vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD B 249

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD B 249

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ex/R 142/1124   OSTRAVAN   (Cheb-Usti nad labem)-Praha Smichov-Praha Vrsovice-Praha Hla   . . .   Ostrava hl n.-Bohumin-Cadca-Bratislava Hlavna Stanica-Zilina
EX/R 12666/10666   REGIOJET RETRO HALLOWEEN EXPRES   (munchen hbf) - Regensburg - Furth um Wald DB - ... - Ceska Trebova - Pardubice hl n. - Brno hlavni nadrazi
R/Rx 2206/2208   KRAVLOVAN/KRALOVY   (Praha Smichov 10:45)-Praha Holesvice 11:02-Praha hlavni Nad   . . .   16:45-Cadca ZSR 17:58-18:01-Bratislava hlavna stanica 19:49
Sp/R 2205/2206/608   KRAVLOVAN/SPISAN   (Praha/Adsparch)-chocen-Hrdrec Kralove Hl n.-Pardubice Rosice nad labem-Pardubice hl n.-Brno hl n.-Cadca ZSR (-Bratislava-zilina-Kosice)
Os/Ex/SP 9781/9973/19081   CYKLOHRÁČEK   (Slaný - Hostivice - Praha hl.n.) - ... - Kysak - Plavec - Muszyna PKP)
Ex 371/0   Pannonia   BERLIN HBf. - Dresden HBf. - Děčín hl.n. - ... - Štúrovo - Vác - BUDAPEST KELETI. PU.
TLK 88190/1   Korsarz   Białogard 8:30, Koszalin - Sławno - Słupsk - Ustka 10:38,
TLK 45170/1   Rozewie   Bielsko-Biała Główna 19:02, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 06:42,
TLK 50173/45070/1/403   Wydmy   Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - ... - Jastarnia - Jurata - Hel
TLK 45070/403   Wydmy   Bohumin - Łeba
TLK 44170/405/48072/3   Pirat   Bohumín 20:48, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy   . . .   ież - Piła Główna - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 7:45,
58770/1   Święty Mikołaj   Bohumín 4:55, Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy -   . . .   Mońki - Osowiec - Grajewo - Ełk - Orzysz - Mikołajki 17:55,
911/13613   Morava   Brno hl. n. - Šumperk - Lipová-Lázně - Javorník ve Slezsku
R 568 SLEZAN      BRNO HL.N PRAHA HL.M OLOMOUC HL.N OSTRAVA HL.N
Nové řazení pro R   Vysočina   Brno Kr. Pole - Praha hl. n. - (Praha Smíchov) a zpět
278      Budapest keleti pu. 11:22-Vac 11:42-Szob 11:51-Štúrovo 12:29   . . .   17:22-Pardubice hl.n 18:02-Kolín hl.n 18:56-Praha hl.n 19:24
Sv 999   Smuteční konvoj   Česká Třebová
Ex 534*   Jižní expres   České Budějovice (13:55) - Tábor (14:39-14:40) - Praha hl.n. (15:57)
RYCHLÍK 8300/735   OTAVA LINKY R17   ČESKÉ BUDĚJOVICE 19:00 ŠEVĚTÍN 19:15 19:16 VESELÍ NAD LUŽNIC   . . .   1:22 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:26 21:27 PRAHA-HOLEŠOVICE 21:46
Ex 536*   Budvar   Český Krumlov (17:07) - České Budějovice (17:45-17:55) - Tábor (18:39-18:40) - Praha hl.n. (19:57)
Přehled 00000   Přehled   Depo
Zvláštní vlak 111-016   Cyklo Vlak   Dle potřeby
Nakadi vlak CD CARGO EX22   DRESDEN EXPRES   Dresden-Usti nad labem-praha hl praha Vrsovice-plsen-benesov u prahy-c. budjovice-brno hl n-breclav-wien-linz hbf-(smer innsbruck)
Zr 1704/422      Gumemno 7:28-Kujbyšev-Kišivároš 8:59(Zelín-Bologňa)
ZvlEx 10025/10026   Kometa Expres   Hala Rondo-Brno dol.n-Brno-Židenice-Přelouč-Praha Liben-Praha-Holešovice
TLK 54170/1/55170   Rozewie   Hel 19:15, Jurata - Jastarnia - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Wł   . . .   ędzisław - Marciszów - Janowice Wielkie - Jelenia Góra 7:35,
