vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD Aee 142 F

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Aee 142 F

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
667   Rožmberk   Brno hlavní nádraží 18:33-plžen hlavní Nádraží 20:34
SV b   netušim   kilom---grontoz
EN 0004/1111/23414   Jan Sikorski   Moskau - Smoleńsk - Mińsk - ... - Berlin - Amsterdam - Amsterdam Airport
EIC 711/0   Lima   Studénka - Katowice Ligota - Katowice - Kraków Gł - Kraków Płaszów- Kraków Gł - Kraków Mydlniki Kraków Mydlniki Wappienik
SP 1821 (retro)   BRECLAV   Sumperk_zabreh na Morave-Brno-Bohumin-Breclav-Stare mesto U Hdrasite (-Veseli nad moravou-Skalica na slovenksa)
SP 1821 retro   BRECLAV   Sumperk-Brno-Bohumin(-Olomouc)-Breclav-stare mesto U Hdrasite-Veseli nad moravou
1   První třída   Praha - Ostrava
EC 278   Metropolitan   * * * * * * * * * * 6
BUS 71      Praha hl.n. - Praha-Braník
EC 105   Sobieski   Gdynia Główna 11.16, Gdańsk Główny 11.39-11.42, Warszawa Wschodnia 14.28-14.29, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
EC 108   Comeinus   (Kraków Główny) - Bohumin - Ostrava hl.n. - Praha hl.n.
EC 111   Vrchy   Karlovy Vary - Chomutov - Most - ... - Turnov - Železnice - Jičín -Hradec Králové hl.n.
IC/EX/REX/TER 111   OPAVA EXPRES   Opava Vychod-Prha hl n-Beroun-Plsen-Benesov U prahy-Veseli n   . . .   lucon-Gueret (ville)-Limoges Benedictins-Bordeaux Saint Jean
117   jadran   praha hlavní nádraží-kolín-pardubice hlavní nádraží-brno hla   . . .   siofok-ljublijana-šapjane-rijeka-ogulin-knin-perkovic-split.
Ex 156   Ohře   Cheb - Sokolov - Karlovy Vary - ... - Teplice - Ústí nad Labem západ - Ústí nad Labem hl.n.
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
Ex 170   Robbe   Praha hl.n. - Dolní Žleb
Ex 171   Robbe   Dolní Žleb - Praha hl.n.
Ex 172   Robbe   Praha hl.n. - Dolní Žleb
Ex 173   Robbe   Dolní Žleb - Praha hl.n.
Ex 174   Robbe   Praha hl.n. - Dolní Žleb
Ex 175   Robbe   Dolní Žleb - Praha hl.n.
Ex 176   Robbe   Praha hl.n. - Dolní Žleb
Ex 177   Robbe   Dolní Žleb - Praha hl.n.
Ex 178   Robbe   Praha hl.n. - Dolní Žleb
Ex 179   Robbe   Dolní Žleb - Praha hl.n.
185      Brno královo pole 18.20 - Jihlava 19.50 - 19.52 - ... - Kolín 21.15 - 21.20 Praha Libeň 21.50 -21.51 - Praha hl.n 21.58
215      Praha hl.n. 7.53, Praha-Vršovice (průjezd), Havlíčkův Brod 9.59-10.02
222   Tommy   Domažlice-Plzeň Praha
SC 233   Pendolino   Bohumín. Ostrava hl.n. Olomouc hl.n. Česká Třebová. Pardubice hl.n. Pardubice hl.n.
Ic 245   Opava   SOUPRAVA K IC OPAVA
RX 249      Praha,Kolín, Pardubice,Brno, Břeclav, Přerov, Staré Město u Uherského Hradiště
EC 258   hungaria   Praha hlavní nádraží,Praha-Libeň,Kolín,Kutná Hora hlavní nádraží,Světlá nad Sázavou,Havlíčkův Brod,Jihlava,Břeclav,Wien
EC 272      Budapest Nugaty pu Vac Nagymaros Vysegrad Szob Štúrovo Nové   . . .   ha hln Ústí nad Labem hln Děčín hln Bad SChaudau Drenden hbf
EX 367   Polonia   Praha,Praha Libeň,Plzeň,Brno,Staré Město u Uherského Hradišt   . . .   ště, Přerov, Olomouc,Ostrava Svinov,Ostrava,Bohumín, Karviná
402   Germán   Kišivároš 9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologňa 16:59
ic 451   zefir   siedlce kochlovice libošovice zahrada
Ex 566   JIZNI EXPRES   praha hl n - benesov U prahy - veseli nad luznici - ... - Brno hl n (ceske krumlov - Ceske Budjovice - Nove Udoli NAD)
Ex 572   ING expres   Brno hl. n. - Praha hl. n.
Ex 573   ING expres   Praha hl. n. - Brno hl. n.
IC 577   Zdeněk Fibich   Praha hl. n. - Brno hl. n. - Břeclav
rj 578   Třebanický Expres [Ex3]   Třebanice hl.n. (12:52) - Třebanice (12:56-13:00) - Česká Třebová (14:05-14:07) - ... - Ústí nad Orlicí (14:17-14:20) - Pardubice hl.n. (14:45-14:48) - Praha hl.n. (15:35)
En 584   Avala   Sofia-Beograd-Budapest keleti pu-Štúrovo-Nove Zámky-Bratislava-Brno-Praha
