vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD AB 349

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD AB 349

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
270   Češan   Bratislava 16:29-Brno 17:31-Česká Třebová 19:22-Pardubice 20:04-Kolín 21:00-Praha 21:36
Přehled 00000   Přehled   Depo
C IC 455xv   CCCP   Hamba Główna-Legnica-Malczyce-Wrocław Leśnica-Wrocław Nowy Dwór-Wrocław Główny
442/443   BOHEMIA   HUMENNÉ-TREBIŠOV-KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA-BOHUMÍN-PŘEROV-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA a zpět
SP/EC 1223/269   METROPOLITAN   Cheb-usti nad labem-praha-benesov u prahy-ceske budjovice-linz-wien-(Bratislava hlavna stanica-budapest keleti pu)
454/32547   Boleslav I   Kolín - Stará Boleslav
En 446      Košice 21:10-Kysak 21:34-Poprad Tatry 22:09-Lipt.Mikuláš 22:   . . .   :02-Dresden HBF 10:44-Berlin Südkreuz 11:32-Berlin HBF 11:45
MIMOŘÁDNÍ VLAK PN 19918   MIMOŘÁDNÍ VLAK   LINZ HBF. TÁBOR PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ KOLÍN PARDUBICE HLAVNÍ   . . .   ÁDRAŽÍ BŘECLAV BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA BUDAPEST NUGATY PU.
Sci FI EX19069   ZAPADNI EXPRES   Munchen-plsen-Praha-WIen-Linz-Innsbruck-san remo-Nice ville
Os      Pardubice-Moravany-Uhersko-Chocen-Česká Třebová-Železniční hřbitov Čes.Třeb.
R 989 Brno      Praha hl.n 12:57 Brno hl.n 15:14
810   R5   Praha hl.n. kolín olomouc hl.n. bohumín kuty
r 1204 petr      Praha Vršovice Praha hl n Praha Vysočany Praha Čakovice Nera   . . .   en Ustí nad Orlicí Letohrad Hanušovice lipová Lazně Jeseník
ex 1210 petr      Praha Vršovice Praha hl n Praha Vysočany Praha Čakovice Neratovice Všetaty Mělník Štětí Litoměřice město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
10445/10446   Fatranský Expres   Praha-Smíchov - Praha-Vršovice - Pardubice hl.n. - ... - Harmanec jaskyňa - Banská Bystrica - Zvolen os.st.
1111   Koženková sedačka trojmístná   Pugfgf-pojc
ex 1211 petr      Ustí nad Labem Západ Ustí nad Labem Střekov Litoměřice město Štětí Mělník Všetaty Neratovice Praha Čakovice Praha Vysočany Praha hl n Praha Vršovice
Sv Os,Zr(Sp)      Zelín
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
Os 5   Osobáček3   Kralupy nad Vltavou Dolany nad Vltavou Libčice nad Vltavou L   . . .   rahy Praha-Sedlec Praha-Podbaba Praha-Holešovice Praha-Libeň
501/2      Liberec,Česká Lipa,Děčín,Ústí n.L.,Chomutov,Ostrov,Karlovy V   . . .   epomuk,Strakonice,Česká Budějovice,Nové Hrady Česká Velenice
ZVL 005      Praha Masarykovo nádraží 13:32, Praha-Vysočany 13:39-13:40, Čelákovice 13:58-14:00, ... Studénka 17:15-17:16, Ostrava-Svinov 17:25-17:27, Ostrava hl.n. 17:33-17:35
Ex 14   Kyselka   Hradec Králové hl.n. - Jaroměř - Stará Paka - ... - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
EC 100   Jože Plečnik   Ljubljana 10.18-Zidani Most 11.12-11.13-Maribor 12.33-12.42-   . . .   vořiště 18.00-18.02-České Budějovice 18.54-19.06-Praha hl.n.
Ex/Ec 100   Jože Plečnik   Ljubljana 10.18, Zidani Most 11.12-11.13, Maribor 12.33-12.42, ... Horní Dvořiště 18.00-18.02, České Budějovice 18.54-19.01, Praha hl.n. 21.01
100      Praha - Brno
101   Radegast   Frýdlant nad Ostravicí frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln
IC 101   Anton Bruckner   LINZ HBF. - PREGARTEN - SUMMERAU - ... - TŘINEC - ČADCA - ŽILINA
Ex 119   Jadran Seasonal   Praha-Split
Ex 121   Valašský Expres   pha ZLINA
EX 127   Súlov Petr Bezruč   Vsetín - Praha hl.n.
