vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD BDsee 454

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD BDsee 454

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
Zvl R 0   Úschova   -
EN 486   Istropolis   Beograd 2:28-Novi Sad 2:54-Backa Topola 3:19-Indija 3:46-Kis   . . .   16-Amsterdam 6:29-Rotterdam 9:19-Antwerpen 11:23-Lille 13:09
IC 49/58585   Polskie Morze   Berlin Charlottenburg - Berlin Zoologischer Garten - Berlin Hauptbahnhof - ... - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Hel
Sp 5154/5155   Ruprecht   Brno hl.n. - Adamov - Adamov zastávka -Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
Sp 5154/5155      Brno hl.n. - Adamov zastávka - Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
tttttb m ftit   rtktakzj   enmžomnen,eolůů.ů-tom
442/443   BOHEMIA   HUMENNÉ-TREBIŠOV-KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA-BOHUMÍN-OSTRAVA-PŘEROV-PARDUBICE-PRAHA a zpět
SP 8887/8888      Liberec-Pardubice
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
DEX DEX210   DobroExpress   Praha hlavní nádraží(18:00) - Kolín(18:40) -Pardubice hlavní   . . .   vní nádraží(7:30), zpět v neděli, Dobro hlavní nádraží(4:05)
2150/2151   Cyklo Expres   Praha-Holešovice - Praha hl.n. - Praha-Smíchov - ... - vjezdové návěstidlo Strakonice* - Strakonice (- Horažďovice předměstí - Nepomuk)
Os S71      Praha-Radotín - Praha-Malešice - Praha-Běchovice střed
Sp 1589 Radran   S55   Třebanice hl.n. - Nová u Sebíkova - Konice - Sebíkov hl.n. (Úvrať) - Ostrava Svinov
1   VDA   ČR-> VDA Česká Třebová
Sv 960008      Praha-Jih (ONJ) - Česká Třebová vjezd. sk.
ex 12      Varsava praha berlin
vše 53   všepolian   Brno-Praha
OS 100   ČERVENÁ VODA   pardubice hl.n. (6:00) - hradec králové hl.n. (6:28 - 6:30) - ... - lichkov (8:28 - 8:30) - červená voda (8:58)
OS 101   ČERVENÁ VODA   červená voda (12:00) - lichkov (12:28 - 12:30) - ... - týniště n.o. (13:58 - 14:02) - hradec králové hl.n. (14:28)
OS 101   ČERVENÁ VODA   hk - praha
EUROCITY 111   Praha   bohumin ostrava svinov praha hlavní nádraží
Ex 122   Pohlednicový expres   Mosty u Jablunkova - Hranice v Čechách
Ex 140   Landek   Třinec centrum - Český Těšín - Karviná hlavní nádraží - ... - Kolín - Praha-Libeň - Praha hlavní nádraží
141   Marek   Brno hl.n. - Praha hl.n. - Budapest-Déli - Ogulin
Ec 141   Landek   Praha-Pardubice-Olomouc-Hranice na Moravě-Ostrava Svinov-Ostrava-Bohumín-Karviná-Česky Těšín-Třinec Centrum-Návsi-Žilina
Os 144      T
EC 145   Jan Perner   Hranice na Moravě - Ostrava-Svinov - Ostrava hl.n. - ... - Čadca - Kysucké Nové Mesto - Žilina
EC 146      Huzburg HBF 13:26 Klons 13:59-14:02 Nonbares 15:08-15:09   . . .   ra Západ) 15:43-15:45 Simtov Hl.n. 15:51-15:58 Borovec 16:17
EC 147   Viktor Stravinský   Borovec 18:26 Simtov Hl.n. 18:35-18:36 Strielna Hora Vest (Střelná Hora Západ) 18:42 Nonbares 19:16-19:21 Klons 20:28 Huzburg HBF 21:01
218   Kralupy   Praha Běchovice - Hněvice
EX 444   Exelsior   Amsterdam Central Hamburg Altona Berlin hbf Praha hln Bohumín Košice Budapešť keleti Sudu Bacha
