vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD 854

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 854

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
Sp/R 2205/2206/608   KRAVLOVAN/SPISAN   (Praha/Adsparch)-chocen-Hrdrec Kralove Hl n.-Pardubice Rosice nad labem-Pardubice hl n.-Brno hl n.-Cadca ZSR (-Bratislava-zilina-Kosice)
Os/Ex/SP 9781/9973/19081   CYKLOHRÁČEK   (Slaný - Hostivice - Praha hl.n.) - ... - Kysak - Plavec - Muszyna PKP)
R/Sp 608/2241/2243   SPISAN/PADURBY JARMER   Adpsarch 12:45pm -Chocen 1:39-1:43pm-(Letohrad)-Hrdrec Kralove Hl N 2:40-2:45pm.-Jaromer 4;55pm -(Pardubice-Bratislava Hl S.-Zilina-Kosice)
Sv odpark.      areál R.D.Nevidza
OSOBNÍ VLAK 4758/7719   LINKY S70   BEROUN 15:00 KRÁLŮV DVŮR 15:03 15:04 KRÁLŮV DVŮR-POPOVICE 15   . . .   PLZEŇ HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 16:15 16:30 PLZEŇ-JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ 16:32
Sp 12660   CYKLO ROŽMBERK   České Velenice - České Budějovice - Číčenice - ... - Cheb - Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary
Sv RD      Grybow
h   h   h
R-OS 566-55   Svět   hradec králové hl n-Praha hl n-Tábor-Tábor předměstí
r 1205 petr      Jeseník lipvá Lazně Hanušovice Letohrad Ustí nad Orlicí CHoc   . . .   vice Praha Čakovice Praha Vyšočany Praha hl n Praha Vršovice
Sp 17???      Kfľujáňovo14:53-Umelo15:16/15:18-Zeliň18:50
1986,2.R      Kisiváros13:22-Plešiváň14:39
1984,2.R      Kisiváros15:23-Zelíň18:49
1980,2.R      Kisiváros5:20-Losonc7:58/8:01-Zelíň8:49
Sp 1577 R45      Kladno-Ostrovec (15:05) - Kladno město (15:07) - Kladno (15:12 -15:15) - ... - Praha-Veleslavín (15:36) - Praha-Dejvice (15:42) - Praha Masarykovo nádraží (15:52)
r 1112 petr      Kolín Poděbrady Nymburk Hl n Mladá Boleslav hl n Bakov nad j   . . .   radec Králové hl n Pardubice Rosice nad Labem Pardubice hl n
Sv areál býv.RD      Križovany
R 8991 ЛИБЕРЕЦ      LIBEREC TURNOV LIBUN JICIN OSTROMER HNEVCEVES HRADEC KRALOVE SMIRICE JAROMER DVUR KRAL N.L ST.PAKA MARTINEC V KRK
r1202 petr      Liberec Turnov Mnichovo Hradište Bakov nad Jizerou město Mla   . . .   rahy Praha Čakovice Praha Vysočany Praha hl n Praha Vršovice
os 9511 petr      Mladá Boleslav město Mladá Boleslav HL.N Krnsko CHotětov Zdě   . . .   Kbely Praha Satalice Praha Vysočany Praha Masarykovo nádraží
Sci_fi EX 19069   ZAPADNI EXPRES   Munchen hbf-Domazclice-Plsen-cheb-Usti nad labem-Praha hlavni Nadrazi-Praha Vrosovice-Brno-Breclav-wien-Linz-Innsbruck-San Remo-Monte carlo-Nice
Sci FI EX19069   ZAPADNI EXPRES   Munchen-plsen-Praha-WIen-Linz-Innsbruck-san remo-Nice ville
SV motorové jednotky čd      n
Rôzne nákladný,Os.,R 75x      Novi Sad odstavný areál,očista
R      Okna. Doksy Svor
R14   Ještěd   Pardubice hl/n-Liberec
ČD 4/5      Pilzno Przybram
R 1201 petr      Praha hl n Praha Vysočany Praha Satalice Praha Čakovice Měši   . . .   ou Bakov nad Jizerou město Mnichovo Hradište Turnov Liberec
860\970   Svitava\Vysočina   Praha hl n-Kolín-(Pardubice-Česká Třebová-Svitavy-Brno hl n)Kutná hora-Havlíčkuv brod-Žďár nad Sázavou-Nové město na Moravě-Tišnov-Brno hl n
Prosun Vlak      praha hl.n.