135   Josefov   Jaroměř - Hradec Králové hl.n. - Pardubice-Rosice n.L. - ... - Hlinsko v Čechách - Havlíčkův Brod - Jihlava
Ex 141      Praha hl.n. - Bratislva hl.st.
EC 147   Porta Boemicha   Jihlava-Havlíčkův Brod‎-Čáslav‎-Kutná Hora Hl.N.-Kolín-Praha   . . .   rnov‎-Liberec-Zittau-Varnsdorf-Ebersbach (Sachs)-Dresden HBF
EC 163      PRAHA hl.n. - Pardubice hl.n. - Olomouc hl.n. - ... - Martin - Banská Bystrica - ZVOLEN os.st.
Ex 168   Pepík   Praha hl.n.,Kolín,Pardubice hl.n.,Česká Třebová,Zábřeh na Moravě,Olomouc hl.n.,Lipník nad Bečvou,Hranice na Moravě
171      Frenštát pod Radhoštěm Frýdlant nad Ostravicí Frýdek Místek   . . .   u Hranice na Moravě Přerov Kojetín Vyškov na Moravě Brno hln
Sp 178   SGZGXD   ertdt - dddezwzgdzt - dzezewedegtzdew - ... - zuzudzudhzudre - hzsuzwzu - zsuswzh h.l.n
189   České Budějovice (R3)   Ústí nad Labem hl.n. 6:00, Praha Holešovice 6:58 - 7:00, Praha hl.n. 7:10 - 7:20, České Budějovice 9:31
190   České Budějovice (R3)   České Budějovice 10:00, Praha hl.n. 12:11 - 12:21, Praha Holešovice 12:31 - 12:33, Ústí nad Labem hl.n. 13:31
191   České Budějovice (R3)   Ústí nad Labem hl.n. 14:00, Praha Holešovice 14:58 - 15:00, Praha hl.n. 15:10 - 15:20, České Budějovice 17:31
192   České Budějovice (R3)   České Budějovice 18:00, Praha hl.n. 20:11 - 20:21, Praha Holešovice 20:31 - 20:33, Ústí nad Labem hl.n. 21:31
193   České Budějovice (R3)   Ústí nad Labem hl.n. 22:00, Praha Holešovice 22:58 - 23:00, Praha hl.n. 23:10 - 23:20, České Budějovice 1:31
194   České Budějovice (R3)   České Budějovice 2:00, Praha hl.n. 4:11 - 4:21, Praha Holešovice 4:31 - 4:33, Ústí nad Labem hl.n. 5:31
234   Božkov   Bratislava-Nové Mesto (22:20) - Bratislava hl.st. (22:28-23:00) - Devínska Nová Ves (23:12-13) - ... - Horažďovice-Předměstí (6:38-40) - Nepomuk (6:59-7:01) - Plzeň hl.n. (7:29)
251      Pardubice hl.n. - Letohrad - Kłodzko Gł. - Wrocław Gł. - Leszno - Poznań Gł.
272      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Hulín Holešov Rajnochovice   . . .   tek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln Ostrava Svinov
EC/IC 278   Slovan   BUDAPEST KELETI PU. - VAC - NOVÉ ZÁMKY - ... - PRAHA HL.N. - TÁBOR VESELÍ N/LUŽNICÍ - ČESKÉ BUDĚJOVICE
285   Slézan   Bohumín,Ostrava hlavní nádraží,Ostrava-Svinov,Štítina,Opava východ,Opava Západ,Krnov-Cvilín,Krnov,
EN 357   Bohemia   Štačkin 18:35 Humenné 19:24-19:46 Trebišov 20:33-20:41 Košic   . . .   mouc hl.n 4:43-4:46 Pardubice hl.n 6:18-6:20 Praha hl.n 8:21
Ex 360   Západní expres   Praha hl.n. - Beroun - Plzeň - Česká Kubice - Schwandorf - Nürnberg Hbf