IC 595   Josef Ressel   Praha hl. n. - Brno hl. n. - Břeclav
617   Krušnohor   Most ,Ústí nad Labem hl.n., Praha-Holešovice, Praha hl.n.
638   r97   České Budějovice- Písek- Plzeň hlavní nádraží- Blatno u Jesenice.
641   Třebaničan [R36/TIS36]   Třebanice hl.n. (14:20)-Třebanice (14:26-14:30)-Třebaničky (14:47-14:50)-Horka (15:10-15:11)-Nová u Sebíkova (15:16-15:19)-Sebíkov,Nová Ves (15:34)
653      České Budějovice 4:38 - Veselí nad Lužnicí 4:58-5:01 - Soběslav 5:06-5:07 - ... - Praha Vršovice 6:39-6:40 - Praha Hl.n. 6:44-6:48 - Praha Holešovice 6:59
IC 658   Bohemia   Budapest-Nyugati pu,Vac,Nagymaros-Visegrad,Szob,Štúrovo,Nové   . . .   Hbf,Bielefeld ,Hamm(Westf),Hagen Hbf,Wuppertal Hbf,Köln Hbf
666   Iron Maiden   Bohumín-Ostrava-Svinov-Studénka-Olomouc hl.n.-Pardubice hl.n.-Praha ONJ
688      Královy Hrady Hl.n. 6.23 - Suchý Dol 6.47 - Terešnice na Moravě Město 7.01 - ... - Kočičí Hůrka 8.03 - Želivec 8.13 - Dol Hl.n. 8.51
695   HRADECAN   Praha hlavni nadrazi 16:56 - hradec kralove hl. N. 17:35-17:56 - letohrad 18:57
699      Plzeň - Rokycany - Beroun - Praha
714   Vltava   České Budějovice - Praha hl.n.
Sp/Ex 769   VALSAKY EXPRES (Ex2)   (Jihavla - Tabor - benesov U prahy) - ... - bohumin - Zilina (- Poprad tatry - Kosice)
776   šumava   praha hlavní nadraží. Praha-vršovice- Benešov u Prahy- Tábor   . . .   ké Budějovice-rybník- Vyšší Brod klášter- Lipno nad vltavou.
873   Moravak   Bohumín,Ostrava,Ostrava Svinov,Suchdol nad Odrou,Hranice na Moravě,Olomouc,Přerov
887   Slovácký expres   Praha HLN.n- Praha Libeň- Kolín -Přelouč - Pardubice hln- Ch   . . .   erského Hradiště- Uherské Hradiště- Uherský Brod- Luhačovice
888   Slovácký expres   Luhačovice 10:31, Újezdec u Luhačovic 10:45-10:45, Uherský Brod 10:50-11:10, ... Praha-Libeň 14:57-14:58, Praha hl.n. 15:04-15:10, Praha-Smíchov 15:16
EX 988   Metropolitan   Praha-Budapešť NU
IC 999   Deluxe ČD   Bohumín Ostrava hl.n. Ostrava-Svinov Hranice na Moravě Přero   . . .   draží Brno-Židenice Česká Třebová Pardubicehl.n. Praha hl.n.
EC 1000   PES BOHEMIK   ztezgdet - hzudeuhzduer - uhzeuzdeee - ... - ZHTHUZGTRZ - HZUTRHZUGTHZ - HZUGRHZU
1234   jadran express   praha hlavní nádraží 18:45 wien hbf 23:7 split 10:23
1267   chopin   praha hlavní nádraží. brno hlavní nádraží-peograd
1431   Bodva   Zelín 9:15-Kišivároš 12:39
EN 3682   hungaria   Olomouc-Přerov-Brno-Česká Třebová-Zábřeh na Moravě-Pardubice   . . .   západ-Ústí nad Labem sever ♿-Ústí nad Labem hlavní nádraží ♿
EC 3893   Vindobona   Budapest keleti pu,Wien,Praha,Praha Libeň,Pardubice,Plzeň,Kl   . . .   inov,Havířov,Český Těšín,Třinec Centrum,Návsí,Mosty u jabln.
IC 6553   Tomáš Garigue Masarik   Karviná hlavní nádraží,Bohumín,Ostrava hlavní nádraží,Ostrav   . . .   ov,Beroun,Ejpovice,Plzeň hlavní nádraží,Plzeň-Valcha,Klatovy
IC 6583   polak   Beroun,Karlštejn,Řevnice,Praha-Radotín,Praha-Smíchov,Praha h   . . .   u,Ostrava-Svinov,Ostrava hlavní nádraží,Bohumín,Zebrzydowice
Os 8847      Řevnice - Praha Smíchov
Ex/REX 10069   ORSOVA EXPESS   orosva (RO)-breclav SZDC-bohumin-brno hl n-ceske budjovice-veseli nad luznici-benesov U prahy-Praha Vrosovice-Praha hl Nadrazi (CZ)
Zvl Ex 10138   Toulka expres   (Bavorov - ) Svinětice - Vodňany - ... - Svinětice - Vodňany ( - Číčenice)
BV 22008   PORTAS BURGAS   Burgas /Burgas/ 15:30, Karnobat /Karnobat/ 16:08-16:09, Jamb   . . .   hl n 16:59-17:35 - Dresden hauptbanhof 19:54 Kiel hbf 21:01
EC 22045   PORTA BOHEMIA (Ex11)   (burgas- Sofia) - Budapest nyugati - Kosice - ... - Decin hl n - Dresden hbf - Kiel Hauptbahnof
Os 23044   OPALOVA   Železná Ruda-Alžbětín - Klatovy - Plsen Hlavni nadrazi - Beroun (-praha hl n)
FLX 27805      Berlin Köln
Strana: 1































2542.56
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?