vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - PKPIC EP09

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP09

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
POCIĄG SPECJALNY   ?   ?
EIC TLK EX 0      /////////////////////////////
IC / TLK 5932 5070/01   HEWELIUSZ \ ARTUS   1. Gdynia Główna - Wrocław Główny 2. Gdynia Główna - Katowice
NGJNGJTN JHYJJ55      55YH5NY5JKYH5JYN5JYH5
EIC 123/6565      AWADD HUHFUEHERH
REGIOekspres 3622/3   MALESTROM   Berlin - Poznań - Częstochowa - Kraków - Jasło - Zagórz
EC/EIC 45/71004      Berlin Hbf - Berlin Ostbahnhof - Frankfurt/Oder- Frankfurt/Oder/Gr - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
EIC 80067/8   #MisjaRosja   Berlin Hbf (21:36) - Poznań Główny (00:17-00:18) - Łódź Fabryczna (02:20-02:21) - ... - Minsk-Pass (08:48-08:49) - Smolensk (11:01-11:02) - Moskva (14:00)
pkp widzew      Berlin hbf 14:51 poznań główny 17:44 łódź widzew 20:35
IC 1731\1      Berlin-Charlottenburg 18.22, Berlin Hbf. 18.30-18.43, Berlin Ostbf. 18.50-18.53, ... Ostrava hl.n. 2.27-2.30, Břeclav 4.10-5.49, Wien Hbf 7.00
TLK 64500/1   Aleksandra Cwalina   Białystok - Białystok Starosielce - Mońki - ... - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg
IC 17554/5   Aleksandra Cwalina   Białystok - Białystok Starosielce - Mońki - ... - Babimost - Sulechów - Zielona Góra
IC 1800/1802/1804   Cegielski   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście
IC 1800/1802/1804   Cegielski   Białystok - Łapy - Szepietowo - ... - Zbąszynek - Międzyrzecz - Skwierzyna Gorzów Wlkp.
EIC / extraEIC 110/111   EuroPol   Białystok - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - ... - CMK - Kraków Główny - Praha(Cz)
TLK 71111/17110   PADEREWSKI   Białystok - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - ... - Poznań Główny - Zbąszynek - Zielona Góra Główna
TLK 18102/3   Paderewski   Białystok 05:02, Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Łoc   . . .   ynek - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski 13:53,
IC 6116/7   Dąbrowska   Białystok 16:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Odolanów - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 00:02
IC 1616/7   Dąbrowska   Białystok 16:57, Łapy - Szepietowo - Czyżew - Małkinia - Łoc   . . .   Wrocław Nadodrze - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 0:10,
IC 30/31      Bielsko Biała - Kołobrzeg
TLK 3017/2090   Piłsudzki   Bielsko Biała gł Czechowice Dziedzice Pszczyna Tychy Katowic   . . .   arszawa Służewiec Warszawa zach Warszawa centr Warszawa wsch
EIC 4850/1   Fregata   Bielsko-Biała Główna 04:40, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   rk - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 15:01,
EIC 4114/5   Ondraszek   Bielsko-Biała Główna 04:40, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 08:26,
IC 4108/9   Damrot   Bielsko-Biała Główna 05:14, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 10:11,
TLK 4850/1   Fregata   Bielsko-Biała Główna 4:40, Czechowice-Dziedzice - Pszczyna -   . . .   rk - Słupsk - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 15:01,
EIC HTT4T4   CHOPIN   BOHUMIN GDYNIA
IC 435/48001   Odra   Brno Hl.n 03:08, Ostrava Hl.n 03:47-04:00, Bohumin 04:05-04:22, ... Wysoka Kamieńska 14:06-14:07, Międzyzdroje 14:24-14:27, Świnoujście 14:35
xbbcnc cjcnjc   bxbfnxcb   bxhbnxnbc
IC 5114/5   Moniuszko   Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
TLK 51122/3   Brda   Bydgoszcz Główna 04:11, Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód -   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 08:16,
IC 5114/5   Moniuszko   Bydgoszcz Główna 10:23, Bydgoszcz Leśna - Bydgoszcz Wschód -   . . .   a Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 14:01,
