vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD BDs 450

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD BDs 450

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
EX/R 12666/10666   REGIOJET RETRO HALLOWEEN EXPRES   (munchen hbf) - Regensburg - Furth um Wald DB - ... - Ceska Trebova - Pardubice hl n. - Brno hlavni nadrazi
dd   aa   aehd
en nigfet   ?   Barcelona-Sants 4:43, Gerona 5:18, Figueras 5:41, ... Inowrocław 5:17, Bydgoszcz Główna 6:18, Toruń Główny 7:05
R F2 VISOCINA      Brno Hl.n Blažovice Holubice Viškov Na Morave nezamyslyce Ko   . . .   Hocen moravany Rosice nl.hl.n Přerouč Kolin Pečky Pořičany
R C7 VISOCINA      Brno Hl.n Brno Židenice Brno KR Pole Tišnov Kuřim Křižanov Ž   . . .   zavou Časlav Kutna Hora Hl.n Kolin Pečky Pořičany Praha Hl.n
R 122 PRADED      BRNO HL.N STRELICE STUDENEC TREBIC OKRYSKY JIHLAVA HL.N
R 3 VISOCINA      Brno hl.n. 12:20, Tišnov 12:47-12:48, Křižanov 13:09-13:10, ... Praha-Libeň 15:45-15:46, Praha hl.n. 15:52-15:53, Praha-Smíchov 16:04
Nakadi vlak CD CARGO EX22   DRESDEN EXPRES   Dresden-Usti nad labem-praha hl praha Vrsovice-plsen-benesov u prahy-c. budjovice-brno hl n-breclav-wien-linz hbf-(smer innsbruck)
TLK 0950/1   Rafa Koralowa   Hel-Jastarnia-Władysławowo-Gdynia Główna-Sopot-Gdańsk Główny-Tczew-Bydgoszcz Główna
SP/EC 1223/269   METROPOLITAN   Cheb-usti nad labem-praha-benesov u prahy-ceske budjovice-linz-wien-(Bratislava hlavna stanica-budapest keleti pu)
loko 210.037 os 8316   Adam Houšt´   Kanclov
Sp 17???      Kfľujáňovo14:53-Umelo15:16/15:18-Zeliň18:50
Os 11111 Kladno   KDS 12   Kladno 10:15, Kladno město 10:19, Kladno-Ostrovec 10:21, Kladno-Švermov 10:27, Kladno-Dubí 10:29, Kladno-Průmyslová zóna 10:30 - 10:55.
3020-3030   Josefov   Kočí hl.n. - Moravany - Holice - ... - Týniště n.O. - Hradec Králové hl.n. - Jaroměř
149   Landek   Košice 10:09-Kysak-10:22-Spišská nová Ves 10:43-Poprad Tatry   . . .   :29-Český Těšín 16:09-Olomouc hl.n 17:13-Česká Třebová 18:09
R 8991 ЛИБЕРЕЦ      LIBEREC TURNOV LIBUN JICIN OSTROMER HNEVCEVES HRADEC KRALOVE SMIRICE JAROMER DVUR KRAL N.L ST.PAKA MARTINEC V KRK
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
Os 8409/8271      Milevsko (14:17) - Tábor (14:50)
Os/EC 2019/869   Plsen express   Munchen-Domaazclice-Plsen-Beroun (-praha-cheb-Usti nad Labem zapad-Brno-Bohumin-Breclav-zilina)
Regionální ryclík 554 linky S 76      Praha HL.N - Vrané n. Vltavou
R 892 visocina      PRAHA HL.N OSTRAVA HL.N BRNO HL.N
kolioslav   125   praha kolín
loko 754.013 R 705 Galan   Adam Houšt´   Praha Olomouc Přerov Uhersky Brod Luhačovice
EC 122*   Valach   Prdubice,Hradecká Rosice nad Labem**` - Pardubice zastávka** - Choceň Prunřany** - ... - Slovenská Larva**` - Púchov k Slovenskej Larve** - Púchov
Sv Mn,Os4xxx      stanica Nevidza
os 7845      Tábor 12:34- Soběslav 13:23
113.001 os 45189   Adam Houšt´   Tabor Bechynska Smoleč Bechyně
Sp 753/4      Tarnow Glowni 9:45-Muszyna 12:11/12:25-Krynica 12:43/15:22-Krynica 15:35/15:45-...Tarnow Glowni 18:49
Os Zn???      Tramtária
Sp T9      Ústí n. Labem hl.n. - Ústí n. Labem západ - Trmice - ... - Lišany u Žatce - Žatec - Žatec západ
Os 333+333   satan express horalka   Všechny stanice v česku a na slovesku
