vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD BDs 449

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD BDs 449

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
Os/Ex/SP 9781/9973/19081   CYKLOHRÁČEK   (Slaný - Hostivice - Praha hl.n.) - ... - Kysak - Plavec - Muszyna PKP)
Sv depozit      areál depozitára Križanov
TLK 45170/1   Rozewie   Bielsko-Biała Główna 19:02, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 06:42,
TLK 50173/45070/1/403   Wydmy   Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
TLK 403/45070/1/50173   Wydmy   Bohumín 17:33, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   o - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 7:48,
Sp MSp1761      čatay17:20-Zelíň18:46
Sv 999   Smuteční konvoj   Česká Třebová
R11A   Mže   České Budějovice - Číčenice - Protivín - ... - Františkovy Lázně - Aš - Hof Hbf
RYCHLÍK 8300/735   OTAVA LINKY R17   ČESKÉ BUDĚJOVICE 19:00 ŠEVĚTÍN 19:15 19:16 VESELÍ NAD LUŽNIC   . . .   1:22 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:26 21:27 PRAHA-HOLEŠOVICE 21:46
11800/11801   Nabočany AirportExpres   Dankov - Říčany - Pařížov město - ... - Dolní Bezděkov - Nabočany - Nabočany letiště ( a zpět )
Přehled 00000   Přehled   Depo
Zvláštní vlak 111-016   Cyklo Vlak   Dle potřeby
Os 8OO3      Drienica-Nitrava
R30   Chrudimka   Dvůr Králové n. Labem - Jaroměř - Hradec Králové hl.n. - ... - Ždírec n. Doubravou - Chotěboř - Havlíčkův Brod
TLK 421/55110/1/54072/3/60170/1   Rozewie   Gdynia Główna 21:17, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ędzisław - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 7:54,
u karoq 9117 10   BGTH   gjhghhhhhhhhhhhhhhjhjhgghhjt-tgjututgth-tggth
TLK 55172/3/402   Wydmy   Hel 18:04, Jurata - Jastarnia - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Wł   . . .   Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín 8:45,
442/443   BOHEMIA   HUMENNÉ-TREBIŠOV-KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA-BOHUMÍN-PŘEROV-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA a zpět
SP/EC 1223/269   METROPOLITAN   Cheb-usti nad labem-praha-benesov u prahy-ceske budjovice-linz-wien-(Bratislava hlavna stanica-budapest keleti pu)
Ex 1582*   Vysočina expres   Jihlava (13:52) - Havlíčkův Brod (14:12-14:14) - Kutná Hora hl.n. (14:58-14:59) - Kolín (15:10-15:12) - Praha hl.n. (15:45)
Ex 1584*   Vysočina expres   Jihlava (17:52) - Havlíčkův Brod (18:12-18:14) - Kutná Hora hl.n. (18:58-18:59) - Kolín (19:10-19:12) - Praha hl.n. (19:45)
Ex 1580*   Vysočina expres   Jihlava (9:52) - Havlíčkův Brod (10:12-10:14) - Kutná Hora hl.n. (10:58-10:59) - Kolín (11:10-11:12) - Praha hl.n. (11:45)
EN 449   Košičan   Košice 20:32-Kysak 20:44-Poprad Tatry 21:24-Lipt.Mikuláš 22:   . . .   rava hl.n 5:11-Katowice 8:24-Kraków Głowny 11:10-Kraków11:19
1440-1441   VIHORLAT   KOŠICE-ŽILINA-BOHUMÍN-PŘEROV-PARDUBICE-PRAHA a zpět
TLK 50150/1   Gardno   Lębork 13:10, Łeba 14:03,
R 8991 ЛИБЕРЕЦ      LIBEREC TURNOV LIBUN JICIN OSTROMER HNEVCEVES HRADEC KRALOVE SMIRICE JAROMER DVUR KRAL N.L ST.PAKA MARTINEC V KRK
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
TLK 55154/5/54070/1/402   Wydmy   Łeba 18:11, Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia Główna 20:10   . . .   Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín 8:45,
TLK 55154/5/54070/1/402   Wydmy   Łeba 18:11, Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia Główna 20:10   . . .   Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín 8:45,
Sv R/Os      na osobnú stanicu
Sv stan.      Nevidza na stanici
PRP 70600/1      NEWAG Nowy Sącz 10.12, Nowy Sącz - Kraków Główny - Oświęcim - Chałupki - Bohumín hlavní nadřadzí - Ostrava hlavní nadřadzí - Ostrava-Svinov 12.33,
1120-1135   ex R27   Olomouc hl.n. - Moravský Beroun - Valšov - ... - Krnov-Cvilín - Opava západ - Opava východ
R 887 visocina      OSTRAVA HL.N PRAHA HL.N
Os 182x   Vltavotýnský blesk   Písek - Číčenice - Týn n. Vltavou
Sp/R 3205/205      Plzeň hl.n. - Plzeň-Bílá Hora - Plzeň-Bolevec - ... - Teplice v Čechách - Ústí nad Labem - Děčín hl.n.
