vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKPIC EP09

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP09

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
POCIĄG SPECJALNY   ?   ?
eic 1234/4321   koteczek   ....
EIC TLK EX 0      /////////////////////////////
EIC 4555/2338   Warszawianin/Orlando   1 )Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - Katowice - ... - Opole Gł. Kędzierzyn Koźle - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC / TLK 5932 5070/01   HEWELIUSZ \ ARTUS   1. Gdynia Główna - Wrocław Główny 2. Gdynia Główna - Katowice
NGJNGJTN JHYJJ55      55YH5NY5JKYH5JYN5JYH5
EIC 123/6565      AWADD HUHFUEHERH
IC 76 9   Bałtyk   Bałtyk miasto - Alkocholice
IC 0/1   Bałtyczanin   Bałtyk Plaża Wschodnia - Bałtyk Miasto - Bałtyk - ... - Salonowo - Mierzeja Pobałtycka - Świerków
IC/EIC Makieta Kolejowa Bercikowo v3.   Panoromama/Barbakan/Matejko   Bercikowo Ligota - Niżyńców - Wilcza (Odpinanie Składu Matejko) - ... - Chałupki -(odpinanie składu Panorama) - Piotrków - Rybnik (oblot)
REGIOekspres 3622/3   MALESTROM   Berlin - Poznań - Częstochowa - Kraków - Jasło - Zagórz
EIC EIC 17990   YOUTUBE   Berlin Hauptbahnhof - Ostbahnhof - Frankfurt (oder) - ... - Kutno - Warszawa Zachodnia -Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
EC/EIC 45/71004      Berlin Hbf - Berlin Ostbahnhof - Frankfurt/Oder- Frankfurt/Oder/Gr - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
EIC 80067/8   #MisjaRosja   Berlin Hbf (21:36) - Poznań Główny (00:17-00:18) - Łódź Fabryczna (02:20-02:21) - ... - Minsk-Pass (08:48-08:49) - Smolensk (11:01-11:02) - Moskva (14:00)
pkp widzew      Berlin hbf 14:51 poznań główny 17:44 łódź widzew 20:35
IC 1731\1      Berlin-Charlottenburg 18.22, Berlin Hbf. 18.30-18.43, Berlin Ostbf. 18.50-18.53, ... Ostrava hl.n. 2.27-2.30, Břeclav 4.10-5.49, Wien Hbf 7.00
TLK 64500/1   Aleksandra Cwalina   Białystok - Białystok Starosielce - Mońki - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
IC 17554/5   Aleksandra Cwalina   Białystok - Białystok Starosielce - Mońki - ... - Babimost - Sulechów - Zielona Góra
IC 1800/1802/1804   Cegielski   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście
IC 1800/1802/1804   Cegielski   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Zbąszynek - Międzyrzecz - Skwierzyna Gorzów Wlkp.
EIC / extraEIC 110/111   EuroPol   Białystok - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - ... - CMK - Kraków Główny - Praha(Cz)
TLK 71111/17110   PADEREWSKI   Białystok - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - ... - Poznań Główny - Zbąszynek - Zielona Góra Główna
TLK 18102/3   Paderewski   Białystok 05:02, Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Łoc   . . .   ynek - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski 13:53,
IC 6116/7   Dąbrowska   Białystok 16:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Odolanów - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 00:02
IC 1616/7   Dąbrowska   Białystok 16:57, Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Łoc   . . .   Wrocław Nadodrze - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 0:10,
IC 200/201   Nałkowska   Białystok 22:12 - Łapy - Szepietowo - ... - Bolesławiec - Węgliniec - Zgorzelec 6:23
IC 30/31      Bielsko Biała - Kołobrzeg
TLK 3017/2090   Piłsudzki   Bielsko Biała gł Czechowice Dziedzice Pszczyna Tychy Katowic   . . .   arszawa Służewiec Warszawa zach Warszawa centr Warszawa wsch
EIC 4850/1   Fregata   Bielsko-Biała Główna 04:40, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   rk - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 15:01,
EIC 4114/5   Ondraszek   Bielsko-Biała Główna 04:40, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 08:26,