442/443   BOHEMIA   HUMENNÉ-TREBIŠOV-KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA-BOHUMÍN-PŘEROV-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA a zpět
TLK 65170/1/88170/1   Łebsko   Jelenia Góra 18:18, Janowice Wielkie - Marciszów - Sędzisław   . . .   - Nowogard - Płoty - Gryfice - Trzebiatów - Kołobrzeg 5:27,
662/664   HEJTMAN   JIHLAVA - ČESKÉ BUDĚJOVICE - PLZEŇ HL.N
Ex 1582*   Vysočina expres   Jihlava (13:52) - Havlíčkův Brod (14:12-14:14) - Kutná Hora hl.n. (14:58-14:59) - Kolín (15:10-15:12) - Praha hl.n. (15:45)
Ex 1584*   Vysočina expres   Jihlava (17:52) - Havlíčkův Brod (18:12-18:14) - Kutná Hora hl.n. (18:58-18:59) - Kolín (19:10-19:12) - Praha hl.n. (19:45)
Ex 1580*   Vysočina expres   Jihlava (9:52) - Havlíčkův Brod (10:12-10:14) - Kutná Hora hl.n. (10:58-10:59) - Kolín (11:10-11:12) - Praha hl.n. (11:45)
TLK 48156/7   Gwarek   Katowice 05:41, Zabrze - Gliwice - Lubliniec - Olesno Śląski   . . .   inek - Białogard - Koszalin - Sławno - Słupsk - Ustka 15:01,
R/R 410/411      Kisiváros5:22-Zelíň8:49/11:15-Kisiváros14:39
Sv Bodva      Kišivároš posun
Os 11111 Kladno   KDS 12   Kladno 10:15, Kladno město 10:19, Kladno-Ostrovec 10:21, Kladno-Švermov 10:27, Kladno-Dubí 10:29, Kladno-Průmyslová zóna 10:30 - 10:55.
961-970   Jan Perner   Kočí hl.n. - Úhřetice - Moravany - Pardubice-Černá za Bory - Pardubice hl.n. ( a zpět )
1256 (R15)      Kočí-Patrovka - Liberec
TLK 84072/3/404   Pirat   Kołobrzeg 19:57, Białogard - Szczecinek - Piła Główna - Chod   . . .   Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín 7:49,
TLK 83190/1/80190/1   Korsarz   Kołobrzeg 21:49, Białogard - Szczecinek - Piła Główna - Bydg   . . .   Szczakowa - Trzebinia - Krzeszowice - Kraków Płaszów 10:08,
EN 449   Košičan   Košice 20:32-Kysak 20:44-Poprad Tatry 21:24-Lipt.Mikuláš 22:   . . .   rava hl.n 5:11-Katowice 8:24-Kraków Głowny 11:10-Kraków11:19
1440-1441   VIHORLAT   KOŠICE-ŽILINA-BOHUMÍN-PŘEROV-PARDUBICE-PRAHA a zpět
TLK 38190/1/88190/1   Korsarz   Kraków Główny 20:35, Krzeszowice - Trzebinia - Jaworzno Szcz   . . .   ogard 8:05 - 8:30, Koszalin - Sławno - Słupsk - Ustka 10:38,
TLK 30102/3   Łukasiewicz   Kraków Główny 7:00, Bochnia - Brzesko Okocim - Tarnów - Dębi   . . .   rosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 10:40,
RR 770-798      Krnov - Třemešná - Mikulovice - ... - Hanušovice - Bludov - Šumperk
SP 8887/8888      Liberec-Pardubice
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
TLK 54070/1/402   Wydmy   Łeba 19:49, Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia Główna - Sop   . . .   Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín 7:55,
TLK 54070/1   Wydmy   Łeba 19:49, Lębork - Wejherowo - Rumia - Gdynia Główna - Sop   . . .   ychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín 07:55,
Sp 1896 Budečský spěšňák   R55   Mladá Boleslav hl.n. - Chotětov - Kropáčova Vrutice - ... - Praha-Veleslavín - Praha-Dejvice - Praha Masarykovo nádraží
Sv R/Os      na osobnú stanicu
Os prichystané      Nowy Sad
R27      Olomouc hl.n.(xx:05) - Moravský Beroun - Valšov - ... - Krnov-Cvilín - Opava západ - Opava východ
R 887 visocina      OSTRAVA HL.N PRAHA HL.N
1981/2018   Metallica (Linka R81)   Ostrava hl.n. - Hranice na Moravě - Přerov - ... - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n.