Zahradní Vlak 1223 5678 1234      Policejňák Martinkova zahrada
CD 6/7   1   Praha - Brno
R9      Praha – Havlíčkův Brod – Brno
IC 126   Charlie   Praha hl. n.,Praha Libeń,Praha Kyje, Praha dolní Počernice, Praha Běchovice, ... Záhlinice, Tlumačov, Otrokovice.
l522   praha   praha hl.n. praha libeň PRAHA MASARYKOVO NADRAŽÍ
EN/IC/IR 1473/73   Traianus   Praha hl.n. - Brno hl.n - Břeclav - ... - Roşiori Nord - Videle - București Nord
145x   Jiří Menzel   Praha hl.n. - Praha Smíchov - Praha Radotín - Dobřichovice - Řevnice (-Karlštejn - Beroun)
Ex 250/251   "Orlice"   Praha hl.n. -> Praha-Vysočany -> Nymburk hl.n. -> Hradec Krá   . . .   Klodzko -> Kamienec Zabkowicki -> Ziebice -> Wroclaw a zpět
Ex 1583*   Vysočina expres   Praha hl.n. (11:12) - Kolín (11:47-11:49) - Kutná Hora hl.n. (12:00-12:01) - havlíčkův Brod (12:55-12:57) - Jihlava (13:17)
Ex 1585*   Vysočina expres   Praha hl.n. (15:12) - Kolín (15:47-15:49) - Kutná Hora hl.n. (16:00-16:01) - havlíčkův Brod (16:55-16:57) - Jihlava (17:17)
Ex 1581*   Vysočina expres   Praha hl.n. (7:12) - Kolín (7:47-7:49) - Kutná Hora hl.n. (8:00-8:01) - havlíčkův Brod (8:55-8:57) - Jihlava (9:17)
220 linky x18      Praha hradec králové
10445/10446   Fatranský Expres   Praha-Smíchov - Praha-Vršovice - Pardubice hl.n. - ... - Harmanec jaskyňa - Banská Bystrica - Zvolen os.st.
xxx   chopin   PRAHA-WARSZAWA
Rx 451 Vaňkovka   R9   Sebíkov Statelice - Sebíkov hl.n. - Tomášov hl.n. - ... - Kostomlaty - Třebaničky - Třebanice hl.n.
Os 17849/1784   TIS 42/S32/R32   Třebanice hl.n(17:13)-Třebanice (17:20)-Třebanice,zast. (17:   . . .   :52)-Kraskov (21:13)-Kraskov,Město (21:16)-Třebovice (21:30)
LOKO 754.042 R851   Adam Houšt´   Velke Svatonovice Suchoršice
SPIC S100   SPECJALNY INTERCITY   Warszawa Wschodnia 10.21, Warszawa Centralna 10.25, Warszawa Zachodnia 10.27, Łódź Fabryczna 11.29-11.32,
EC 101   Moravia   Wien Neustadtd Hbf 10:02-Břeclav 11:36-Přerov 13:03-Ostrava hl.n 14:15-Bohumín 15:02
Sv Special   Český šotovlak express   Z:Lužná u rakovníka Do: Hradec králové hl.n. Přes: Beroun hl.n. Praha hl.n. Praha libeň Nymburk hl.n. Podebrady
Zr Sp. 956      Zlín osobno 9:20-Kuchyňa 9:52/9:56-Gägy 10:43/10:58-Špata 11:15
Sp 36002      Liberec - Česká Lípa - Rumburk - Šluknov
Zug 1      Praha - Wien FJB
1245      Praha hl n Ústí nad Labem hl n
Sp 18715   Budějice   Horní Dvořiště - Praha hl. n.
SC 2   ŠkuldaExpres   Kouřim -> Praha-Masná
EC/R Cracovia/Hradečan   491/322   Praha hl/n-Cracow Glowny/Praha hl/n-Hradec Králové hl/n
SC 005   Ábel   Podivín-Břeclav-Mikulov-Hrušovany nad Jevišovkou-Miroslav-Střelice-Brno hl.n.