tlk stasic   83104   bydgoszcz leśnie - bydgoszcz wschód - solec kujawski - ... - dęblin - puawy miasto - nałeęczów
45170 tlk   pogoria   CECHOWICE DZEDZICE -katowice - zawiercie - częstochowa - ... - gdańsk wrzeszcz - gdańsk oliwia - sopot
EIC 137/12   POLOL   DENFJJJJJJJGNKRENGKRNGKE
EK 3658/0   Kuszetka #1   Diax Centr.-(prom)-Gdynia Gł.-Sopot-Gdańsk Gł.-Bydgoszcz Gł.-Toruń Gł.-Warszawa Centr.-Warszawa Zach.-(CMK)-Katowice-Bratislava hl.n
IC 87612/12677   długaś   długaś
IC 87612/12677   długaś   długi
MP jakiś   Batory   Do Budapesztu
DOBRANOC Dobranoc   Dobranoc   Dobranoc
fajna 100000000000000000000000000000   pociong   dom-dom
TLK 3200/1   Mieszko   Ełk - Szklarska Poręba Górna
EIC 2128/9   Ełcki   Ełk - Warszawa Wschodnia
IC 1245/1246   Łużyce   Ełk (4.47) - - Białystok - Łapy - ... - Luban Śląski - Gryfów Śl. - Jelenia Góra (20.59)
31.12.2018 2018/2019   Sylwester   Ełk-Korsze-Olsztyn-Gdańsk-Nowy Klif-Kołobrzeg-Szczecin-Gorzó   . . .   Legnica-Wrocław-Brzeg-Opole-Gliwice-Katowice-Kraków-Zakopane
epo9 epo9   epo9   Epo9
EC 102/103   POLONIA   Flughafen Wien-WIEN-BŘECLAV-PŘEROV-BOHUMÍN-KATOWICE-WARSZAWA a zpět
EN/TLK 1320/1321      Františkovy Lázně - Sokolov - Karlovy Vary hl.n. - ... - Boleslawiec - Legnica - Wroclaw
A      G
MB .   Strwiąż   Gdańsk Główny - Tczew - Malbork - ... - Stryj - Mikołajów - Lwów
TLK 393222/393223   Wałęsa   Gdańsk Główny-Malbork-Toruń Główny-Warszawa Wschodnia
MB .   Uściewierz   Gdańsk Osowa - Gdańsk Port Lotniczy - Gdańsk Jasień - ... - Dorohusk - Kowel - Łuck
NJ 406/46/54055   GDYNIA EXPRESS   GDYNIA GL.- WARSZAWA-KATOWICE-BOHUMIN-BRECLAW-WIEN HBF- WIENER N.-MURZZUSCHLAG- BRUCK A.D. MUR- GRAZ HBF
EIC 3552/3   Kaszub   Gdynia gł Sopot Gdańsk gł Tczew Malbork Iława gł Warszawa centr Kraków gł
EIC 9034/3331   Rysy   Gdynia gł Sopot Gdańsk gł Tczew Malbork Iława gł Warszawa wsch Warszawa Centralna Warszawa zach Kraków gł Chabówka Zakopane
TLK 53104/5   Małopolska   Gdynia Gł. - Przemyśl Gł.
EIC 7244/1   Kasprowy Wierch   Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Chabówka - Nowy Targ - Zakopane
SPECJALNY ŚDM5      Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Warszawa Zach. - CMK - Kraków Gł.
EIC 5302/5   Wałki Express   Gdynia Gł. - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Kraków Płaszów - Tarnów - Wałki
IC 5445/5446   KOMETA   Gdynia Gł. 14:10, Gdańsk Gł. 14:33-40, Tczew 14:59-15:03, ... Skierniewice 19:24-25, Łódź Widzew 19:56-58, Łódź Fabr. 20:04
EIC 5308/5309      Gdynia Gł. 15:14 - Gdańsk Gł. - Malbork - ... - Tarnów - Dębica - Rzeszów Gł. 22:42
TLK Malinowski      Gdynia Gł. Krynica Zdrój
TLK 56200/60350   ZATOKA   GDYNIA GŁÓWNA - Sopot - Gdańsk Główny - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - SZKLARSKA PORĘBA GÓRNA
TLK 7281/4   PIJAWKA   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Nowe Drezdenko - Strzelce Krajeńskie Wschód - Gorzów Wielkopolski Wschodni
EIC 107/54000/54001   Sobieski   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Ostrava Hl. n. - Ostrava-Svinov - Wien Hbf
IC 454/54090   Batory/Bathory   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz - Gda   . . .   vě - Pardubice hlavní nádraží - Kolín - Praha hlavní nádraží
IC 5420/1   Hutnik   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Oliwa - ... - Bytom - Chorzów Batory - Katowice
IC 56102/3   Piast   Gdynia Główna 05:18, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 11:34,
EIC 5304/5      Gdynia Główna 12:01, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   rszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - Kraków Główny 18:07,
EIC 5354/5   Lajkonik   Gdynia Główna 12:45, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   łówny - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 23:04,
