vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD BDs

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD BDs

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Zvl R 0   Úschova   -
???   ?   ?
.      .
.   .   ...
EN 5891/0909      ( Wiedeń) Bohumin - Praha hl n
D/Ex 339/555   JIZNI EXPRES   (bratislava hl st - Wien Hauptbahnhof /Zurich HB) - Linz hbf - ... - Tabor - Praha Liben - Praha Hlanvi Nadrazi
NJ/EN 239/23901   OSTERREICH EXPRES   (Bratislava hlavna stanica - Flughafen Wien - Wien Hbf) - ... - Kolin - Praha Liben - Praha Hlavni Nadrazi
Zr./R 1704/412   Stalina/Germán   (Gumenno 7:28-Kujbyšov-)Kišivároš 8:59/9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologna hlavné 16:59
TLK 66114/45170/1   Rozewie   (Jelenia Góra -) Gdynia Główna 7:35, Puck - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel
EX/R 12666/10666   REGIOJET RETRO HALLOWEEN EXPRES   (munchen hbf) - Regensburg - Furth um Wald DB - ... - Ceska Trebova - Pardubice hl n. - Brno hlavni nadrazi
Os/R/EC 2912/423/143   FATRA/BEVCA   (Praha hl n - Hradec kralove hl n - chocen - ... - Zilina - (Zvolen Osobna Stanica - Banksa Bystrica)
Os/R/EC 2912/423/143   FATRA/BEVCA   (Praha hl n - Hradec kralove hl n - chocen - ... - Cadca - Zilina (Zvolen os st. - Banksa Bystricka)
Os/Ex/SP 9781/9973/19081   CYKLOHRÁČEK   (Slaný - Hostivice - Praha hl.n.) - ... - Kysak - Plavec - Muszyna PKP)
R/Sp 608/2241/2243   SPISAN/PADURBY JARMER   Adpsarch 12:45pm -Chocen 1:39-1:43pm-(Letohrad)-Hrdrec Kralove Hl N 2:40-2:45pm.-Jaromer 4;55pm -(Pardubice-Bratislava Hl S.-Zilina-Kosice)
dd   aa   aehd
Sv depozit      areál depozitára Križanov
sxdfdxf fxcbfx   bxfxfbfx   ascsac vc
en nigfet   ?   Barcelona-Sants 4:43, Gerona 5:18, Figueras 5:41, ... Inowrocław 5:17, Bydgoszcz Główna 6:18, Toruń Główny 7:05
TLK 88190/1   Korsarz   Białogard 8:30, Koszalin - Sławno - Słupsk - Ustka 10:38,
TLK / R 404 / 85311   Pirat   BIAŁOGÓRA - Choczewo - Gniewino - ... - Rybnik - Chałupki - BOHUMIN
TLK 45170/1   Rozewie   Bielsko-Biała Główna 19:02, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 06:42,
TLK 45170/1   Rozewie   Bielsko-Biała Główna 19:02, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 09:24,
Bla Bla   Bla   Bla
TLK 444/445   Wydmy   Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
TLK 50173/45070/1/403   Wydmy   Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
R/TLK 404/30676   Turbacz   Bohumín - Zebrzydowice - Czechowice-Dziedzice - ... - Nowy Targ - Poronin - Zakopane
TLK 403/45070/1   Wydmy   Bohumín 17:33, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   o - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 7:48,
TLK 403/45070/1/50173   Wydmy   Bohumín 17:33, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   o - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 7:48,
R/TLK 403/45070/45071   Wydmy   Bohumín 17:33, Chałupki 17:39-17:40, Wodzislaw Sląski 17:55-17:56, ... Gdynia Gł. 5:16-6:09, Puck 6:41-6:43, Hel 7:48
R/TLK 402/54070/403/54071   Wydmy   Bohumin 19:42 - Chałupki 19:48,-19:56 - Wodzisław Śląski 20:12,-20:14 - ... - Karwia 7:34,-7:36 - Dębki 7:45,-7:47 - Jastrowo 7:52
TLK 45070/1   Wydmy   Bohumín 20:12, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 08:31,
TLK 45070/1/50173   Wydmy   Bohumín 20:12, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 08:31,
TLK 45070/1   Wydmy   Bohumín 20:12, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   t - Gdynia Główna - Rumia - Wejherowo - Lębork - Łeba 08:34,