TLK 301/43004/5   Galicja   Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hlavní nádraží - Chałupki - Rac   . . .   worsk - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 13:19,
TLK 301/43004/5   Galicja   Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hlavní nádraží - Chałupki - Rac   . . .   worsk - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 13:38,
TLK 301/43004/5   Galicja   Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hlavní nádraží - Chałupki - Rac   . . .   worsk - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 13:40,
1260-1277   ex R14   Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř - ... - Železný Brod - Turnov - Liberec
Sp/R 3205/205      Plzeň hl.n. - Plzeň-Bílá Hora - Plzeň-Bolevec - ... - Teplice v Čechách - Ústí nad Labem - Děčín hl.n.
Zahradní Vlak 1223 5678 1234      Policejňák Martinkova zahrada
TLK 73104/5   Pułaski   Poznań Główny 15:38, Środa Wielkopolska - Jarocin - Pleszew   . . .   tochowa Stradom - Koniecpol - Miechów - Kraków Główny 20:30,
Ex 250/251   "Orlice"   Praha hl.n. -> Praha-Vysočany -> Nymburk hl.n. -> Hradec Krá   . . .   Klodzko -> Kamienec Zabkowicki -> Ziebice -> Wroclaw a zpět
Ex 1583*   Vysočina expres   Praha hl.n. (11:12) - Kolín (11:47-11:49) - Kutná Hora hl.n. (12:00-12:01) - havlíčkův Brod (12:55-12:57) - Jihlava (13:17)
Ex 1585*   Vysočina expres   Praha hl.n. (15:12) - Kolín (15:47-15:49) - Kutná Hora hl.n. (16:00-16:01) - havlíčkův Brod (16:55-16:57) - Jihlava (17:17)
Ex 535*   Jižní expres   Praha hl.n. (16:01) - Tábor (15:17-15:18) - České Budějovice (18:08)
Ex 1581*   Vysočina expres   Praha hl.n. (7:12) - Kolín (7:47-7:49) - Kutná Hora hl.n. (8:00-8:01) - havlíčkův Brod (8:55-8:57) - Jihlava (9:17)
Os 2541/9126      Praha hl.n., Praha-Vršovice,Praha-Strašnice zastávka, Praha-   . . .   Prahy,Senohraby,Čtyřkoly,Pyšely,Čerčany,Mrač,Benešov u Prahy
163.243 1489 R   Adam Houšt´   Praha Cheb
123456 BRADLO   123456   PRAHA PARDUBICE BRNO
10445/10446   Fatranský Expres   Praha-Smíchov - Praha-Vršovice - Pardubice hl.n. - ... - Harmanec jaskyňa - Banská Bystrica - Zvolen os.st.
