vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD 754 z

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 754 z

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
Sp MSp1761      čatay17:20-Zelíň18:46
CNL 9200/1482   Posázavský pacifuck   Havlíčkův Brod (22.00) - Čerčany (5.31)
KMEX 30214/5   Cesky Vlak   Kraków Główny - Mysłowice - Katowice - ... - Zebrzydowice - Bohumin - Ostrava hlavní nádraží
DEX DEX218   DobroExpress   Liberec(19:30) -Turnov(20:10) -Jičín(21:00) -Hradec Králové   . . .   vní nádraží(6:50), zpět v neděli, Dobro hlavní nádraží(6:45)
DEX DEX213   DobroExpress   Opava východ(20:00)-Ostrava-Svinov(20:20)-Studénka(20:30)-Hr   . . .   avní nádraží(6:00) zpět v neděli, Dobro hlavní nádraží(9:30)
Sci Fi Sp 25068   VENTIMIGILIA EXPRESS   Plsen-Cheb-Most-Usti nad labem-Praha-Beroun-Ceska Trebova-Brno-Breclav-Innsbruck-Ventimigilia (Nice Ville)
1100/1101   Bedřich Smetana   Praha Smíchov 9:25 - Praha hl. n. Praha Libeň - Kolín - ... - Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl 11:32 a zpět (Litomyšl 16:03 PHA Smíchov 18:10)
Sp 1589 Radran   S55   Třebanice hl.n. - Nová u Sebíkova - Konice - Sebíkov hl.n. (Úvrať) - Ostrava Svinov
11106   NOVOVEŠŤAN   Uherské Hradiště - Ostrožská Nová Ves - Veselí nad Moravou - ... - Kyjov - Bučovice - Brno hl.n.
lv 1208 petr      Všetaty Byšice CHotětov Krnsko Mladá Boleslav hln Bakov nad Jizerou Bakov nad jizerou město Mnichovo Hradište Turnov
xx      wwwgtwxklio
Služ. 47609      Kolín - Nymburk - Mladá B. hl.n. - ... - Rumburk - Dolní Poustevna - Sebnitz
20001   Na kolo vlak   Tábor-Pelhřimov-Pacov-Horní Cerekev-Jihlava-Havlíčkův Brod-Brno hl.n a zpět
Cargo 657      Dečín hl.n. , kúty , nové zámky
Šunt 21   Křáp   Tam, Kam, Někam
intercity 33   wieprz   Rzeszów gł lublin
Os 92.08      Gumemno-Rešov7:26
IC 100   havíř   Frenštát pod Radhoštěm (14:52) Čeladná (15:06) Frýdlant nad   . . .   čice (15:52 15:53) Ostrava Střed (15:59) Ostrava hln (16:05)
IC 100      Frenštát pod Radhoštěm (16:52) Čeladná (17:06) Frýdlant nad   . . .   čice (17:52 17:53) Ostrava Střed (17:59) Ostrava hln (18:05)
EN 100   břeclavan   Stanice Příj. Odj. Pozn. Km Velké Opatovice 17:52 0   . . .   lav 20:14 59 Břeclav 20:35 0 Přerov 22:36 22:38 100
110   Halina Pawlovská   Brno Hl.n. 6:17, Zastávka u Brna-6:38-6:40, Rapotice-6:51, Náměšť nad Oslavou 7:01
Ex 141   Express   Pardubice hl.n. - Cohtěboř - H.Brod - ... - Pardubice hl.n. - Praha hl.n. - Brno hl.n.
EC 154   Jihlavanka   Jihlava 5:08, Dobronín 5:16-5:17, Havlíčkův Brod 5:35-5:40, ... Miskolc Tiszai pu 18:07-18:10, Füzesabony 18:48-18:50, Budapest-Keleti pu 20:13
EC 101   miloš zeman   ostrava hlb odj.15:22 ostrava střed 15:27 ostrava kunčice př   . . .   vyškov na moravě příj.19:19 odj.19:20 brno hln. příj..19:57
EC 178   jan jesenius   Ostrava hln odj.frenštát pod radhoštěm odj.17:54 čeladná 18:   . . .   .18:52 odj. 18:53 ostrava střed 18:59 ostrava hln příj.19:05
EN 278   Zlín   Warszawa Wsch.-Warszawa Cent.-Sosnowiec Gł.-Katowice-Racibórz-Chałupki-Bohumín-Ostrava hl N.-Studénka-Přerov-Hulín-Otrokovice-Zlín střed-(Vizovice)
355      Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava Hln Ostr   . . .   v Hulín Otrokovice Staré Město U Uh Hradiště Hodonín Břeclav
EC 372   Transeurope   (Narvik) - Berlin Hbf - Praha hl.n - ... - St. Michael - Villach - Triest
pośpieszny 400   sum   łeba lębork
412   German   Kisiváros9:22-Zelíň12:48
EN 415   Lužnice   Gmünd NÖ - České Velenice - Třeboň - ... - Košice - Trebišov - Humenné
Sp 420   Čas hulit   Luhačovice-Uherský brod-Uherské Město-Staré Hradiště.
