vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD 754

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 754

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
TLK 66114/45170/1   Rozewie   (Jelenia Góra -) Gdynia Główna 7:35, Puck - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel
9xx   Hradečan   (Letohrad/Trutnov), Hradec Králové hl.n., Chlumec nad Cidlinou, ... Nymburk hl.n., Praha-Libeň, Praha hl.n.
TLK 00001IC   Gotycki   (Malmö-) Kołobrzeg-Szczecin Goleniów-Szczecin Główny-Gorzów Wielkopolski-Gorzów Wielkopolski Zachód(-Wrocław Główny)
TLK / R 404 / 85311   Pirat   BIAŁOGÓRA - Choczewo - Gniewino - ... - Rybnik - Chałupki - BOHUMIN
IC 75313/4   Bałtyk   Białogóra- Choczewo - Gniewino - Wejherowo - ... - Mogilno - Gniezno - Poznań Gł.
IC 126/127   Mamry   Białystok - Białystok Starosielce - Mońki - ... - Zabrze - Chorrzów Batory - Katowice
TLK xx      BIAŁYSTOK - GDYNIA
TLK x   MAMRY   BIAŁYSTOK - WROCŁAW
TLK 18104/5/50155   Rybak   Białystok 05:40, Białystok Starosielce - Mońki - Osowiec - G   . . .   - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 15:05,
IC 16104/5   Mamry   Białystok 09:22, Białystok Starosielce - Mońki - Osowiec - G   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 20:13,
IC 16104/5   Mamry   Białystok 09:22, Białystok Starosielce - Mońki - Osowiec - G   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 20:13,
TLK 16104/5   Mamry   Białystok 09:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:38
TLK 18104/5   Rybak   Białystok 5:31, Białystok Starosielce - Mońki - Grajewo - Eł   . . .   hociwel - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny 17:33,
IC 16104/5   Mamry   Białystok 9:25, Białystok Starosielce - Mońki - Osowiec - Gr   . . .   Oborniki Śląskie - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny 20:23,
R/TLK XXX   Wydmy   Bohumín - Katowice - Warszawa Centralna - ... - Gdaňsk Glowny - Gdynia Glowna - Hel
R/Zr 403/711      Bologňa 11:59-Zelín 14:58/15:15-Kišivároš 18:40/19:01-Kujbyšev-Gumeno 20:29
Osobní Kyjov Kyjovka   Adam Houšt´   Brno Slavkov u Brna Nesovice Brankovice Kyjov
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
Sp 5154/5155   Ruprecht   Brno hl.n. - Adamov - Adamov zastávka -Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
Sp 5154/5155      Brno hl.n. - Adamov zastávka - Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
XXX   Javořina   Brno hl.n. - Blažovice - Slakov u Brna - ... - Stará Turá - Nové Mesto nad Váhom - Trenčín
410-414   Alpy   Brno hlavní nádraží - Hradec - Liberec - starý Brod - nové město pod špičákem
loko 754.063 sp 1732 žuran´   Adam Houšt´   Brno Kyjov Bzenec Veseli nad Moravou Stare Město
754.067 spí 1744   Adam Houšt´   Brno Kyjov Stare Město
Rychlik Vlára   Adam Houšt´   Brno Kyjov Veselí nad Moravu Byknice
Sp 1731   Hruěkovice   Brno Židenice - Kunovice - Staré Město u UH
C   C   C
Sp MSp1761      čatay17:20-Zelíň18:46
754.057 os 8716   Adam Houšt´   Česke Velenice Veseli nad Lužnici
Ex 536*   Budvar   Český Krumlov (17:07) - České Budějovice (17:45-17:55) - Tábor (18:39-18:40) - Praha hl.n. (19:57)
11800/11801   Nabočany AirportExpres   Dankov - Říčany - Pařížov město - ... - Dolní Bezděkov - Nabočany - Nabočany letiště
11800/11801   Nabočany AirportExpres   Dankov - Říčany - Pařížov město - ... - Dolní Bezděkov - Nabočany - Nabočany letiště ( a zpět )