410   Sitno   Kisiváros5:20-Bláva-Praha Hl.n.
431   Bodva   Zelin 9:15-Kišivároš 12:39
443   Slovakia   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Michalovce - Strážské - Humenné
444   slavkov   praha brno mim. řazení
6522   antonin dvořak   praha holešovice praha hl n praha vršovice benešov u prahy tabor veseli nad lužnici česke budějovice
480   KRIVÁŇ   KOŠICE-ŽILINA-HAVÍŘOV-OSTRAVA-OLOMOUC-HRADEC KRÁLOVÉ-LIBEREC-ZITTAU-DRESDEN
RYCHLÍK 499   BOHUMIL HRABOŠŮ LINKY R10   HRADEC KRÁLOVÉ SLEZSKÉ PŘEDMĚSTÍ 21:59 HRADEC KRÁLOVÉ HLAVNÍ   . . .   :11 23:12 PRAHA-LIBEŇ 23:49 23:51 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 00:00
Ex 533   Jižní Expres   Praha Holešovice - České Budějovice - Český Krumlov
545      Jolkopov - Milovky jízdní řád je uveden pouze pro informaci, může být změněn
IC 566   Metropol (Ex3)   Břeclav 17:02, Brno dolní n. 17:32 - 17:34, Brno - Židenice 17:39, ... Pardubice hl. n. 19:09 - 19:11, Kolín 19:30 - 19:31, Praha hl.n. 20:07
IC 567   Metropol (Ex3)   Praha hl.n. 9:56, Kolín 10:32 - 10:33, Přelouč 10:47 - 10:48, ... Brno-Židenice 12:42, Brno dolní n. 12:48 - 12:50, Břeclav 13:21
IC 572   Metropol (Ex3)   Břeclav 5:02, Brno dolní n. 5:32 - 5:34, Brno - Židenice 5:39, ... Pardubice hl. n. 7:09 - 7:11, Kolín 7:30 - 7:31, Praha hl.n. 8:07
IC 573   Metropol (Ex3)   Praha hl.n. 21:56, Kolín 22:32 - 22:33, Přelouč 22:47 - 22:48, ... Brno-Židenice 0:42, Brno dolní n. 0:48 - 0:50, Břeclav 1:21
IC 574   Metropol   Břeclav 5:02, Brno hl.n. 5:34-5:36, Česká Třebová 6:38-6:39, Pardubice hl.n. 7:14-7:16, Kolín 7:36-7:37, Praha hl.n. 8:13
rj 578   Třebanický Expres [Ex3]   Třebanice hl.n. (12:52) - Třebanice (12:56-13:00) - Česká Třebová (14:05-14:07) - ... - Ústí nad Orlicí (14:17-14:20) - Pardubice hl.n. (14:45-14:48) - Praha hl.n. (15:35)
617   Krušnohor (Ex5)   Bílina 20:00, Teplice v čechách 20:13 - 20:14, Ústí nad Labem hl.n 20:32
623   Třebaničan [R36/TIS36]   Třebanice hl.n. (17:20)-Třebanice (17:26-17:30)-Třebaničky (17:47-17:50)-Horka (18:10-18:11)-Nová u Sebíkova (18:16-18:19)-Sebíkov,Nová Ves (18:34)
624   Třebaničan [R36/TIS36]   Sebíkov,Nová Ves (18:58)-Nová u Sebíkova (19:17-19:18)-Horka (19:23)-Třebaničky (19:43-19:45)-Třebanice (20:00-20:02)-Třebanice hl.n. (20:07)
632   Třebaničan [R36/TIS36]   Sebíkov,Nová Ves (7:58)-Nová u Sebíkova (8:17-8:18)-Horka (8:23)-Třebaničky (8:43-8:45)-Třebanice (9:00-9:02)-Třebanice hl.n. (9:07)
648   Pivovar   Brno hl.n. 16.27, Náměšť nad Oslavou 17.10-17.11, Třebíč 17.31-17.34, ... Horažďovice předměstí 22.06-22.10, Nepomuk 22.29-22.30, Plzeň hl.n. 22.58
653   Třebanický Expres [R18]   Třebanice hl.n. (20:41)-Třebanice (20:48-20:50)-Třebaničky (   . . .   í (22:29-22:30)-Choceň (22:41-22:42)-Pardubice hl.n. (23:00)
654      Ostrava hln Ostrava Střed Ostrava Kunčice Frýdek Místek Baška Frýdlant nad Ostravicí Čeladná Frenštát pod Radhoštěm
658   Cep   Brno hl.n. 8:20, Tišnov 8:47-8:48, Křižanov 9:09-9:10, ... Planá u Mariánských Lázní 15:52-15:53, Mariánské Lázně 16:05-16:07, Cheb 16:26
R 660 660   Laura je nej   Jihlava 17.18 17.25 3 Jihlava město 17.28 17.29   . . .   k 21.28 21.29 1 Plzeň hlavní nádraží 21.56 102