628   [R16] Orlice   Praha-Smíchov- Praha hl. n.- Kolín- Pardubice hl. n.- Česká Třebová- Olomouc hl. n.- Přerov
xxx   chopin   PRAHA-WARSZAWA
1B   KřápKšunt   Praha-Zličín- Praha - Žvahov - Praha hlavní nádraží - Pardubice hlavní nádraží - Břeclav
R/Zr. 446/1752   Bodva/   Preřov 14:21-Kišivároš 14:53/15:22-Zelín 18:49(19:02-Bystrica 19:29/19:34-Tramtária 21:28)
pokazený 1573      Rožňov
1743/431   Krížna/Bodva   Tramtária-Bystrica-Zelín 8:55/9.15-Preřov 13:36
Os 17849/1784   TIS 42/S32/R32   Třebanice hl.n(17:13)-Třebanice (17:20)-Třebanice,zast. (17:   . . .   :52)-Kraskov (21:13)-Kraskov,Město (21:16)-Třebovice (21:30)
5200/1   Jarovnice   Věčné-město - Věčné hl. n. - Jarovnice nad Jařenicí - Č. Bud   . . .   ravské Budějovice - Pohořelice - Šakvice - Podivín - Břeclav
TLK 13056/7   MONIKA WOJSŁAW   Warszawa Wschodnia 18:52, Warszawa Centralna - Warszawa Zach   . . .   sek - Hodonín - Břeclav 4:50 - 6:02, Wien Hauptbahnhof 8:10,
Sv Special   Český šotovlak express   Z:Lužná u rakovníka Do: Hradec králové hl.n. Přes: Beroun hl.n. Praha hl.n. Praha libeň Nymburk hl.n. Podebrady
Sv Os,Zr(Sp)      Zelín
Sv R,Zr.??      Zelín osobná -
Sv R,Os,Zr,      Zlín očistná stanica-Odstavné
R/sp/Os 1279/9789/22301   Cyklohráček   Železná Ruda-Alžbětín - klatovy - Plsen hlavni nadrazi - ... - hostivice ODKLON - slany - zlonice (-louny ODKLON)
SC 1   Najdlhši vlak na svete   Bratislava - Praha - Berlin - ... - Ljublana - Milano - Rím
1      Česká Třebová - Svitavy - Letovice - ... - Blansko - Adamov - Brno hlavní nádraží
730   Lužnice (Svět)   České Velenice-Suchdol nad Lužnicí zastávka-Třeboň-Veselí nad Lužnicí-Soběslav-Tábor-Olbramovice-Benešov u Prahy-Praha Vršovice-Praha hl. n.
1   Tomáš Garrigue Masaryk   Cheb 6:31, Mariánské Lázně 6:51-7:00, Planá u Mariánských Lázní 7:10-7:11, ... Borša 21:14-21:15, Streda nad Bodrogom 21:18-21:19, Somotor
Zug 1      Praha - Wien FJB
1245      Praha hl n Ústí nad Labem hl n
EX 1020   Levný express 3. Třídy   Praha hl.n Praha Lybeň Kolín Pardubice hl.n Ústí nad Orlicí   . . .   ranice na Moravě Valažské meziříčí Vsetín Horní Lideč Púchov
Ex 1   Samuel K.   Praha hl.n. Praha-Libeň Pardubice hl.n. Ústí nad Orlicí měst   . . .   l.n. Hranice na Morvavě Ostrava-Svinov Ostrava hl.n. Bohumín
EX 123   Fatra   Praha Pardubice Olomouc Vsetín Púchov Žilina
SC/Aex 20001   Bulhar express   Sofie Praha hl.n
EX 128   Vsacan   Žilina Vsetín Olomouc Praha hln
Ex 2   Adam Jiří Krulich   Bohumín Ostrava hl.n. Ostrava-Svinov Hranice na Moravě Olomo   . . .   stí nad Orlicí město Pardubice hl.n. Praha-Libeň Praha hl.n.
SC 2   ŠkuldaExpres   Kouřim -> Praha-Masná
Ex 350      Žilina - Kysucké Nové Mesto - Čadca - ... - Přerov - Vyškov n. Moravě - Brno hl.n.
Os 3   Osobáček1   Praha Masarykovo n. Praha-Holešovice Praha-Podbaba Praha-Sed   . . .   y Libčice nad Vltavou Dolany nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































1207.05
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?