IC 5420/1   Hutnik   Gdynia Główna 13:02, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   - Tarnowskie Góry - Bytom - Chorzów Batory - Katowice 21:46,
TLK 4200/1   Agnieszka Jarmoszko   Gdynia Główna 14:00, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   a - Szklarska Poręba Średnia - Szklarska Poręba Górna 23:00,
IC 5606/7   Mieszko   Gdynia Główna 15:26, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 22:20,
IC 5602/3   Mieszko   Gdynia Główna 15:29, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 22:31,
EIC 5102/3      Gdynia Główna 18:05, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   a Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 21:44,
TLK 53170/1   Karpaty   Gdynia Główna 18:18, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   dhalański - Chabówka - Nowy Targ - Poronin - Zakopane 06:47,
TLK 53170/1   Karpaty   Gdynia Główna 18:18, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   - Żegiestów-Zdrój - Muszyna - Muszyna Zdrój - Krynica-Zdrój
IC 5700/1   Bałtyk   Gdynia Główna 18:45, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ówna - Inowrocław - Mogilno - Gniezno - Poznań Główny 22:44,
TLK 53100/1   Małopolska   Gdynia Główna 4:54, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   rosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 16:11,
TLK 53100/1/30102/3   Małopolska   Gdynia Główna 5:10, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   estów-Zdrój - Muszyna - Muszyna Zdrój - Krynica-Zdrój 17:47,
IC 5602/3   Pomorzanin   Gdynia Główna 7:36, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 13:41,
Ic Cc   Przejazd testowy   Gdynia główna, Sopot
ic krakowiak      Gdynia stocznia warszawa centralna miechów kraków główny
IC 123/8   MIESZKO   GDYNIA WROCŁAW/SZCZECZIN
EIC 4506/4507      Gliwice 06:30 - Katowice - CMK - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:46
EIC 10/8   GLOGOW   glogow wrszawa/szczeczin
EIC 198/200   WARSZAWAK   GLOOGOW LEGNICA WARSZAWA ZACHODNA
EIC 198/200      GŁOGÓW HEL
plk 109/34      GŁOGÓW23.00 LEGNICA WARSZAWA A=ZACHODNIA
IC 81110/77110   GIETRZWAŁD   Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Międzyrzecz - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia
TLK 87102/71102/3   Warta   Gorzów Wielkopolski Wschodni 15:22, Poznań Główny 17:21,/Zielona Góra 15:24, Warszawa Wschodnia 21:36,
IC 56193/86193   FOKA   Hel - Jurata - Jastarnia - ... - Jelenia Góra Cieplice - Piechowice - Szklarska Poręba Górna
Ex Wilda      Hel - Jurata - Jastarnia - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Zakopane
ExN 53012/3   Laborecka Vrchovina   Hel 16:45 - Jastarnia 16:57/16:58 - Władysławowo 17:20/17:21 - ... - Łupków 7:26/7:27 - Medzilaborce Mesto 7:49/7:50 - Medzilaborce 7:55
Ex 53012/3   Laborecka Vrchovina   Hel 16:45 - Jastarnia 16:57/16:58 - Władysławowo 17:20/17:21 - ... - Łupków 7:26/7:27 - Medzilaborce Mesto 7:49/7:50 - Medzilaborce 7:55
regio 1234567891011100000000000ⁿ0000   noworoczny   Hel gdynia gł malbork. W-wa cen . częstochowa . rybnik kraków gł.zakopane
EIC 56001/56003/76000/86000   Góral   Hel-Jurata-Jastarnia-Kuźnica(Hel)-Chałupy-Władysławowo-Puck-   . . .   PORĘBA GÓRNA /Kłodzko Główne-Bystrzyca Kłodzka-Międzylesie
EIC 698/10   Całopolszczyzna   Hel-Władysławowo-Rumia-Gdynia Główna- Sopot- Gdańsk Oliwa- G   . . .   żanów-Rzeszów Główny-Przemyśl Zasanie-Przemyśl Główny-Medyka
IC 20100/1/26100/1   Hetman   Hrubieszów Miasto 5:24, Werbkowice - Zamość Wschód - Zamość   . . .   ce - Zabrze - Gliwice - Opole Główne - Wrocław Główny 15:29,
BGV BHBHB      J
TLK 55085/6   Jabłecznik   Jabłonowo Pomorskie - Toruń Główny - Bydgoszcz Główna - ... - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Hel
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15































2506.19
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?