň hl.n. - České Budějovice
662   Honeckerova pomsta   Brno hl.n. - Náměšť n/O. - Třebíč - ... - Veselí n/L. - České Budějovice - Plzeň hl.n.
IC 666   Pekelný blb   Brno - Brno
666      N
Be 666   Starouš   Plzeň hl.n. - Praha-Smíchov
rjx 666   Don Ngyuen von Honecker   Praha - Malešice - Luka p. Medníkem
667   ROZMBERK   Plzeň hl.n. 12:03, Nepomuk 12:29-12:31, Horažďovice předměstí 12:50-12:51, ... Třebíč 17:06-17:08, Náměšť nad Oslavou 17:27-17:28, Brno hl.n. 18:14
695   HRADECAN   Praha hlavni nadrazi 16:56 - hradec kralove hl. N. 17:35-17:56 - letohrad 18:57
Ex 696   Devětašedesátka   Nové Přelaje hl. n. - Přezmost hl.n
712   Vltava   České Budějovice - Praha Holešovice
R 631 Lokomotiva      Karlovy Vary Česká Lípa
717   F.A.Gerstner   Praha Holešovice - Linz Hbf
727   Vltava   Praha hl. n. - Tábor
735   pouvy   Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, Bruntál 16:23-16:26, Milotice nad Opavou 16:36-16:37, Krnov 16:51
RYCHLÍK 739   LINKY R23   ÚSTÍ NAD LABEM ZÁPAD 23:00 ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOV 23:04 23:0   . . .   :19 00:20 NYMBURK HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:34 00:36 PODĚBRADY 00:42
alex 790   4911   praha hl n kiev pass
840   jodrán   liberec.rychov u jablonce nad nisou-turnov-jicín-nmburk hlavní nadraži-poděbrady-kolín.
Strana: 1 2 3 4































2617.45
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?