TLK 45070/1/50173   Wydmy   Bohumín 20:12, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   o - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 8:31,
TLK 405/48072/3   Pirat   Bohumín 20:48, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   ież - Piła Główna - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 7:45,
TLK 44170/405/48072/3   Pirat   Bohumín 20:48, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   ież - Piła Główna - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 7:45,
TLK 303/45175   Pomorzanin   BOHUMIN-Chałupki-Racibórz-Rybnik-Katowice-Chorzów Miasto-Byt   . . .   Puck-Władysławowo-Chałupy-Kuźnica(Hel)-Jastarnia-Jurata-HEL
R/Zr 413/1711   Germán   Bologna hlavné 12:01-Zelin 14:58/15:15-Kišivároš 18:40(19:01-Kujbyšov-Gumenno 21:28)
NJ/D/EN/REX 239/23901   SLOVANY EXPRES   Bratislava hlavna stanica 23:01 - Wien Flughafen 00:34-00:44 - Wien hbf 00:53-01:44 - ... - Jaromer 17:59-18:09 - Liberec 19:40-19:45 - decin hl n 20:56 (- Praha hlavni nadazri 22:11)
Sv / R 8XX   Svitava / Moravan   Brno
Os 4758 S2      Brno hl.n (19:29) - Blansko (19:56 - 20:01) - Skalice nad Svitavou (20:18)
IC 435/48001   Odra   Brno Hl.n 03:08, Ostrava Hl.n 03:47-04:00, Bohumin 04:05-04:22, ... Wysoka Kamieńska 14:06-14:07, Międzyzdroje 14:24-14:27, Świnoujście 14:35
R F2 VISOCINA      Brno Hl.n Blažovice Holubice Viškov Na Morave nezamyslyce Ko   . . .   Hocen moravany Rosice nl.hl.n Přerouč Kolin Pečky Pořičany
R 912 visocina      BRNO HL.N BRNO KR POLE TISNOV KRIZANOV ZDAR NAD SAZAVOU HAVLICKUV BROD KOLIN PRAHA HL.N
R 68 OS      Brno hl.n Brno kr.pole Kuřim Tišnov Křižanov Ždar nad sazavou Havličluv Brod
T478.1002 zvl os vlak 11936   Adam Houšt´   Brno hl.n Brno Kralovo Pole Kuřim
R C7 VISOCINA      Brno Hl.n Brno Židenice Brno KR Pole Tišnov Kuřim Křižanov Ž   . . .   zavou Časlav Kutna Hora Hl.n Kolin Pečky Pořičany Praha Hl.n
R 264 OS      BRNO HL.N KOURIM
R 892 visocina      BRNO HL.N OLOMOUC HL.N PRAHA HL.N
R 122 PRADED      BRNO HL.N STRELICE STUDENEC TREBIC OKRYSKY JIHLAVA HL.N
R 998 SLEZAN      BRNO HL.N TIŠNOV PRAHA HL.N
R 912 VISOCINA      BRNO HL.N VRANOVICE BRECLAV
OS P68 OS      Brno Hl.n Židenice Brno KR Pole Tišnov Kuřim
Os XXXX      Brno hl.n. - Brno Horní Heršpice - Troubsko - ... - Luka nad Jihlavou - Malý Beranov - Jihlava
231/232   Morava   Brno hl.n. - Šakvice - Zaječí - ... - Malacky - Devínska Nová Ves - Bratislava hl.st. a späť
9xx   Linka R9   Brno hl.n. - Vyškov na Moravě - Ivanovice na Hané - ... - Horní Lipová - Lipová Lázně - Jeseník
R 3 VISOCINA      Brno hl.n. 12:20, Tišnov 12:47-12:48, Křižanov 13:09-13:10, ... Praha-Libeň 15:45-15:46, Praha hl.n. 15:52-15:53, Praha-Smíchov 16:04
R 9 VISOCINA      Brno hl.n. 18:56, Blansko 19:15-19:16, Skalice nad Svitavou 19:26-19:30, ... Přelouč 21:09-21:10, Kolín 21:24-21:26, Praha-Libeň 21:55-21:56,
Sp 1735/1736   Radějovka   Brno hl.n.-Veselí n.Mor.-Uherský Brod-Luhačovice
667   Rožmberk   Brno hlavní nádraží 18:33-plžen hlavní Nádraží 20:34
Rychlik Vlára   Adam Houšt´   Brno Kyjov Veselí nad Moravu Byknice
350.002 zvl vlak   Adam Houšt´   Brno Olomouc
R11   Rožmberk   Brno-Královo Pole - Brno-Židenice - Brno dolní n. - ... - Starý Plzenec - Plzeň-Koterov - Plzeň hl.n.
osobní vlak RETRO   RETROPOLIAN   Brno-Laa
Rychlík 480/481   Galán   Břeclav 15.38,Přerov 17.25,Praha hl.n. 21.31
Sp 10921/2      Bystrica 9:34-Suchá Hora 11:37/42-Mlynky 12:10/13:09-Suchá Hora 13:27/29-Bystrica 15:29
TLK 28242/54   Zorena   Cercany - Gdynia Gł.
