vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD B 251

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD B 251

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
dd   aa   aehd
TLK/R 45070/403   Wydmy   Bohumin - Łeba
R F2 VISOCINA      Brno Hl.n Blažovice Holubice Viškov Na Morave nezamyslyce Ko   . . .   Hocen moravany Rosice nl.hl.n Přerouč Kolin Pečky Pořičany
R 68 OS      Brno hl.n Brno kr.pole Kuřim Tišnov Křižanov Ždar nad sazavou Havličluv Brod
R 122 PRADED      BRNO HL.N STRELICE STUDENEC TREBIC OKRYSKY JIHLAVA HL.N
R 779 VISOCINA      HRADEC KRALOVE PARDUBICE MORAVANY CHOCEN USTI NAD ORLICI CES   . . .   SLAV ZDAR NAD SAZAOVU KRIZANOV TISNOV BRNO KR POLE BRNO HL.N
SV všehochu´t      nn
00x      Praha - Plzeň a zpět
RR XXX      Praha hl. n. - Plzeň hl. n.
Regionální ryclík 554 linky S 76      Praha HL.N - Vrané n. Vltavou
123456 BRADLO   123456   PRAHA PARDUBICE BRNO
Sv Os,Os,      Preřov
Sv Os odst. Preřov      stanica Preřov odstavné Osobné
1743/431   Krížna/Bodva   Tramtária-Bystrica-Zelín 8:55/9.15-Preřov 13:36
vozy druhé třídy 2      h
IC 98      Praha-Brno
EC 115   Cracovia   N
Ex 126   Valašský expres   Púchov - Praha hl.n.
130   Josefov   Jihlava - Havlíčkův Brod - Hlinsko v Čechách - ... - Pardubice-Rosice n.L. - Hradec Králové hl.n. - Jaroměř
EC 133   Varsovia [Ex3]   Třebanice hl.n. (4:44) - Třebanice (4:48 - 4:50) - ... - Brno hl.n. (7:17 - 7:20) - Břeclav (7:51)
Ex 140   Tatran   Košice - Kysak - Poprad-Tatry - ... - Čadca - Bohumín - Ostrava hl.n.
Ex 143   Petr Bezruč   Praha hl.n. - Žilina
Ex 148   Praha [Ex3]   Třebanice hl.n. (6:40) - Třebanice (6:44 - 6:45) - ... - Praha hl.n. (9:43 - 9:46) - Praha-Smíchov (9:53)
Ex 161   Praha [Ex3]   Praha-Smíchov (18:39) - Praha hl.n. (18:46 - 18:54) - ... - Třebanice (21:50 - 21:56) - Třebanice hl.n. (22:00)
EC 240   Slovan   Košice 14:59, Kysak 15:10-15:11, Poprad-Tatry 16:04-16:06, ... Ostrava hl.n. 19:09-19:15, Olomouc hl.n. 20:12-20:14, Praha hl.n. 22:19
EC 340      Horovovice - Rokys Centrum - Úlkovičky - Úlkovice Wilského nádraží
IC 351   Rokysan   Csárdasova Řečice - Říďov Střed - Poryčany Západ - ... - Jolka Jertov - Jolka - Praha hl.n.
TLK 402   Wydmy   Łeba/Hel - Bohumín
443   ????   Pressburk-Zelín14:58/15:01-Tramtária17:02
452      Poříčany - Nymburk město - Mladá Boleslav hl.n
Pospieszny 459      Niemcy - Czechy
EN 474   Severní moře/Nordsee   Wien Hbf (19:02) - Wien Meidling (19:06-19:08) - Gmünd NÖ (21:03-21:05) - ... - Emden Hbf (08:58-09:08)- Norden (09:32-09:34) - Norddeich (09:40) - Norddeich Mole (09:46)
Rx 501   Třebanický Expres   Třebanice hl.n. (3:20)-Třebaničky (3:28)-Ústí nad Orlicí (4:20-4:28)-Česká Třebová (4:40)-Svitavy (5:30)-Adamov (5:49)-Brno hl.n. (6:07)
515   Radobýl   Česká Lípa hl.n., Úštěk, Litoměřice horní nádraží, ... Libochovice, Louny, Most
Ex 546   Časomír Emil Vagen   Návsí - Praha hl.n.