IC 4108/9   Damrot   Bielsko-Biała Główna 05:14, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 10:11,
TLK 4850/1   Fregata   Bielsko-Biała Główna 4:40, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna -   . . .   rk - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 15:01,
TLK 0000000   Obieżyświat   Bohumin - Chałupki - Racibórz - ... - Berlin Ostbf. - Berlin Ostkreuz - Berlin Hbf
EC/IC 130/115   Báthory/Cracovia   Bohumín 14:43, Chałupki - Racibórz - Gliwice - Zabrze - Kato   . . .   rosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 20:58,
EIC HTT4T4   CHOPIN   BOHUMIN GDYNIA
IC 435/48001   Odra   Brno Hl.n 03:08, Ostrava Hl.n 03:47-04:00, Bohumin 04:05-04:22, ... Wysoka Kamieńska 14:06-14:07, Międzyzdroje 14:24-14:27, Świnoujście 14:35
EN EuroNight   40476   Budapest-Keleti 19.25, Štúrovo 20.39-20.42, Bratislava hl.st. 22.03-22.10, ... Berlin Ostbf. 9.40-9.43, Berlin Hbf. 9.51-9.56, Berlin-Charlottenburg 10.03
xbbcnc cjcnjc   bxbfnxcb   bxhbnxnbc
EIC 11458/44123   Bydgoszczanin   Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Zamkowa Góra - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
IC 5114/5   Moniuszko   Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
TLK 51122/3   Brda   Bydgoszcz Główna 04:11, Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód -   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 08:16,
IC 5114/5   Moniuszko   Bydgoszcz Główna 10:23, Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód -   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 14:01,
tlk stasic   83104   bydgoszcz leśnie - bydgoszcz wschód - solec kujawski - ... - dęblin - puawy miasto - nałeęczów
EP07-EP08-EP09 i...eu05 EP07-EP08-EP09i...eu05   GANG EP07-EP08-EP09 i...eu05   CAŁA POLSKA
45170 tlk   pogoria   CECHOWICE DZEDZICE -katowice - zawiercie - częstochowa - ... - gdańsk wrzeszcz - gdańsk oliwia - sopot
EIC 137/12   POLOL   DENFJJJJJJJGNKRENGKRNGKE
EK 3658/0   Kuszetka #1   Diax Centr.-(prom)-Gdynia Gł.-Sopot-Gdańsk Gł.-Bydgoszcz Gł.-Toruń Gł.-Warszawa Centr.-Warszawa Zach.-(CMK)-Katowice-Bratislava hl.n
IC 87612/12677   długaś   długaś
IC 87612/12677   długaś   długi
MP jakiś   Batory   Do Budapesztu
DOBRANOC Dobranoc   Dobranoc   Dobranoc
fajna 100000000000000000000000000000   pociong   dom-dom
Ic 8464/7446   Szuja   Dortmund - katowice
TLK 3200/1   Mieszko   Ełk - Szklarska Poręba Górna
EIC 2128/9   Ełcki   Ełk - Warszawa Wschodnia
IC 1245/1246   Łużyce   Ełk (4.47) - - Białystok - Łapy - ... - Luban Śląski - Gryfów Śl. - Jelenia Góra (20.59)
31.12.2018 2018/2019   Sylwester   Ełk-Korsze-Olsztyn-Gdańsk-Nowy Klif-Kołobrzeg-Szczecin-Gorzó   . . .   Legnica-Wrocław-Brzeg-Opole-Gliwice-Katowice-Kraków-Zakopane
epo9 epo9   epo9   Epo9
eh eh   teh   eth
EC 102/103   POLONIA   Flughafen Wien-WIEN-BŘECLAV-PŘEROV-BOHUMÍN-KATOWICE-WARSZAWA a zpět
EN/TLK 1320/1321      Františkovy Lázně - Sokolov - Karlovy Vary hl.n. - ... - Boleslawiec - Legnica - Wroclaw
A      G
Test Test   Test   Gdańsk główny - gdynia główna - hel
MB .   Strwiąż   Gdańsk Główny - Tczew - Malbork - ... - Stryj - Mikołajów - Lwów
TLK 393222/393223   Wałęsa   Gdańsk Główny-Malbork-Toruń Główny-Warszawa Wschodnia
MB .   Uściewierz   Gdańsk Osowa - Gdańsk Port Lotniczy - Gdańsk Jasień - ... - Dorohusk - Kowel - Łuck
NJ 406/46/54055   GDYNIA EXPRESS   GDYNIA GL.- WARSZAWA-KATOWICE-BOHUMIN-BRECLAW-WIEN HBF- WIENER N.-MURZZUSCHLAG- BRUCK A.D. MUR- GRAZ HBF
EIC 3552/3   Kaszub   Gdynia gł Sopot Gdańsk gł Tczew Malbork Iława gł Warszawa centr Kraków gł
EIC 9034/3331   Rysy   Gdynia gł Sopot Gdańsk gł Tczew Malbork Iława gł Warszawa wsch Warszawa Centralna Warszawa zach Kraków gł Chabówka Zakopane
TLK 53104/5   Małopolska   Gdynia Gł. - Przemyśl Gł.