Ex 553*   Západní expres   Domažlice (5:55) - Staňkov (6:09-6:10) - Holýšov (6:15-6:16) - Stod (6:21-6:22) - Nýřany (6:35-6:36) Plzeň hl.n. (6:50-7:01) - Praha hl.n. (8:31)
Os 74XX      Domažlice Město - Domažlice - Spáňov - ... - Velké Hydčice - Horažďovice - Horažďovice Předměstí
EC 658555565/00   MORČE autovlak555   DOMAŽLICE PLZEN PRAHA KOŠICE
Nakadi vlak CD CARGO EX22   DRESDEN EXPRES   Dresden-Usti nad labem-praha hl praha Vrsovice-plsen-benesov u prahy-c. budjovice-brno hl n-breclav-wien-linz hbf-(smer innsbruck)
Os 8OO3      Drienica-Nitrava
tttttb m ftit   rtktakzj   enmžomnen,eolůů.ů-tom
gb   hf   f
Nějaký ex Ffff      Ff
Gz u      G
Sv Mn,Os 76xx,...      Gagy
TLK 4/5   Żuławy   Gdynia - Białystok
TLK Bory Tucholskie      Gdynia Główna - Tczew - Chojnice - Piła Główna
TLK 53106/7   Branicki   Gdynia Główna 07:34, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 21:20,
TLK 45170/1   Rozewie   Gdynia Główna 7:35, Puck - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 9:24,
TLK 378/379   Hańcza   Grodno - Kraków
D/TLK 303/13102/3   Hańcza   Grodno 15:31, Kuźnica Białostocka - Białystok - Łapy - Szepi   . . .   ołudnie - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Główny 00:08,
Zr 1704/422      Gumemno 7:28-Kujbyšev-Kišivároš 8:59(Zelín-Bologňa)
Zr/R 1704/412   Germán   Gumenno-Kišivároš8:59/9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologňa 16:59
NJ /Rx 40976 /477   Metropol   Hamburg-Altona - Hamburg HBF - Büchen - ... - Kistelek - Szatymaz - Szeged
CNL 9200/1482   Posázavský pacifuck   Havlíčkův Brod (22.00) - Čerčany (5.31)
EIC 52/53   Jantar   Hel - Jurata - Jastarnia - ... - Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia
EIC 32/33   Jantar   Hel - Warszawa
TLK 0000/0001   Niegocin   Hel - Władysławowo - Gdynia Główna - ... - Korsze - Kętrzyn - Giżycko
EIC 5140/1   Jantar   Hel 15:07, Jurata - Jastarnia - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Wł   . . .   a Wschodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia 20:59,
TLK 55714/5/83170/1   Ustronie   Hel 18:57, Jurata - Jastarnia - Kuźnica (Hel) - Chałupy - Wł   . . .   rosław - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 12:17,
EIC 56001/56003/76000/86000   Góral   Hel-Jurata-Jastarnia-Kuźnica(Hel)-Chałupy-Władysławowo-Puck-   . . .   PORĘBA GÓRNA /Kłodzko Główne-Bystrzyca Kłodzka-Międzylesie
Sv Mn,súkromný,R,Sp      Horná Rovňa-stretávka
XXX   Orlice   Hradec Králové hl.n. - Hradec Králové Slezské Předměstí - Třebechovice pod Orebem - ... - Bludov Lázně - Bludov - Šumperk
Sp/R XXXXX      Hradec Králové hl.n. - Smiřice - Jaroměř - ... - Jaworzyna Slaska - Żarow - Wroclaw Glowny
IC Kossak      Hrubieszów - Werbkowice - Zamość - ... - Biłgoraj - Stalowa Wola Rozwadów - Rzeszów Główny
Hs Jožin Z Vážim   Jožin Z Vážim   Hs
Rx 023,0      Jeseník (13:23) - Hanušovice (14:29-14:39) - Letohrad (15:36-15:38) - ... - Beroun (19:54-19:56) - Rokycany (20:36-20:37) - Plzeň hl. n. (20:56)
TLK XXX   Ostwald   Katowice - Krakow Glowny - Miechow - ... - Tapa - Kehra - Tallinn
IC 41104/5   Mamry   Katowice 05:59, Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole   . . .   - Osowiec - Mońki - Białystok Starosielce - Białystok 19:13,
TLK 45100/1/55159   Artus   Katowice 10:46, Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole   . . .   - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 22:50,