754.057 OS7547   Adam Houšt´   Zelena Lhota Dešenice
R/sp/Os 1279/9789/22301   Cyklohráček   Železná Ruda-Alžbětín - klatovy - Plsen hlavni nadrazi - ... - hostivice ODKLON - slany - zlonice (-louny ODKLON)
1      Česká Třebová - Svitavy - Letovice - ... - Blansko - Adamov - Brno hlavní nádraží
CESA IC 00001   CESA 1   Hamba Główna-Legnica-Wrocław Muchobór-Wrocław Główny-Wrocław   . . .   w Huta-Brzeg Głogowski-Bytom Odrzański-Nowa Sól-Zielona Góra
SC 2   ŠkuldaExpres   Kouřim -> Praha-Masná
Sv 0009   Penis na Hřbitov   Praha ONJ - Železniční Hřbitov Česká Třebová
Ex/Os 50   Hermanova' Hut   Plzen hl.n - Nýřany - Heřmanova Huť
53   499   kosice opava vychod
Os 1012   Rj   Atlas and
EC 100   Moravia   Břeclav - Hodonín - Staré Město u Uherského Hradiště - ... - Hulín - Přerov - Olomouc hl.n.
Ex/Ec 100   Jože Plečnik   Ljubljana 10.18, Zidani Most 11.12-11.13, Maribor 12.33-12.42, ... Horní Dvořiště 18.00-18.02, České Budějovice 18.54-19.01, Praha hl.n. 21.01
EC 108   Comeinus   (Kraków Główny) - Bohumin - Ostrava hl.n. - Praha hl.n.
EC 108   Šotouš   Ostrava Vítkovice - Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. - ... - Lupków - Rzeszów - Przemyśl
Ex 109   Matra   DĚČÍN HL.N. - Ústí n. L. hl.n. - Lovosice - ... - Liptovský Mikuláš- Štrba - Poprad Tatry - KOŠICE
110   Halina Pawlovská   Brno Hl.n. 6:17, Zastávka u Brna-6:38-6:40, Rapotice-6:51, Náměšť nad Oslavou 7:01
EC 115   OPAVA RETRO   Praha hlavni Nadrazi - Kolin - Pardubice hl n - ... - Ostrava hl n - Opava Vychod (-Olomouc - Vsetin NAD/ODKLON)
IC 123   Brdy   Liberec - Turnov - Jičín - ... - Praha - Příbram - Rožmitál pod Třemšínem
EX 127   Súlov Petr Bezruč   Vsetín - Praha hl.n.
129      Praha. Holešovice. České Budějovice
130   Josefov   Jihlava - Havlíčkův Brod - Hlinsko v Čechách - ... - Pardubice-Rosice n.L. - Hradec Králové hl.n. - Jaroměř
141   Marek   Brno hl.n. - Praha hl.n. - Budapest-Déli - Ogulin
141   Jan Perner   Pardubice hl.n. - Ústí nad Orlicí
Os 144      T
EC 145   Landek   Praha hl.n. - Ostrava hl.n. - Žilina
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
os 168      praha kladno
EC 172   VINDOBONA   Villach Hbf 7:07, Wien Meidling 9.38, Břeclav 10.53, ... Berlin Südkreuz 19.05, Berlin Hbf 19.17-19:21, Hamburg-Altona 21.49
Ec 177      Praha berlín
EC 178   Barrandov   Bratislava hl.st., Kúty, Břeclav, ... Dresden Hbf, Berlin Südkreuz, Berlin Hbf
Sp 178   SGZGXD   ertdt - dddezwzgdzt - dzezewedegtzdew - ... - zuzudzudhzudre - hzsuzwzu - zsuswzh h.l.n
Os 178      thhu - tztrzuhr
EC 178   fztzčřzzuř   thzthtrhgtrjghj - ghuhgzugrhzugrhzu
187   Plzeňák   PLZEŇ. Praha hl. N.
EC 187   Pragolinium   Venezia Santa Lucia - Venice Mestre - Padova - Vicenza - San   . . .   hnhof - Vienna Hauptbahnhof - Breclav - Praha Hlavni Nadrazi
201      Praha hl.n-Praha Libeň-Kolín-Pardubice-Ústí nad Orlicí-Ústí   . . .   chdol nad Odrou-Studénka-Ostrava Svinov-Ostrava hl.n-Bohumín
IC 222   GYOR EXPRES   (budapest keleti pu)-Budapest nyugati Pu-budapest deli pu-Gyor
222   Tommy   Domažlice-Plzeň Praha
Ex 250   My Day   Děčín hl.n. , Ústí nad Labem hl.n. ,Praha Holešovice, Praha hl.n., ... Podivín, Břeclav, Bratislava hl.st.
