vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Bdmtee 266

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdmtee 266

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
OSOBNÍ VLAK 4758/7719   LINKY S70   BEROUN 15:00 KRÁLŮV DVŮR 15:03 15:04 KRÁLŮV DVŮR-POPOVICE 15   . . .   PLZEŇ HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:15 16:30 PLZEŇ-JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ 16:32
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
Sp/Os 1661 /5880   Orlice   Praha-Hostivař - Praha-Zahradní město - Praha-Vršovice - ... - Stratov - Ostrá - Lysá n. Labem
Os 42xx   S2 OK, ZK, JMK   Přerov - Hulín - Otrokovice - ... - Rohatec - Hodonín - Břeclav
OS 42xx   S2 OK\ZK\JMK   Přerov - Hulín - Otrokovice - ... - Rohatec - Hodonín - Břeclav
1      Hradiště - Koštov - Úpořiny - Ústí nad Labem hl. n.
Ex 14   Kyselka   Hradec Králové hl.n. - Jaroměř - Stará Paka - ... - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
vše 53   všepolian   Brno-New York
OS 100   ČERVENÁ VODA   pardubice hl.n. (6:00) - hradec králové hl.n. (6:28 - 6:30) - ... - lichkov (8:28 - 8:30) - červená voda (8:58)
OS 101   ČERVENÁ VODA   červená voda (12:00) - lichkov (12:28 - 12:30) - ... - týniště n.o. (13:58 - 14:02) - hradec králové hl.n. (14:28)
OS 101   ČERVENÁ VODA   hk - praha
101   Potštejn   Jeseník(16:00)-Hanušovice(16:52-17:10)-Lichkov(17:36)-Týniště n.O.(18:56)-H.Králové(19.16)-Praha hl.n.(20:55)
104   Brněnský drak   Brno Braha
EC / EIC 111   Praha   Berlin Hbf (6:53) - Dresden Hbf (8:58 - 9:08) - ... - Warzsawa Centralna(19:25 - 19:30) - Warzsawa Wschodnia(19:37)
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 119   KRAKOVIANKA LINKY EX1   KRAKOW GLOWNY 19:00 OSWIECIM 20:30 20:31 BRZESZCZE JAWISZOWI   . . .   :33 01:34 PRAHA-LIBEŇ 02:02 02:04 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:10
EC 143   Odra   Praha hl.n. 6.11, Olomouc hl.n. 8.41-8.43, Ostrava hl.n. 9.47-9.49, Bohumín 9.56-10.03, Čadca 11.08-11.11, Žilina 11.38
256   Rychlík Imra   Karlovy Vary-Chomutov-Most-Praha
EUROCITY 273   VLTAVADUNAJ LINKY EX3   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 13:00 KOLÍN 13:36 13:37 PARDUBICE HLAVN   . . .   30 SZOB 18:41 18:42 NAGYMAROS-VISEGRAD 18:49 18:51 VAC 19:03
Ec 276   Koňetoppolitan   Konětopy - Krávotopy
EUROCITY 277   LUDĚK MUNZAR LINKY EX   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:00 KOLÍN 16:36 16:37 PARDUBICE HLAVN   . . .   GRAD 20:59 21:01 VAC 21:13 21:14 BUDAPEST-NYUGATI PÁLYAUDVAR
Sc 500   Polský pendolíno   Miedzylesie-Bohumín
Rx 523   R18   Sebíkov Satelice - Sebíkov hl.n. - Sebíkov Zastávka - ... - Sebíkov Staré Sedlo - Nová u Sebíkova - Jelení Lhota Chaloupice
Ex 543   Košican   Košice - Praha hl.n.
Ex 543   Košican   Praha hl.n. - Košice
555   furioz R   Mýto-Kýbl-Kyblík-Kočov-K. Vary
rjx 666   Don Ngyuen von Honecker   Praha - Malešice - Luka p. Medníkem
Ex 666   BAJKAK   Praha-Brno-Ostrava-Cheb-Plzen-České Budejovice(přesTábor)-Rybnik-Zebryzdowice-žilina-Bratislava-Košice-Štrbské Pleso-Břeclav :---)
Sv 704      Depo
712   Vltava   České Budějovice - Praha Holešovice