EIC 7244/1   Kasprowy Wierch   Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Chabówka - Nowy Targ - Zakopane
SPECJALNY ŚDM5      Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Warszawa Zach. - CMK - Kraków Gł.
EIC 5302/5   Wałki Express   Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Kraków Płaszów - Tarnów - Wałki
IC 5445/5446   KOMETA   Gdynia Gł. 14:10, Gdańsk Gł. 14:33-40, Tczew 14:59-15:03, ... Skierniewice 19:24-25, Łódź Widzew 19:56-58, Łódź Fabr. 20:04
EIC 5308/5309      Gdynia Gł. 15:14 - Gdańsk Gł. - Malbork - ... - Tarnów - Dębica - Rzeszów Gł. 22:42
TLK Malinowski      Gdynia Gł. Krynica Zdrój
TLK 56200/60350   ZATOKA   GDYNIA GŁÓWNA - Sopot - Gdańsk Główny - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - SZKLARSKA PORĘBA GÓRNA
TLK 7281/4   PIJAWKA   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Nowe Drezdenko - Strzelce Krajeńskie Wschód - Gorzów Wielkopolski Wschodni
EIC 107/54000/54001   Sobieski   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Ostrava Hl. n. - Ostrava-Svinov - Wien Hbf
IC 454/54090   Batory/Bathory   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gda   . . .   vě - Pardubice hlavní nádraží - Kolín - Praha hlavní nádraží
IC 5420/1   Hutnik   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Bytom - Chorzów Batory - Katowice
EIC/EC 14002/103   Sobieski   Gdynia Główna - Wien Meiding przez: Sopot, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Wrzeszcz, ... Breclav, Wien HBF, Wien Meiding
IC 56102/3   Piast   Gdynia Główna 05:18, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 11:34,
EIC 5304/5      Gdynia Główna 12:01, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   rszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Kraków Główny 18:07,
EIC 5354/5   Lajkonik   Gdynia Główna 12:45, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   łówny - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 23:04,
IC 5420/1   Hutnik   Gdynia Główna 13:02, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   - Tarnowskie Góry - Bytom - Chorzów Batory - Katowice 21:46,
TLK 4200/1   Agnieszka Jarmoszko   Gdynia Główna 14:00, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   a - Szklarska Poręba Średnia - Szklarska Poręba Górna 23:00,
IC 5606/7   Mieszko   Gdynia Główna 15:26, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 22:20,
IC 5602/3   Mieszko   Gdynia Główna 15:29, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 22:31,
EX 10/8   Jan Kiepura   Gdynia Główna 17.00 Sopot 17.09 17.10 Gdańsk Oliwa 17.13 17.   . . .   .59 Łańcut 4.55 4.57 Jarosław 5.22 5.24 Przemyśl Główny 5.55
EIC 5102/3      Gdynia Główna 18:05, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   a Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 21:44,
TLK 60457/83192   Karpaty   Gdynia Główna 18:18 Sopot 18.22 18.25 Gdańsk Oliwa 18.35 18.   . . .   no 7.44 7.45 Przemyśl Zasanie 8.00 8.02 Przemyśl Główny 8.05
TLK 53170/1   Karpaty   Gdynia Główna 18:18, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   dhalański - Chabówka - Nowy Targ - Poronin - Zakopane 06:47,
TLK 53170/1   Karpaty   Gdynia Główna 18:18, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   - Żegiestów-Zdrój - Muszyna - Muszyna Zdrój - Krynica-Zdrój
IC 5700/1   Bałtyk   Gdynia Główna 18:45, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ówna - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań Główny 22:44,
NEx 10001/2   Night Express   Gdynia Główna 22:16, Warszawa Centralna 0:57, Poznań Główny 5:02, Berlin Hauptbahnhof 7:58
TLK 53100/1   Małopolska   Gdynia Główna 4:54, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   rosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 16:11,
TLK 53100/1/30102/3   Małopolska   Gdynia Główna 5:10, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   estów-Zdrój - Muszyna - Muszyna Zdrój - Krynica-Zdrój 17:47,
IC 5602/3   Pomorzanin   Gdynia Główna 7:36, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 13:41,
Ic Cc   Przejazd testowy   Gdynia główna, Sopot
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19































2818.74
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?