EN 262   New Orient Express   Paris Est - Strasbourg - Stuttgart - ... - Sofia - Erdine - Istanbul
268   Slezan   Praha,Praha Libeň,Kolín, Pardubice,Zábřeh na Moravě,Přerov,Olomouc,Hranice na Moravě,Suchdol nad Odrou,Studénka, Ostrava Svinov, ... Bohumín, Karviná, Český Těšín,Havířov
280      Orlová - Bohumín - Chałupki - ... - Mikołów - Katowice Piotrowice - Katowice
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 281   SLOVAN LINKY EX3   KÚTY 19:00 BŘECLAV 19:12 19:19 BRNO DOLNÍ NÁDRAŽÍ 19:47 19:4   . . .   AŽÍ 21:21 21:24 KOLÍN 21:43 21:44 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 22:20
285   Slézan   Bohumín,Ostrava hlavní nádraží,Ostrava-Svinov,Štítina,Opava východ,Opava Západ,Krnov-Cvilín,Krnov,
301   Galicja   Ostrava - Svinov , - Przemysl Glowny
Sv 323      Depo
Ex 325   Východní Express   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:52-15:54, Vsetín 17:05
Ex 332   Valašský Express   Vsetín 18.56, Olomouc hl.n. 20.06-20.08, Praha hl.n. 22.45
Os 333      Praha pardubice
374   Devín   Bratislava hl.st. - Malacky - Kúty - ... - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
375   Pannonia   Praha hl.n. - Kolín - Kutná Hora hl.n. - ... - Sinania - Ploiesti Vest - Bucuresti Nord
EN 380   Cracovia   Kraków Gł. - Budapest keleti pu.
Ex 390   Meridian   Otovice zástavka - Broumov - Náchod - ... - Feldkirch - Bregenz - Lindau Insel
402   Germán   (Gumenno-Kujbyšev-)Kišivároš 8:59/9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologňa 16:59
402   Germán   (Gumeno-)-Kišivároš 8:59/9:22-Lošonc 11:58/12:01-Zelín 12:48/13:05-Bologňa 16:59
EC 407   CHOPIN   (decin hl n - Usti nad labem strekov - usti nad labem hl n) - ... - Breclav - Znojmo (- Linz hbf/ wien hbf - Zurich HB)
428   CetelemExpess   Brno Židenice - Praha Hostivař
434      Praha hl.n. - Praha-Holešovice - Kralupy nad Vltavou - ... - Děčín hl.n. - Děčín východ - Ústí nad Labem-Střekov
436   Prazdroj   Praha hl.n. 15:56 - Plzeň hl.n. 16:27
443   BOHEMIA   BOHUMÍN-ŠTRBA
444      Košice - Praha
Ex 449   ČD ZÁŽITEK   Rožnov pod Radhoštěm - Český Krumlov
471   Nádvoř   Karvina - Praha hl.n.
472   Krav Maga   České Budějovice - Písek
472   Krav Maga   České Budějovice - Příbram - Praha hl.n.
473   Krav Maga   České Budějovice - Písek
EN 477   metropol   Berlín Hauptbahnhof tief- Dresden hbf- Ústí nad Labem hlavní   . . .   vná stanica- Štúrovo-szob- vác- Budapešť nyugati pályaudvar.
Ex 512   Královéhradecký lev   Hradec Králové, hl.n. (6.08) - Nymburk, hl.n. (7.00 - 7.02) - Praha, hl.n.(7.45)
512   Plzeňská Věž   Kynšperk nad Ohří-Cheb-Mariánské Lázně-Stříbro-Plzeň Hl.n.
IC 515   Opavia   Praha hl.n. - Opava Komárov - Opava Východ
Strana: 1 2 3 4































2360.23
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?