10      Kolín-Starý Kolín-Pardubice-Česká Třebová-Brno-Břeclav
RE 15      Cottbus Leipzig
Ex 23   OPODRA EXPRES   Praha smichov-Benesov U prahy-Veseli and luznici-(Trebon lazne)-Trebon-ceske Velenice-Ceske Budjovice-Jihavla-havlickov brod-brno hl n-bohumin-Olomouc hl n-Opava vychod
richlík 53   vysočina   brno-praha-cheb-aš
62   Podtroseský rýchlik   Zlín osobné 9:10-Gägy 10:43/56-Zámky 11:20
SC 66   šrot   Grešlové Mýto - Znojmo - Hrušovany n/J -Šanov
77      Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - Olomouc hl.n. - Krnov
R/D 80   Johann Gregor Mendel   Břeclav (22:40) - Hohenau (22:53 - 22:54) - Wien Südbahnhof (23:34)
IC 101   Anton Bruckner   Praha hl.n. - Praha Vršovice - Tábor - ... - Summera - Pregarten - Linz Hbf.
Ex 112   OPAVA   Beroun 19:52-19:53 - praha hl n 20:43-21:01 - Sumperk 21:57-22:10 - Olomouc hl n 22:57- 23:23 - Opava Vychod 00:18-00:19 (- Vsetin 01:21)
rjx 113   Moravia   Wien Hbf - Retz - Znojmo - ... - Město Albrectice - Hanušovice - Šumperk
135   Josefov   Jaroměř - Hradec Králové hl.n. - Pardubice-Rosice n.L. - ... - Hlinsko v Čechách - Havlíčkův Brod - Jihlava
141   Marek   Brno hl.n. - Praha hl.n. - Budapest-Déli - Ogulin
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 142   FRANZ SCHUBRT LINKY EX1   ŽILINA 19:00 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 19:09 19:10 ČADCA 19:27 19:2   . . .   :27 23:28 PRAHA-LIBEŇ 23:57 23:58 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:05
Os 144      T
EC 145      Praha - Bohumín - Žilina
151      Lípa hl.n. (19:32) - Rýdlovice hl.n. (20:20)
RX 151      Olomouc - Praha Smíchov
EN 154   warshawia   Praha-Pardubice-Brno-Přerov-Olomouc-Hranice na Moravě-Ostrava Svinov-Ostrava-Bohumín-Karviná-Česky Těšín-Třinec-Třinec Centrum-Návsi-Čadca-Žilina-Košice
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
160   R1   Usti nad Labem hl.n. 7:00, Praha Holešovice 8:00 - 8:02, Praha hl.n. 8:10
EX 163   pražák   Praha hl.n-Kolín-Pardubice-Olomouc-Přerov-Ostrava-Bohumín-Čadca-Žilina
IC 168      praha brno
EC 173   HUNGARIA   (budpest nyugati pu - nove zamky - Trnava - ... - decin hl - ( dresden hbf - Hamburg altona)
EC 175   VINDOBONA   Hamburg alt. 20:44 pu - Berlin hauptbahnhof 22:47-22:49 pu - Berlin sudkreuz 22:55 -22:58 pu - ... - kolin 13:24- 13:38 - Brno dolni nadrazi 16:01 breclav 17: 27-17:34 wien miedling 19:44 - villach hbf 21:21
Sp 178   SGZGXD   ertdt - dddezwzgdzt - dzezewedegtzdew - ... - zuzudzudhzudre - hzsuzwzu - zsuswzh h.l.n
Os 178      thhu - tztrzuhr
EC 178   fztzčřzzuř   thzthtrhgtrjghj - ghuhgzugrhzugrhzu
Sp 191      Bystrica 5:35-Suchá Hora 7:21/7:28-Križovany 9:15
IC 193   Praha [Ex3]   Praha-Smíchov (9:18) - Praha hl.n. (9:27 - 9:37) - ... - Třebanice (12:26 - 12:28) - Třebanice hl.n. (12:35)
IC 194   Praha [Ex3]   Třebanice hl.n. (12:00) - Třebanice (12:04 - 12:06) - ... - Praha hl.n. (14:48 - 14:50) - Praha-Smíchov (15:00)
200      Bratislava hl.st. - Kúty - Brodské - ... - Šakvice - Vranovice - Brno hl.n.
200   SILESIA   WARSZAWA-KATOVICE-BOHUMÍN-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA
Ex 221   Ostravan   Košice - Poprad-Tatry - Žilina - Ostrava hl.n - Praha hl.n
229   R31   Ústí nad Labem hl.n 9:00, Praha Holešovice 9:58 - 10:00, Praha hl.n 10:07 - 10:15, ... Podštejn 12:33, Žamberk 12:45, Letohrad 12:50
Ex 230      Praha hl.n. - Praha-Libeň -Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Margecany - Kysak - Košice
Strana: 1 2 3 4 5 6































1330.13
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?