vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD ARmpee 832

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD ARmpee 832

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
EC 1/2   PREZIDENTSKÝ VLAK   1.X. PRAHA - BRNO l 4.X. BRNO - OLOMOUC - ... - OLOMOUC s 25.X. OLOMOUC - BRNO l 28.X. BRNO - PRAHA s l = lichý (klasické řazení) s = sudý (obrácené řazení)
EC 12,34   Německý švihák   Berlin Hbf. - Dresden Hbf. - Bad Schandau - ... - Linz Hbf. - Graz - Wien Hbf.
Ex 178      Bohumín 6:11-Břeclav 6:44-Kúty 6:58-Bratislava hl.st 7:40-Ga   . . .   rad 9:41-Budapest keleti.pu 10:00-Budapest Ferencváros 10:06
EC 314 Metropol      Bratislava hl.st. 7:10 Praha hl.n. 11:07
IC 497 METROPOLITAN      BRNO HL.N OSTRAVA HL.N OLOMOUC HL.N KOSICE HL.ST BRATISLAVA HL.ST
EN 475   Istropolis   Buçuresti Nord 15:24-Cluj Napoca 17:05-Budapest keleti pu 18   . . .   BF 5:19-Berlin ZOO 5:27-Hamburg HBF 7:04-Hamburg Altona 7:10
EC 370-387   Prag-Budapest City   BUDAPEST Keleti pu.- Nové Zámky - Bratislava hl.st - Břeclav - Brno hl.n - Pardubice hl.n. - PRAHA hl.n /zpět
EC 170      Budapest keleti. pu 3:11-Vac 3:35-Szob 3:40-Štúrovo 4:06-Nov   . . .   ottbek 13:19-Hamburg Hochkamp 13:23-Hamburg Blankenese 13:27
EC 278   Petrov   Budapest keleti.pu 17:54-Vac 18:23-Szob 18:29-Štúrovo 19:01-   . . .   bová 22:08-Pardubice hl.n 22:37-Kolín 23:04-Praha hl.n 23:38
u karoq 9117 10   BGTH   gjhghhhhhhhhhhhhhhjhjhgghhjt-tgjututgth-tggth
EC 289   Orlice   Košice 18:55-Kysak 19:04-Poprad Tatry 19:51-Liptovský Mikulá   . . .   u 4:21-Dresden HBF 5:34-Berlin Südkreuz 6:54-Berlin HBF 7:09
EC 122/ 1006/ 142   Košičan/ REGIO JET/ Odra   Košice- Poprad-Tatry- Žilina- Vsetín- Valašské Meziříčí- Olomouc hl. n.- Pardubice hl. n.- Praha hl. n.
300   ČSD-ŽSR-ZSSK   Košice-Žilina-Praha
Ex 1540 Jižní express      Linz Hbf 6:35 - Praha hl.n. 10:57
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
tgv Filip Červinka   Filip Červinka   lyon praha
Sci_fi EX 19069   ZAPADNI EXPRES   Munchen hbf-Domazclice-Plsen-cheb-Usti nad labem-Praha hlavni Nadrazi-Praha Vrosovice-Brno-Breclav-wien-Linz-Innsbruck-San Remo-Monte carlo-Nice
EN 1307-1509   Markézy   Opava Kylešovice, Opava Východ, Ostrava Svinov, Ostrava hl.n., Žilina, Žilina - Zariečie
ec 4443   4443   praha brno
Ex 177   Gustav Klimt   Praha hl.n 16:16-Kolín 16:54-Pardubice hl.n 17:47-Česká Třebová 18:12-Brno hl.n 18:59-Břeclav 19:35-Wien Westbanhf 21:08
EC 177   Johanes Bruns   Praha hl.n 18:17-Kolín 18:46-Pardubice hl.n 19:12-Česká Třebová 19:47-Brno hl.n 20:27-Břeclav 20:55-Kúty 21:14-Bratislava hl.st 21:53
Ex 10031   Jakub Express   Praha hl.n-Bratislava Nové mesto
EC 115*   Craccovia   Praha hl.n. (10:24) - Kolín (11:01-11:02) - Pardubice hl.n. (11:21-11:23) - ... - Zebrzydowice (14:39-14:40) - Oswiecim (15:49-15:50) - Kraków Glowny (17:03)
IC 543*   Ostravan   Praha hl.n. (20:24) - Kolín (21:01-21:02) - Pardubice hl.n. (21:21-21:23) - ... - Hranice na Moravě (23:13-23:14) - Ostrava hl.n. (23:51-23:55) - Bohumín (0:00)
Ex 1543 Jižní express      Praha Holešovice 9:48 - Linz Hbf 14:07
en 222   Filip Červinka   praha Rijeka
25 0 61      Praha-Pardubice-Moravany-Česká Třebová-Brno-Wien
Ex Bohémia      Praha-Žilina
PGP* 63882/0   Nieleti Hora   Prestiż Gł.-Prestiż Jeż.-Kana Centr.-Kana Moście-(prom)-Hamburg Altona-Berlin H.b.f-Lipsk H.b.f-Drezno H.b.f-Monachium H.b.f-Praha hl.n