R/TLK 236/92236   Orlický Express   Praha hl.n. 7:11, Praha Liben 7:17-7:18, Nymburk hl.n. 7:53-7:55, ... Boreczek 12:40-12:42, Smardzow Wrocl. 13:03-13:04, Wroclaw Glowny 13:14
r 1248 otava petr      Praha hln Praha Smíchov Beroun Zdice Lochovice Jince Příbram Březnice Mirovice Čimelice Čízová Písek Čičenice České budějovice
slovacky expres   slovacky expres   praha kolín
1150 petr      Praha Masarykovo nádraží Praha Vysočany Praha Čakovice Nerat   . . .   nad Labem Střekov Ústí nad Labem Západ Ústí nad Labem hl.n.
os 9514 petr      Praha Masarykovo nádraží Praha Vysočany Praha Satalice Praha   . . .   tice Zdětín u Chotětova Chotětov Krnsko Mladá Boleslav hl.n.
os 9524 petr      Praha Masarykovo nádraží Praha Vysočany Praha Satalice Praha   . . .   Kojetice u Prahy Neratovice Tišice Všetaty Malý Újezd Mělník
1235/1247      Praha Vršovice - Praha hl. n. - Praha Vysočany - ... - Mladá Boleslav hl. n. - Turnov - Tanvald v Čechách
r 1204 petr      Praha Vršovice Praha hl n Praha Vysočany Praha Čakovice Nera   . . .   en Ustí nad Orlicí Letohrad Hanušovice lipová Lazně Jeseník
r 1142 jizera petr      Praha Vršovice Praha hl n Praha Vysočany Praha Čakovice Nera   . . .   ov Malá skála Železný brod Jesenný Plavy Velké hamry Tanvald
ex 1210 petr      Praha Vršovice Praha hl n praha Vysočany Praha Čakovice Neratovice Všetaty Mělník Štětí Litoměřice Město Ustí nad labem Střekov Ustí nad Labem západ
1721 (retro)   PRAHA EXPRES   Praha-Pisek_Ceske Budjovice
50-01      Praha, Hl. n. - Hostivice - Slaný - Louny - Žatec - Chomutov - Ostrov nad Ohří - Karlovy Vary
R/Os 1654/9958      Roztoky - Louky - Brod - Vlkov - Návsí
1107      Rumburk 13:15 Kolín 16:10
ih jurtřý   uuuuřzý   řžiý
Sv Mn,R,Os....      stan.Tarnow
SP 1821 (retro)   BRECLAV   Sumperk_zabreh na Morave-Brno-Bohumin-Breclav-Stare mesto U Hdrasite (-Veseli nad moravou-Skalica na slovenksa)
SP 1821 retro   BRECLAV   Sumperk-Brno-Bohumin(-Olomouc)-Breclav-stare mesto U Hdrasite-Veseli nad moravou
rôzne všelijak      Šťavnica
os 168      tanvald turnov liberec
Sp/R 1818/948   HRADECAN   Trutnov hl.n. 16:11, Kunčice nad Labem 16:44-16:45, Martinice v Krkonoších 16:54-16:57, ... Chlumec nad Cidlinou 18:25-18:35, Velký Osek 19:00-19:01, Kolín 19:10 (- hradec kralove hl n. 18:55-19:07 - praha liben 19:47 praha hlavni nadrazi 20:02-20:04 praha Smichov nadrazi 20:08
OSOBNÍ RYCHLÍK 4908/972   LINKYS4/R9   TŘEBÍČ 21:00 VLADISLAV ZASTÁVKA 21:05 21:06 STUDENEC 21:16 2   . . .   :33 01:36 PRAHA-LIBEŇ 02:07 02:08 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 02:15
ex 1211 petr      Ustí nad Labem Západ Ustí nad Labem Střekov Litoměřice město Štětí Mělník Všetaty Neratovice Praha Čakovice Praha Vysočany Praha hl n Praha Vršovice
xx      wwwgtwxklio
Os Petra Gieslová   555   zábřeh na moravě šumperk
Zr Sp. 956      Zlín osobno 9:20-Kuchyňa 9:52/9:56-Gägy 10:43/10:58-Špata 11:15
Sp 1      Křečkov hl. n. - [nepojmenovaná zastávka]
Osbuser 12378   Michael   Pavlov tábor pacov
Os 22950      Václavice 23:48, Náchod zastávka 23:51, Náchod 23:54
Ex 2      Dresden Hbf - Bad Schandau - Děčín hl. n. - ... - Žilina - Poprad-Tatry - Košice
86   86   Trutnov - Kamienna Góra
14.31   Bodva   Zelín 9:15-Kišivároš 12:39
šs 15   BezZub   Sezimovo Ústí - SPŠ Tábor
33      librec jelenia góra
Ex 54   Retro Vindobona   Plzeň hl.n. - Karlovy Vary - Ústí nad Labem hl.n. - ... - Jihlava - České Budějovice - Plzeň hl.n.
REx 1725   Tvoja mamamamamama   Prčice - cesta okolo sveta ok?