Ex 594   Praha [Ex3]   Třebanice hl.n. (18:00)-Třebanice (18:04-18:06)-Česká Třebov   . . .   ibeň (20:31)-Praha hl.n. (20:38-20:42)-Praha,Smíchov (20:51)
639   Noční rychlík   Česká Třebová - Olomouc hl. n. - Hranice n. M. - Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. - Havířov
655   Třebanický Expres [R18/14]   Třebanice hl.n. (10:08)-Třebanice (10:12-10:14)-Třebaničky (   . . .   -Rosice nad Labem (12:20-12:21)-Hradec Králové hl.n. (12:40)
663   Petr Vok   Brno hl.n. - Jihlava - České Budějovice
666   Iron Maiden   Bohumín-Ostrava-Svinov-Studénka-Olomouc hl.n.-Pardubice hl.n.-Praha ONJ
666   Rožmberk   Plzeň hl.n. - Horažďovice-předměstí - Strakonice - ... - Veselí nad Lužnicí - Jihlava - Brno hl.n.
EC 666   Dunajec   Plzeň Horažďovice Strakonice České Budějovice Jindřichův Hra   . . .   prad Tatry Prešov Prešov město Sabinov Lipany Plaveč Muszyna
Rx 671   Švihák   Špilberky nádr. (10:35) - Klatovy - Plzeň hl.n (12:34)
673   Ještěd   Brno hl.n. 16.09, Jaroměř 19.35-19.51, Liberec 22.1
699      Třebanice hl.n.-Třebaničky-Malhotičky-Radrov-Lánsko-Česká Tř   . . .   ce hl.n.-Přelouč-Kolín-Praha Libeň-Praha hl.n.-Praha Smíchov
717   Lužnice   Praha-Holešovice - Tábor - Veselí nad Lužnicí
RYCHLÍK 719   JOSEF LADA LINKY R17   PRAHA HOLEŠOVICE 18:00 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 18:09 18:11 PRAH   . . .   TÁVKA 20:17 20:18 ŠEVĚTÍN 20:29 20:30 ČESKÉ BUDĚJOVICE 20:49
727   Jiří Pomeje   Praha-Holešovice, Praha hl.n., Praha-Vršovice, ... Soběslav, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice
764   Berounka   Praha hl.n. (14:13) - Praha-Smíchov (14:19 - 14:21) - ... - Švihov u Klatov (16:18 - 16:18) - Klatovy (16:28)
810      Olomouc hln Přerov Otrokovice Stare Mésto u uh Hradiště Moravský Písek Hodonin Břeclav
811      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Hranice na Moravě Suchdol nad odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín
815   Moravan   Břeclav (09:30) - Hodonín (09:42 - 09:44) - ... - Přerov (10:35 - 10:37) - Olomouc hl.n. (10:50)
819      Břeclav Hodonín Moravský Písek Staré Město Uh Hradiště Otrokovice Přerov Hulín Přerov
836   Třebaničan [R21/TIS21]   Sebíkov,Nová Ves (17:58)-Nová u Sebíkova (18:17-18:18)-Horka (18:23)-Třebaničky (18:43-18:45)-Třebanice (19:00-19:02)-Třebanice hl.n. (19:07)
839      Břeclav Hodonín Moravský Písek Staré Město U Uh Hradiště Otr   . . .   uchdol Nad Odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín
857      Nymburk hl. n. - Poděbrady - Velký Osek - ... - Šakvice - Zaječí - Břeclav
859   R71   Praha Holešovice 9:40 - 9:41, Praha Podbaba 9:45, Kralupy nad Vltavou 10:00 - 10:01, ... Bohušovice nad Ohří 10:32 - 10:33, Lovosice 10:38 - 10:40, Ústí nad Labem hl.n 10:55
859      Třebanice hl.n.-Třebanice-Třebaničky-Česká Třebová-Ústí nad   . . .   .n.-Praha,Smíchov-Beroun-Zdice-Hořovice-Rokycany-Plzeň hl.n.
869   SVITAVA   Praha-Smichov - Brno hl.n.
898   Jan Perner   Pardubice hl.n. (06:00) - Přelouč (06:09 - 06:10) - ... - Praha-Vršovice (07:12 - 07:14) - Praha hl.n. (07:18)
899   Jan Perner   Praha hl.n. (23:14) - Praha-Vršovice (23:18 - 23:20) - ... - Přelouč (00:22 - 00:23) - Pardubice hl.n. (00:32)
IC 901   Opavan   Opava Východ Ostrava Svinov Hranice na Moravě Olomouc hln Zabreh na Moravě Česká Třebova Pardubice hln Kolín Praha Liben Praha hln
903      N
927   Rozkoš   Praha hl.n. - Trutnov hl.n.
969   Radvaň   Roztoky - Brod
972   Vysočina   Praha hlavní nádraží - Praha Libeň - Kolín - ... - Tišnov - Brno Královo pole - Brno hlavní nádraží
976      Břeclav Hodonín Moravský Písek Staré Město u Uh Hradiště Otr   . . .   ín Karviná hln Český Těšín Třinec centrum Mosty u Jablunkova