11106   NOVOVEŠŤAN   Uherské Hradiště - Ostrožská Nová Ves - Veselí nad Moravou - ... - Kyjov - Bučovice - Brno hl.n.
IC 550*   Zlínský expres   Zlín střed (4:37) - Otrokovice (4:47-4:49) - Přerov (4:57-4:59) - Olomouc hl.n. (5:11-5:13) - Pardubice hl.n. (6:23-6:24) - Praha hl.n. (7:18)
EC 1   wegbahn   Bratislava- Graz- Zell am see
EN 1   Smart-Express   Budapest-Keleti pu. - Břeclav - Praha hl.n. - Kraków Glowny
EN 888   Evropa   Paris Est - Mannheim Hbf - Praha hl.n. - ... - Warszawa Wschodnia - Minsk - Moskva Belorusskaja
IC 777   Košický expres   Praha hl. n. - Pardubice hl. n. - Česká Třebová - ... - Poprad Tatry - Kysak - Košice
EN 2   Československo   Praha hl. n. - Pardubice hl. n. - Česká Třebová - ... - Margecany - Kysak - Košice
EC 2   wegbahn   Zell am see- Bratislava
IC 105   Jirkatrainz   Praha - Plzen - Cheb
en 4   kopernikus   praha bar
10      Kolín-Starý Kolín-Pardubice-Česká Třebová-Brno-Břeclav
EC 14   Balt Orient Express   Wien - Břeclav - Praha hl.n. - ... - Warsava - Bratislava hl.st. - Budapest-Keleti pu.
MEx 120000   Euroasijský Express   Paris-Gare de Lyon 14:45, Dijon Ville 15:00-15:05, Chalon-sur-Saône 15:45-15:50, ... Hiroshima 05:00-05:30, Ōsaka Station 06:45-07:05, Tokyo Station 08:35
BT 21   BussinessTrain   Praha hl.n. 16.39, Ostrava hl.n. 19.50
EC 50      Ostrava Svinov 3:30, Břeclav 4:50-5:00, Bratislava 5:45-5:50, Budapest-Keleti pu. 8:30
IC 74   Miloš Zeman   praha - ostrvava
EC 74   vltava   praha-ústí nad labem-děčín-dresden-berlin
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 75   PARTNER SCHUBRT LINKY EX3   KAPFENBERG 16:00 MÜRZZUSCHLAD 16:21 16:22 SEMERRING 16:35 16   . . .   RAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 20:56 ODJEZD SOUPRAVY DO PRAHA JIH 21:10
Ex 90   Silesia   Český Těšín (9:47) - Ostrava hl.n. (10:27-30) - Ostrava-Svinov (10:37-40) - Olomouc hl.n. (11:35-38) - Praha hl.n. (13:52)
EC 100   Sissy   Budapest - Wien
IC 100   Anton Bruckner   Plzeň hl.n.-Praha,Smíchov-Praha hl.n.-Praha,Vršovice-Benešov u Prahy-Tábor-Veselí nad Lužnicí-České Budějovice-Rybník-Linz hbf
Ex 100      Praha hl.n. - Kolín - Kutná Hora hl.n. - ... - České Budějovice - Rybník - Linz Hbf.