96      Letohrad-Hradec Králové HL.N
EX 102   Primátor   Praha hl.n.(17:30)-H.Králové(19:10))-Týniště n.O.(19:30-19:36)-N.Město n.M.(19:58)-Náchod(20:08)
EX 103   Primátor   Náchod(3:30)-N.Město n.M.(3:40)-Týniště n.O.(4:02-4:06)-H.Králové(4:26)-Praha hl.n.(6:06)
109   Český ráj   Praha hl.n. - Turnov
Ec,Ex 120   Košičan   Praha(12.20)-Brno(13.20-13.25)-Břeclav(14.50-14.55)Lednice-m   . . .   anici končí pouze v neděli jinak pokračuje do Štůrovo(17.10)
EC 123   Košičan   Praha - Košice
OS 129      Olomouc-Hranice na moravě-Studenka-Ostrava Svinov-Ostrava-Bohumín-Dolní Lutyně-Dětamarovice-Karviná
EC 158   Policie   Ostrava - Svinov-Pardubice hl.n
os 168      praha tanvald liberec
171      Ostrava hln Ostrava Střed Ostrava Kunčice Frýdek Místek Frýdlant nad Ostravicí Čeladná Frenštát pod Radhoštěm
173   Lutetia Hungarorum   Praha-Olomouc-Vsetín‎-Púchov-Žilina‎-Martin-Zvolen-Lučenec‎
Ec 234      Praha havlíčkův brod tišnov brno bratislava
300      Brno hln Vyškov na Moravě Nezamyslice Kojetín Kroměříž Hulín   . . .   vicí Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln
Os 312      Ostrava hln Ostrava Stodolní Ostrava Střed Ostrava Kunčičky   . . .   í Branky na Moravě Police u Valašského Meziříčí Rajnochovice
340   Plzeňan   Praha hl.n. - Praha Holešovice - Ústí nad Labem hl.n. - ... - Plasy - Třemošná u Plzně - Plzeň hl.n.
Ex 390   Meridian   Otovice zástavka - Broumov - Náchod - ... - Feldkirch - Bregenz - Lindau Insel
EC 407   CHOPIN   (decin hl n - Usti nad labem strekov - usti nad labem hl n) - ... - Breclav - Znojmo (- Linz hbf/ wien hbf - Zurich HB)
424   Domica   Kišivároš 13:22-Zelín 16:49 a späť 17:13-KS.20:40
OS 456      České Budějovice-České Velenice
os 471      Olomouc-Hranice na Moravě-Studenka-Ostrava Svinov-Ostrava-Bohumín-Dolní Lutyně-Dětmarovice-Karviná
Ex 499      Pardubice hl.n. - Pardubice-Rosice nad Labem - Hradec Králové hl.n. - Jaroměř - Starkoč - Trutnov hl.n.
502      Sarajevo-Konjic-Mostar-Čapljina-Metkovič-Ploče
INTERCITY 519   OPAVA LINKY R27   OPAVA VÝCHOD 19:00 OSTRAVA-SVINOV 19:20 19:21 HRANICE NA MOR   . . .   DUBICE HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:22 21:23 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 22:19
560   Děčínský Rychlík   Bratislava N.Mesto (6:46) - Brno hl.n. (8:56-9:01) - Praha hl.n. (11:56-12:19) - Děčín hl.n. (13:47)
Ex 567   Praha   Praha hl.n. - České Budějovice
592   Čech   Vidly,Rázová,Modrava,Modrava předměstí
RYCHLÍK 598   LINKY R16/   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:00 PRAHA-SMÍCHOV 19:06 19:10 BEROUN   . . .   BOROVY 21:37 21:38 ŠVIHOV U KLATOV 21:45 21:46 KLATOVY 21:55
600      Praha hl.n. - Praha Holešovice - Ústí nad Labem hl.n. - ... - Plasy - Třemošná u Plzně - Plzeň hl.n.
605   ČD Špeciál   Praha-Bratislava-Žilina
627      Praha hl.n. - Praha Holešovice - Ústí nad Labem hl.n. - ... - Plasy - Třemošná u Plzně - Plzeň hl.n.
649   Sny   České Budějovice (20:07) - Veselí nad Lužnicí (20:36-20:40) - Kardašova Řečice (20:54-20:59) - ... - Hostinné (4:56) - Pilníkov (5:07) - Trutnov hlavní nádraží (5:18)
Os 666   Bulhar   Okopounov bulharsko lynosko
731   Bodva   Zlín 9:12-Kišivároš 12:43
733   Vltava   Praha Holešovice-České Budějovice Český Krumlov
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































2355.83
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?