EC 01C      Kaunas-Szestokai-Trakiszki-Suwałki-Augustów-Białystok-Łomża-   . . .   ka Poręba Górna-Szklarska Poręba Jakuszyce-Harrachov-Liberec
Sp 17???      Kfľujáňovo14:53-Umelo15:16/15:18-Zeliň18:50
1980,2.R      Kisiváros5:20-Losonc7:58/8:01-Zelíň8:49
Sv Prevoz      Kišivároš-Zlín
438 (S97)      Kladno (13:20) - Hostivice - Praha-Zličín - ... - Skuteč - Blansko u Skutče - Šotoušský Týnec (14:40)
440 (S97)      Kladno (17:20) - Hostivice - Praha-Zličín - ... - Skuteč - Blansko u Skutče - Šotoušský Týnec (18:40)
442 (S97)      Kladno (21:20) - Hostivice - Praha-Zličín - ... - Skuteč - Blansko u Skutče - Šotoušský Týnec (22:40)
436 (S97)      Kladno (9:20) - Hostivice - Praha-Zličín - ... - Skuteč - Blansko u Skutče - Šotoušský Týnec (10:40)
Sp 4012-4014      Kočí-Patrovka - Kočí hl.n. - Kočí-Sever - ... - Vestec - Chrudim město - Chrudim
Os 189B62      Koszalin - Mścice - Będzino - ... - Karcino - Bieczyno Pomorskie - Trzebiatów
Ex 1   RETRO   Košice - Žilina - Čadca - ... - Děčín hl.n - Ústí n.L. hl.n - Praha Hl.N
KMEX 30214/5   Cesky Vlak   Kraków Główny - Mysłowice - Katowice - ... - Zebrzydowice - Bohumin - Ostrava hlavní nádraží
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 04:03, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno P   . . .   0, Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:40,
TLK 38170/1/50104/5   Ustronie   Kraków Główny 20:00, Miechów - Sędziszów - Jędrzejów - Kielc   . . .   o - Chałupy - Kuźnica (Hel) - Jastarnia - Jurata - Hel 8:44,
TLK 31102/3   Hańcza   Kraków Główny 4:39, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   - Sokółka - Dąbrowa Białostocka - Augustów - Suwałki 12:52,
TLK 35104/5   Branicki   Kraków Główny 7:34, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:34,
TLK 35104/5   Branicki   Kraków Główny 7:36, Miechów - Włoszczowa Północ - Opoczno Po   . . .   dańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 21:22,
Sv Sp      Križovany
RR 770-798      Krnov - Třemešná - Mikulovice - ... - Hanušovice - Bludov - Šumperk
6667 (2)      Křatoměřice až domislím
SVDL P01   BOČ   Kutná Hora, Jíčin,
Os 29xx      Kúty - Gbely Zastávka - Gbely - ... - Vnorovy - Veselí nad Moravou Zarazice - Veselí nad Moravou
Ex 022000/01      Liberec 5.40, Turnov 6.25-6.34, Stará Paka 7.33-7.36, ... Brno hl.n. 12.14-12.32, Břeclav 13.14-13.18, Bratislava hl.st. 14.24
R 8991 ЛИБЕРЕЦ      LIBEREC TURNOV LIBUN JICIN OSTROMER HNEVCEVES HRADEC KRALOVE SMIRICE JAROMER DVUR KRAL N.L ST.PAKA MARTINEC V KRK
SP 8887/8888      Liberec-Pardubice
DEX DEX218   DobroExpress   Liberec(19:30) -Turnov(20:10) -Jičín(21:00) -Hradec Králové   . . .   vní nádraží(6:50), zpět v neděli, Dobro hlavní nádraží(6:45)
ec 1084   den želznice   libošovice zahrada lužna u rakovnika
rx 881/2   slovácký expres   Luhačovice - Staré Město u Uh. Hradiště -Staré Město u Uh. Hradiště - Praha-Smíchov
Sv Os65??,Mn.,R 1723      Nevidza
W1 W2   WARSA1   Notosowo-Adminowo Gł.
nex 710 petr      Nymburk hl n Veleliby Luštenice Nepřevazka Dobrovice Mladá Boleslav HL N Mladá Bolesav město
Os 5546 13   Nic   Od někud-do někam
Sv budú Os      Odstavné-Osobná stanica nástupišťe
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16































1271.75
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?