662   Honeckerova pomsta   Brno hl.n. - Náměšť n/O. - Třebíč - ... - Veselí n/L. - České Budějovice - Plzeň hl.n.
663   Třebanický Expres [R18]   Třebanice hl.n. (16:12) - Třebanice (16:17-16:20) - Třebaničky (16:35-16:37) - Česká Třebová (17:45)
665   Rožmberk (Jakub Krčín)   Plzeň hl.n. 10:02 - České Budějovice - Veselí nad Lužnicí - ... - Třebíč - Náměšť nad Oslavou - Brno hl.n. 16:30
665   Rožmberk   Plzeň hl.n., Nepomuk, Horažďovice předměstí, ... Okříšky, Třebíč, Brno hl.n.
Ex 665   Minerál   Praha Masarykovo nádraží Kladno Rakovník Blatno z Jesenic Bečov nad Teplou Mariánské Lázně Planá u Mariánských lázních Tachov,
666   Iron Maiden   Bohumín-Ostrava-Svinov-Studénka-Olomouc hl.n.-Pardubice hl.n.-Praha ONJ
666   Rožmberk   Brno hl. n. - Plzeň hl. n.
666   Rožmberk   Plzeň hl.n. - Horažďovice-předměstí - Strakonice - ... - Veselí nad Lužnicí - Jihlava - Brno hl.n.
669   Rožmberk   Plzeň hl.n. - České Budějovice - Jihlava - Brno hl.n.
669   Rožmberk   Plzeň hl.n. - Nepomuk - Horažďovice předměstí - ... - Okříšky - Náměšť nad Oslavou - Brno hl.n.
670   Prokop   Brno hl. n. - Jihlava
Rx 689      Plzeň hl.n. 7:00, Praha-Smíchov 8:08-8:12, Praha hl.n. 8:19- 8.21, ... Žďár nad Sázavou 10.45-10.47, Tišnov 11.17-11.18, Brno-Královo Pole 11.13
693      Děčín hl.n. (3:26) - Ústí n. Labem hl.n. (3:43) - Lovosice (3:59) - ... - Praha-Podbaba (4:55) - Praha-Holešovice (4:58) - Praha hl.n. (5:08)
697   Ohře   Karlovy Vary - Chomutov - Most - Ústí nad Labem hl.n. - Děčín hl.n.
699      Třebanice hl.n.-Třebaničky-Malhotičky-Radrov-Lánsko-Česká Tř   . . .   ce hl.n.-Přelouč-Kolín-Praha Libeň-Praha hl.n.-Praha Smíchov
701      Valašské Meziříčí Veřovice Frenštát pod Radhopštěm Čeladná Frýdlant nad Ostravicí Frýdek Místekj Ostrava Kunčice Ostrava hln
704      Frenštát pod Radhoštěm Frýdlant nad Ostravicí Frýdek Místek   . . .   Suchdol nad Odrou Hranbice na Moravě Přerov Hulín Otrokovice
719      Piešťany - Nové Mesto n/ Vah. - Trenčín - ... - Brno Kr. Pole - Kuřim - Tišnov
727   Jiří Pomeje   Praha-Holešovice, Praha hl.n., Praha-Vršovice, ... Soběslav, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice
740   Vláran   Brdo hlavná 6:52-Teplá 10:15
748   Čerchov   Plzeň hl.n. - Holýšov - Domažlice
751   R23   Ústí nad Labem západ 7:00 Ústí nad Labem-Střekov 7:04 - 7:05 Litoměřice město 7:23 - 7:24 Štětí 7:41 - ... - 8:36 Poděbrady 8:42 - 8:44 Velký Osek 8:51 - 8:52 Kolín 9:00
752   R23   Kolín 9:30 Velký Osek 9:37 - 9:38 Poděbrady 9:45 - 9:46 Nymburk hlavní nádraží 9:52 - ... - 10:51 Litoměřice město 11:07 - 11:09 Ústí nad Labem-Střekov 11:26 - 11:30 Ústí nad Labem západ 11:35
753   R23   Ústí nad Labem západ 13:00 Ústí nad Labem-Střekov 13:04 - 13:05 Litoměřice město 13:23 - 13:24 Štětí 13:41 - ... - 14:36 Poděbrady 14:42 - 14:44 Velký Osek 14:51 - 14:52 Kolín 15:00
754   R23   Kolín 15:30 Velký Osek 15:37 - 15:38 Poděbrady 15:45 - 15:46 Nymburk hlavní nádraží 15:52 - ... - 16:51 Litoměřice město 17:07 - 17:09 Ústí nad Labem-Střekov 17:26 - 17:30 Ústí nad Labem západ 17:35
Strana: 1 2 3































2023.45
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?