100   Potštejn   Praha hl.n.(6:30)-H.Králové(8:09)-Týniště n.O.(8:39)-Lichkov(9:47)-Hanušovice(10:25)-Jeseník(11:17)
EC 101   Moravia   Bohumín (18:52) - Ostrava hl.n. (18:59-19:01) - Ostrava-Svinov (19:07-19:09) - ... - Břeclav (20:48-20:56) - Wien Hbf. (21:52 -21:59) - Wien Westbahnhof (22:26)
City star 101   Bohemia expres   Bratislava - Brno - Praha - Děčín - Berlin
EC 101      Břeclav, Brno hl.n, Česká Třebová, ... Ústí nad Labem hl.n, Děčín hl.n, Bad Schandau
101   Potštejn   Jeseník(16:00)-Hanušovice(16:52-17:10)-Lichkov(17:36)-Týniště n.O.(18:56)-H.Králové(19.16)-Praha hl.n.(20:55)
IC 101   Anton Bruckner   LINZ HBF. - PREGARTEN - SUMMERAU - ... - TŘINEC - ČADCA - ŽILINA
EC 101   Jože Plečnik   Praha - Brno - Břeclav - Vídeň - Lublaň
EC 102   Varsovia   Budapest-Sturovo-Bratislava-Prerov-Bohumin-Warszawa
EX 104   Thermál   Praha hl.n.(7:30)-Plzeň(8:42)-M.Lázně(9:32)-Cheb(10:00)-Sokolov(10:20)-K.Vary(10:40)
EX 105   Thermál   K.Vary(17:30)-Sokolov(17:50)-Cheb(18:10)-M.Lázně(18:30)-Plzeň(19:20)-Praha hl.n.(20:32)
R1F / PID R1   Slovácko   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Pardubice hl.n. - ... - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Luhačovice
EC 107   Nohavica   Katowice 2:37, Tychy 2:56-2:57, Pszczyna 3:17-3:18, ... Wien Simmering 7:32-7:33, Wien Meidling 7:43-7:46, Wien Westbahnhof 7:59
EC 107   Praha   Praha hl.n. Praha-Libeň- Kolín - Pardubice hl.n. - Ústí nad Orlicí - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
EC 108   Šotouš   Ostrava Vítkovice - Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. - ... - Lupków - Rzeszów - Przemyśl
EC 108   Krzysztof Komenda   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Nymburk hl.n. - ... - Leszno - Kościan - Poznań Glówny
IC 108   Ícěčko   Praha-Smíchov - Praha hlavní nádraží - Pardubice hlavní nádraží - ... - Karviná hlavní nádraží - Třinec centrum - Návsí
Ex 108   Třebanický Expres   Třebanice hl.n.: (10:30),Česká Třebová: (11:28),Ústí nad Orl   . . .   a,Libeň: (12:57),Praha hl.n.: (13:05),Praha,Smíchov: (13:30)
110      Cheb - Karlovy Vary - Ústí nad Labem hl.n. - ... - Kolín - Havlíčkův Brod - Brno hl.n.
EN 110      Teplice v Čechách 22:00 - Košice (ŽSR) 7:00
Ex 110   Třebanický Expres   Třebanice hl.n.: (10:30),Česká Třebová: (11:28),Ústí nad Orl   . . .   a,Libeň: (12:57),Praha hl.n.: (13:05),Praha,Smíchov: (13:30)
D 1 Express 111   5888   cheb brno hl n
111   scifi radenie   Praha Holešovice 12.00 Brno hl. n. 14.00-14.01 Bratislava hl.st. 17.00
EC 111   Prague   Praha, hl. n. - Kolín - Přelouč - Pardubice, hl. n. - Choceň - Ústí nad Orlicí - Č. Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc, ... Hbf - Klagenfurt, Hbf. - Villach, Hbf.
IC 114   Cracovia   Kraków Gł. - Praha hl. n.