EN 440   Toscania   Trutnov - Hradec Králové - Pardubice-Rosice nad Labem - ... - Rimini - Ancona - Pescara
Ex 502      Praha Smíchov - Praha hl. n. - Praha Vysočany - ... - Železný Brod - Železný Brod - Tanvald
601   Rybníček   Aramov - Vary - Zadov - ... - Křižany - Borotice - Dvorec
SC 666   Dobytčák   Plotiště nad Labem (15.00) - Pardubice, Opočínek (15.32) - Kolín dílny (16.25) - Praha-Klánovice (17.02)
668   ROZMBERK   Brno hl - Jaihavla - Ceske Budjovice - Veseli nad Luznici - benesov U prahy - Plsen hl n
732      České Velenice - Suchdol nad Lužnicí zast. - Třeboň Lázně - ... - Praha Vršovice - Praha hl.n. - Praha Holešovice
IC 742      Ostrava hln Ostrava Kunčice Frýdek Místek Frenštát pod Radhoštěm Valašské Meziříčí Hulín Kojetín Brno hln
812   František Křižík   Podolsko 17:43 Hlušanská 18:26 Velynsko 18:28-18:32 Borovec 18:52-18:54 Borovecký Újezdec 18:59 Simtov Hl.n. 19:15
813   František Křižík   Simtov Hl.n. 19:25 Borovecký Újezdec 19:41 Borovec 19:46-19:48 Velynsko 20:07-20:10 Hlušanská 20:13 Podolsko 20:36
IC 855      Frenštát pod Radhoštěm Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava hln
Ex 880   Slovácký expres   Brno hl.n. - Kyjov - Ostrožská Nová Ves - St. Město u Uh. Hrad. - Olomouc hl.n.
Rx 884   Portáš   Luhačovice 15.10, Újezdec u Luhačovic 15.23-15.24, Uherský Brod 15.29-15.30, ... Kolín 18.48-18.49, Praha-Libeň 19.20-19.21, Praha hl.n. 19.27
Rx 929   Sněžka   Praha hl.n. 14:07 - Praha Libeň 14:12 - Nymburk hl.n. 14:53-14:55 - ... - Jaroměř 16:18-16:19 - Starkoč 16:38-16:39 - Trutnov hl.n. 17:20
938      Bylnice - Slavičín - Pitín z. - ... - Česká Třebová - Ústí n/Orl. - Choceň
959   Regio Hradečan   Praha-Vysočany - Čelákovice - Lysá.n.Labem - ... - Velké Svatoňovice - Trutnov střed - Trutnov hl.n
960   VYSOČINA   Slavonice (odj. 3.50) - Telč (4.26/4.28) - Kostelec u Jihlavy (4.56/5.08) - ... - Kolín (7.09/7.11) - Praha-Libeň (7.44/7.45) - Praha hl. n. (příj. 7.52)
1146   Boleslavan   Praha - Tanvald
1242   Otava   Praha hl.n., Praha-Smíchov, Řevnice, ... Číčenice, Zliv, České Budějovice
Ex 1390   Emmet Brown   Brno hl.n. - Brno-Židenice - Brno-Slatina - ... - Horní Lideč - Strelenka (SK) - Púchov (SK)
1412   Gemeran   Kisiváros9:22-Zelíň12:48
EC/EIC 1445   Tatry   Praha hl.n., Hranice na Moravě, Valašské Mezříčí, ... Lupków, Medzilaborce, Košice
1654   Dovolená Kouty   Praha-Smíchov - Praha hl.n. - Praha Liben - ... - Velké Losiny - Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou
Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8.37, Beroun 9.15-9.16, Zdice 9.27-9.30, Příbram 10.00-10.08, Březnice 10.29-10.39, Blatná 11.10
sp 1827      Brno hl. n., Břeclav, Znojmo
sp 1828      Brno hl. n., Břeclav, Znojmo, Šatov
1961      Linz Hbf (odj. 16.35) - České Budějovice (18.51/19.07) - Veselí nad Lužnicí (19.36/19.40) - ... - Třebíč (22.20/22.22) - Náměšť nad Oslavou (22.41/22.43) - Brno hl. n. (příj. 23.28)
2361      Szklarska Poręba-Haźnic
Os 2547   Salám   Staré město uh.hradiště kunovice brno hl.n.
Os. 3102   český express   Kraków Płaszów - Oświęcim - Brzeszcze-Jawiszowice - ... - Zabreh na Morave - Ceska Trebova - Usti nad Orlici
ROPIDOs 3210      Praha Holešovice - Praha Libeň - Praha Hostivař
ROPIDOs 3410      Praha Holešovice - Praha Libeň - Praha Hostivař - Senohraby - Týnec nad Sázavou - Vrané nad Vltavou
OS 3443      Ostrava Svinov - Olomouc hl.n.