IR / SP 43278/3   Ceske Mono Regio / Powierza   Ceske Budejowice - Katowice
Wtf Lol   Hulíme   Čajovna - Hulírna
Sp MSp1761      čatay17:20-Zelíň18:46
Sv 999   Smuteční konvoj   Česká Třebová
IC 890   Jan Perner   Česká Třebová - Ústí nad Orlicí - Choceň - ... - Kolín - Praha Libeň - Praha hl.n
R11A   Mže   České Budějovice - Číčenice - Protivín - ... - Františkovy Lázně - Aš - Hof Hbf
714   Vltava   České Budějovice - Praha hl.n.
RYCHLÍK 8300/735   OTAVA LINKY R17   ČESKÉ BUDĚJOVICE 19:00 ŠEVĚTÍN 19:15 19:16 VESELÍ NAD LUŽNIC   . . .   1:22 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:26 21:27 PRAHA-HOLEŠOVICE 21:46
11800/11801   Nabočany AirportExpres   Dankov - Říčany - Pařížov město - ... - Dolní Bezděkov - Nabočany - Nabočany letiště
11800/11801   Nabočany AirportExpres   Dankov - Říčany - Pařížov město - ... - Dolní Bezděkov - Nabočany - Nabočany letiště ( a zpět )
Sp R15   Krušnohor   Děčín hl.n. - Povrly - Ústí n. Labem hl.n. - ... - Kynšperk n. Ohří - Tršnice - Cheb
0/683/0   Laban   Děčín hl.n. 11:22, Ústí nad Labem hl.n. 11:37-11:39, Lovosice 11:56-11:58, ... Kralupy nad Vltavou 12:38-12:40, Praha-Holešovice 13:00-13:02, Praha hl.n. 13:11
75585/02   Říp   Děčín hl.n. 13.26, Ústí nad Labem hl.n. 13.41-13.43, Lovosice 13.58-13.59, Kralupy nad Vltavou 14.37-14.38, Praha hl.n. 15.08
Sp 1692/1693   Cyklo Krušné hory   Děčín východ - Děčín hl.n. - Povrly - ... - Jirkov zastávka - Chomutov měst - Chomutov
Přehled 00000   Přehled   Depo
Sv R,Os v kope      depozit Lúžna
Zvláštní vlak 111-016   Cyklo Vlak   Dle potřeby
Os 74XX      Domažlice Město - Domažlice - Spáňov - ... - Velké Hydčice - Horažďovice - Horažďovice Předměstí
Nakadi vlak CD CARGO EX22   DRESDEN EXPRES   Dresden-Usti nad labem-praha hl praha Vrsovice-plsen-benesov u prahy-c. budjovice-brno hl n-breclav-wien-linz hbf-(smer innsbruck)
Sv posun R,Os      Drienica do očisty
Os 8OO3      Drienica-Nitrava
R30   Chrudimka   Dvůr Králové n. Labem - Jaroměř - Hradec Králové hl.n. - ... - Ždírec n. Doubravou - Chotěboř - Havlíčkův Brod
EC 118 5T2 4171   EC 118   ERKOV - PERKOV
EIC/EC 150/15002   Zwiadowca   Frankfurt(Main)Hbf-Mannheim Hbf-Stuttgart Hbf-Aalen-Nordling   . . .   ce-Rybnik-Wodzisław Śląski-Chałupki-Bohumin - Ostrava-Svinov
TLK 410/54190/54191   Wolin   Frydek-Mistek - Třinec - Návsí (Jablunkov) - ... - Goleniów - Międzyzdroje - Świnoujście
TLK 54190/54191   Rozewie   Gdynia Gł. 21:51 - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Rajcza Centrum - Sól - Zwardoń 10:50
TLK 421/55110/1/54072/3/60170/1   Rozewie   Gdynia Główna 21:17, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ędzisław - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 7:54,
TLK 421/55110/1/54072/3/60170/1   Rozewie   Gdynia Główna 21:17, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ędzisław - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 7:54,
TLK 54170/1   Rozewie   Gdynia Główna 21:38, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   szczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Główna 09:59,
TLK 45170/1   Rozewie   Gdynia Główna 7:35, Puck - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 9:24,
Sv os.      Gemerská Hôrka-Plešivec,odstavné
u karoq 9117 10   BGTH   gjhghhhhhhhhhhhhhhjhjhgghhjt-tgjututgth-tggth
h   h   h
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37































2622.1
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?