EC 114   Csárdas   Praha hl.n. - Csárdasova Řečice
EC 114   Craccovia   Praha hl.n. (10:24) - Kolín (11:01-11:02) - Pardubice hl.n. (11:21-11:23) - ... - Zebrzydowice (14:39-14:40) - Oswiecim (15:49-15:50) - Kraków Glowny (17:03)
EC 119   Orlice   Hradec Králové hl.n. - Týniště n.O. - Choceň - ... - Czechowice Dziedzice - Oświęcim - Kraków Główny
MEZISTÁTNÍ VLAK EUROCITY 119   KRAKOVIANKA LINKY EX1   KRAKOW GLOWNY 19:00 OSWIECIM 20:30 20:31 BRZESZCZE JAWISZOWI   . . .   :33 01:34 PRAHA-LIBEŇ 02:02 02:04 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:10
EC 120   Thermal   Cheb 6:30 - Karlovy Vary 7:15-7:17 - Chomutov 7:59-8:01 - ... - Poprad-Tatry 16:52-16:55 - Kysak 17:49-17:50 - Košice 18:02
Ec,Ex 120   Košičan   Praha(12.20)-Brno(13.20-13.25)-Břeclav(14.50-14.55)Lednice-m   . . .   anici končí pouze v neděli jinak pokračuje do Štůrovo(17.10)
Os 123      Brno-Peking
IC 123   Brdy   Liberec - Turnov - Jičín - ... - Praha - Příbram - Rožmitál pod Třemšínem
EC 123   Posonia   Opava východ - Ostrava-Svinov - Havířov - ... - Trnava - Bratislava hl.st. - Wien Hbf
Ex 129   Pet Shop Boys   Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Česká Třebová - ... - Břeclav - Kúty - Bratislava hl.st.
EC 131   Moravia   Český Těšín - Bohumín - Ostrava hl.n. - ... - Wien Sud - Wien Hbf. - Wiener Neustadt
EC 133   Albert Einstein   Praha hl.n. 9:00, Praha Vršovice 9:04-9:05, Tábor 10:04-10:05, ... Buchs SG 16:27-16:33, Sargans 16:44-16:46, Zürich HB 17:40
IC 135   Košičan   Košice - PRAHA
EC 135   D1 EXPRES   Praha hl.n. (9:00) - Kolín (9:20) - Havlíčkův Brod (10:33) - ... - Žilina (16:01) - Poprad-Tatry (17:00) - Košice (18:10)
141   Excelsior   Berlin Hbf - Praha hl.n. - Bratislava hl.st. - ... - Curtici - Arad - Mangalia
EC 141   Moravia   Bohumín - Ostrava hl.n. - Přerov - ... - Štúrovo - Vác - Budapest Keleti pu.
EUROCITY 141   GUSTAV MAHLER LINKY EX1   ŽILINA 19:00 KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 19:09 19:10 ČADCA 19:27 19:2   . . .   :33 23:34 PRAHA-LIBEŇ 00:02 00:04 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:11
EC 143   Odra   Praha hl.n. 6.11, Olomouc hl.n. 8.41-8.43, Ostrava hl.n. 9.47-9.49, Bohumín 9.56-10.03, Čadca 11.08-11.11, Žilina 11.38
EC 145   Jan Vítek   Berlin Hauptbahnhof-Lehrter Bahnhof,Děčín hlavní nádraží,Úst   . . .   ,Olomouc hl.n.,Hranice na Moravě,Ostrava-Svinov,Opava východ
EC 145      Praha - Bohumín - Žilina
EC 145      Praha Hl.n-Kolín-Starý Kolín-Pardubice-Česká Třebová-Olomouc-Přerov-Ostrava-Bohumín-Čadca-Žilina
EC 145   Landek   Praha hl.n. 8.11, Olomouc hl.n. 10.41-10.43, Ostrava hl.n. 11.47-11.49, Bohumín 11.56-12.03, Čadca 13.08-13.11, Žilina 13.38
Rx 147   Hradečanka   Hradec Králové hl.n. - Velký Osek - Kolín - ... - Čerčany - Vrané nad Vltavou - Dobříš
EC 151   HUKVALDY   Plzeň hl.n 12.26. - Praha hl.n. 13.55-14.11, Olomouc hl.n. 16.41-16.43, Ostrava hl.n. 17.47-17.49, Bohumín 17.56-18.03, Čadca 19.08-19.11, Žilina 19.38
EC 151   Donau   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Břeclav - Kúty - Bratislava hl.st.
Strana: 1 2 3































2079.6
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?