Os 4049      Brno-Kr. pole - Okříšky
4487   Hradčan   Hradec Králové-Pardubice
Sp 4646   Pohořelický Express   Podivín-Zaječí-Šakvice-Vranovice-Pohořelice
Os 4648      Podivín, Břeclav, Mikulov na Moravě,Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice, Střelice, Brno hl.n.
Os 4660      Břeclav 3.32, Šakvice 3.58-4.11, Hustopeče u Brna 4.21
Os 4803   S4   Jihlava - Okříšky - Třebíč - Náměšť nad Oslavou - Zastávka u Brna - Brno hl. n.
ROPIDOs 5431      Úvaly - Praha Libeň - Praha Holešovice - Kralupy nad Vltavou - Louny
Os 5587      Ostrava-Svinov - Polanka nad Odrou (x) - Jistebník - ... - Suchdol nad Odrou - Jeseník nad Odrou - Polom
Os 6250   J1   Jemnice, Lhotice u Jemnice, Třebelovice, ... Dědice, Jackov, Moravské Budějovice
OSOBNÍ VLAK 6400   LINKY U32/S32/S2   ÚSTÍ NAD LABEM ZÁPAD 19:00 ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOV 19:04 19:0   . . .   NÁDRAŽÍ 21:20 21:28 VELKÉ ZBOŽÍ 21:32 21:33 PODĚBRADY 21:36
OS 7503      Plattling-Rokycany
Os 7606      Zelíň15:03-Staigrubňa16:22/16:52-Gnuty17:39
OS 9009      Praha hl.n. - Týnec nad Sázavou - Čerčany
Os 9505      Mladá Boleslav hl.n. - Chotětov - Kropáčova Vrutice - ... - Praha-Vysočany - Praha hl.n. (Praha Masarykovo n.) - Praha-Vršovice
11027   PARADUCKY PORTER   Praha hl. N. -Pisek-Ceske Budjovice-Trebon-Veseli nad Luznici -Pardubice Hlavni Nadrazi
Zvex 12144   Jardovy panťaky   Poslední jízda směr Česka Třebová
Os 12184      Praha-Hostivař - Praha-Libeň - Praha-Holešovice - Praha-Podbaba - Praha-Sedlec - Roztoky u Prahy
Os 15408      Střelná Hora 14:40 Simtov Háje 14:47 Simtov Hl.n. 14:52-14:59 Kvasnov zast.15:06-15:07 Borovecký Újezdec 15:18 Borovec 15:24 Borovec n.p. 15:29
Os 15409      Borovec n.p. 15:50 Borovec 15:55 Borovecký Újezdec 16:01 Kvasnov zast. 16:12 Simtov Hl.n. 16:20-16:22 Simtov Háje 16:27 Střelná Hora 16:34
Os 15410      Střelná Hora 16:40 Simtov Háje 16:47 Simtov Hl.n. 16:52-16:59 Kvasnov zast. 17:06-17:07 Borovecký Újezdec 17:18 Borovec 17:24
Os 15411      Borovec 17:55 Borovecký Újezdc 18:01 Kvasnov zast. 18:12 Simtov Hl.n. 18:20-18:22 Simtov Háje 18:27 Střelná Hora 18:34
Os 15412      Střelná Hora 18:40 Simtov Háje 18:47 Simtov Hl.n. 18:52-18:5   . . .   ezdec 19:18 Borovec 19:24-19:26 Borovec nové předměstí 19:31
Os 15413      Borovec n.p. 19:50 Borovec 19:55 Borovecký Újezdec 20:01 Kvasnov zast. 20:12 Simtov Hl.n. 20:20-20:22 Simtov Háje 20:27 Střelná Hora 20:34
Os 15414      Střelná Hora 20:40 Simtov Háje 20:47 Simtov Hl.n. 20:52-20:59 Kvasnov zast. 21:06-21:07 Borovecký Újezdec 21:18 Borovec 21:24
EX 19069   Zapadni Expres   Munchen)0244-Plsen7:21-7:26-Cheb 8:43_Usti nad Labem9:40-9:45-Praha 11:20-Breclav-Wien-Linz-Innsbruck-Genoua-Monaco Monte Carlo-Nice Ville
Os 46521   ŠTRAM   Ostrava hl.n (17:20)-Osrava Svinov (17:28)-Polanka nad Odrou   . . .   (18:01)-Příbor (18:11)-Kopřivnice (18:20)-Štramberk (18:25)
Lv 75961      Brno-Maloměřice - Přerov - Hranice na Moravě - ... - Martin - Kremnica/Banská Bystrica - Zvolen
Rx 76090      Bručovice - Rokys hl.n. - Sal
rxx 420666   Minecraft   nee dej tam A
EN 22062018   Kaltenleutgebnerbahn   Waldmühle 11:49 Wien Meidling 12:25
Strana: 1































1472.75
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?