444   Excelsior   Žilina - Praha hl.n. - Benešov u Prahy - České Budějovice
IC 453   Ostravan   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Kolín - ... - Třinec centrum - Návsí - Mosty u Jablunkova
Os 457   56   cheb numberg hbf
480   KRIVÁŇ   KOŠICE-ŽILINA-HAVÍŘOV-OSTRAVA-OLOMOUC-HRADEC KRÁLOVÉ-LIBEREC-ZITTAU-DRESDEN
484   Plecha   Plzeň brno
500   krušovice   Havířov ostrava kunčice ostrava hln ostrava svinov hranice n   . . .   ě moravský písek hodonín břeclav kúty malacky bratislava hln
ZvlSp 515   Bechyňka   Bechyňě - Říčany
Ex 534   Ústečan   Liberec, Turnov, Česká Lípa hl.n., ... Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary
EN 542   Warshovia   moskva paříž
Ex 552   Západní Expres   Praha-Smíchov - Plzeň hlavní nádraží
Ex 561   Most   Praha hl.n. 14:53 Most 17:50
592   Čech   Vidly,Rázová,Modrava,Modrava předměstí
605   Moravan   Brno hl.n. (12:18) - Vyškov na Moravě (11:55-11:59) - Ivanovice na Hané (12:07) - ... - Olomouc hl.n. (12:52-12:56) - Mohelnice (13:13-13:14) - Zábřeh na moravě (13:22)
Be 666   Starouš   Plzeň hl.n. - Praha-Smíchov
675   Říp   Děčín hl.n.-Ústí nad Labem-Praha hl.n.
701   Lužnický Rychlík   Praha hl.n. - Veselí nad Lužnicí
707   Vltava   Praha Holešovice - České Budějovice
709   Vltava   Praha Holešovice - České Budějovice
Sp 733   Pospec   Brno hl.n. - Kuřim - Tišnov - ... - Tišnov - Kuřim - Brno hl.n.
741   Ferdinand Kinderman   Praha Holešovice - Zürich HB
744   Rozárka   Benešov u Prahy - Praha Holešovice
756   Egra   Budapest-Komarom-Komarno-Nove Zamky-Bratislava Hl.St-Kuty-Br   . . .   ké Lázně‎-Cheb-Františkovy Lázně Aquaforum-Františkovy Lázně
756   Darber Varltovský   Praha hl.n. - Klatovy
761      Praha Holešovice - České Budějovice
786      Nymburk hl.n. - Lysá nad Labem - Stará Boleslav - Všetaty - Mělník
796      Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln ostr   . . .   ě Přerov Kojetín Vyškov na Moravě Brno hln Brno Královo Pole
807      Simtov Hl.n. 7:25 Borovecký Újezdec 7:41 Borovec 7:46-7:49 Velynsko 8:09-8:10 Hlušanská 8:12 Podolsko 8:36
808      Podolsko 9:44 Hlušanská 10:27 Velynsko 10:30-10:32 Borovec 10:52-10:54 Borovecký Újezdec 10:59 Simtov Hl.n. 11:16
813   František Křižík   Simtov Hl.n. 19:25 Borovecký Újezdec 19:41 Borovec 19:46-19:48 Velynsko 20:07-20:10 Hlušanská 20:13 Podolsko 20:36
EC 827   Ludovít Štúr   Bratislava hlavná stanica - Brno hlavní nádraží - Havlíčkův Brod - ... - Cheb - Plauen - Leipzig Hauptbahnof
839      Ostrava hlavní nádraží - Bohumín
856   Marvanek   Svetice Hl.,n.......Ricany hajovna .........Rybniky...........Ricany Marvanek
880      Praha pardubice brno bohumín warszava krakov bratislava
888   USTECKO   USTI NAD LABEM PRAHA HL N OLOMOUC HL N PREROV STARE MESTO U UHERSKEHO HRADISTE BRECLAV BRATISLAVA HL S SZOB BUDAPEST KELETI
902      Brno HL.N-Praha HL.N
904      Ostrava Svinov Ostrava Kunčice Frýdek Místek Frýdlant nad Ostravicí Čeladná Frenštát pod Radhoštěm
CZESKI EXPRESS 000910      PRAGA - BOGUMIN
RR 918      Nymburk - Mladá Boleslav - Bakov nad JIzerou - ... - Rybniště - Krásná Lípa - Rumburk