976   Vysočina R9   Praha hlavní nádraží - Praha Libeň - Kolín - ... - Tišnov - Brno Královo pole - Brno hlavní nádraží
Rx 978   Otavský expres, R27   České Budějovice - Písek
981   Lipnice   Praha-Smíchov - Brno hl.n.
RYCHLÍK 985   SÁZAVA LINKY R9   BRNO-KRÁLOVO POLE 19:00 TIŠNOV 19:15 19:16 KŘIŽANOV 19:37 19   . . .   6 22:27 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 22:32 22:34 PRAHA-SMÍCHOV 22:54
987      Praha - Havlíčkův brod - Jihlava - Jihlava Město
1181   Lindovka   Brno hl.n. - Vyškov na Moravě - Kojetín - Kroměříž - Hulín - Valašské Meziřičí
Ex 1199   Brněnský Expres   Třebanice hl.n.-Třebanice-Třebaničky-Česká Třebová-Svitavy-Skalice nad Svitavou-Brno hl.n.-Břeclav
1223   Cvilín   Opava-Východ - Krnov
1243   Otava   České Budějovice - Praha hl.n.
RYCHLÍK 1247   VLTAVA-DUNAJ LINKY R26   ČESKÉ BUDĚJOVICE 19:00 ZLIV 19:11 19:12 ČÍČENICE 19:24 19:25   . . .   4 21:46 PRAHA-SMÍCHOV 22:16 22:17 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 22:27
Sp 1369   Labe   Praha hl.n. 3:00, Praha-Holešovice 3:13, Roztoky u Prahy 3:21, Kralupy nad Vltavou 3:40, Lovosice 4:16
Sp 1456   Křivoklát   Praha hl.n. 9:50, Praha Smíchov sev. n. 9:56-9:57, Praha Zličín 10:12-10:13, ... Vroutek 12:52-12:53, Žatec 13:18-13:20, Chomutov 13:39
1509      Teplice v Čechách - Chotiměř - Lovosice - ... - Česká Lípa hl. n. - Nový Bor - Rumburk
1543   ANTON BRUCKNER   Praha hl n-Praha Vrsovice-Praha Holesvice-(Beroun)-Benesov U prahy-Pisek-Ceske Budjovice-Wien-Linz Hbf
1548   Podhořan   Ostroměř-Lázně Bělohrad-Stará Paka- Dvůr Králové nad Labem-Jaroměř-Smiřice-Hradec Králové-Pardubice Rosice nad Labem-Pardubice hl. n.
1576   Frýskovec   Frýdek-Místek,Frýdlant nad Ostravicí,Frenštát pod Radhoštěm,Veřovice,Valašské Meziříčí,Vsetín,
Sv 1625      Praha ONJ-(Praha Vršovice)-Praha HL.N
Sp 1830      Třebanice hl.n. (9:03)-Třebanice (9:07)-Třebanice,Pampalanie   . . .   0)-Bezpráví (10:45)-Moravany (11:20)-Pardubice hl.n. (11:30)
Sp 1854   Špidl   Třebanice hl.n.-Třebanice,Střed-Třebanice,Uničov-Kratonohy-Kratonohy,Zast.-Stará Paka-Nová Paka-Vidochov-Studenec-Dolní Branná-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Sp 1858   Vlakem s jízdním kolem   Trutnov hl.n. - Adršpach - Teplice n/M. - ... - Týniště n/O. - Doudleby n/O. - Rokytnice v Orl. horách
Rx 2001   Prahovčan   Praha-Holešovice 16:20, Praha hl.n. 16:29-16:31, Praha-Vršovice 16:35-16:36, ... Tábor 17:56-18:03, Veselí nad Lužnicí 18:24-18:27, České Budějovice 18:58
Os 2050      Praha hl. n. - Vrané n. Vltavou
EIC 2369   Magyar   Budapeszt-Bratysława-Praga
REx 2780   Krásna Hora   Prituľany6:48-Suchá Hora8:29
Os 2789      Praha hl. n.- Praha-Holešovice
EX 2896   Sobiesky   Košice-Bratislava-Prešov-Žilyna-Čadca-Návsi-Třinec Centrum-,Český těšín-Havířov-Opava východ-Přerov-Olomouc-Pardubice-Kolín-Praha libeň-Praha-Plzeň
2899   Slezan   Bohumín,Ostrava,Ostrava Svinov,Studénka, Suchdol nad Odrou,   . . .   herského Hradiště,Brno Dolní Nádraží,Brno Královo Pole, Brno
Sp 2912      N
Os 3422      Kišivároš 11:21-Praded 13:20
Os 3883      České Budějovice 15:00, Horní Dvořiště 16:10
NJHK,HJ 4415   HJHJ   GV
4629   Vltava   Hradec Králové hl/n-České Budějovice
Os 4679   Noční osobní vlak   Břeclav 22:45, Zaječí 23:01-23:02, Šakvice 23:07-23:08, ... Poříčany 4:50-4:51, Praha-Libeň 5:27-5:28, Praha Masarykovo nádraží 5:34
Strana: 1 2































3607.22
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?