RYCHLÍK 739   LINKY R23   ÚSTÍ NAD LABEM ZÁPAD 23:00 ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOV 23:04 23:0   . . .   :19 00:20 NYMBURK HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:34 00:36 PODĚBRADY 00:42
IC 780   David je kokot   Praha h.l.n, Praha Holešovice,Ústí nad Labem h.l.n,Davidov Zmrdov,Denisov Kokotkov,Zmrdov Obecní
Sp 1095   Kometa Expres   Brno hl.n. - Praha hl.n.
Sp 1377      Sebíkov-Nová Ves (3:43) - Karná (3:52 - 3:54) - Bohumín (4:00 - 4:02) - Ostrava hl.n. (4:09)
Sp 1379      Sebíkov-Nová Ves (5:43) - Karná (5:52 - 5:54) - Bohumín (6:00 - 6:02) - Ostrava hl.n. (6:09)
SPĚŠNÝ VLAK 1503   ARRIVA VLAKY   BENEŠOV U PRAHY 19:00 ČERČANY 19:06 19:07 SENOHRABY 19:13 19   . . .   19:40 PRAHA VRŠOVICE 19:43 19:45 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:50
Sp 1633   Bystřice   Velice hl.n 13:21, Hranice na Moravě 14:05 -14:07 , Otrokovice 14:53
1742      Beroun - Zadní Třebaň - Liteň - Sériov u Liteně - Zastrovice - Rokys hl.n.
Sp 1904   Vrchlice   Kutná Hora hl.n. 7.31, Kolín 7.41-7.43, Praha Masarykovo nádraží 8.38
2650   Klokoty (R1)   Ústí nad Labem hl. n. 6:00, Lovosice 6:15 - 6:17, Kralupy nad vltavou 6:47 - 6:50, Praha Holešovice 7:05, Praha hl.n. 7:12
OSOBNÍ VLAK 4710   LINKY S2   KŘENOVICE HORNÍ NÁDRAŽÍ 19:00 ZBÝŠOV 19:02 19:03 HOSTĚRÁDKY-   . . .   UBRAVICE NAD SVITAVOU 20:14 20:15 SKALICE NAD SVITAVOU 20:21
OSOBNÍ VLAK 4949   LINKY S3   TIŠNOV 19:00 HRADČANY 19:02 19:03 ČEBÍN 19:05 19:06 KUŘIM 19   . . .   OVANY U BRNA 20:01 20:02 ŽABČICE 20:04 20:05 VRANOVICE 20:10
OSOBNÍ VLAK 6400   LINKY U32/S32/S2   ÚSTÍ NAD LABEM ZÁPAD 19:00 ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOV 19:04 19:0   . . .   NÁDRAŽÍ 21:20 21:28 VELKÉ ZBOŽÍ 21:32 21:33 PODĚBRADY 21:36
Os 6422   U32   Litoměřice město 21.55 21.56 Velké Žernoseky 22.   . . .   m-Střekov 22.16 22.17 Ústí nad Labem západ 22.21
Os 6424   U32   Litoměřice město 7.40 - 7.41 Velké Žernoseky 7.4   . . .   em-Střekov 8.01 - 8.02 Ústí nad Labem západ 8.06
Os 7621      Hradiště - Záhořice
Os 8827      Beroun - Praha Smíchov - Praha Smíchov na Knížecí nové nádraží - Praha Radlická - Praha Luka
OSOBNÍ VLAK 9058   LINKY S8   ČERČANY 17:00 POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU (X) 17:07 17:08 POŘÍČÍ NAD   . . .   18:55 PRAHA-VRŠOVICE 19:00 19:01 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:05
Os 9065      Praha hl.n. - Čerčany
OSOBNÍ VLAK 9077   LINKY S8   ČERČANY 19:00 POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 19:03 19:04 POŘÍČÍ NAD SÁZA   . . .   20:39 PRAHA-VRŠOVICE 20:44 20:45 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 20:51
OSOBNÍ VLAK 9205   OSOBÁČEK DO POSÁZAVÍ LINKY R49/S80   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 9:30 PRHA-VRŠOVICE 9:34 9:35 PRAHA-STRA   . . .   :48 SÁZAVA 10:51 10:57 SAMOPŠE (X) 11:01 11:02 LEDEČKO 11:06
15303   Zapadacni Expres   Liberec 9.43, Doksy 11.03
Os 18100      Olbramovice - Postupice
Os 44534      Brno hl. n. - Tišnov
Strana: 1































2483.39
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?