927   Metuje   Praha hl.n.- Kolín
961   Berounka   Praha hl.n. - Plzeň hl.n. - Klatovy
Sv 999   Hytlák   Cheb - Praha hl.n. - Mosty u Jablunkova
1044      Bohumín - Poděbrady - Sadská - Praha hl.n.
1078      Budapest Keleti pu - Praha hl.n.
1111      Pečky - Rokys Centrum
1202   Jardan   Praha-Pardbucie-Česka Trebová-Brno-Břeclav-Kúty-Bratislava h   . . .   thely-Zalaszentiván-Nagykanisza-Gyékénes-Zagreb-Ogulin-Split
Sp 1205   Sklářská střela   Lovosice - Žalhostice - Litoměřice horní nádraží - ... - Rybniště - Krásná Lípa - Rumburk
Sp 1281   Cyklo Vlak   Praha-Rudná u Prahy-Zdice-Příbram-Strakonice-České Budějovice-Jihlava-Chrudim-Pardubice-Praha
1612      Hanušovice - Olomouc hl.n.
sp 1658      DOMAŽLICE-STANKOV-STOD-NÝŘANY-PLZEN-ROKYCANY
Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8.37, Beroun 9.15-9.16, Zdice 9.27-9.30, Příbram 10.00-10.08, Březnice 10.29-10.39, Blatná 11.10
Sp 1696      Budapest-Nyugati pu. - Vác - Nagymaros-Visegrád - ... - Stará u Sebíkova - Ostrava hl.n. - Ostrava Svinov
Sp 1698   Lipno   Nová Pec - Horní Planá - Horní Planá Zastávka - ... - Kájov - Český Krumlov - České Budějovice
Sp 1830      Třebanice hl.n. (9:03)-Třebanice (9:07)-Třebanice,Pampalanie   . . .   0)-Bezpráví (10:45)-Moravany (11:20)-Pardubice hl.n. (11:30)
Sp 1833   Leoš Janáček   Místek(7:10) - Rychaltice(7:31) - Hukvaldy dolní n.(7:34)
1890      Praha pardubice
Sp 1998      Rokys Míkovice - Rokys Velká zastávka - Valentovská
POCZTOWY 2018   POCZTA CZESKA   CZECHY-PRAGA-BOHUMIN
Os 2050      Praha hl. n. - Vrané n. Vltavou
Os 2091   cyklovlak horni pacifik   Cercany ,Lsteni,Zlenice,Hvezdonice,Chocerady,Vlkovec,Samechov,Stribrna Skalice,Sazava
Os 2101   S19   Kubov (ON Sebíkov - 5:01) -> Sebíkov, Satelice (5:05 - 5:   . . .   Mariánské Hory (5:34) -> Ostrava, Svinov (5:38 - Os 2102)
2253      Praha hl.n.-_Praha Holešovice-kolín- Pardubice Hl.n-česká trebová-Brno Hl.n-Breclav-Kúty -Malacky-Bratislava Hl.St.
SP 2312   Solárka   Havířov,Ostrava-Kunčice,Frýdek Místek,Frýdlant nad Ostravicí   . . .   Valašské Meziříčí,Bystřice pod Hostýnem,Holešov,Hulín,Přerov
Os 2505      Praha hlavní nádraží - Praha-Vršovice - Praha-Strašnice zast. - ... - Čerčany - Mrač - Benešov u Prahy
Os 2902      Malopoľska Muszyňa 12:10-Nowy Sad-Krakow glowni 17:06
posta train 3004   19   wien hbf ostrava hl n
Os 3116      Ostrava hln 8:46 Ostrava Stodolní 8:48 Ostrava Střed 8:52 Os   . . .   6 Kunčice pod Ondřejníkem 10:05 Frenštát pod Radhoštěm 10:13
Os 3117      Frenštát pod Radhoštěm 8:47 Kunčice pod Ondřejníkem 8:56 Čel   . . .   3 Ostrava Střed 9:57 Ostrava Stodolní 9:59 Ostrava hln 10:02
Os 4622   IDS JMK S3   Brno hlavní nádraží - Brno Židenice - Brno Lesná - ... - Osová Bítýška - Ořechov - Křižanov
EC 4629      Taurusov hl/n-Vectronov hl/n
Strana: 1 2































2019.22
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?